" /> רותי בן אריה | תקשור על מצב נשמת האדם | מרכז באהבה למודעות רוחנית
'; mandala

רותי בן אריה – תקשור על מצב הנשמה

טיפול בבעיות קשב וריכוז – תקשור מ-21.1.15

“…כוח האלוקים הגדול והנורא מברך אתכם, ישויות אור, בני הנעלים, היו ברוכים,                               היו רגועים באשר אתם, קבלו את ברכתי, אנרגיית מבורכת הנשלחת אליכם, ספגו אותה לתעלתכם הנעלה. קבלו את ברכת הדרך, מלאכי מרום מלווים אתכם, שליחי האור איתכם.

(הם אומרים שהאנרגיה מאוד חזקה, פשוט תרפו את הגוף כמה שיותר ותקבלו. אם יש לכם תחושה כאילו נוגעים או מלטפים אתכם, זה בסדר אל תפחדו.)

ישויות האור מלוות אתכם

כשאומרים לכם שישויות האור נמצאות אתכם- אתם גם ישויות אור, כל המימד החומרי הוא בתדר של האור, אנרגיית האור מזינה אתכם, אינכם יכולים להתקיים ללא תדר האור, מהירות האור היא הרף השובר מהמימד החומרי למימדים הנעלים יותר,  ישנם הוויות חיים שהן מעל מימד החומר, הם נמצאים בתדרים יותר מהירים ממהירות האור, ישויות אלה נמצאות בתוך חוויית חיים במימד נעלה יותר קיימות בחוויית חיים שונה מאשר במימד הארצי, כן יש ביכולתם לקפוץ מימדים ולעבור לתוך המימד החומרי. אך הן נמצאות כאן כישויות אור ללא גוף פיזי, ללא אנרגיה חומרים כי התדר שלהם מהיר יותר ממימד החומר.

זאת נאמר לכם כדי להבין את אשר שאלתם לגבי אנרגיה אסטרלית של נשמות אדם באשר הם.     

לשאלתכם לגבי הבנת נושא ה”קשב וריכוז”

( נושא שהמשתתפים דיברו עליו לפני תחילת התקשור). אנרגיה אסטרלית היא אנרגיה הנוצרת בתוך המימד החומרי אך יש לה יכולות תנועה ומהירות משתנות בהן היא יכולה לעבור לתדרים מהירים יותר ולעלות מעבר למימד הארצי, כאשר המהירות שלה היא מהירות המחשבה שהיא מהירה פי 100 (פי כמה) ממהירות האור.   לכן ביכולתה לעבור מעל המימד הארצי ומהמימד החומרי לחצות ליקומים אחרים, נשלחת מתוך השדר המגנטי הארצי החוצה, אך יש לה תמיד את האפשרות לחזור כיון שיש זיק אנרגטי בתוך הגוף שלנו, שהוא כל הזמן מקדד אותה ומחזיר אותה למימד הארצי, היא נשלחת וחוזרת כל הזמן.כמו מגנט שיוצא וחוזר, נמשך חזרה לתוך המימד הארצי, ולתוך הגוף החומרי.

כאשר היא נשלחת החוצה יש לה מין איכויות של מגנט שקולט וסופג דברים, היא יוצאת וסופגת,          קולטת אנרגיות ואינפורמציות ומביאה אותם לתוך המימד הארצי, לתוך הגוף הפיזי, לתוך ההבנה הרוחנית של האדם.

כך היא מעשירה אותנו ומחברת אותנו לתובנות נעלות.היא מקשרת בין הרוח והחומר. כיון שהיא יכולה לנוע במהירות המחשבה, היא יוצאת מעל היקום החומרי ומתחברת ליקומים נעלים וגבוהים יותר.

מתחברת למרכז הנשמה ומביאה משם אנרגיות והבנות, מסרים ומטעינה את הגוף באנרגיה הרוחנית שבה, אהבה רוחנית- כמו שקראנו לזה, אנרגיה נשמתית המזינה את הגוף דרך האנרגיה האסטרלית.

לשאלתכם אולי אין זו שאלה ששאלנו אבל זו אינפורמציה שדיברנו עליה לפני התקשור:                    

כאשר אנחנו קושרים את האנרגיה האסטרלית לתוך הבנות ארציות בתדר אלקטרוני, תדר חשמלי מואץ,   גלים אנרגטיים המקיפים את הגוף עוצרים את המהירות של האנרגיה האסטרלית לתוך המימד הארצי.

כפי שדיברת בהתחלה, עודף אנרגיה כלואה הנאגרת סביב הגוף מביאה למוסחות כיון שהאנרגיה היא איטית מידי ולא זורמת החוצה ונאגרת סביב הגוף בקליטה חלקית ללא התמרה אנרגטית, מצב זה יוצר ערבול בתוך התדרים האנרגטיים של השדה המגנטי סביב הגוף. ישנו שדה אלקרו – מגנטי ,שדה אנרגטי העוטף את הגוף, שאותו הגדרנו כאנרגיה החשמלית וההילה העוטפת אותנו, עודף האנרגיה האסטרלית שנמצא סביבנו משבש את התדרים הסביבתיים בשדה המגנטי ויוצר חוסר איזון. חוסר איזון שמשפיע על השדה החשמלי של הגוף.

כיוון שהמערכת העצבים שלנו עובדת על פולסים חשמליים, מערכת חשמלית זה משבש את תאי המוח, את הזרימה, את האנרגיה,את הפעילות שלהם. נוצרת תזזיתיות יתר בתוך המרחב החשמלי העוטף את הגוף, שיש לו השפעה רבה בכל מיני מובנים. בהקשר ששאלתם יש לו קושי בהפנמת אינפורמציה, בספיגת אינפורמציה, בשקט פנימי ובהבנה רוחנית . מצב זה גם משפיע גם על התהליכים הרוחניים של בני האדם כיון שהם כלואים בתוך הבנות רדודות קשה להם להתחבר לאנרגיות רוחניות גבוהות, כיון שנוצר מחסום, כמו רשת אנרגטית שחוסמת ועוצרת את הזרימה הרוחנית, כשהזרימה הרוחנית אינה מזינה בצורה מספקת את הגוף נוצרים כל מיני חסכים.

הכוונה הכללית היא שרוב או חלק גדול מהאנרגיה האסטרלית אינו מגיע למהירות הנעלה שלו ואינו משתחרר לאנרגיות גבוהות

ואז אנחנו לא מצנרים מספיק אנרגיה של אהבה רוחנית, אנרגיה נקייה ממרכז הנשמה לגוף הפיזי, נוצר כאן שיבוש בזרימה האנרגטית של האנרגיה האסטרלית.ויש לכך כל מיני השלכות. כפי שאמרתי התיקון של הדברים חייב להיעשות ע”י לימוד של הילדים לשחרר את האנרגיה האסטרלית למהירות נעלה כדי שיוכלו לצנר הבנות רוחניות למימד הארצי.

התרופה היא מדיטציה ושקט תודעתי

כלים תודעתיים הנלמדים ע”י האדם עוזרים לו לשחרר את האנרגיה האסטרלית ולאפשר לה לצאת לתהליכים הרוחניים הנכונים שלה. המצב המדיטטיבי אינו נוצר רק כדי להביא שקט פנימי ולהביא הבנות, אלא עיקר המצב שלו , עיקר התהליך שלו להעשיר את הגוף באנרגיה רוחנית נעלה. הם אומרים שהגוף זקוק לחמצן והנשמה זקוקה לאנרגיה , אנרגיות גבוהות, אנרגיות של אהבה רוחנית, אנרגיות של הילינג גבוהות שמגיעות ממרכז הנשמה, זה החמצן של הנשמה, של הישות, זו האנרגיה המזינה את הפראנה, את השדות הרוחניים של הישות במימד הארצי.

שאלתם מקודם על מחלת האלצהיימר- מה קורה לנשמה במצב זה?

מצב בו הנשמה אינה מוזנת דייה מהאנרגיות הרוחניות הגבוהות שלה , ואז היא מתפצלת, היא נמצאת חלקית בתוך התודעה הארצית, כיון שהנשמה צריכה כל הזמן אנרגיות רוחניות גבוהות כדי שיחברו אותה למימד הארצי. ברגע שהיא לא ניזונה מהם היא משתחררת מהגוף, לא במלואה אלא חלקית. חלק ממנה הבחוץ וחלק עדין קשור לגוף הארצי, ואז צלילות המחשבה נעלמת, ההכרה מתחילה להתמוסס, להשתבש ,כיון שההכרה היא חלק רוחני שנוצר לישות הרוחנית כשהיא נולדת לתוך המימד הארצי.

אחרי שהישות הרוחנית נולדת לתוך המימד הארצי נוצר לה חלק נוסף שהוא ההכרה , חלק רוחני אבל שהוא שייך למימד החומרי, כשהשדות לא מאוזנים ואין הזנה מספקת, הזנה רוחנית מספקת לישות במימד הארצי, ההכרה מתחילה להתמוסס, הם מתארים את זה כמו מוות חלקי של הנשמה. אחד המאפיינים שלה כל מיני מחלוץ, מחלות רוחניות כפי שמכנים כמו אלצהיימר, מחלות בהן אין הכרה מלאה בתוך הגוף. על כן עליכם להבין כי תהליכים רוחניים חשובים ביותר, בעיקר בתקופה הזו ,כאשר עדין אין איזון בתהליכים אשר קורים בעולמכם לבין הגוף הפיזי. עדין אין התאמה בין המבנה האנרגטי למצבים שנוצרים בסביבה החומרית, ישנו שיבוש בתהליכים הטבעיים שקורים ולכן עליכם ללמוד וללמד את בני האדם לדעת לצנר אנרגיות רוחניות למימד הארצי בצורה מודעת.

אחרת מחלות כאלה יתגברו, זו תהייה מגיפה, יותר ויותר אנשים יחלו במחלות נפשיות אם הם לא יתרגלו את המסע הרוחני הנעלה, לא תהיה ברירה, האנושות חייבת לדעת ולהבין את החשיבות של הלימוד הרוחני כדי לשרוד את העולם הארצי.

על כן דרככם נעלה להמשך חייכם על פני האדמה לתהליך התקני של מסע הנשמה על פני האדמה.

היו ברוכים… ובטוחה, המשיכו בדרך זו, ברכו את עצמכם על היותכם אמיצים ונעלים,העבירו מסר זה לכל אדם באשר הוא, הפיצו אותו לכל חי, הגבירו את האנושות להשתמש בכוחות התודעה הנעלים שלכם, זוהי המקפצה הרוחנית המחויבת.

הם מסבירים לי שאנרגיה אסטרלית חייבת להיות במהירות נעלה, כי אם היא לא תדע, אם היא תשתבש במסע שלה, בזרימה שלה , זה ישפיע אחר כך על הישות של אותה נשמה לחזור אחרי המוות לנשמה, לתהליכים הרוחניים שלה,מצב זה יוצר ישויות שלא מצליחות להשתחרר מהעולם, ואין להם כלים ומספיק אנרגיה כדי להשתחרר מהמימד החומרי.

זה יוצר הרבה רוחות, נשמות שלא מצליחות להשתחרר מהעולם הזה. כבר עכשיו רואים שבתהליכים האלה יש הרבה שיבוש בתובנות של בני אדם, יש הרבה באלאגן, הרבה חוסר הבנה בתוך העולם החומרי, זה נוצר מהשיבוש של ההכרה. כמו שאנחנו מגדירים את זה כאילו שהעולם “משתגע”, זה קורה גם ברמה הקולקטיבית כמו שזה קורה ברמה הפרטית, האישית, של בני האדם.

גם האנרגיה הקולקטיבית היא ישות בפני עצמה שניזונה כל הזמן מאנרגיות רוחניות כדי לאזן את האנרגיה הקולקטיבית. שיבושים שנעשים כיום נעשים גם ברמה האישית אבל גם ברמה הקולקטיבית. עודף התדרים, הקרינה, האוויר שספוג בגלים ואנרגיות סביבתיות משבשות את התדרים הקולקטיביים וגם את התדרים האישיים שלנו..”