מדוע יש לי בעיית ראיה בעין שמאל?

מדוע יש לי בעיית ראיה בעין שמאל

שאלה: מדוע יש לי בעיית ראיה מרכזית בעין שמאל ואולי אפשר דרך שחזור גלגולים לתקן ולשפר את הראייה.

…1700…
ג- אני רואה סוס עם רוכב עליו. אני לא יודע אם זה אני על הסוס. אני באזור כפרי , עצים, מאוד דחוס ( בלי מרחבים) אני רואה קטע קצר של מדרון, לא את כולו.
רותי- בן כמה אתה?
ג- בסביבות שנות ה-20
רותי- לאן אתה הולך?
ג- אני רואה אותו עומד. אני לא שייך לקבוצה, כאילו תמונה קפואה.
רותי- תבקש ללכת אחורה בזמן, חודש, מה אתה רואה?
ג- רוכב על סוס בתוך עמק רחב, עדין יש שני רכסי הרים בצדדים, אני בתוך שדה ירוק , הסוס והרוכב בודדים, יש משהו מאד פסטורלי
רותי- לך אחורה בזמן, שנה.
ג- אני הולך בשוק מאוד הומה אנשים, במזרח הרחוק. הרבה עוני , עליבות. אני מוליך איזושהי חיה ( זה לא הסוס שרכבתי עליו מקודם) יש לי תחושה של הישרדות, מזונות, הישרדות קיומית יומיומית. הכול מלוכלך.
רותי- יש לך משפחה ?
ג- אני לא מזהה אף אחד שם.
רותי- אתה רואה בית?
ג- אני לעצמי, לא רואה שום דבר שאני מזוהה איתו.
רותי- תבקש ללכת אחורה בזמן, תגיע לילדות.
ג- אני נמצא בטרסה בכפר ( אולי ההימלאיה, נפאל). אני נמצא בבית קטן, גידולים מקומיים ( אורז, תירס) אני תינוק בן שנה- שנתיים.
רותי- יש לך משפחה? אמא?
ג- אני רואה רק אמא אני לא מזהה את הפרצוף. רק אני ואמא. אני לא רואה עוד דמויות בסביבה.
רותי- לך קדימה בזמן. בן כמה אתה עכשיו?
ג- בן 8-9, אני בכפר. ירדתי מהטרסה. אני לא רואה את אמא, היא למעלה בטרסה.
רותי- תבקש ללכת עוד קדימה בזמן.
ג- אני בן 12-13. אני רואה חבורה של 4-5 ילדים. אנחנו מחזיקים כידונים ( כמו קני סוף) , אנחנו משתמשים בהם לצייד, הקצה הקדמי מאוד מחודד ומסוכן.
רותי- מה אתם עושים?
ג- זה סוג של אימון או תרגיל בכידון. מטילים אותו כדי לפגוע. אני מזהה מצב מסוכן. אנחנו עומדים אחד ליד השני, ערבוביה. יש פוטנציאל של סכנה. אני לא יודע להגדיר אם אני נפגע מזה בעין או שמישהו אחר נפגע, יש אלמנט של סכנה.
רותי- תבקש לראות מה קרה שם?
ג- זה מעין אימון / משחק- מעין משחקי התקבלות לבוגרים, הכנה או חונכות לקראת צייד. אנחנו ילדים שעדין לא מבינים את פוטנציאל הסכנה בכלי הזה., אני יכול לאמר שהחיכוך של קני הסוף מזכיר בדיוק גודל של עין.
לא ברור לי עם הפגיעה אצלי או אצל הצד השלישי….
רותי- מה קורה שם?
ג- אני לוקח חלק בפעילות של צייד של כל החברה. אנחנו דוקרים איזושהי חיה. היא די חסרת אונים. העיניים של החיה הזו מביעות חוסר אונים נוראי. אני לא נהנה מכל הצייד הזה. זה לא לרוחי. זה נראה לי מאוד אלים. אני פשו לא רוצה להיות שם.
רותי- אתה עוזב את הכפר?
ג- אני כרגע בהוויה של הצייד.
רותי- תבקש ללכת קדימה בזמן.
ג- כל החבורה הולכת לכפר, אני תבודד באיזשהו מקום. סוג של מצוקה שאני לא יודע לאן אני הולך אבל אני לא רוצה להיות חלק מההוויה הזו.
רותי- היכן אתה עכשיו?
ג- אני מריע לשוק בעיר יותר גדולה. אני מבין שעזבתי את הכפר. אני יוצא להיות עצמאי בעיר הזו. אבל הכול בה מלוכלך, הרבה מאד רעש. אני בהישרדות כלכלית להשיג מזון.
יש אומנת שנותנת לי בית, מאמצת אותי. שם אני לומד לרכב על סוס. אני צובר ניסיון וביטחון. אני עולה על הסוס ואח"כ יוצא לחפש את דרכי . אז אני מגיע למדרון שקודם הזכרתי.
רותי- לבקש ללכת קדימה בזמן. איפה אתה עכשיו?
ג- אני רוכב על הסוס בעמק, מאד ירוק ורחב. מולי מתקרבת להקה של חיות ( אולי זו החיה שדקרנו מקודם) אני רואה סגירת מעגל, עכשיו הן רוצות לטרוף אותי. אני רואה את הזעם בעיניים של החיות האלה. התמונה כאילו מוקפאת . אני רוכב מולם והחיות באות מולי בריצה.
רותי- הן טרפו אותך?
ג- אני לא מרגיש את זה אבל אני רואה את הזעם של החיות.
רותי- תבקש ללכת קדימה..יום קדימה. אתה עוד חי?
ג- אני רואה תמונה שטורפים אותי. אני בהכרה מלאה, אבל זה לא מפחיד אותי. את הסוס אני לא רואה וכאילו אוכלים אותי. אבל, אני מאד שלו, אני מרגיש סגירת מעגל, קודם צדתי חיה ועכשיו אוכלים אותי, אני מרגיש סוג של שלמה.
רותי- אתה מוכן לעשות תיקון?
תחזור לתמונה הראשונה שאתה בכפר. תראה בית עם אבא ואמא, משפחה.
בית יפה ושמח. אתה לא צריך ללכת לציד, אתה לא מתאמן ואף אחד לא נפצע. אתה לא פוגע האף אחד. ( רותי קיבלת בתיקשור שפגעת בילד אחד בעין שלו) אתה מסביר לכולם ומלמד אותם שלא צריך לצוד. הם שומעים לך ומשתנים. הם מקבלים אותך. אתה מתבגר ומקים משפחה. אתם מגדלים חיות באהבה. יש שפע. הכול יפה . אתם שומרים על החיות שלא יבואו ציידים ויפגעו בהם. אתם חיים בשלום עם כולם. אתה מרגיש ביטחון, אתה לא צריך לשרוד את החיים ולהלחם. תראה את התמונה הנעלה ביותר……