" /> רותי בן אריה - תקשור תהליכי שינוי גלובליים | עידן השינוי | מרכז באהבה
'; mandala

רותי בן אריה – תקשור תהליכי שינוי גלובליים

עידן השינוי

“שלום לכם יקיריי, ברוכים אתם בני האדמה. שלומות לכם, כוחות האל מברכים אתכם בדרככם ברוכים אתם.
במפגש האחרון דיברנו עמכם על נושא שינויים. שינויים קורים כל הזמן, כל רגע, כל דקה, הן במימד הארצי והן במימד הרוחני. שינויים קורים כל הזמן, גם במימד האישי וגם במימד הכללי.

במפגש האחרון דיברנו על השינויים האישיים אותם אתם עוברים ועל הדרך שעליכם לעשות כדי להפוך אותם לשינויים מבורכים. היום שאלתם על שינויים חיצוניים המתחוללים על פני האדמה, בתוך חווית החיים הקולקטיבית סביבכם. העולם האנושי וכדור הארץ עוברים גם הם שינויים רבים. כשם שישנם שינויים ברמה האישית כך קורים שינויים ברמה הגלובלית, והם מזינים אחד את השני.

שינוי רוחני

היום אתם נמצאים בעידן של שינוי רוחני, התקופה שלכם מאופיינת ע”י שינויים מואצים הן במימד האישי והן בכללי. זוהי תקופה בה נוצרים על פני האדמה תדרים חדשים, ויברציות שינוי, הנותנים את ביטויים בכל הרבדים. מכיוון שתהליך זה מואץ אתם חווים אותו כקושי, כמו בתהליך מואץ של גדילה פיזית ( כמו בגיל ההתבגרות בו מרגישים הרבה מתבגרים כאבי גדילה) אתם חווים את הקושי בהסתגלות לשינוי, התהליך יוצר אסוציאציות נלוות, דפוסי מחשבה ותפיסות עולם היוצרים חוויות חיים של קושי. שינויים קורים כרגע בכל הרבדים.

לגבי השאלה של אלון בקשר לשינוי הקטבים, תזוזת הצפון ושינוי התדרים המגנטים על פני האדמה- שינויים קורים כל הזמן, שינויי תדרים ותזוזת קטבים הם תהליך מתמשך אך כיום גם הם קורים בקצב מואץ ולכן ההשפעה שלהם מאד מורגשת ומשפיעה על החיים בעולמכם. שינויים אקלימיים, שינויים בדרכי ההסתגלות של בעלי החיים וגם עליכם, בני האדם יש השפעה רבה.

תופעות מוזרות קורות כיום בעולם, מתוך התאמה לשינוי המואץ נוצרים ריאקציות, שהן תופעות הלוואי בתהליך השינוי. כפי שאמרנו לכם כמו ברמה האישית כך ישנה השפעה גם ברמה הכללית, שינויים אקלימיים, שינויים טופוגרפיים, שינויים ביולוגיים וכדומה. שינויים קורים כל הזמן והם מבורכים. הקשיים נוצרים מתוך תפיסת הפחד שלכם משינוי. הפחד הוא היוצר את החסימה וגורם לשינוי להיות כואב וקשה.

שינויים ברמה הקולקטיבית

גם השינויים ברמה הקולקטיבית מוזנים באותה צורה. ככל שגדל הפחד, המאבק וחוסר הקבלה ברמה הכללית בין בני אדם, כך השינויים הפיזיים יהיו קשים וכואבים. ככל שהאנושות תדע להתחבר למקור של אהבה, אחריות, חמלה אחד לשני, כך השינויים הפיזיים יהיו מבורכים ויביאו שפע והצלחה לחיים על פני האדמה.

בהשתקפות ההוויה הארצית, אתם עוברים שינויים בכל הרבדים. גם המבנה הגנטי משתנה ויוצר התאמה מחודשת לאנרגיה הכללית שתיווצר בכוכב ארץ זה. אתם רואים כבר את השינויים בילדים הנולדים, אתם רואים את השינויים באטמוספרה הכללית שעל פני האדמה, אתם רואים את השינויים כל פרמטר שתבדקו.
על תהליך השינוי כיום מגיעה אינפורמציה רבה כבר הרבה זמן. ואתם יודעים זאת.

מדוע שאלתם על הנושא הזה עכשיו?
מה אם רוצים לדעת בדיוק?
האם רציתם לדעת אם מימד הזמן משתנה?

מימד הזמן הוא מימד של אשליה

הוא אינו קיים ברמה הכללית.הזמן קיים רק במציאות המדומה שלכם, בחיים הפרטיים שלכם. הזמן הוא יצירה של תפיסה החיים במימד הארצי. בחוויה העכשווית שלכם נוצרת תחושה של שליטה והבנת תהליכים ליניאריים בממד הארצי. ככל שאתם מתחברים למימד הרוחני אתם יכולים לחוות את החיים מנותקים ממימד הזמן, הזמן עובר שינוי.

המודעות הנעלה שלכם נפתחת ומתייצבת. הבנת הזמן משתנה, השליטה שלכם בזמן גדלה וההבנה כי זמן הוא יצירה תודעתית תופסת אחיזה במציאות הפיזית. למעשה זמן הוא יצירה תודעתית קולקטיבית החוסמת אתכם מלחוות את חווית הזמן האישית שלכם.

נוצר רצף תודעתי החוסם אתכם, בגלל מימד הזמן אתם מתנתקים ממימד החוויה האישית שלכם . הזמן גורם לכך שאינכם יכולים לחיות מחזורי חיים רציפים. תבינו כי הישות שלכם אינה זקוקה לחוויית חיים מקוטעת של לידה ומוות, או הפרדות בין מחזורי החיים. אבני דרך אלה מתקיימים כל הזמן, אך, בחיים בממד הארצי אתם חווים את הפרדה בין מחזור חיים אחד לשני וזה בסדר.

להשתחרר מאחיזת הזמן דרך כוח התודעה הנעלה

עם הזמן תדעו להשתלט על מימד הזמן .שמתם לב לביטוי?
אתם יכולים בכל רגע להשתחרר מאחיזת הזמן דרך כוח התודעה הנעלה שלכם. ככל שאתם נפתחים אתם חווים את יכולת השליטה במימד הזמן. זמן הוא יצירה של התודעה.
במימדים גבוהים יותר אין זמן, גם אין את אשליית הזמן. זו סוגיה נפרדת שגם היא לאט תשתרש             בכוח התודעה שלכם.

איננו יודעים אם ענינו לך (הם מתייחסים לעירית ששאלה בתחילת המפגש אם יש שינוי בזמן כיום).            אם התכוונת בשאלתך כי תחושת הזמן שונה כיום והזמן הוא מהיר יותר? כנראה שכן. תשובה חיובית.

תחושת הזמן

דינאמיקת החיים יוצרת את תחושת הזמן. אתם חווים כביכול יותר שינויים בפרק הזמן שלכם, אך בחוויה שלכם החיים קצרים יותר כי הזמן מואץ. כמו ילד שעבורו הזמן איטי. אין לו תחושת זמן מקובעת.כיוון שהחיים שלכם כיום מהירים מאד גם תחושת הזמן מואצת. תבינו כי מושג הזמן מונע מכוח התודעה שלכם. לכן, נדמה לכם שהזמן הוא קצוב וידוע – אין זה כך.

כאשר התודעה שלכם שונה בתוך מושג כללי כמו “זמן” המושג משתנה. מושג מתקיים הוא תוצר של כוח התודעה. התודעה שלכם חייה בתוך מושג הזמן, הזמן מתקיים מתוך התודעה. אך הזמן מוזן מכוח מניע חזק יותר מהכוח האישי שלכם, כי הוא מוזן מכוח תודעה קולקטיבי.

המימד הפרטי מושפע מכוח חשיבה קולקטיבי

והכוח הקולקטיבי מוזן מכוח התודעה שלכם.
כל זמן שאתם מאמינים כי אתם שבויים במימד החומר, אתם שבויים ויוצרים מציאות חוקתית. מציאות חוקתית היא מציאות שמונעת עפ”י חוקים שהם נוצרים מכוח התודעה.כלומר אם אתם מאמינים כי החוקים הם נפרדים מכוח התודעה שלכם, הם האמת והם המציאות.

אם אתם מאמינים כי המציאות בנויה מחוקים שאינם משתנים כל זמן- אז התודעה שלכם שבוייה בחוקי המציאות שיצרתם כך היא תתקיים. החוקיות לא תשתנה כי כוח התודעה שלכם אינו מאמין כי הוא יצר את החוקים.כוח התודעה שלכם הוא יוצר המציאות, הוא יוצר הזמן, הוא בורא את חוקי המציאות שלכם עפ”י התפיסה הקולקטיבית של בני האנוש.

אתם לא שבויים במימד החומר- אתם יוצרים אותו

אתם לא שבויים במימד הזמן – אתם יוצרים אותו. אתם לא שבויים במימד המרחב – אתם יוצרים אותו. החוקיות הקולקטיבית והחוקיות האישית שלכם, השבויה בתפיסת האמונה שלכם יוצרת כל זאת. מהיום אתם מודעים לכוח השינוי ברמה האישית וכך אתם יוצרים שינוי ברמה הקולקטיבית.שינויים נוצרים כמו מעגלים משפיעים מהפרט למרחב הכללי ומהמרחב הכללי לפרט . שינויי התודעה האישיים שלכם יוצרים שינויים ברמה הקולקטיבית והם גם אלה המשפיעים על כדור הארץ.

זה תהליך אחד המתבטא בכל אספקט שתסתכלו בחיים. כיוון שהשינויים נוצרים מהתודעה האנושית האישית ומשפיעים על הרמה הקולקטיבית, וכיוון שהריאקציות חזקות מאד כיום לבעלי החיים קשה להתאים את עצמם לקצב הכללי ולכן קורים כל מיני שיבושים וחוסר התאמה שלהם עם המציאות, גם אצל בני האדם זה קורה.

במה זה מתבטא למשל?


בהתנהגויות שונות ומוזרות של בעלי החיים. גם שינויים גנטיים חלים בטבע. היום זה מתבטא בקושי להסתגלות של בעלי חיים למציאות . בלבול וכעס יגדל ויתעצם, אם לא תשלטו על עצמכם כבני אדם ותאזנו בכוח המחשבה שלכם את המציאות הפיזית. יכול להיווצר כאוס גדול. איננו אומרים זאת ממקום של פחד, קבלו זאת ממקום של אחריות. היום האנושיות מחויבת לדאגה לחיים. אינכם יכולים להתעלם. אתם מחויבים לכך.


האם יש לנו תפקיד מיוחד עבור כל היקום? משמעות מיוחדת?

למה את קוראת יקום? זו שאלה של הגדרה ביננו.
תלמידה: כל מה שלא על כדור הארץ ואני לא מכירה את מה שלא על כדור הארץ.
ברמה הכללית יש עשייה גלובלית, אך לא זאת כוונתך, שאלת ספציפית על בני האנוש והמרחב היקומי סביבכם. לכל אחד תפקיד אל תתיימרו להיות יותר נעלים מאחרים, ואל תמעיטו בערככם להיות פחותים מהם.

יש לכם יכולות מוגברות בעלות עצמה רבה, אינכם פחותים ברמה האנרגטית מהיצורים המפותחים ביותר. אך, אתם אינכם מנצלים את הכוחות הנעלים שבכם. אתם נמצאים בחוסר מודעות כללית. שינויים שאתם עושים משליכים למימדים גבוהים ביותר, כמו גם הטעויות והחידלון שלכם. גם הם משפיעים, לא רק על בני האדם.

כח הקבלה

קבלה היא כלי רב עוצמה, בעל כוחות נעלים וסודיים. הקבלה היא כלי כמו כלים רבים אחרים שניתנו לבני אדם. בתהליך מודעות גלובלי גם אתם נחשפים לכוחות הקבלה כחלק מתהליך ההתעוררות כללית. היזהרו משימוש בו, עליכם לעבוד אותו נאמנה, בזהירות ללא אגו, ללא צורך בשליטה.

זה אינו הכלי היחידי הקיים. ישנם כלים אנרגטיים רבי עוצמה הקיימים בעולמכם. רק מי שיש בו כנות נאמנה ימצא את הדרך הנכונה. הבעיה נוצרת כאשר רבים מכם נוהרים ונאחזים בידע הזה ככלי מילוט ללא אחריות ואמונה הטהורה, מתוך פחד ואנרגיות נמוכות וללא ידע ואמונה בכוח התודעה העצמי שלהם. בדרך זו שימוש יכול להביא להרס רב.

כאשר אנשים מנצלים את חוסר הידע והתלות האנושית בהם כדי להשיג עוצמה וכוח. חמלה וכבוד אחד לשני, אהבה ללא תנאי לכל בני האדם, אמונה בשוויון אנושי, הוא כלי חשוב ביותר לעבודה הרוחנית. ללא יסודות אלה אין בכוח הקבלה להביא שינוי משמעותי לעולם. להיפך, הוא יכול להביא להרס ופגיעות רבה גם לעוסקים בו וגם לחברה ולסביבה הכללית.

גם אם אני קוראת מדי פעם בקבלה?

לכי עם הרגש שלך, זה בסדר, כל זמן שאת עושה זאת בכנות, ללא אגו וללא תלות. הקבלה היא כלי להניע את התודעה שלך. אל תתני כוח ליכולות נמוכות ממך. לדוגמא: כוח האותיות- כוח האותיות מקבל את העוצמה מכוח התודעה שלכם. אין בו כוח מאגי ללא תודעה אנושית.

האם אתם מתכוונים לע”ב לשמות?

זו רק דוגמא: אנשים רבים מאמינים כי יש לאותיות כוח נסתר, כוח נעלה מכוחם העצמי, ובכך הם נותנים את הכוח שלהם לאותיות, ומאבדים מהכוח של עצמם.דוגמא נוספת: אם תאמין כי קמע מסוים יגן עליך הוא מגן, לא מכוח הקמע אלא, מכוח האמונה שלך. העברת מהכוח האמונה שלך כוחות לחפץ ואז הוא מקבל את האנרגיה שלך.

כאשר כלל מאמינים מעבירים את כוחם לדבר מסוים, הם נותנים לו הרבה כוח מעבר לפרט, לאדם הפשוט, ואז מתקבלת עוצמה חזקה מאד. אין זה משנה אם היא נכונה או לא! מספיק שמספר אנשים רב מאמין באמונה שלמה בכוח מסוים כדי לתת לו עוצמה, ואז הוא נהיה נכון. הפרט משתמש באנרגיה הקולקטיבית העצומה והאדירה הזו לתועלתו, אך מאבד מכוחו כדי להזין את האנרגיה הקולקטיבית. זהו מעגל הזנה. כשם שהוא מעגל הזנה הוא יכול להיות מעגל הרס, אם אנשים ישתמשו בכוח הזה לתועלתם הם.

האם הקבלה תביא שלום עולמי?

זה תלוי בכם. האם אתם כפרטים מוכנים לשלום כלל אנושי? האם אתם מוכנים לקבל על עצמכם את אחריות, החמלה, ההתחשבות וזכות השוויון לכל חי? השאלה לא אם הקבלה תעשה את השינוי אלא אם אתם מוכנים לכך. היום היהדות אינה מוכנה עדין לצערנו.
היו ברוכים!

אנחנו יכולים להשפיע דרך התודעה על מציאות החיים שלנו ומהי הדרך ללמוד את המיומנות הזאת.


כח התודעה יוצר את המציאות, ולכן הוא הכוח המשפיע ביותר. אבל,כמו שנתנו דוגמא על הקבלה, ישנם אנרגיות חזקות יותר שמוזנות מהכוח הקולקטיבי, מאנרגיות רבות של אנשים, מאמונות של כלל החברה. כוח התודעה שלך הוא אינסופי ועוצמתי ביותר, כדי שיפעל בלעדית וינותק מהכוחות הקולקטיביים הסובבים אותך, עליך אישית לקבל את היכולת להשתחרר ולשחרר את עצמך מהאמונה שאת לא יכולה לשנות.

אמונה זאת חזקה מאד מכיוון שהיא מוזנת ממספר רב של אנשים/ תודעות, דורי דורות של אמונות יוצרות מציאות.עליך להתעלות לרמת החוקיות הנעלה שהיא נפרדת ובלתי מושפעת מהתודעה האנושית.בהתחברות לדרגה הזו אתם קוראים “הארה”.

ראשית עליך להתגבר על השליטה האנרגטית סביבך, לאחר שתתעלי מעליה תוכלי להתחבר לתודעה אישית שלך, ולבנות מציאות עפ”י רצונך. זכרי כי יש כאן אחריות. אחריות למחשבות שלך. חשבי מה קורה כאשר כוח התודעה שלך ישפיע ישירות דרך המחשבות שלך על המציאות. כל מחשבה שלך תהיה בעלת כוח יצירה. אין כאן הפרדה. חשבי איך יראה עולמך? החסימה נוצרה כדי להגן עליכם. רוב בני האדם עדין לא אחראים מספיק על המחשבות שלהם, על טוהר המחשבות שלהם.

הדרך להגיע לשליטה תודעתית


1) לעבוד במחשבות שלך להגיע לתפיסת עולם נקייה נטולת אגו. נטולת פחדים, כעס, שנאה, תלות וכו’…
2) רק אחר כך תוכלי להשתחרר מהאמונה הקולקטיבית סביבך. אל תצפי למקסמי שווא. התחייבויות לכוח התודעה הנעלה הוא תהליך המחייב אחריות רבה. על כן עדין כלל האנושות לא מוכנה לכך. לכן כוח התודעה אינו מתבטא בקלות בחיי בני אדם. אך, אתם בדרך הנכונה.

האמינו בעצמכם, ביכולות שלכם ליצור ולשנות, להשפיע כפרט על האנרגיה הכללית הסובבת אתכם. האמינו בכוח התודעה ופעלו ליישם אותו בחייכם.
היו ברוכים ומבורכים בני האדם . כוח האלוקים שומר אתכם.”

הארות של רותי לאחר התקשור:

לפי קצב התהליך כיום עוד 7 דורות האנושות תתחבר לכוח התודעה הנעלה. זה לא אומר שעד אז אנשים פרטיים לא יוכלו להתחבר לכוח התודעה האישי שלהם. להיפך, ככל שרבים יותר התמקצעו לחיבור התודעתי כך, כלל האנושות תתחבר לעוצמה שלה. זה תהליך שמתחיל מהפרט לכלל. כל זאת יקרה בתנאי שלא נעבוד עם אגו, אלא מתוך אהבה מלאה. כל זאת יקרה בתנאי שלא נעבוד מתוך תלות חומרית. אסור שהפחד יניע אתכם בתהליך אלא רק אמונה טהורה בכוח האהבה.