מדיטציית מרכבה

מדיטציית המרכבה זהו חומר חדש ומרגש שיורד אלינו בתקשור כבר תקופה ארוכה. את החומר הזה אנחנו לומדים תוך כדי מדיטציה והוא חזק ועוצמתי.

רבות נכתב על גופי המרכבה המקיפים את גופי הנשמה, אלה הם שדות אנרגיה המלווים את הגוף והתודעה במסע הנשמה שלנו לעולם הפיזי דרך מעברי היקום והממדים לעולם הארצי שלנו כאן. במילים פשוטות המרכבות הן החיבור הישיר והנקי שלנו בין העולם הפיסי לעולם הרוחני. קיימים סוגים רבים של מרכבות וכעת אנו נחשפים ולומדים ב"מרכז באהבה" שתי מרכבות, הראשונה, המרכבה הקטנה, מכונה גם הזיכרית, שצורתה מגן דוד תלת מימדי , שדרונבלו מלכיצדק תיקשר דרכה ולי הייתה את הזכות ללמוד ממנו, תפקידה ללוות את היישות בין גלגולי החיים השונים, כלומר היא מלווה את היישות בין הגלגולים. והשניה, המרכבה הגדולה, שמכונה גם מרכבת "פרח החיים" או הנקבית, שתפקידה לחבר בין היישות שלנו לנשמה הגדולה שאנו חלק ממנה. חיבור שתי המרכבות יחד, ע"י מדיטציית המרכבה שמורכבת מטכניקה פשוטה להפליא, מפעיל שדות אנרגטים עוצמתיים אשר מהפן האחד מביאים שינויים גדולים ומהירים לתהליכים בחיינו כאן, מביאים לשליטה טובה יותר על החיים, מאפשרים תקשורים גבוהים ומדוייקים ומורידים הילינג רוחני גבוה ומהפן השני חושף אותנו לתקשורים מאוד מאוד גבוהים והרבה ידע שמגיע אלינו מעולם המיסטיקה מודרנית ותקשורים על מבנה העולם הרוחני, חומר חדש ומרתק שאת חלקו תוכלו לשמוע דרך ההקלטות ביוטיוב.

ב"מדיטציית המרכבה" אנו מחברים בין שני הגופים הללו והאנרגיה של החיבור כל כך טהורה, חזקה ומדויקת שממש ניתן לחוש בה בגוף הפיזי בזמן המדיטציה ולאחריה. זוהי אנרגיה מזוקקת אשר ניתן לתעל אותה לכל תחום בחיינו ויש לה יכולת להביא לנו ריפוי חזק מאוד וגבוה, החל מרמה מיסטית גבוהה ועד הפעלתה על תאי הגוף שלנו לצורך ריפוי עמוק של מחלות, היא מאפשרת שינויים מבורכים וידע רב. שתי המרכבות המונעות יחד יוצרות שדה אנרגטי עוצמתי ביותר המגן ומאזן את שדות התודעה החומרית והרוחנית ויוצרות קישור ישיר של התודעה למרכז הנשמה הרוחנית מעבר למימדים וליקומים השונים. בחיבור של שתי המרכבות אנו יכולים לעשות תיקונים גבוהים בקארמה שלנו, ולשחרר קארמות גם ללא צורך לחוות אותם בעולם הפיזי. דברים משתחררים ונעשה תיקון גבוהה מאוד וזה פשוט מורגש.

ובנימה אישית, קשה מאוד לתאר במילים את חווית המדיטציה, החוויה היא כלכך עוצמתית וייחודית, כאחת שכבר למעלה מ 30 שנה בעולם הרוחני כמדריכה רוחנית, מתקשרת, הילרית ותלמידה אני יכולה לומר שזה ממש משהו אחר שלא חווינו לפני, רק מי שחווה את העוצמה הזו יכול להעיד והכיף הגדול שהטכניקה כלכך פשוטה, נלמדת בקורס של 10 מפגשים ולאחר מכן ניתן לעשות את המדיטציה המלאה במשך דקות ספורות ולהנות מכלי כלכך עוצמתי ומחיבור גבוהה ומיידי. זה הדבר האמיתי, החיבור המזוכך והגבוהה ביותר וחשיפה למיסטיקה מודרנית מתקדמת שפותחת לנו שער למידע חדש ומסקרן.

קורס "תורת המרכבות" מיועד לאנשים שיש להם ידע וניסיון בעולם הרוחני, מתאים במיוחד למתקשרים ולמטפלים ולאנשים שעוסקים במיסטיקה גבוה ומעוניינים לפתוח שערים ולהיחשף לידע חדש וגבוה. לפני הקורס יש לעבור סדנת הכנה כדי למקסם את התקשורים וההילינג שיגיעו באמצעות המרכבות ולערוך הכנה טרם תחילת לימוד הטכניקה.

חלק מהתקשורים ומדיטציות המרכבות נמצאים באתר שלנו תחת "מדיטציות שמע" וביוטיוב וניתן להאזין להם בכל עת.

מזמינה אתכם לחוות את הדבר האמיתי, זה באמת משהו ייחודי ומשנה חיים

אוהבת

רותי