תרגיל הגשמת משאלות בכוח היצירה

תרגיל הגשמת משאלות בכוח היצירה הרוחנית

"שלום לכם ילדיי, ברוכות אתן ישויות אל שמיים, אל שדיי מברך אתכם. ברוכות אתן. כוח אלוקים
זורם בכם, ישויות אל אתם על האדמה. ברוכות ומבורכות. האמינו בדרככם, בקצב ההוויה. אין אנו מנסים
לדחוק בכם ליצור שינוי תודעתי, אנו מנסים ללמד אתכם כי כוח היצירה האלוהי הוא חלק מכם. הוא המהות של ניצוץ הנחמה שבכם. אתם יצורי אלוהים על פני האדמה. אל תמעיטו בערככם. כוח הבחירה והיצירה טמון בכם משחר ראשיתכם. אל תוותרו עליו, כי התודעה שבכם היא שימוש במקור האלוהי לשם יצירת מהות חיים חדשה במימד הארצי. אינכם חייבים לקבל דבר בעולמכם. כוח התודעה שלכם יכול ליצור שינוי בכל דבר שתרצו. אין הדבר תלוי בנסיבתיות חייכם, לא מהעבר ולא מהעתיד של ישויותיכם, על כן, ברגע זה יכולים אתם ליצור שינוי. כדי שתבינו כי כוח התודעה הוא חלק מכם אנו מבקשים כי תביאו מולכם תמונה, עצמו את העיניים, דמיינו את התודעה שלכם מולכם, בכל דרך, אל תתאמצו,הביאו את התת מודע העילאי שלכם מולכם – אתם יכולים לראות אותו או לדעת אותו, קבלו אותו בכל דרך המתאימה לכם. זה קל, אל תתאמצו מדי להתחבר לתודעה שלכם,פשטו את התהליך.
התבוננו בתודעה שלכם, תראו אותה מחולקת למדורים. מדור המודע, מדור תת מודע, מדור העל מודע. תכנסו אל תוך התודעה שלכם, בכל דרך אפשרית, בקשו בתוך התודעה שלכם את כוח היצירה.
תראו את כוח היצירה מולכם – בכל דרך שזה בא אליכם, היכנסו אל תוך כוח היצירה, כאילו שאתם נכנסים לחדר. תראו איך נראה כוח היצירה שלכם. אם הוא מואר, רחב, נקי, או שהוא חסום, סגור וחשוך.
אם הוא סגור תפתחו אותו, אם הוא חשוך תאירו אותו, אם הוא מלוכלך תנקו אותו.
תפתחו את כוח היצירה שלכם, כוח ההגשמה שלכם, תתחברו ליכולת שלכם ליצור מציאות והגשמה בחייכם. תמלאו את כוח היצירה שלכם באור ואמונה, עד שתראו אותו מואר ,נקי, מרווח.
אתם יכולים כרגע לפתוח את כוח היצירה, לא משנה מה חסם אותו, פשוט שחררו, אפשרו לו להיפתח.
תראו בתוך כוח היצירה שלכם מראה, תראו בתוכה דבר שאתם רוצים להגשים וקשה לכם ליצור בעולם שלכם,תחשבו על משהו חסום שאתם רוצים לפתוח. תטמיעו בתוך המראה את התמונה הנעלה ביותר של מטרה אותה אתם רוצים להגשים. תגידו שאתם מאמינים ביכולת שלכם להגשים,ליצור ולשנות את מציאות חייכם.
אתם מאמינים בכוח היצירה שלכם. תראו מולכם את התמונה הנעלה ביותר – שאתם מגשימים לעצמכם את מציאות חייכם. תראו את עצמכם במציאות משתנה המתנהלת על פי הרצון שלכם, תראו את התמונה הנעלה ביותר, בה אתם מגשימים את הרצון שלכם. תראו מתחת לתמונה הזו שולחן, על השולחן מונחת תיבה. תפתחו אותה, בתוכה תמצאו פתק, תפתחו אותו. תקראו מה שכתוב בפתק. בפתק רשומות הדרכים להגשמת המטרה שלכם. בפתק רשומות הוראות פעולה. מה אתם צריכים לעשות כדי להוציא את הרצון שלכם במימד הארצי. תקראו את הפתק. אם אינכם מצליחים לקרוא, תראו שיש לכם מכשיר, כמו זכוכית מגדלת ,מכשיר ממקד שבעזרתו אתם יכולים לקרוא את הכתוב. מכשיר פענוח בעזרתו תבינו מה עליכם לעשות כדי להצליח .
אל תוותרו. תסתכלו דרכו, עד שתצליחו לקרוא ולהבין מה עליכם לעשות כדי להגשים וליצור את השאיפה שלכם. קחו לכם את הזמן לקבל את ההבנות, לספוג את הידע ,להתחבר לכוח היצירה. זכרו כי אתם ראויים לטוב ביותר בפני האלוקים.
ברוכים ומבורכים אתם בני אנוש. קחו לכם את הזמן."