" /> תקשור | איך עושים מדיטציה? | מדיטציה מונחית | מרכז באהבה
'; מדיטציה, מרכבה, תקשור- רותי בן אריה

תקשור מיסטיקה יהודית

חיבור למקור הבריאה – תקשור ע”י רותי בן אריה

הקדמה למדיטציה

אחד הדברים שאנחנו חווים בעיקר במדיטציות האחרונות, אם שמתם לב, זה תרגילים של הרחבת ערוצי הפראנה, הרחבת ערוצי האנרגיה בגוף.

גם אם אנחנו לא עושים את כל המדיטציות במהלך השבוע, מספיק רק כל פעם לבקש אנרגיה מהממד הרביעי, להרגיש את הזרימה של האנרגיה, ולהרגיש כאילו הצינור מתרחב ואנחנו מזרימים את האנרגיה דרכנו, ואת זה לבקש לכל דבר שאתם רוצים, אתם יכולים להשתמש כל הזמן במהלך השבוע.

הצינור האנרגטי

שלנו הוא מאוד אלסטי הוא מאוד רך והוא יכול להיות מאוד נוקשה, זה תלוי בנו. אצל חלק גדול מהאנשים ערוץ האנרגיה שלהם הוא מאוד מאוד חזק, מאוד נוקשה. ככל שאנחנו מרחיבים אותו הוא מתחיל להיות מאוד רך, והוא מתחיל להתרחב ולהיפתח.

זהו תהליך מאוד מאוד חשוב לשינויים שאנחנו עוברים. אז אני מניחה, אני שומעת גם שבתקופה האחרונה הרבה אנשים עוברים כל מיני חוויות או חולשה או שינויים או אני לא יודעת מה, זה יכול בהחלט להיות כחלק ריאקציה מהתהליך שאנחנו עוברים, כי כל תהליך רוחני שאנחנו מתחילים אותו או עולים בו יש לזה כל מיני שינויים, וזה בסדר. אם אתם מרגישים אולי עייפות, חולשה, אני לא יודעת מה אתם מרגישים אבל אם כן לקחת בחשבון שיכול להיות שזה חלק מהתהליך וזה ישתחרר עוד מעט.

תלמידה : לבקש אנרגיה מהממד הרביעי כמו שאנחנו מבקשים את הרייקי?

רותי : כמו שאנחנו מבקשים רייקי, כמו שאנחנו מבקשים אהבה רוחנית. אז פשוט לדמיין מאוד מאוד טוב מדי פעם, כל הזמן לאזן את הצ’אקרות הרוחניות בתוך הצ’אקרות הפיזיות, להוריד אותן כדי לאזן את החלק הרוחני והפיזי, ליצור איזושהי שלמות וייחוד בתוכנו. ואז כמו שאנחנו מבקשים אהבה רוחנית, אהבה רוחנית זה בעצם אותה אנרגיה ואני כאילו מבקשת אותה ממש מערוץ הממד הרביעי, זה צריך להיות מאוד מאוד רחב, הרבה פעמים אולי תרגישו שפתאום הכתר נהיה כזה רחב והצ’אקרות פתאום מתחילות להיות מאוד פעילות.

אולי תרגישו בהן גם דופק או קצב של לב פתאום מהיר או דברים כאלה, אז לא לפחד זה חלק מהפתיחה של הצ’אקרות יש גם לפעמים תחושה של…תחושות פיזיות, אפשר להרגיש את זה גם ככה.

תהליכים רוחניים

בתהליך רוחני מואץ נחוש עייפות רבה

בזמנו אמרתי לכם שכשאנחנו עוברים תהליכים רוחניים, כשאדם נמצא באיזשהו תהליך בעיקר שהוא תהליך מואץ אז יש הרבה עייפות, חולשה. שימו לב שאתם בתקופה של שינויים בחיים אתם מאוד עייפים . אנשים יגידו שזה מן… יחשבו אולי דיכאון. פתאום יש מן עייפות, כבדות כזו. זה חלק באמת משינויים רוחניים שעוברים כאילו אנחנו עייפים כדי לספוג את האנרגיה, כדי לנוח, יותר איניות כדי לעבור את התהליכים בצורה יותר.. חזקה.. לא יודעת אם זה חזקה, לתת לתהליכים להתפתח בצורה יותר נכונה אולי.

כשאנחנו מאוד אקטיביים ויאנגים ועובדים החוצה אז אנחנו די עוצרים את התהליכים. אז עכשיו אנחנו בהחלט עוברים איזשהו תהליך שהוא חזק ומואץ. יכול להיות שיש לזה הרגשה פיזית, תופעות פיזיות. לדעת שזה חלק מהתהליך לא לעצור את זה לא לפחד מזה, זה דבר טוב. זה יכול גם להתבטא בצורה שפתאום דברים מאוד נפתחים, אז אולי פתאום עובדים קשה, יש הרבה עבודה זה גם חלק מהתהליך, שינויים, דברים קורים פתאום.

ואם אתם מרגישים משהו כזה, פשוט תרימו טלפון, תשאלו, אני אבדוק לכם.

איך עושים מדיטציה?

בכל מקרה לדעת שאנחנו באים ועושים רק מדיטציה זה לא רק מדיטציה, יש לזה השלכות. זה לא כאילו מה שקורה כאן שעה ואז יוצאים בדלת והכל נגמר. זה לא עובד ככה. מה שאנחנו עושים ככה ממשיך את העבודה גם כל השבוע, יש לזה עוד המשכיות.

כמו אחרי קורסי רייקי שאמרתי לכם שיש תופעות לוואי אחרי החלוקות כאילו משהו קורה, משהו ממשיך גם אחר כך. זה לא רק לבוא ולעשות כאן את המדיטציה, אלה מדיטציות חזקות. הן חזקות כי הן מדיטציות אנרגטיות, זה לא מסוג המדיטציות של… כמו שהיינו עושים תרגילים – של להיכנס לעבר, לילד הקטן, לשחרר כעסים, פה בכלל אנחנו לא נוגעים בתהליכים הפנימיים שבנו, זה כאילו כבר מעבר לדברים האלה ,אנחנו עובדים בצורה אנרגטית.

מדיטציה מונחית:

שבו לכם בנוח. שחררו את כל המחשבות.

חלק מהתהליכים שאנחנו עוברים עכשיו זה גם להתחיל להניע את השדות סביב הגוף שלנו, זה עובד אחד על אחד, כאילו אחד משליך על השני.

אז שבו לכם בנוח. שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט, תנשמו עמוק.

פעם שנייה תנשמו עמוק.

ופעם שלישית תנשמו עמוק.

להרגיש את הדופק.

שימו לב לנשימה.

להרגיש את הגוף. תרגישו את הרגליים, כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים, אץ הבטן, האגן, את החזה, את הגב, תרפו את הכתפיים, הידיים. תרגישו את הפנים, את האיברים בפנים, תרגישו את כל הגוף.

תרגישו שאתם מופרדים, אנחנו מבקשים מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה. שעוטפת אותנו מסביב, שומרת עלינו, שנתחבר רק לאנרגיות אלוקיות טהורות. אני מבקשת גם מעטפת סביב החדר הזה, סביב כל אחד ואחד כאן. מעטפת ששומרת ומגנה עלינו, שנתחבר רק לאנרגיות אלוקיות טהורות. מעטפת סביב המתחם פה. מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה, ששומרת ומגינה ומאפשרת לנו להתחבר רק לאנרגיות אלוקיות.

אנחנו מבקשים הגנה, הדרכה וריפוי. אנחנו מבקשים את ההדרכה שהכי נכונה לנו, שתהיה אתנו פה ותלווה אותנו במסע של היום. מבקשים מהאנרגיה האסטרלית להתרכז סביב הגוף, בתוך הגוף. אנחנו מבקשים מההילה להתרכז סביב הגוף שלנו. אני מבקשת מכל האנרגיות הרוחניות שלי להתכנס לתוכי, אני מאחדת בתוכי את כל האנרגיות שלי לשלמות אחת, אני הרמונית שלמה ומושלמת לעצמי.

שוב תתמקדו בנשימה שלכם. בשאיפה, בנשיפה. תרגישו שעם כל נשימה שלכם, אתם מחדירים לתוך גוף גם פראנה, אנרגיה אלוקית טהורה שמזינה את הגוף. האנרגיה נכנסת דרך צ’אקרת הכתר, תתמקדו כל הזמן בנשימה שלכם. נשימה רגועה, עדינה. תנשמו דרך האף. עם כל נשימה ונשימה שלכם, תרגישו איך צינור הפראנה, צינור הצ’אקרות שלכם, מתגמש, מתרחב, נפתח. בצורה רכה ועדינה. תתמקדו כל הזמן בנשימה.

תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות.

תרגישו עם הנשימה, איך צ’אקרת הכתר נפתחת, אתם נושמים לתוך צ’אקרת הכתר. הצ’אקרה נפתחת, ומהאינסוף מגיעה אליכם קרן אור שפותחת ומרחיבה את הצ’אקרה. ממלאת אותה בצבע לבן שמחבר אתכם להדרכה מאלוקים, ממרכז הנשמה.

עם הנשימה אתם מתחברים לעין השלישית

תרגישו איך אתם נושמים לתוך הצ’אקרה, עם הנשימה הצ’אקרה נפתחת, מתרחבת. קרן אור סגולה מגיעה אליכם מהאינסוף ונכנסת לעין השלישית, ממלאת אותה בצבע סגול. מחברת אתכם לכוחות התקשור שיש בכם, מחזקת בכם את היכולות הטלפתיים, את הראייה העל חושית, את השמיעה העל חושית. מחזקת בכם את כוחות הריפוי שיש בכם, את האינטואיציה. תנשמו לתוך העין השלישית, תפתחו אותה.

שוב תתמקדו בנשימה, תנשמו לתוך הגרון

תרגישו איך אנרגיה טהורה של פראנה נכנסת לגרון, קרן אור כחולה מגיעה מהאינסוף ויורדת לתוך הגרון. תרגישו את הצבע הכחול ממלא את הצ’אקרה פותח אותה, מרחיב אותה, מרכך אותה. מחזק בכם את יכולות הביטוי, האמירה. תנו לצ’אקרה להיפתח ולהתרחב.

שוב תתמקדו בנשימה, תנשמו לתוך הלב

תנו ללב להיפתח, להתרחב. תרגישו איך אור ורוד וירוק מגיעים מהאינסוף, ממלאים לכם את הלב, יורדים לאורך הצ’אקרות עד הלב. מחזקים בכם את האיזון ואת השלווה ואת האהבה לעצמכם ולכל חי. כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. ככל שאתם נושמים יותר תרגישו איך הלב נפתח, מתגמש, מתרחב. תרגישו את הורוד והירוק בתוך הלב.

שוב אתם מתמקדים בנשימה ונושמים לתוך מקלעת השמש

תרגישו איך קרן אור צהובה מגיעה מהאינסוף, עוברת דרך הצ’אקרות עד למקלעת השמש ממלאת אותה צבע צהוב. ככל שאתם נושמים יותר, שהצ’אקרה מתרחבת, נפתחת, מתמלאת בשמחה, בשלווה, ברגיעה. תנו לצבע הצהוב למלא את הצ’אקרה, לחבר אתכם לרגשות הנעלים שלכם.

שוב תנשמו, תתמקדו בנשימה. תנשמו לתוך צ’אקרת ההרה

אזור הטבור. תרגישו את הקרן הכתומה זורמת אליכם מהאינסוף. הצבע הכתום יורד, נכנס לתוך צ’אקרת הרה. ממלא אותה בצבע כתום. מאזן בכם את הנשיות, את הגבריות. מחבר אתכם לתשוקה לחיים, לאנרגיית החיים, לכוחות היצירה. תרגישו את הכתום ממלא את הצ’אקרה.

שוב אתם מתמקדים בנשימה. נושמים לצ’אקרת הבסיס

תרגישו קרן של אור אדומה מגיעה מהאינסוף. תרגישו איך היא נכנסת לצ’אקרת הבסיס, מרחיבה, פותחת. תרגישו את הצבע האדום ממלא את הצ’אקרה. מחבר אתכם להצלחה, להגשמה, לעשייה, למציאות, לעולם הפיזי.

תנו לצבעים לזרום מהצ’אקרות לגוף ולהילה שלכם. פזרו אותם בתוך הגוף. את הלבן, והסגול, והכחול, והירוק, והורד, והצהוב, והכתום, והאדום. תנו להם לזרום ולהתפשט בתוך הגוף.

תרגישו איך אתם עולים דרך צ’אקרת הכתר למעלה

תבקשו להיכנס לצ’אקרת הבסיס הרוחנית ותורידו אותה לצ’אקרת הבסיס הפיזית. חברו אותן ביחד. מגן דוד, עם מרכבה של פרח החיים. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ’אקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל. אנרגיה של עשייה, אנרגיה של יצירה, של הגשמה. תספגו אותה לתוך הגוף. אלוקים אני מבקשת אהבה רוחנית לעצמי.

שוב תעלו דרך הכתר. תבקשו להיכנס לצ’אקרת המין, לצ’אקרת ההרה הרוחנית. בכל דרך שזה בא אליכם. אתם יכולים לראות, להרגיש, להגיד, לא משנה. בקשו להוריד את צ’אקרת המין הרוחנית לתוך צ’אקרת המין הפיזית, תקשרו אותן ביחד עם מרכבות.

תורידו את צ’אקרת המין הרוחנית לתוך צ’אקרת המין הפיזית

תקשרו אותן ביחד בצורה של מרכבות, זכרית ונקבית, ממרכז הצ’אקרה. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ’אקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל אנרגיה של תשוקה, אנרגיה של יצירה, של הגשמה, תרפו, תספגו.

שוב תעלו דרך הכתר, תבקשו להיכנס למקלעת השמש הרוחנית שלכם, ותורידו אותה למטה, אחדו אותה עם מקלעת השמש הפיזית. תאחדו אותם בצורה של מרכבה במרכז הצ’אקרה, תבקשו אהבה רוחנית.

שוב תעלו דרך הכתר, תבקשו להיכנס לצ’אקרת הלב הרוחנית. תורידו אותה, תאחדו אותה עם צ’אקרת הלב הפיזית. תראו מרכבה במרכז הצ’אקרה, בתוכה האותיות י’ ה’ ו’ ה’, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ’אקרה, אנרגיה של אהבה טהורה, אהבה לכל חי.

שוב תעלו דרך צ’אקרת הכתר, תבקשו להיכנס לצ’אקרת הגרון הרוחנית.

תבקשו להוריד אותה לתוך צ’אקרת הגרון הפיזית. תראו מרכבה במרכז הצ’אקרה. בקשו אהבה רוחנית ממרכז צ’אקרת הגרון. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו לעין השלישית הרוחנית, בקשו לאחד אותה, להוריד אותה לעין השלישית הפיזית. תראו מרכבה במרכז הצ’אקרה שמאחדת את שתי הצ’אקרות ביחד. בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ’אקרה.

תנשמו עמוק.

פעם שנייה תנשמו עמוק.

פעם שלישית תנשמו עמוק.

עם הנשיפה, תעשו נשיפת פתיחה למרכבות. תנו נשיפה חזקה.

תרגישו את האנרגיה חזקה ועדינה זורמת מהצ’אקרות לתוך הגוף. מעלות את ההילה שלכם. תרגישו את האנרגיה ממלאת את המרכבות, גם הזכרית, גם הנקבית. תרגשו כמו כדור של אנרגיה, של זרמים שעוטף אתכם מסביב. מהכתר נפתח צינור חזק, רחב של אור כלפי מעלה, אתם עולים למעלה למעלה.

כדור של אנרגיה שעוטף אתכם מסביב, ומאיץ אתכם למעלה. אתם עוברים דרך כל השכבות, בלי לעצור בהן, בלי להרגיש אותן. שכבות של הצבעים, והאורות והחושך. השקיפות הקריסטלית והזוהר.

תרגישו את האנרגיה החזקה סביבכם, אתם עולים למעלה למעלה לתוך הצינור של האור. תרגישו את האנרגיה, תרגישו את האור. תתחברו לאנרגיה של הממד הרביעי שזורם אליכם, דרככם. תספגו אותו.

אתם יכולים לשלוח אותו לכל דבר שאתם רוצים, לכל אדם שאתם רוצים, לכל משאלה שאתם רוצים. תנו לעצמכם להיות בשקט בתוך האור, בתוך האנרגיה. אם אתם רוצים אתם יכולים לתקשר מכאן עם מרכז הנשמה. תשאלו כל שאלה שאתם רוצים, תנו לתשובות להגיע אליכם.

אם אתם מרגישים קושי בנשימה, תרפו. אל תתמקדו בנשימה יותר כי כעת הפראנה זורמת אליכם ישירות לדרך הנשימה. פשוט תספגו את האנרגיה.

אנרגיית האור האלוקית

זוהר הבריאה הנשלחת אליכם תנו לה להיספג בכל תאי הגוף שלכם, להטמיר, לרפא, לטהר את כל הכאב וכל העצב שנספג בתוך תאי הנשמה שבכם. תרגישו כל תא ותא בגוף שלכם מקבל עכשיו אנרגיה, זרימה אלוקית, שמרפאת את תחלואות מסע הנשמה, את כל חוויות גלגולי החיים שנספגו בכם. משחרר אתכם ממסע הנשמה הקרמתי שבכם, מרפא בכם את הכאב, את הצורך, מרפא בכם את כל חסימות העבר. הרפו, תנו לגוף לספוג. תרגישו את האנרגיה שנשלחת אליכם עדינה ועוצמתית, רכה ומועצמת, הרפו את הגוף ותספגו אותה.

אתם רואים מולכם תמונות תמונות מואצות מתוך מחזורי החיים שחוויתם. תנו להן לעבור, אל תתמקדו בהן. תרפו את הגוף כמה שיותר, תספגו, תזרמו עם כל התמונות שאתם רואים, תעברו דרכן.

עד שתגיעו למקור הבריאה שלכם.

כאשר תעברו את כל המסע, את כל התמונות, תגיעו לאור הגדול, אור הבריאה. תחושו שלווה גדולה. תספגו אותה. אפשרו לעצמכם להיות במקום הזה, להרגיש, לחוות, ושלחו אותו לכל אדם, לכל חי, שלחו אותו לעולם, לאנושות. צאו לכם למסע, הרפו, שחררו וקבלו. אוהבים אתכם מאוד, היו ברוכים.