" /> דמיון מודרך לשינוי מציאות ע"י כח המחשבה | מתקשרת | רותי בן אריה
'; מדיטציה, מרכבה, תקשור- רותי בן אריה

מהי תודעה? כיצד להשתמש בכוח התודעה?

תקשור ע”י רותי בן אריה

מהו מימד?

שאלה שרבים שואלים כיום. מהם ההבדלים בין הממדים? מהן צורות התודעה השונות? על שאלות אלה קשה לנו לענות, קשה לנו להסביר לכם מהו מימד כיוון שאין לכם כיום את הכלים לחוות ולהבין את תשובתנו. אנו יכולים להסביר לכם במילים אך יהיה לכם קשה להבין את זה. כמו לנסות להסביר לאדם עיוור מהו צבע כחול. אין לו את הכלים והיכולת לחוות את הצבע הכחול.

ננסה להסביר לכם בדרך שאולי תוכלו להבין.
אנו לא מדברים על ממדים פיסיים אלה על מימדי תודעה, למרות שהם קשורים זה לזה.
מימד אנו קשור לזמן ומרחב, הוא אינו קשור למציאות הפיסית שבה אתם נמצאים, חווית המימד נמצאת בתדר התודעה, ככל שאתם עולים בתדרים התודעתיים אתם עולים במימדים- התודעה מזדככת , הופכת להיות נקייה יותר, זכה יותר, ועוצמתית יותר.

לא מדובר בשינוי מקום , אלא בשינוי הוויה. ככל שההוויה גבוהה יותר היכולת שלה גדולה ועוצמתית יותר. בכל מימד יש חוקיות אחרת, בגלל עוצמת התודעה, כל מימד מתאפיין בחוקיות שונה ולכן חוקי המציאות משתנים. בעצם לא קיימת מציאות כלל, אלא המציאות שאתם חווים נוצרת מתוך חווית התודעה שלכם , כיום חווית התודעה שלכם מקובעת בתוך חוקיות המימד הארצי שיצרתם ע”י התודעה הקולקטיבית. כאשר אתם נולדים לתוך המימד הארצי התודעה האינדבידואלית מושפעת מכוח התודעה הקולקטיבי העכשווי , הוא שיוצר כיום את חוקיות העולם הארצי כפי שאתם חווים אותו כיום.

התודעה היא אינסופית ולא מוגבלת לחוקיות החומר הארצי

אך , כאשר התודעה הרוחנית מתחברת למימד החומר ע”י לידה לתוך החיים הארציים, האנרגיה הכבדה של החומר מגבילה אתכם מהיכולת לעבור בין המימדים.
מימד החומר נמצא עד לרמה התודעתית השישית, מעבר לתודעה השישית אין חומר , יש רק כוח רוחני. ככל שאנשים יהיו “רוחניים” יותר, כלומר ישתמשו יותר בכוח התודעה שלהם להתעלות מעל החומר, הם יוכלו להשתמש בכוח התודעה שלהם עד ליכולות המימד השישי.

מימדים מעבר לשישי קיימים רק במימד הרוח , זו טרנספורמציה שונה, שינוי שאתם עוברים עם המוות, שינוי בו הישות מתנתקת ממימד החומר ומתחברת לאנרגיה הקוסמית.

ככל שאתם מתנהלים בחיים מהיבט רוחני יש לכם את היכולת לצנר אנרגיה מהמימד הרביעי , חמישי והשישי.


כשהאנושות תדע להשתמש בכוחות אלה המציאות הפיסית תשתנה לגמרי , חוקי המציאות ישתנו. יכולות הריפוי שלכם יתעצמו, היכולות שלכם ישתנו ואתם תגלו שאנכם זקוקים לחומר כדי לשנות את המציאות. ננסה לתת לכם דוגמא כדי להבין במי דברים אמורים:

כיום, אם ברצונכם לשמוע מוסיקה לדוגמא, אתם צריכים מכשיר או כלי , ללחוץ על הכפתור כדי להפעיל את אותו מכשיר, לשים דיסק עם המוסיקה (שגם עליו עבדו אנשים דרך המימד הפיסי), לחבר את המכשיר לחשמל או לזרם אנרגטי אחר כדי שיפעיל את המכשיר- כל כך הרבה עבודה ואנרגיה פיסית ורוחנית מושקעת כדי שתוכלו לשמוע את אותו שיר שברצונכם לחוות.

וזה במקרה הטוב שהכול מצליח לפעול: שיש לכם חשמל, המכשיר תקין, יש לכם את הדיסק הרצוי והוא תקין וכו’…זו חוקיות המימד שלכם , המימד הליניארי , שרשרת אירועים מתוכננים או אקראיים המובילים לתוצאה .במימד הרביעי לא תצטרכו ללחוץ על הכפתור, ע”י כוח המחשבה שלכם תוכלו להפעיל את המציאות שלכם. שי כאן שילוב בין במימד הפיסי והאנרגיה המפעילה הרוחנית שלכם.

יש פה חיבור בין שימוש באנרגיה הפיסית ורוחנית. לדוגמא: המכשיר יזדקק עדין לאנרגית החשמל על מנת לפעול , אך אתם תוכלו להפעיל אותו ע”י המחשבה.

ככל שכוח המחשבה שלכם יגדל, תזדקקו פחות ופחות לאנרגיה פיסית. זה תלוי ברמה התודעתית של כל אדם ואדם.

במימד החמישי כבר לא תזדקקו למכשיר פיסי על מנת לשמוע מוסיקה, בעצם החשיבה המוסיקה תתקיים. היא תתקיים ללא צורך בחומר. הצלילים קיימים כל הזמן רק שאתם לא שומעים אותם. במימד החמישי תיצרו אותם בתודעה שלכם.תתקשרו זה עם זה בכוח התודעה. אתם קיימים במימד החומר אך אינכם זקוקים לו. התלות שלכם בחומר תשתחרר.
התלות שלכם בכסף, בחומר, בכוח תשתחרר.

במימד השישי כבר אין נגיעה במימד החומר, הישות הרוחנית תוכל לחוות את עצמה בו זמנית במספר צורות הוויה על פני האדמה. כאדם, חיה ,חפץ ,צליל וכו’… צורה של ישות שחווה את עצמה בחומר אך, אינה תלויה בו.

אנחנו לא יודעים אם הצלחנו להסביר לכם את משמעות הדברים, כי הם נעלמים בתוך ההוויה שלכם העכשווית.

כיום הדברים נראים לכם בלתי ניתנים ליישום, הם לא מתאימים לחוקיות הפיסיקלית שקיימת כיום בתוך המציאות שאתם מכירים. למרות שגם כרגע, כאן ועכשו קיימים ישויות מכל המימדים עם כל העוצמות בתוככם.

אך אתם באמונה שלכם כבולים בתוך המימד החומרי, נתתם לו כל כך הרבה כוח ואינכם מאמינים שיש לכם את היכולת להשתחרר מהמימד השלישי . אלה הקירות והאמונות שיצרתם בתודעה שלכם, ולכן הם מגבילים אתכם, חוסמים אתכם.

יש בכם את הכוח לשנות את המציאות שלכם ע”י כוח המחשבה

מדוע אנו אומרים זאת לכם? להעשיר את היכולת שלכם, להבין עד כמה היכולת שלכם היא אין סופית. אך לא רק בגלל זה באנו להעביר לכם את המסר הזה, אנו רוצים להראות לכם שיש בכם את הכוח לשנות את המציאות שלכם רק ע”י כוח המחשבה. אינכם מאמינים לעוצמה שיש לכם לשינוי.
אנו רוצים לתת לכם כלי לשימוש בכוח התודעה.

דמיון מודרך לשינוי מציאות ע”י כח המחשבה

תבחרו נושא : זוגיות , עבודה, אדם שמעסיק אתכם, נושא שאתם רוצים לעשות בו שינוי,
עליכם ללמוד להשתמש בעין השלישית כזרוע יצירה למימד הארצי.

 דמיינו כאילו יוצאת קרן אור מהעין השלישית ויוצרת לפניכם כדור של אור . בתוך הכדור תראו את הנושא שבחרתם. תראו אותו מולכם. נסו להגדיר לעצמכם מה עוצר אתכם, מהם הדברים שמפריעים לכם ביחס לאותו נושא, מהם הדברים שהייתם רוצים לשחרר מתוך הנושא כדי שייווצר שינוי ביחס לנושא והוא כבר לא יפעיל אתכם יותר. אולי זה פחד, ביקורת, כעס, חוסר ביטחון, דפוס אמונה ( כמו שאינכם ראויים או לא יכולים וכו’..) ,סיטואציה מהעבר,  אדם אחר או כל דבר שמפריע לכם ביחס לנושא, תגדירו אותו, תזהו אותו.

דמיינו איך אתם מנקים את כל הדברים המפריעים שזיהיתם . תראו איך מהעין השלישית יוצאת קרן ומיסה את כל החסימות ביחס לנושא שבחרתם. תראו איך התמונה לאט מתבהרת ומתנקה , ומולכם תראו את הנושא שבחרתם כפי שאתם רוצים שיראה. איך אתם רוצים שהמציאות שלכם תראה בצורה האופטימלית ביחס לנושא שבחרתם.

דמיינו את התמונה הנעלה ביותר.

תראו את התמונה מוגדרת וברורה, מה אתם שואפים שיקרה. כעט תדמיינו שאתם עולים למעלה דרך שקרת הכתר, עולים מעל המציאות , מעל עולם החומר, תעלו עוד יותר גבוה, תרגישו שיש כוח ששואב אתכם למעלה, בלי מאמץ, עליכם להרפות כמה שיותר. תאפשרו לעצמכם להיות ללא שליטה , בהרפיה מלאה, עד שאינכם מרגישים את הגוף כלל, תעלו למעלה לנקודה הגבוהה ביותר, ללא פחד או חשש, תנו להדרכה שלכם להוביל אתכם , תרפו עוד יותר את עצמכם, תגידו לעצמכם שאתם מרפים, מוותרים, מאפשרים להדרכה להוביל אתכם…. בלי מאמץ, תרפו עוד יותר…. עד שתראו את עצמכם בתוך כדור של אור בצבע זהב, יכול להיות שלא תראו את הזהב רק תרגישו את אנרגית הצבע של הזהב.

תראו שוב מולכם את הנושא בצורה הנעלה ביותר עבורכם, כפי שאתם רוצים לראות אותו, תראו את הזהב זורם לתוך התמונה, נספג בנושא , תגדירו לעצמכם מה אתם רוצים שיהיה, תשתמשו רק בשפה חיובית, אסור להשתמש בתדר הזה לדבר שלילי אחרת זה יפגע בכם, השתמשו במילים חיוביות ותמונות חיוביות. הטמיעו בתמונה אמונות חיוביות שהדבר יקום ויהיה, אל תתאמצו, תרפו את עצמכם כמה שיותר.

בקשו אנרגיה מהמימד הרביעי שיזרום דרככם

דרך התודעה שלכם לתוך הנושא שבחרתם, נסו להגדיר לעצמכם זמן לביצוע , הגיוני ללא אגו, זכרו התהליך חייב להיות נקי מאגו שלילי, אם תכניסו לתהליך חשיבה מתוך אגו לא יקרה דבר!

תראו את התמונה החיובית מלאה באור ותרגישו איך יוצאת קרן אנרגטית של אור זהב מכם ויורדת למטה לתוך המימד הארצי , ונשלחת לכל הנוגעים בדבר(אנשים שקשורים לנושא, מקומות , חפצים וכו’), ככל שתחזיקו יותר זמן בתמונה, בתחושה הזו , תזרימו יותר אנרגית יצירה לנושא לידי מימוש…קחו לכם את הזמן……כשתרגישו מוכנים, תספרו מאחת עד חמש ותחזרו לכאן ועכשו.”