" /> הילינג וריפוי רוחני - מהו ריפוי? | תקשור | מרכז באהבה למודעות רוחנית
'; מדיטציה- רותי בן אריה

תודעה גבוהה והתפתחות אישית – מהו ריפוי?

תקשור ע”י רותי בן אריה – מהו ריפוי?

“ריפוי גופני נעשה במספר רבדים, ברובד הארצי אתם חווים אותו כחסימה בתוך הגוף הפיזי, אך מהות החסימה משתנה מתוך מקור החסימה.
הריפוי העיקרי שבו אתם מתרכזים בממד הארצי (ברפואה הקונבנציונאלית) הוא בהיבט הפיזיולוגי, ביטוי פיזי שאליו אתם מחפשים פיתרון. עליכם לדעת כי לריפוי מספר אופני ביטוי. ישנם ארבעה רבדים למהות החסימה וריפוי.


רובד ראשון לריפוי הגוף

הרובד הראשון לריפוי הגוף הוא הרובד ה”כולי”- הביטוי של מהות החסימה או ביטוי הבעיה במצב האיזון הכללי של הגוף, מצב בו הגוף יוצא משיווי משקל, זהו מצב עדין ללא ביטוי עומק.אין בעיה ממוקדת אלא יש הרגשה של חוסר שליטה כללית על הגוף. מצב של עייפות כללית, כאב כללי לא מוגדר, זהו חוסר איזון “כולי” ברמה הפיזית.דוגמאות לכך הן מחלות שפעת, מחלת הנשיקה וכו’…

רובד שני לריפוי הגוף

הרובד השני יוצר חוסר איזון ברמה “איברית”, במצב זה תיווצר בעיה פיזית באיבר ספציפי, מחלה המתמקדת באיבר או איזור מוגדר בגוף.


רובד שלישי לריפוי הגוף

הרובד השלישי נוגע לרמת התא. ברובד השלישי נוצרת חסימה וחוסר איזון ברמת התא, חוסר תפקוד תאי נותן את ביטויו בתפקוד הכללי של אותו איזור בגוף. כלפי חוץ ההיבטים התפקודיים של הגוף ייראו אותו דבר. בשני המקרים אנו נחווה בעיה או מחלה תפקודית של איבר מסוים בגוף. אך מקור הבעיה הוא שונה. יכולה להיווצר בעיה פיזית עם מקור חסימה אנרגטי תוך תאי או חסימה הנוצרת ממשמעות סימבולית- אנרגטית של האיבר הספציפי.


רובד רביעי לריפוי הגוף

הרובד הרביעי הוא חסימה הנובעת מרמת הגרעין של התא. חסימה היוצרת שיבוש גנטי. שיבוש המשפיע על התפקוד וההתפתחות של תאי הגוף. המקור של חסימה גרעינית הוא מקור קריטי, מקור הנובע מתוך איגוד חוויות מחזורי החיים קדומים לא רק של האדם עצמו, אלא, גם של שושלת ההורים שלו (חסימות שנוצרו לאורך מחזורי החיים של כל שושלות ההורים שלו- עד אינסוף). זהו חוסר איזון הנובע מהכלל אל הפרט.


למעשה כל החסימות היוצרות מחלות מונעות במחזורים של הכלל לפרט והפרט אל הכלל, כמו מעגלי השפעה אינסופיים. כל חוסר איזון שנוצר בחוויות הגוף הפיזי נובע מתוך חולשה רוחנית. אתם יודעים זאת, אמרנו לכם רבות כי הממד התודעתי נותן ביטוי בממד הפיזי.הן בממד הכללי הפיזי והן בהתמקדות ברמת התא והן בחסימה הנובעת מתוך גרעין התא.

מכיוון שהתודעה הרחבה שלכם נעה בכל הרבדים הקיומיים שלכם, ככול שהחסימה התודעתית מופשטת יותר היא תיתן ביטוי ברמה הכללית של הגוף. מצב שהתודעה חלשה ויוצרת חוסר איזון הוא לדוגמא מקום של כעסים, מתחים, דאגות וכו’…חוויה של איבוד שליטה בחיים, אלו התרחשויות הנובעות מחיי היומיום, מהתנהלות החיים העכשווית שלכם. חסימות אלה יתנו ביטוי בחוסר איזון “כולי” של הגוף. חסימה של מחשבות, התניות, כעסים, מתחים וכו’… כל אלא יוצרים חסימה בהתנהלות הזרימה האנרגטית של הגוף. הביטוי שלה ייתן אותותיו בחולשה של הגוף עד פגיעה פיזית, ספציפית באיבר מסוים בגוף. אלה חסימות הנובעות משלב 1-2.

חסימות והפרת איזון ברמה התאית והגרעינית מקורם בחסימות לא מודעות הנובעות מתוך חוויות חיים קדומות, לא רק מחוויית החיים שלכם הקודמת, אלא גם חווית חיים קארמתיות מגלגולים קודמים של שושלת ההורים שלכם (ההורים וההורים של ההורים וכו’..עד אינסוף).

ככל שאתם קשורים בשרשרת הגנטית שלכם (הכוונה היא להתנהלות ודפוסי מחשבה מבית הגידול ההורי שלכם), גם החוויות הקרמתיות שלהם יתנו ביטוי בגוף הפיזי שלכם. לכן, חשוב לשחרר את ההתניות ודפוסי החשיבה שהטמעתם בכם דרך החיים עם ההורים שלכם. לכן חשוב מאד לשחרר את התלות מההורים והילדות שלכם. ככל שאתם מונעים יותר מהמקור ההורי, כך, הביטוי הגרעיני יופיע בחייכם בעוצמה חזקה יותר.

כפי שתיארנו לכם בעבר, זוהי שרשרת המונעת מדור לדור, חסימה ממקור זה נותנת ביטוי בגוף הפיזי ברמה התאית והגרעינית.
ריפוי המביא אנרגיה במקום הזה של השחרור החסמים מתוך מקום קריטי שלכם ושל ההורים בשרשרת הגנטית, הוא ריפוי נעלה ועוצמתי ביותר.
בריפוי מדיטטיבי דרך מודעות עצמית אתם עובדים על ריפוי ברמה הכולית – גופנית ורמה האיברית של הגוף ( דרגה 1-2 ).
כאשר אתם יוצרים ריפוי בעצמכם עליכם לעבוד במספר מישורים: ריפוי דרך חיזוק המודעות העצמית,   צינור אנרגטי (כמו רייקי, הילינג וכו’..), מדיטציות ריפוי ותרגילי דמיון מודרך.                                    ע”י תרגילי מודעות עצמית ושינוי תפיסת עולם בחשיבה אתם יוצרים ריפוי ברמה ה”כולית” וריפוי “אברי”    (דרגה 1-2), כדי ליצור ריפוי ברמה התאית עליכם לגעת בחסימות קדומות מהמימד הקרמתי, כמו שחזור גלגולים ,עיסוק בטיפולי הילינג ורייקי, טיפולים אנרגתיים וכדומה.


טיפולים הנוגעים ברמה הקרמתית ומשחררים את החסימות בערוצי חיים קודמים.

ככל שאתם משחררים את התלות בקוד ההורי שלכם אתם יוצרים הפרדה בין החוויות הקרמתיות שלכם ושלהם. השפעתם עליכם נפסקת. התהליך הופך להיות קל יותר, כי אתם מתמקדים רק בחוויות שלכם.

בכל מקרה שני המישורים מתחברים אחד לשני, עבודה ברמה התודעתית וברמה הקרמתית תיתן ביטוי בחשיבה התודעתית שלכם. בכל דרך שתבחרו תוכלו ליצור שינוי וריפוי רב השפעה. עליכם להבין שהגוף שלכם יכול להכיל את הישות הרוחנית שלכם כל תא בגוף, הגוף נשא של תדר רוחני. כל תא בגוף שלכם הוא נשא להוויה הרוחנית שלכם.


התמקדות בריפוי פיזי ללא התמקדות בריפוי רוחני היא חסרת ערך.

אין אנו אומרים כי ריפוי פיזי הוא חסר תועלת אך, לבדו אינו חזק דיו כדי ליצור טיפול מלא.
גם טיפולים אלטרנטיביים ללא שינוי תודעתי הם חסרי ערך, הם רגעיים ואינם יכולים להכיל תהליך ריפוי מלא. לכן, שינוי וריפוי הנובע מתהליכים רוחניים בשילוב של כלים פיזיים יכולים ליצור את הריפוי אלטרנטיבי המלא.זאת כמובן אם לא הבאתם את הגוף הפיזי למצב בלתי ניתן לגישור, אך, הריפוי התודעתי הוא אינסופי, לכן, גם אם לא תוכלו ליצור ריפוי פיזי כי הגוף כבר הגיע למצב בל חזור, עדין תוכלו ליצור ריפוי תודעתי.

הדבר החשוב ביותר הוא לא לרפא את הגוף אלא, לטפל בו נכון, ביומיום.

ובכך לא תביאו אותו לכאב וסבל. קחו אחריות, הן ברמה התודעתית והן ברמה הפיזית. הבינו כי הגוף הפיזי הוא כלי, טפלו בו היטב והוא ישרת אתכם נאמנה. דאגו לעצמכם, אפשרו לאושר ולשמחה להביא לגוף הפיזי את הכלים הנעלים ביותר, קבלו את אהבתנו ודאגו לעצמכם.
אנרגית האהבה היא תדר הריפוי הנעלה ביותר כי מקורה באנרגיה האלוקית טהורה. זהו מהות האנרגיה הרוחנית שאתם מצנרים כל הזמן. “

תוספת של רותי- דיברו היום על הריפוי הפיזי כיוון שלרבים כאן בחדר יש חשיבות מאד גדולה לשחרור ההורי שלהם. ככל שיש לנו קשר ותלות בחוויות ההורים שלנו אנרגיה הקרמתית שלהם פוגעת ברמה התאית שלנו. ככל שנשחרר את התלות ונסגור מעגל עם ההורים, נביא ריפוי עמוק לגוף הפיזי שלנו. זה משפיע ברמה הבסיסית ביותר,ברמה הגנטית של הגוף ובביטוי של הריפוי העמוק ביותר ברמה הגנטית שלנו. .
סגירת מעגל הורית היא לא רק ברמה האישית, רוחנית, חשיבתית, אלא היא משפיעה ברמה התאית של הגוף.

“ברוכות אתם על העבודה הנפלאה שאתם עושות, סלחו להורים,הרפו מהעבר קחו אחריות על ההווה שחררו את העתיד . קבלו את אהבתינו ברוכות אתם.”