fbpx
'; מדיטציה- רותי בן אריה

רותי בן אריה – תקשור על תודעה חוצנית ואנושית

מהי קפיצת תודעה? איך לפתח את כח התודעה?

תקשור זה הגיע במפגש לאחר תקשור עם חוצנים. במסר הזה הסבירה ההדרכה על הקשר עם החוצנים ומדוע היא אפשרה את התקשור החוצני.

“שלומות עליכם בנותיי, כוח האלוקים שומר עליכן. אל תחששו, גם בזמן התקשור הקודם ( תקשור חוצני שנערך ב13.11.07 ) אתם מוגנות ומודרכות, אל תחששו. ברגע שיש חשש הערוצים נחסמים ואז קשה לכם לקבל את המסר הנכון, את הידע המועבר אליכן. אנו רצינו להפגיש אתכם עם תודעות- על נוספות, כדי שתוכלו לקבל מושג על כוח התודעה הנבנה כיום בתוך המימד הארצי. הכוונה לא הייתה להפחיד אתכם אלה ללמד אתכם, לכן, אפשרנו לכוח זה לבוא לתקשר איתכם. ידענו כי אם נגיד לכם מראש על הדבר, הפחד היה סוגר אתכם.”

רותי- הם אומרים לי שאני צריכה להאמין בתהליך. לא לפחד. בגלל הפחד היה לי כאב ראש חזק, יצרתי תחושה פיזיתכדי לזהות ולהרגיש את אנרגיית החוצן בגוף. ברגע שהכאב השתחרר זיהיתי שהוא נפרד. הם אומרים לי כי אינני זקוקה לחוויית הכאב, זו הייתה בחירה שלי.

היום הדרכת העל של הקבוצה תדבר איתנו ולא אנרגיה חוצנית

אנו יכולים לקבל דרכה אינפורמציה על עולמות חוצניים , המטרה ללמד אותנו את ההוויה האין סופית של היקום, להבין מדוע האנושות צריכה ליצור דרך התודעה האנושית אפשרות לקפיצת מרחבית, לא רק במימד האנושי על פני האדמה.

רק בקפיצה תודעתית כלל אנושית נראה שינויים פיזיים בהתממשות על פני האדמה

רק אז נוכל לשנות את החוקים של המציאות וליצור קורלציה בין כוח התודעה האישי לבין ההתממשות במימד הארצי, בחיים היומיומיים.
לדוגמה: אם נגיד לכם שאתם יכולים לעבור דרך קיר לא תקבלו את זה, כי כיום בחוקי הטבע הארציים זה בלתי אפשרי. אתם צודקים. לכן,כאשר תהיה קפיצה תודעתית, אשר תשפיע על חוקי הטבע המוכרים לכם כיום יכול שינוי. אנשים יוכלו לפרק את אחיזתם בחומר לחלקיקים וליצור חיבורים מחודשים, תוכלו ליצורחוקיות מחודשת במציאות.חוקיות בה אנשים יוכלו לעבור דרך הקירות, לדוגמא.במצב זה מעברים יראו לכם הגיוניים, בגלל שהם קורים במימד הארצי.

חוקיות הטבע שלכם תשתנה, זה יקרה כאשר תהייה קפיצת תודעה קולקטיבית של כלל האנושות.

כרגע, אתם בתהליך של שינויי תודעה אישיים, ברגע שאדם אחד יצור את השינוי התודעתי ויצליח בדבר, שכיום נחשב עבורכם בלתי אפשרי, הוא יפתח את הפתח לכלל האוכלוסייה. הוא יהפוך את אותה חוויה לשינוי טבעי, כלל אנושי. עד כדי שינויים פיסיקליים במימד החומר. לכן, אל תמעיטו בכוח התודעה שלכם. עליכם להאמין כי אתם יכולים לעשות. יש לכם את האפשרות להתעלות מעל מימד החומר, לא רק במחשבות אלה, גם ביצירת מציאות שונה, יצירת חוקיות שונה במימד הארצי. האמונה חשובה ביותר, כדי שתוכלו להשתחרר מחוקיות החומר הקולעת אתכם בתוך מציאות המימד שלכם.

זאת נאמר לכם כדי שתבינו מדוע האנושות נמצאת בסגירת מעגל. שבויה בתוך מימד החומר. במצב בו החומר שולט על התודעה. כיום האנושות לא יכולה להשתחרר מלהביא את עצמה לשליטה על החומר,כיום אינכם מצליחים לנתק את עצמכם מגבולות החומר ולהעביר את התודעה שלכם לעוצמת האינסוף.

קפיצת התודעה היא תהליך בו אתם משתחררים מהאחיזה במימד הפיזי, החומרי, ואתם עוברים לשימוש בכוח התודעה.

אנו כאן לתת לכם תשובות לשאלותיכם.אנו באים ממימד הרוח לא מהמימד הארצי ,במימד הארצי הכוונה למימד החיים לא רק בעולם שלכם אלה גם במימד החיים בעולמות אחרים. מדובר על שני מישורים שמתקיימים, מימד הרוח ומימד החומר או חוויית החיים.

חוויית החיים נוצרת כאשר ישות רוחנית נולדת לתוך הוויית חיים.

גם החוצנים הבאים אליכם, נמצאים כרגע במימד החומר שלהם. הם ישויות שנולדות לתוך חווית החיים שלהם. הם לימדו את עצמם לשחרר את האחיזה, את התלות בחומר, התודעה שלהם חווה את עצמה דרך החומר אך לא שבוייה בתוך החומר.

יש לה יכולת התעלות ושליטה על החומר בכוח התודעה, לכן, חוקיות החומר בעולמות שלהם שונה מחוקיות החומר אצלכם. היא לא מונעת מתוך עצמה, אלא, מתוך כוחות תודעה נעלים של יצורי החיים היוצרים את חוקיות החומר.

ניתן לכם דוגמה כדי שתבינו את הדבר-

קחו את העישון שגורם למחלת סרטן כיום. נוצר חיבור תפיסתי אצלכם בהקשר של העישון לבין המחלה. הוא כל כך חזק עד שהוא יוצר מציאות הווייתית . אנו לא אומרים לכם לעשן כמובן, אך אנו אומרים שבחוויה שלכם ,כיום, העישון יגרום למחלה, ובאמת נוצר קשר בין העישון והסרטן.קשר שהולך ומתחזק ככל שאתם מאמינים בו. אך, אם הייתם יכולים לנתק את ההקשר הזה, כמו לדוגמה בתרבויות קדומות שלכם, העישון היה חלק טקסי, בייחוד רוחני. העישון הווה פתח להתהוות רוחנית כיוון שבתפיסה שלהם העישון היה דבר חיובי.הוא לא יצר את המחלות הללו. אנשים חיו שנים רבות עם העישון, כמובן שתעלו את הספק ותחשבו כי הם לא ידעו שהם חלו, וכדומה.

תמיד הספק יעצור אתכם מלראות את הדברים כמו שהם, אך תנסו להבין את משמעות הדברים שאנו אומרים לכם.

זו רק דוגמא לאלפי מקרים שבהם האמונה והתפיסה הקולקטיבית יוצרת מציאות. ככל שהאמונה חזקה יותר כך חווית המציאות חזקה יותר. יהיה לכם קושי להשתחרר ממנה. כדי להתחבר להארה רוחנית, להתחבר לכוח התודעה שלכם, אתם צריכים ללמוד להאמין, להשתחרר מכבלי החוויה הפיזית לחוקיות עולמכם. רק אז יקרו לכם “ניסים”, ניסים עם שינוי מציאות בכוח התודעה. אתם יכולים לא להאמין, זה בסדר.   

אך,אנו אומרים לכם שבכוח התודעה לא רק שתשנו את מציאות החיים שלכם, אלא, אתם יכולים לשנות את החוקיות הפיסיקלית של עולמכם וליצור עולם הנוהג בחוקיות משתנה, זה מה שפולסגר (הישות החוצנית) ניסה לספר לכם.

הוא אמר כי האנושות כיום כבולה בחומר ,החומר כובל את התודעה בתוכו, אתם צריכים שהות רוח כדי להתעלות מעל החומר. ככל שאתם נאחזים יותר בחומר כך התודעה שלכם נחלשת הופכת להיות כבולה יותר במימד החומרי. זו הסיבה בגללה אתם מוגבלים יותר, ישויות אחרות מנצלותזאת לתועלתם. הם לא נעלים מכם אלא, הם יצרו שינוי תודעתי, דבר שאתם לא יצרתם. אל תפחדו מהם, כוח התודעה שלכם זהה לשלהם. יש לכם את הכוח לשחרר אותם, לקחת אחריות על עצמכם. כשתלמדו לזהות את עצמכם תדעו לזהות אנרגיות זרות הפולשות אליכם. תוכלו להרגיש אותם ולשחרר אותם.

שאלה של תלמידה:

איך אנחנו יכולים לפתח את כוח התודעה?

ראשית עליכם להאמין, להאמין כי יש לכם יכולת לפרוץ מגבולות החומר, להשפיע על החומר ועל העולם שלכם בכוח המחשבה. מסר זה חוזר ונשנה כדי לשכנע אתכם באמת הזו. עליכם להאמין, ללא ספק, בעוצמה שלכם. אחרי האמונה צריך לבוא הדיוק במחשבה.

כדי להחזיק בכוח זה אתם צריכים לקבל אחריות למחשבות שלכם. עליכם להאמין כי יש לכם יכולת לאהוב ,יש לכם יכולת לאמן את התודעה שלכם לחשיבה חיובית ואוהבת. אלה התרגילים שאתם עושים כל הזמן. לאמן את התודעה לחשיבה חיובית, לאמן את עצמכם לאהבה, אהבה עצמית ואהבה לכל חי.

אחרי שתהיו אחראים למחשבות שלכם אתם צריכים לדייק ברצונות שלכם. לדעת מה אתם רוצים, כרגע אתם מבולבלים מידי, אתם עדין לא יודעים מה אתם רוצים מחוויית החיים העכשווית, כדי להיות מדויקים בכך עליכם לשחרר את החסימה מהתת מודע. לא לפחד לדעת. לדעת מי אתם? מה הייתם בגלגולים הקודמים? ולאן אתם רוצים להגיע? מה המטרות הרוחניות שלכם?

על הדברים האלה אתם עובדים במפגשים עם רותי, התרגילים והשיעורים שאתם עוברים, כל התהליך שאתם עוברים בחדר הזה נועד כדי להכיר ולחבר אתכם לעצמכם, לדעת מה אתם רוצים,למקד את התודעה. אחרי שתעברו את השלבים הללו יהיה לכם קל מאוד להגיע לשער התודעה. ראשית עליכם להתמיד ולעשות את השלבים הראשונים שנתנו.

שאלה של תלמידה:

איך אנו יודעים שהספק לא נכנס בתוך התהליך?

הספק נכנס כשתאפשרו לו, הספק הוא בכם אתם יוצרים אותו, עליכם ללמוד להאמין ללא תנאי. אל תנסו לבדוק את הדברים במימד הארצי, הם לא יתממשו פה. קודם יבוא שינוי תודעתי ורק אחר כך הוא יתממש במימד הארצי. הגאונים הכי גדולים שבכם היו יצירתיים מספיק כדי להאמין בבלתי אפשרי. רק כך הם יצרו שינוי, לא הייתם יכולים להמציא מטוס שיעוף בשמים אם לא היה אדם ראשון שהאמין בבלתי אפשרי, באותה תקופה חשבו אותו כמטורף, לא שפוי, אבל גאונות, כפי שאתם קוראים לה, היא יכולת של בודד לראות דברים מעבר לחוקים הקיימים, ולהאמין שאפשר לשנותם.

יש לכם יכולת לשנות את חוקי המציאות ואז תצרו מציאות שונה. זה לא בכוח זה רק באמונה. אמונה ללא תנאי, אמונה טהורה ביכולת שלכם.
האגו שלכם מקבע אתכם במימד הארצי, אך האמונה תשחרר אתכם מכבלי החומר.

אין אנו רוצים לומר לכם כי לחוצנים יש עולם מושלם, זה לא נכון. יש להם בעיות משלהם. אך, הם לימדו את עצמם להתעלות מעל כבלי החומר ולשלוט על חוקיות החומר על פי רצונם, זה לא אומר שיש להם קודים מוסריים גבוהים יותר, זה לא אומר שהם נעלים מכם, זה לא אומר שאין להם שיעורים וקארמות משלהם, אך אצלם כוח התודעה הוא חזק ועוצמתי יותר.

שאלה של תלמידה:

יש בקרבם מלחמות, הרג ורציחות?

כן, אבל פחות על רקע חומרי, מהמקום של רכוש ושליטה, המאבקים שלהם נובעים יותר ממקום של ידע, של הכרה רוחנית. לפעמים זה אפילו קשה יותר.
לדוגמה: הם לא צריכים להלחם על חומר, טריטוריות, כסף וכו’- את זה הם יוצרים בכוח התודעה.הם נלחמים על ערכים, אידיאולוגיות, שליטה, קבלה רוחנית ,יש שם פחות רגש כי הרגש לא מניע אותם. יש להם יותר ידע .הידע מניע אותם יותר, יש תרבויות שאיבדו לגמרי את הרגש, לכן, הם באים לחוות את הרגש דרככם, ללמוד אותו מחדש.

שאלה: אם זה כך, המלחמות לא פוסקות רק הסיבה השתנתה, מה יגרום לנו לשאוף לתודעה יותר גבוהה? למה לא להישאר במצב הנוכחי?

תשובה: חזרנו ואמרנו לכם שהם לא שונים מכם. הבחירה היא שלהם כיצד לחוות את כוח התודעה. זה לא רע או טוב. כוח התודעה הוא כלי, אך ככל שאתה מחובר לכוח התודעה יש לך שליטה על המימד הארצי. על חוויית החיים. מצב זה מאפשר לך את היכולת להתחבר לדארמות הרוחניות שלך בקלות. אי ידיעה לא הופכת אתכם לטובים פחות, רק אתם בחוסר שליטה. אתן לך דוגמא,

אמנם היא פשוטה למדי אך אולי תבינו דרכה: אדם שהמציא את המטוס יצר שינוי בחוויה העולמית שלכם העולם השתנה מאוד בעקבות גילוי זה, היום אתם עולים על מטוס ומשתמשים בו לצורככם. אתם משתמשים באנרגיה שלו, בהמצאה שלו, אך אינכם מבינים את חוקיות הטיסה. זה יצר שינוי בעולם שלכם, שינוי פיזי, נוצר שינוי בחוקיות, אולי לא בדיוק בחוקים אך נוצר מצב של חוקיות נוספת, מצב זה הרחיב את חוקיות המציאות שלכם ונוצר שינוי פיזי בעולם.

מה תעשו אם אותו שינוי תלוי בכם. שינוי זה הביא אתכם למוארות גדולה יותר בעולם. איך נראה העולם שלכם כיום? האם מצב זה שיפר אתכם כבני אדם? האם אתם מעדיפים לבטל את היכולת שנגלת לכם? 

המצאת יכולת התעופה הביאה לשליטה גבוהה יותר על העולם שלכם. יצרה חיבור קולקטיבי בן בני אדם, בין תרבויות, העולם השתנה מאוד. לא מדובר כאן על טוב או רע.כיצד תשתמשו בעולם החדש, המשופר, זו כבר בחירה שלכם.

הערה של תלמידה: זה יצר יותר תחרותיות ברמה גדולה יותר.
תשובה:נכון, אך גם מודעות גדולה יותר. אחריות לעולם,נתנה לכם יכולת לראות את המציאות בפרספקטיבה רחבה יותר. מה תעשו? זו הבחירה שלכם.

רותי:הם אומרים שיש שינוי ברמת התודעה הקולקטיבית. בעבר, אם שבט הכחיד שבט אחר אף אחד לא ידע על זה, היום יש מודעות גדולה יותר. האחריות של האנושות גדולה יותר, פחות דברים קורים ללא ידיעה אנושית. יש יותר זיקה כלל אנושית. חשוב לדעת בידי מי ניתנת השליטה, איזה כוח מוביל בעולמכם, עד כה לא הייתה התקדמות רוחנית בהתאם להתקדמות החומרית. הייתה בעולמכם התקדמות בחומר ללא שינוי בתודעה הרוחנית. כדי ליצור קפיצת תודעהנצטרך לעשות שינוי רוחני ורק אז נוכל להגיע למציאות מחודשת שתשנה את המציאות הפיזית שלנו. הם אומרים כי חלק גדול מהרוע בעולם נוצר בגלל הבורות של האנושות.

הם רוצים לתת תרגיל להגשמה: תבחרו משאלה אותה אתם רוצים להגשים השבוע. חשוב כי תהיו ריאלים, אל תבקשו משהו בלתי אפשרי, כי אז הוא לא יתממש. הגדירו בדיוק את רצונכם .

תראו את התמונה הנעלה מול עיניכם, תגידו לעצמכם, כל הזמן, שיש לכם את היכולת להגשים את הדבר. אמרו זאת במשך כל היום ובעיקר לפני השינה. תראו את הדבר מול עינכם כל הזמן. תחזרו על משפט ההגשמה כמו מנטרה.בשבוע הבא תספרו לנו אם הצלחתם. זה מאד פשוט. חשוב להתמקד בדבר אחד להצלחה.

שבוע נעים”