מדוע אני כל כך נמשכת לתקשור?

מדוע אני כל כך נמשכת לתקשור?

השאלה ש ד' שאלה :למה אני כל כך נמשכת לתיקשור ?
רותי מכניסה את ד' להרפייה עמוקה וד' מתחילה לספר מה שהיא רואה.

ד': אני יורדת במדרגות. בחוץ,זה מעין בית מקדש,אני כוהנת,אני לבושה לבן. אני רואה תור ארוך של אנשים, הם מחכים לקבל טיפול ממני.
יש לי שיער קצר ,מתולתל, עיניים ענקיות ירוקות,אני לבושה בלבן,אני מרגישה כמו מלאך וחצי בן אדם. אנשים מחכים שאני אגע בהם או אתן להם שיקוי לרפואה.יש קבוצה של ילדים מסכנים.
רותי: תבקשי לחזור אחורה בזמן. מה את רואה?
ד': אני בן 5,אני ילד שנראה כמו ילדה,אני מאוד שמח,אני שייך למשפחה של כוהנים בשירות דת.יש הרבה נשים, אחת מרים (אני מזהה אותה כאחותי היום),יש לה צמה ארוכה – היא מאוד רוחנית, אני מאוד אוהב אותה.אנחנו גרים במקום פתוח לציבור, אנשים באים אלינו לקבל אוכל, ברכות, שיקויים.
רותי: לכי עוד קדימה בזמן. מה את רואה עכשו?
ד': אני בן 12 – אני לומד בבי"ס.אני כותב דברים על אבן עם פחם. מוחקים את מה שכתבנו עם סמרטוט ,אני רואה מורה שנראה כמו אריסטו אבל פחות חכם, הוא מכתיב חוזר, נאום.אני אוהב מתמטיקה וחידות היגיון. יש שם עוד בנים.
רותי: לכי שוב קדימה.
ד': אני בגיל 19- מצטרף לעיסוקים של המשפחה,אני עוסק בריפוי, הם מושיטים את היד ואני נותן לחם שעושה ריפוי בגוף.אני ממלמל איזו ברכה ואנשים מודים ומברכים אותי, אני מאוד אוהב אותם ורוצה לעזור, אני מתוסכל מהסבל .התור של האנשים הארוך. הנטיות המיניות שלי הן של אישה.
רותי: לכי שוב קדימה.
ד': אני בן 30- נמצא במקדש. החבר שלי מסתכל עלי מהצד, אני מתפלל ליד המזבח.אני מאוד אוהב את החבר ומאוד שלם עם זה, לא איכפת לנו מהסביבה, מה יאמרו האנשים עלינו.
אני מת צעיר, כנראה ממחלת ריאות ,בגיל 30. החבר והאימא (אני מזהה אותה כחמותי היום) מטפלים בי.גם אחותי מרים.
יש לי תחושת החמצה גדולה.אני מרגיש כי יכולתי לעזור לעוד אנשים ולא הספקתי.אני מאוד רוצה להיות מורה…