טיפול בחוסר אסרטיביות

ע'-טיפול בחוסר אסרטיביות

ע' בקשה לחזור לחווית חיים קודמת לשם טיפול בחוסר אסרטיביות שיש לה כיום בחיים. הטקסט המצורף נכתב ע"פ דבריה של ע' בזמן תהליך שחזור הגלגולים שנעשה בהנחיית רותי .

ע'- "השנה 1350, אני בחורה מכסיקנית בת 15, אני רואה את עצמי עובדת עם מחרשה שרתומה לשוורים בשדה. השדה שייך למשפחה ועוד בני משפחה עובדים איתי. אני שייכת למשפחה מרובת ילדים. האבא מאוד חלש וחולה , ללא כוח השפעה על הנעשה. גם אימא מפוחדת ולא בעלת השפעה".

רותי מבקשת מ ע' לחזור אחורה בזמן, לילדות.
ע'- "אני בת שנתיים, פורצת מגיפה מאד קשה. יש בבית עודתינוק והוא מת מהמגיפה. אבא גם חולה.הוא נעשה מאוד חלש.הוא לא מצליח להתאושש מהמחלה. גם שאר בני הבית חולים , אנחנו מצליחים להבריא. אבא מעביר את האחריות לניהול הבית לאחי הגדול"

רותי מבקשת מ-ע' להתקדם בזמן.
ע'- "אני בת שבע. אני עובדת מאוד קשה בחווה של המשפחה. אחי הגדול ממש רודה בכל המשפחה. אבא חסר אונים ואימא מפחדת מימנו."
רותי מבקשת מ-ע' להתקדם קדימה בזמן .
–ע'- "אני בת 17, יש לי קשר עם בחור. אני מאוהבת בו. אני מתגנבת כדי היפגש איתו. אני חוששת שאם אחי יגלה הוא יהרוג אותו.
האח הגדול מוכר אותי תמורת כסף לגבר שאיתו אני אמורה להתחתן. אני לא רואה יותר את הבחור שאותו אני אוהבת. אני מתחתנת עם הגבר, הוא יחסית מבוגר ויש לו אישה נוספת. אנחנו משמשות אותו כמו שפחות"

רותי מבקשת להתקדם בזמן
ע'- "אני בערך בת 19 ונולד לי בן. כל החיים שלי סובבים סביב הבן שלי, אני "אוהבת אותו מאוד והא הנחמה שלי.
(התקדמות קדימה בזמן )– ע- :"הבן שלי כבר בן חמש. אני קמה בוקר אחד הוא איננו, בעלי מודיע לי שהוא לקח אותו לפנימייה כדי שהוא יתחנך להיות גבר.אני מרגישה שאני לא מסוגלת לחיות בלי הבן שלי ומחליטה לצאת לחפש אותו. אני מסתובבת בכל מיני מקומות אני הולכת לכל מיני מוסדות ולא מצליחה למצוא אותו.בתקופה הזו אני חיה ברחוב ומחליטה לחזור הביתה. אני חוזרת הביתה. בעלי מודיע לי שמכיוון שיצאתי לחפש את הבן שלי אני לא אראה אותו יותר בחיים. הוא מעביד אותי אפילו יותר מקודם. אני אישה כבויה, בלי רצון לחיות."

(התקדמות קדימה בזמן ) ע'- " "אני בערך בת 50, אין לי ילדים נוספים. שוב פורצת מגיפה. בעלי נדבק במחלה. הוא לא שורד,הוא מת. גם אני חולה ולא מתאוששת . אני חיה אבל נשארת מאד חלשה "

(התקדמות קדימה בזמן) ע'- "אני בערך בת 60. הבן שלי חוזר הביתה, אני מלאת ציפייה אך מאוד מתאכזבת ממנו. הוא מתנהג אלי אפילו יותר גרוע מבעלי. הוא מזלזל בי ואין לו שום רגש כלפי."

(התקדמות בזמן)ע'– " אני בת 63, אני מאוד חולה בדלקת פרקים. כל הגוף כואב לי ,בסוף אני מתה משיברון לב".