טיפול בחרדת נטישה וצורך בשליטה כי אי אפשר לסמוך של אף אחר 29.6.15

1900, עלו לי המון תמונות ותחושות, שמעתי צעדי ריצה, בורחים, ביער בלילה, אנשים רצים, כלבים נובחים, אנשים רודפים אחרי אנשים.
תמונה שניה שראיתי היא תינוקת בעריסה יפה, מין סל קל מעץ , לבן, יפה, תינוקת יפהפיה

ר- תתמקדי בתמונה אחת

ל- בתינוקת.
אני רואה אותה נמצאת במעמד מאוד עשיר, יש הרבה מטפלות ומשרתות עם סינרים לבנים, הכול לבן ויפה, יש שמחה , זו משפחה מאוד עשירה, ואני רואה את התינוקת מאוד יפה ומתוקה.

ר- איזו תקופה זו? איזה אזור בעולם?

ל- אני חושבת ש… אני רואה אנשים בחוץ, הם מתקרבים לבית עם לפידים, במשפחה כנראה עשו דברים שהקהילה לא אהבה , המון זועם מגיע עם לפידים וצעקות, אני רואה בהלה בבית, צריכים לברוח מהר, הם משאירים את התינוקת שם בבית, לא שמו לב, ברחו ואז קלטו שהיא נשארה שם אבל אי אפשר לחזור לקחת אותה, זה מסכן את כל המשפחה, הם היו חייבים לברוח מהר, אני רואה את האימא ממש נקרעת ובוכה והאבא מחזיק אותה, צריך להגן על כל המשפחה , היא לא נשארה כי לא היה להם אכפת, מחוסר ברירה, הם היו חייבים להציל את שאר המשפחה.

בחוויה של התינוקת שנשארה – הייתה חוויה של משהו שלם, בטוח , 100% שלמות ואז פתאום נשארה לבד, הפחד מתחיל לחלחל, היא רעבה ובוכה ואף אחד לא בא, חוויה של בגידה, נטישה, הלם.

ר- מה קורה איתה?

ל- אני רואה אותה שם, היא לא יוצאת מתוך העריסה הזו, כולם המשיכו הלאה עם הרדיפה והיא נשארה שם.

ר- לכי קדימה בזמן.

ל- אין זמן מבחינתה, אין קדימה, היא נשארה בעריסה עד שהיא מתה, אין המשך.
אני רואה תהליך של אופטימיות , מחכה, ואז הרעב מגיע, יש עדין ספק גדול, תקווה כי מישהו יגיע, פתאום יש את ההכרה הזו שאין אף אחד, אף אחד לא יגיע, שבר מאוד גדול של בגידה, שוק גדול בין הפער למה שהיה, לא יכול להיות,, אין שרשרת אירועים שהובילה לשינוי במציאות, בבת אחת הכול משתנה.

ר- את יודעת מה קרה למשפחה? תפסו אותם?

ל- כן, נראה לי, הם איכשהו המשיכו לחיות את חייהם, לא באותו מעמד. אבל גם הם לא המשיכו להיות אותו דבר, הצער והכאב כרסם אותם, גם האבא שהיה נראה חזק אבל בפנים האשמה ריחפה. הם לא מדברים על זה, הם מתפקדים עד שהחיים נגמרים אבל משהו בתוכם מת, אשמה גדולה, עננה שריחפה מעליהם…

ר- את מוכנה לעשות תיקון בגלגול?

ל-כן…