מדוע יש לי כאבי גב

מדוע יש לי כאבי גב

" השנה שנת .1700,אני רואה אוניה, חרטום של אוניה, האוניה מפליגה בים. אני רואה בחור על הסיפון, הוא מחזיק את החבל ומסתכל בגאווה באוניה ששטה קדימה.הוא חוזר הביתה וחושב שיריעו לו ויברכו אותו על המסע המוצלח, יש הרבה אוצרות בתוך הספינה –הוא הביא אותם למלך. הוא בן חסות של המלך,מאד אוהבים אותו, הבת של המלך מחכה לו. אני רואה מרחוק את הנמל, אנשים מריעים לו,זו ספרד או צרפת.הוא מתרגש. הם מגיעים לחוף, יש שם איש עם מסכה שחורה, הוא לא אוהב את הבחור שמגיע. המלך מאוד אוהב את הבחור. האימא של הבחור היא אהובה של המלך. אני הבת האהובה של המלך מאשה אחרת. האיש עם המסכה גם רוצה אותי, הוא יותר מבוגר. אני פוחדת מהאיש עם המסכה. הוא אדם חזק בממלכה, הוא לא רוצה שיהיה לי קשר עם הבחור.

כולם יורדים מן האוניה ומורידים את השלל. האיש עם המסכה עומד למעלה ומסתכל. הבחור חוזר אלי. אני עומדת למעלה, זו מין מרפסת, הבחור מטפס על הקיר וקופץ אל המרפסת,הוא מראה לי טבעת ענקית ואומר ששמר אותה רק בשבילי.הוא אומר שהתגעגע אלי מאוד ורק בגלל האהבה שלו אלי חזר. הוא שואל אם גם אני התגעגעתי אליו.אנחנו בורחים, נכנסים בדרך סתרים לארמון.יש ביננו תשוקה אדירה.הוא יודע מאוד להקסים נשים. אני רואה איך אנחנו מתעלסים בתשוקה מדהימה. הוא רוצה שאני אתחתן איתו. אני מפחדת מהאיש עם המסכה. הוא אומר שהוא לא יכול בלעדי. אני לא ממש אוהבת את הבחור. הוא יותר כמו שעשוע, הוא נחמד,אבל אני מרגישה שהוא לא בשבילי. הוא יוצא בדרך הסודית. אני מתלבשת ויוצאת למסדרון, אני רואה את האיש עם המסכה, אני למעשה מאוד נמשכת לאיש עם המסכה אך גם מאד פוחדת ממנו, רגש של פחד ותשוקה מאוד גדולה אליו. הוא עומד ומסתכל עלי, אני מרגישה שהרגליים שלי רועדות. הוא מסתכל עלי, אני מריחה את הריח שלו,( ממש פיזית אני מרגישה ריח מאד נעים שקשה לי להגיד אותו), הוא מלטף אותי והולך.
פעם הוא אמר לי שיום אחד אני אהיה שלו. כבר אין לי קשר עם הבחור ההוא, יש לי קשר עם כל מיני מאהבים, אני משחקת בהם , זה לשם שעשוע בלבד.
אני נמצאת בטירה , אני רואה מדרגות חשוכות,האיש עם המסכה תופס אותי ומנשק אותי.אני ממש מאוהבת בו. יש בנינו רומן סודי. אני לא יודעת מדוע. זה מאד מור הקשר הזה. זה לא ברור לי. מי זה האיש המסתורי הזה? אני גם לא מזהה אותו כאדם. זה ממש מוזר, אני יודעת שאני יכולה להיות רק איתו. אני רוצה בזה. אני לא יודעת למה אנחנו לא יכולים להיות ביחד בפומבי.
אני הולכת קדימה בזמן.
אני בטירה, בת 48 , לא התחתנתי, עדיין יש בנינו רומן סודי. יום אחד האיש עם המסכה נעלם, אני עומדת במרפסת, מסתכלת .פתאם אני נופלת למטה.זה כמו צוק, המרפסת על הצוק ליד הים. אני לא יודעת למה נפלתי, יכול להיות שרציתי לקפוץ, להתאבד. זה מרוב געגועים לאיש עם המסכה. מישהו מציל אותי,הוא מעלה אותי בחזרה לחומה. זה הוא.הוא מציל אותי ומניח אותי על הרצפה ונעלם. הוא לוחש לי לפני שהוא נעלם :" אני תמיד אשמור עליך". אני ממש שומעת את המילים באוזן.באים המון אנשים מהטירה, יש הסטריה סביבי, הם ראו אותי מרחוק וחשבו שנפלתי. הם לא מבינים איך אני שוכבת הגעתי למרפסת. אני לא מספרת. אני נהיית משותקת מהנפילה, אני במיטה, משותקת. כנראה מהנפילה נפגע לי הגב ואני הפכתי להיות משותקת.
אני הולכת קדימה בזמן….
אני שוכבת במיטה,אני מאוד זקנה, בת 78,יש לי שיער לבן. הוא מגיע , האיש עם המסכה. הוא נראה אותו דבר. כאילו לא הזדקן, הוא אומר שהוא בא לקחת אותי.אנחנו מתאחדים שם למעלה. אני רואה אותנו מעל לעננים…. אני נפרדת ממנו. הוא מחובר לכוחות האופל. מלאכים לבנים עוטפים אותי. אני עולה איתם למעלה והוא נשאר למטה, מאחור. אני מנתקת את החוטים שמחברים ביננו ומשחררת אותו ממני…..
עכשו אני מבינה שכל החיים הוא לא היה בן אדם, הוא היה רוח,ישות, היה לו כוח מאוד חזק,הוא היה רוח שהייתה כלואה בארמון. מצד שני היו לו כוחות פיזיים, הוא שהציל אותי מהנפילה, הוא היה איתי מאז שהייתי ילדה קטנה. הוא כאילו גידל אותי. אימא שלי נפטרה בלידה שלי. היא היתה אחת הנשים של המלך, למלך היו מספר נשים,חוץ מהמלכה, היא היתה אחת מהן, המלך מאד אהב אותה ולכן בארמון לא שנאו אותה, בעיקר המלכה. הארמון הוא מין מרכז תככים, יכול להיות שרצחו אותה אבל אני הצלחתי לחיות וכך גדלתי בארמון. האנשים בארמון פחדו לפגוע בי כי הם ידעו שהרוח שומרת עלי.הוא גידל אותי… הקשר הזה ממש מוזר… לכן לא יכולנו להיות ביחד.

תהליך תיקון – "אני מורידה לו את המסכה,אני רואה את הפנים שלו, הוא מאד יפה, אני לא מכירה אותו. אנחנו מתחתנים,אני רואה שהוא מעסה לי את הגב,יש ביננו אהבה מטורפת.אין לי פגיעה בגב.
1850,1900,1950, 2000,2006.