" /> תקשור על מחלות וריפוי - רותי בן אריה | מתקשרת | מרכז באהבה למודעות רוחנית
'; mandala

רותי בן אריה – תקשור על מחלות וריפוי

טיפול במחלות וריפוי אנרגטי – הילינג 

“…מתוך השקט מתפתחת סביבה תודעתית, מתוך השלווה והנינוחות נוצר חיבור והתאמה                        בין הישות הרוחנית לגוף הפיזי.


ככל שעוצמת השלווה התודעתית גבוהה, ההחלמה הופכת תודעתית יותר וחודרת למימד הארצי.   

שקט תודעתי יוצר בריאות גם במימד הארצי וגם במימד הרוחנית.
בתוך תאי הגוף ישנו הד, ויברציה של זרימה, כשיש רעש תודעתי הנוצר ממתח, מלחץ,                   ממחשבות מרובות ומדיבור אינסופי תוך ראשי, נוצר הד, ויברציה רועשת בתוך תאי הגוף,                     אלא יוצרים חסימה. במקומות בהם נשאר ההד והרטט אין התאמה ואין זרימה של האנרגיות הרוחניות בתוך הגוף הפיזי. מצב זה יוצר נתק בזרימה האנרגטית בתוך הגוף.

מצב זה לאורך זמן מייצר בעיה פיזית, מחלה, מכיוון שהתאים מתפקדים ללא אנרגיה רוחנית- כמו מוות ממוזער תוך גופי. בדומה לגוף שאינו יכול לחיות ללא ישות רוחניות בתוכו,כך תאי הגוף אינם יכולים לתפקד ללא אנרגיה ישותית בתוכם. נכנה מצב זה חסימה.

ישנה התאמה בין הישות לגוף הפיזי. כל תא בגוף מתחבר לאנרגיה ישותית וכך הישות מטמיעה את עצמה בגוף החומרי. ויברציות מרובות בתאי הגוף חוסמות את הטמעת האנרגיה הישותית בתאי הגוף החומרי.              הם יוצרים מעין רטט בתוך התא, אנרגיה שלילית, כגון: רעש, כעס, מתח, וכו’…     

אנרגיה רוחנית לא יכולה להיטמע כשאדם נמצא בתקופה של לחץ ומתח.           

האנרגיה הישותית אינה נספגת בגוף ואז נוצר חשש להתפתחות מחלות בתוך הגוף החומרי.                   דוגמא לכך הוא גידול סרטני המתפתח במקומות אנ-אנרגטים, מקומות המכילים תהודה רועשת.         האנרגיה הרוחנית אינה זורמת בגוף בצורה סדירה, במקומות האלה נוצר שיבוש אנרגטי שמשפיע על התפקוד הגנטי, כך מתפתח הגידול או המחלה.

שאלתם לגבי סרטן הלב – מכיוון שהלב נמצא בתנועה מתמדת הוא יוצר זרימה ותנועה (של דם). יש לו תהודה שונה . הלב הוא מקום החיבור, מרכז הקישור בין הישות הרוחנית לגוף החומרי.הלב האיבר הראשון שמתפתח והאיבר האחרון שמסמן חיים. הוא מקור החיבור בין אנרגיית הישות הרוחנית והגוף החומרי. הוא מרכז ויסות אנרגטי לאנרגיות הרוחניות בגוף הפיזי. לכן הסיכוי למחלת סרטן בלב נדיר ביותר. לעומת זאת, מחלות אקוטיות שהן חזקות ועוצמתיות כמו התקף לב – יתנו את ביטוין במקומות עם תהודה חזקה מדי.

כאשר התהודה גוברת בנוסף לפעולות הלב נוצר מדי פעם נתק, כמו קצר הנוצר מחיבור ראשוני של האדם והמקור הישותי שלו. זה הביטוי למחלות לב. זה דומה להיווצרות הסרטן אך שונה כי סרטן מתפתח בתאים עם תהודה חזקה מדי ובלב זה מתבטא בכל האיבר. תהודה פוגעת בחיבור הנשמה עם הגוף החומרי.

מחשבות, לחצים, דפוסי מחשבה שליליים, כעסים וכד’.. אינם נשארים בגדר אבסטרקט אלא הם אנרגיית יצירה בהוויה החומרית.

כיוון שכיום התודעה האנושית מתחברת ליכולת ההגשמה התודעתית, ההקשרים או המרחקים בין המחשבה למציאות מתקצרים. מחשבות חזקות נותנות את ביטוין בצורה מהירה ויצירתית.הן יוצרות מציאות פיזית. גם פחדים מתממשים מהר יותר במימד הארצי.

אנרגיית פחד יוצרת מחלה גופנית כפי שאמרנו, אבל הפחד מהמחלה עצמה יוצר פגיעה חזקה יותר. יש כיום פחד גדול מהסרטן כיוון שזה הופך לתופעה או מגפה, לכן הוא פוגע גם בלב עצמו.
התשובה היא לא חד משמעית.צריך לבדוק כל מקרה לגופו. לכל אדם יש מסע משלו, כל דפוס חשיבה של אדם יוצר היבט בהוויה שלו, לכן אי אפשר להכליל סיבתיות של מחלה לכלל האנשים, אלא, צריך לחקור כל אדם וללמוד אותו בצורה פרטית. אז ניתן ללמוד את ההקשרים הקולקטיביים.מה שנאמר עד כה היה כידע כללי. ברמה האישית צריך לבדוק כל מקרה לגופו.

משמעות צבעי כסף וזהב בחלומות

לגבי צבע הזהב והכסף ששרה חוותה בחלום: (שאלה ששרה(משתתפת) שאלה את רותי בתחילת הערב לפני תחילת תהליך התקשור)
צבע זהב וכסף יוצרים מיפוי לגוף, הם יוצרים ריפוי ברמה הכללית של הצ’קרות וברובד הכללי של התא. בעבר מרפאים היו לובשים בגדי זהב וכסף כדי להשתמש בכוח ריפוי, בעידון ויברציות התאים של הגוף.
יש כוחות ריפוי מאד גבוהים בצבע כסף וזהב , זה יוצר בגוף ניקוי תאי, תדר המביא שקט תדרי בתא. כשיש שקט בתודעה שלנו הגוף מתחבר בהתאמה לאנרגיות הרוחניות שלנו. מצבים בהם אין חיבור של תאים רוחניים עם התאים הפיזיים , אנרגיה רוחנית לא יכולה להטמיע את עצמה בתא הפיזי, זה יוצר גידול ושיבוש בתוך תאי הגוף.

בצבע יש יכולת הילינג, ריפוי. לכל צבע יש אספקט מסוים. תדר ריפוי.

(ישנה תורת ריפוי שלמה עם תדרי צבע). הצבעים של זהב וכסף יוצרים ריפוי, מנקים את התדר הרועש ברמת התא, ומאפשרים לאנרגיה הרוחנית להתחבר לאדם. תדר של זהב עושה ריפוי לכל הגוף. הוא עובד ברמה התאית. כמו במדיטציית ריפוי אור זהב( מדיטציה מתוך קורס פרח החיים ב’). ריפוי היוצר טיהור פיזי בגוף החומרי ע”י טיהור הגוף מאנרגיות שליליות המקובעות ברמה התאית של הגוף.צינור של אנרגית אור זהב וכסף עובדים על אנרגית אור רוחנית.


חשוב להבין שלכל תא בגוף יש אנרגיה רוחנית מלאה המזינה אותו.

כאשר אנרגיה רוחנית לא זורמת לתוך התא הוא כאילו מת ולא מתפקד.
לכן שילוב של עבודה רוחנית בזמן מחלה הוא מאד חשוב לתהליך הריפוי.זה מאפשר ריפוי מלא יותר.
אנרגיה חיובית עובדת על אותה תפיסה, היא עושה הילינג ברמה של התאים, הילינג מאד חזק.

הלב הוא מקום בו נוצר החיבור הבסיסי אם הישות הרוחנית.

ברגע שהלב מפסיק לפעום הישות משתחררת מהגוף הפיזי, זה משמעות המוות. כל זמן שהלב עדיין פועל חלק מהישות מחובר למימד הפיזי. בגלל זה נדיר שיהיה סרטן הלב. הלב הוא מרכז האהבה,מרכז אנרגיית אהבה רוחנית. מרכז צינור פיזי.
הגוף שלנו מכונה מאד עדינה, לא בחומר אלא ברוח. אנחנו חייבים לקחת אחריות ולטפל בו. אחריות תודעתית, היבט הרוח מוקרן בתוך החומר – בתוך הגוף.

הם אומרים שאנחנו צריכים להרפות בצורך שלנו להבין הכול ,לרדת לעומקם של דברים ותובנות. המסר הכללי הוא לטפל בגוף הפיזי. עלינו לטפל בפן הרוחני שלנו. שלווה תודעתית יוצרת ריפוי פיזי.
עלינו לשאוף לעבוד על התודעה יחד עם גוף החומרי. לתודעה של האדם יש כישורים בתוך המימד הארצי והגוף החומרי. אחד הם – הם לא מנותקים אחד מהשני.כמו בפרט כך זה בכלל.

כלומר, אין בחברה שלנו אנרגיות של אהבה וכבוד, התחשבות אחד בשני. יש הרבה כעס, פחד ושנאה. לכן נוצרים חסימות גם במימד הקולקטיבי.

במקומות האלה אנרגיה רוחנית לא מגיעה. נוצרת חסימה שמשפיעה על בני אדם. מדינות בהם יש הרבה כעס וחוסר קבלה, מדינות בהם יש הרבה אנרגית שנאה ופחד, יש בהם גם חסימה אנרגטית. בעקבות כך אנרגיה של אהבה רוחנית גבוהה של ריפוי לא זורמת בשפע למקומות אלה . במקומות אלה יהיה הרבה קושי , זה ייתן ביטוי של חיים קשים, זה אחד הסימפטומים של הארץ שלנו, לכן, כל כך קשה כאן. הרייקי וההילינג זה כוח ריפוי שלנו, זו אנרגיה שזורמת לתאים ומשנה בהם את התדרים, לכן יש עוצמה כל כך חזקה בריפוי אנרגטי.

אנחנו עדיין לא מספיק מטפלים נכון דרך רייקי לכן לא רואים את העוצמה האמיתית של הריפוי.
מאחלים לנו שבוע של בריאות עם הרבה מחשבות חיוביות.

שבוע טוב.”