מדיטציה מודרכת להגשמת משאלות

http://https://www.youtube.com/watch?v=fY9VNYIA5mY

מדיטציה מודרכת להגשמת משאלות , מדיטציה לשחרור לחץ ומתחים.

לעוד מדיטציות מודרכות ניתן להכנס לעמוד הyoutube  של רותי בן אריה.

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט. תנשמו עמוק.

פעם שנייה לנשום עמוק.

ופעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק.

שימו לב לנשימה.

להרגיש את הגוף, את השרירים. שחררו את כל המתח מהרגליים, כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים. תרפו את הבטן, האגן, החזה, הגב, הכתפיים, השכמות. תרפו את הידיים, שחררו את הפנים, את האיברים בפנים. שחררו את כל הגוף. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות.

אני אספור מ1- עד 1 ולאט לאט תרגישו איך הגוף נהיה כבד, רגוע, נינוח, ואתם שלווים ורגועים יותר. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, הכל בסדר.

דמיינו מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה, כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי. דמיינו שאתם נמצאים מתחת למפל מים, מי נהרות קדמה. תנו למים לזרום, לשטוף את כל ההילה שלכם. תרגישו איך שקרת הכתר נפתחת ותנו למים לזרום דרככם כמו בתוך צינור לאורך הגוף.

המים זורמים לאורך הרגליים לתוך בטן האדמה. מלמעלה, מהאינסוף, תזמנו קרן אור לבנה. האור נכנס לשקרת הכתר, מאיר, פותח את השקרה, ממלא אותה בצבע לבן. תרגישו את הלבן בכתר. כאילו שאתם מוותרים, משחררים, מרפים. תנו לשקרה להיפתח.

האור יורד לעין השלישית, ממלא את השקרה בצבע סגול.

האור יורד לגרון, ממלא את השקרה בצבע הכחול.

האור נכנס ללב, ממלא את השקרה בירוק וורוד.

האור יורד למקלעת השמש, ממלא את השקרה בצבע הצהוב.

האור יורד לשקרת המין, ממלא את השקרה בצבע הכתום.

האור יורד לשקרת הבסיס, ממלא את השקרה בצבע האדום.

האור ממשיך לאינסוף, ומלטה תזמנו קרן אור אחרת שעולה. האור נכנס לשקרת הבסיס, מחזק את הצבע האדום, מחבר אתכם למציאות, להגשמה, לעשייה, להצלחה. תרגישו את האדום חזק, בוהק בשקרת הבסיס.

האור עולה לשקרת המין, ההרה, ממלא את השקרה בצבע הכתום, מחזק את הכתום. מחבר אתכם למרכז הנשמה. מחזק בכם את הדמיון, מחזק בכם את התשוקה לחיים, את היצירתיות. תנו לכתום למלא את השקרה.

האור עולה למקלעת השמש, מחזק, מעצים את הצבע הצהוב. מחזק בכם את השמחה, את הקלילות, את הפשטות של החיים. עוזר לכם להשתחרר מהכעסים, מהדאגות, מהמתחים, מהעצב, מהרחמים העצמיים, מכל מה שחוסם אתכם. תנו לצבע הצהוב לקבל אתכם כמו שאתם, עם שמחה ללא תנאי, ללא תלות. לקבל את החיים כמו שהם בזרימה שלהם. תרגישו את הצהוב ממלא את השקרה.

האור נכנס ללב, מחזק את הירוק והוורוד. מחזק בכם את האהבה לעצמכם, לכל חי, לקבל את עצמכם בלי ביקורת, בלי ציפיות, בלי אכזבות, בלי כעסים. לאפשר לכם לקבל ולאהוב כל אדם כמו שהוא, אהבה ללא תנאי, אהבה ללא אגו. תרגישו את הוורוד והירוק ממלאים את השקרה.

האור נכנס לגרון, מחזק את הכחול. תרגישו את הכחול, חזק, בוהק. מחזק בכם את יכולת הביטוי, האמירה, לדבר אל העולם ושיקבלו ויבינו אתכם.

האור עולה לעין השלישית, מחזק את הסגול. מחזק, פותח בכם את היכולות הנעלות שלכם, כוחות התקשור, כוחות הריפוי, את האינטואיציה. תנו לצבע הסגול להרחיב, לפתוח את השקרה.

האור עולה לכתר, מחזק, מעצים את הצבע הלבן. מחבר אתכם למרכז הנשמה, לאלוקים. תרגישו איך האור יוצא מהכתר ומעלה אתכם למעלה למעלה. אתם זורמים יחד עם קרן אור עד שאתם עולים ומתאחדים עם תדר האור. תרגישו שאתם נמשכים ועולים כלפי מעלה לתוך אור גדול. תרפו, תשחררו, תאפשרו לעצמכם לעלות לתוך האור. תספגו את האור, תספגו את הצבעים, התדרים. תרפו, תשחררו, תנו לשקרות להיפתח ולהתרחב יותר ויותר. אתם מתאחדים יחד עם האור. תרגישו איך האור נספג לתוך הגוף, לתוך ההילה. כל תא ותא בגוף שלכם מתמלא באור. אור בהיר, אור נקי, אור לבן.

בקשו מהשקרות הרוחניות להתאחד עם הגוף הפיזי. תרגישו, תזמנו את שקרת הבסיס הרוחנית. תורידו אותה דרך הכתר לאורך השקרות, תחברו אותה עם שקרת הבסיס הפיזית. תקשרו אותן בצורה של מרכבה, מרכבה מאוחדת. תראו את התמונה של המרכבה הזכרית והנקבית ביחד. קחו נשימה עמוקה ותפעילו את המרכבה, פשוט תבקשו ממנה לפעול, המרכבות יפעלו לבד. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל. מדיטציה מודרכת

בקשו משקרת המין הרוחנית להתאחד עם שקרת המין הפיזית. תורידו אותה בכל דרך שזה בא אליכם, תאחדו אותן ביחד, תראו את המרכבה שמחברת אותן, תפעילו אותה. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. הרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תורידו את שקרת מקלעת השמש הרוחנית, תאחדו אותה עם מקלעת השמש הפיזית. תחברו אותה עם מרכבה, תפעילו אותה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

בקשו משקרת הלב הרוחנית, לרדת, להתאחד עם שקרת הלב הפיזית. חברו אותן ביחד עם מרכבה מאוחדת שבתוכה האותיות י' ה' ו' ה'. בקשו להפעיל את המרכבה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

בקשו משקרת הגרון הרוחנית להתאחד עם שקרת הגרון הפיזית. שוב, תורידו , תאחדו את השקרות ביחד. תראו מרכבה מאוחדת במרכז השקרה. תבקשו ממנה לפעול, תבקשו לקבל אהבה רוחנית לעצמכם.

תאחדו את העין השלישית הרוחנית עם העין השלישית הפיזית. שוב תנשמו, תדמיינו שאתם מאחדים אותן עם מרכבה זכרית ונקבית. הרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תאחדו את השקרות ביחד, תראו מרכבה זכרית ונקבית במרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל. הגוף שלכם נהיה כבד כבד, תרפו, תספגו, תקבלו.

תרגישו שאתם עולים למעלה למעלה לתוך האור, נכנסים לחושך, לריק. אל תזוזו, תנו לעצמכם לעלות עוד ועוד.

מתוך החושך אתם נכנסים לשקיפות הקריסטלית. לאט לאט החושך מתבהר ונהיה שקוף. עולים לתדר הזוהר, מגיעים לשערי התודעה הנעלה שלכם, בקשו להיכנס לתוכם.

תבקשו לברך את השנה החדשה שמגיעה, בכל תחום בחיים. תחשבו על כל תחומי החיים, אחד אחד, מה אתם רוצים שיהיה בתחום הזה.

נתחיל עם הבריאות. דמיינו בדיוק מה אתם רוצים שיהיה בתחום של הבריאות. בקשות עבורכם ועבור האנשים שקרובים אליכם. דמיינו, תבקשו את התמונה הנעלה ביותר בתחום הבריאות.

תחשבו על הקשר שלכם עם המשפחה המורחבת, התמקדו בנושא הזה. מה אתם רוצים שיהיה בשנה הקרובה. בקשו, דמיינו את התמונה הנעלה ביותר. תראו את התמונה הנעלה ביותר של הקשר של עם המשפחה המורחבת.

תחשבו על נושא השפע, גם כסף, מה אתם רוצים שיהיה בתחום הזה. מה אתם מבקשים שיהיה. תראו את התמונה הנעלה ביותר בתחום של השפע.

תחשבו על הקשר שלכם עם החברים, עם האנשים התומכים. דמיינו את תהמונה הנעלה ביותר שאתם רוצים בנושא של החברים והאנשים התומכים.

גם בנושא של נסיעות, אם אתם רוצים לנסוע למקום מסוים, תראו את התמונה הנעלה ביותר. אתם נוסעים ומצליחים ונהנים.

תחשבו על נושא הילדים, מה אתם רוצים בתחום הזה של הילדים. תראו את התמונה הנעלה ביותר.

תחשבו גם על תחום המודעות העצמית, התחום של הידע. מה אתם רוצים שיהיה בשנה הקרובה. תראו את התמונה הנעלה ביותר.

תחשבו על השם שלכם, על ההצלחה שלכם, איך העולם מעריך אתכם, מכיר אתכם. תראו את התמונה הנעלה ביותר.

תחשבו על הקריירה, על העבודה שלכם, מה אתם רוצים שיהיה בתחום הזה. תראו את התמונה הנעלה ביותר. תהיו מדויקים בבקשות שלכם.

(אם הנכם מחפשים עוד מדיטציה מודרכת המועברת ע"י רותי ניתן להכנס לעמוד שלה ביוטיוב)

תחשבו על הזוגיות. מה אתם רוצים שיהיה בתחום של הזוגיות, עם בן/ בת הזוג שלכם או להביא לכם לחיים בן זוג. תראו את התמונה הנעלה ביותר, המדויקת ביותר. מה אתם רוצים שיהיה לכם, מה אתם מאחלים שיהיה לכם בשנה הקרובה.

תרגישו איך כל הבקשות שלכם מתאחדות ביחד לתוך כדור של אור, ואנרגיה מממדים עליונים זורמים לכל הבקשות שלכם, כדי להוציא אותם לפועל בצורה הנעלה ביותר, לברך אתכם ואת הסובבים אתכם, לברך את החיים שלכם. תנו לרצונות שלכם להתחבר לכוח התודעה הנעלה, יצאו לידי הגשמה בצורה הנעלה ביותר. תרגישו איך אתם מזרימים אנרגיה לתוך הבקשות, לתוך הכדור, כדי שהדברים ייצאו לידי הגשמה. תרפו, תשחררו, תוותרו, אפשרו לעצמכם לקבל. אפשרו לחיים שלכם להיות נעלים, להיות שמחים, רגועים, מאושרים. אלוקים מברך אתכם. היו ברוכים. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

קורס רייקי | קורס תקשור | קורס תקשור למתחילים | לימוד מדיטצייה | מדיטציה | מדיטציה מודרכת

קורס רייקי | קורס תקשור | קורס תקשור למתחילים | לימוד מדיטצייה | מדיטציה | מדיטציה מודרכת