תקשור 11.6.14

"…כוח האלוקים שולח אליכם ברכת אהבתו , אור אלוקים עוטף אתכם בזיו השכינה, אנרגיה אלוקית טהורה , היו אתם ניצוצות האל על פני האדמה, אור הבריאה שוכן בכם, כוח היצירה טמון בכם, היו ברוכים. צרו את חייכם בדרך הנעלה ביותר, היו נעלים, היו מבורכים, כוח האלוקים שולח לכם את ברכתו.עלו והצליחו בייעודכם הנעלה.שלחו אנרגיות של אהבה טהורה סביבכם, הפיצו את אור הבריאה , מסר האלוקים, היו ברוכים, היו נעלים. האמינו ביכולת היצירה שבכם, יצירת החיים, יצירת ההתהוות, יצירת המציאות, אשליית המציאות, למרות שזו אשליה, אפשרו לעצמכם לקבל חיי טוב, אפשרו לעצמכם לאהוב, היו אוהבים, היו אהובים על כל סביבתכם , מוקפים באוהבים אתכם, הפיצו את אור הבריאה סביבכם.זכרו כי כוח האלוקים השורה בכם זורם לכל חי , קבלו את סובבים אתכם מתוך אהבה טהורה, אפשרו לעצמכם להכיל כל יצור, כל אדם באשר הוא,ראו את ניצוץ האלוקים בכל בריאה, היו אחראיים על דרככם, היו מודעים לדרככם, חוו את מציאות חייכם מתוך תחושת נעלות, היו שליחי אור על פני האדמה, מפיצי הדרך, כוח האלוקי מברך אתכם, היו ברוכים, אור היצירה מברך אתכם , היו יצירתיים, זיו השכינה מברך אתכם באהבה טהורה, מלאכי מרום מברכים אתכם , היו ברוכים, בחרו בדרך הנעלה, צרו לכם את יצירת חייכם בייעודכם הנעלה, זה זמן העשייה, זה זמן היצירה, דברים אלה נאמרים לכם חזור ואמר, מברכים אתכם, נותנים לכם את הכוח ליצור מציאות נעלה, לשנות את חייכם, להפיץ את אור הבריאה סביבכם, לעזור לכל אהובכם, אין אלה רק מילים, הם אנרגיות של עשייה. עליכם להתחייב לעשייה מבורכת, עליכם ליצור את ברכת האלוקים על פני האדמה, עליכם להיות שליחי האור, צינורות המורידים אנרגיית יקום אלוקי למימד הארצי. אתם יודעים זאת. כל זה נאמר לכם חזור ואמר. עתה זה זמן העשייה , התחייבות לדרך, לדרך הנעלה שלכם, אין אנו אומרים לכם את הדרך אנו מלווים אתכם, במימד הארצי האחריות היא עליכם בני האדם. אנו מלווים, מאירים את דרככם, עליכם עדין להתחייב לעשייה מבורכת, ליעוד הרוחני שהוא מעל מימד החומר, לדעת לשחרר את האחיזה במימד החומר, במימד האשליה, להביא את אנרגיית הנשמה המבורכת שלכם לתוך המימד הארצי, עליכם להתחבר לכוחות הנעלים שבכם, לעשות מעשה, ליצור את הדרך,מילים לא עושות עשייה, למרות כוח היצירה המבורך שבהם , עליכם להתחייב למילים ולעשייה, זה זמן של עשייה, זה זמן שמחויב בעשייה שהיא מעבר לעצמכם.שהיא מעבר לתועלת אישית שלכם, עשייה עבור הסובבים אתכם, ככל שתשחררו את האחיזה החומרית , את התלות במימד הארצי, העשייה שלכם תהיה מבורכת ונעלה יותר, כוחות מחודשים . אנו אומרים לכם זאת שוב ושוב, אין כאן חידוש, אין טעם במילים ללא התחייבות ללא עשייה, זה זמן של עשייה, היו ברוכים, היו נעלים.
(הם אומרים שבמפגשים האלה אנחנו יותר מידי פסיביים, המסרים נאמרים אבל אין בהם שום התחייבות, אין בנו את התשוקה לתהליכים הרוחניים, אין בנו את ההתלהבות, והמעשים נעשים בצורה איטית מידי )
הם שואלים אם יש לכם שאלות?
שאלה: מה צריך לעשות כדי שזה לא יהיה איטי מידי?
תשובה: ישנם שני אפיקי עשייה- העצמי והקולקטיבי.
ברמה האישית עליכם לעשות יותר תרגילים רוחניים, תרגיל רוחני הוא לא למידה הוא עשייה, תפיסת עולם, זה לא מספיק לבוא פעם בשבוע לכאן אלא אתם צריכים לעשות את זה ביומיום, להבין שתהליך רוחני הוא תהליך יומי, תפיסת עולם היא דרך חיים,
שאלה:כמו רייקי?
תשובה: זו גם דרך, לא משנה מה, אבל עליכם לעשות כל יום משהו, תרגיל אחד לפחות. משך הזמן שלו והעוצמה שלו זו הבחירה שלכם, אתם צריכים לדעת כי העולם הרוחני והעולם הארצי אחד הם,אם אתם רוצים ליצור לכם חיים מבורכים דעו כי הכלים קיימים בכם אך העשייה לא קיימת. אתם צריכים להבין כי העיקר זו העשייה, זו הדרך, לא רק הלמידה,אתם צריכים לדעת להעשיר את הרגע, לדעת ליצור עשייה מבורכת עבורכם. אתם צריכים לעשות יותר מדיטציות, להתחבר לעולם הרוחני שלכם. להביא שקט לתודעה כי היא יותר מידי רועשת, גם בתודעה הסביבתית וגם בעולמכם הפרטי, אתם צריכים יותר להירגע, להרפות, לשחרר,
ברמה הקולקטיבית אתם צריכים יותר להתחבר לסביבה שלכם, להיות מודעים לסביבה ,לכל יצור, לכל חי, כל אחד בתהליך האישי שלו, תהליכים רוחניים צריכים לבוא מהאדם החוצה, הם לא יכולים להישאר בתוך האדם עצמו. אתם צריכים לכבד את הסביבה ולעזור לה, לתרום לעשייה הסביבתית,לסביבה הפרטית, לא משנה מה ,הם אומרים שאתם צריכים לתקשר, שוב הם חוזרים על זה. כדי לתקשר אתם צריכים לעבוד יותר על עצמכם, להיות נקיים, נקיים במחשבות, נקיים בעשייה, תהליך צריך להיות תהליך מובנה ונכון שמתחיל מתוך התודעה הפנימית עד לתודעה הנעלה, משם ניתן לתקשר. לדעת להיות רוחני בכל רגע ורגע בעשייה הפיזית, ליצור התבוננות גבוה יותר על מציאות החיים, לא להיאחז בהם, לשחרר את האכזבה והכעס-אי אפשר להיות בתהליך רוחני עם כעס. לשחרר את הפחד- אי אפשר להיות בתהליך רוחני עם פחדים. לשחרר את התלות- אי אפשר להיות בתהליך רוחני כל זמן שאתם תלויים, באנשים אחרים, במציאות אחרת, בעשייה פיזית, בהצלחות באכזבות, עליכם לדעת להרפות, אינכם מרפים מספיק. הרפיה היא תפיסת עולם, היא לא עשייה, היא ראייה כולית על מהות החיים. הרפיה היא שינוי של תפיסה תודעתית, לדעת לחיות מתוך הרפיה, לחיות ללא אחיזה,לחיות ללא תלות, לדעת לשחרר, לשחרר את העבר, לשחרר את העתיד, לשחרר את הסובבים אתכם, לשחרר את הציפיות. יש הבדל גדול בין ציפייה להתכוונות,עליכם לשאוף להתכוון, להיות מדויקים במסע החיים אך לא להיאחז בהם, לא להתלות בהם. להרגיש בכל רגע נתון את אשליית החיים, אשליית המציאות, לדעת בכל רגע כי בחומר אין ממש.
אין אנו אומרים זאת רק במילים, מילים ,מילים נאמרות לכם בכל פעם , עכשיו זה זמן של עשייה , של התכוונות, של הוויה מחודשת, דרך העשייה תגיע אליכם כאשר תהיה התכוונות אמיתית בתהליך הרוחני, התהליך הרוחני והתהליך הארצי אחד הם, הם לא נפרדים .
אתם צריכים כמו מנטרות להגיד לעצמכם כל הזמן כי אתם מרפים, משחררים,להרגיש בהוויה הפנימית שלכם כי הכול בסדר. ..( זה ממשיך כל הזמן אותו מסר)…
הם שואלים עם יש עוד שאלות?
שאלה: הם יכולים להסביר איך הרייקי עובד?
תשובה: הרייקי זו מילה ארצית למשמעות הזרימה הרוחנית למימד הארצי, הכוונה היא כי אנרגיה כל הזמן זורמת למימד הארצי בתוך צינור הנשמה. ברייקי יש חיבור של הרחבת צינור הנשמה לתוך המימד הארצי, זה חיבור ישיר. כיוון שברייקי נוצרת תעלה ישירה והאנרגיה יכולה לזרום בצורה ישירה, היא לא צריכה לזרום דרך מימדים. ע"י התכוונות של האדם והחיבור שלו יש פתיחה לחיבור ישיר , נוצרת אפשרות של צינור אנרגיה טהורה שהיא מעבר לתודעה האנושית, היא לא מחוברת לתודעה האנושית. והגוף הוא רק כלי שמעביר אנרגיה טהורה למימד הארצי, לכן היא ישירה ועוצמתית מאוד. הרייקי אינו טיפול אישי אלא טיפול קולקטיבי כי בכל הזרמת אנרגיה למימד הארצי ישנה זרימה מהאדם החוצה והיא מעשירה את הסביבה ,לכן שימוש רב ככל שיהיה יוביל לתוצאות נעלות לא רק לאדם עצמו אלא גם לסביבה ,למימד הארצי,כי האנרגיה אינה נחלשת ואינה נעלמת, היא נאספת ומתעצמת בתוך המימד הארצי, הוא מוזנת ע"י התודעה וההתכוונות של האדם אבל היא לא מתחברת לאנרגיות של האדם, לכן היא עוצמתית ונקייה.
הרייקי אינה שיטה שמתחברת דרך תודעות אחרות כמו מלאכים, חוצנים ,ומרפאים אחרים, היא קלה כי היא ישירה ואיכותית מאוד, כי היא לא עוברת דרך תודעות אחרות. היא זורמת לאדם ישירות ממקור הנשמה, לכן האיכויות שלה עובדות על כל מירב המימדים של האדם ,לא רק על המימד הפיזי ,הגופני, אלא גם במימד הרגשי,הרוחני שלו , ההכרתי שלו, הם אומרים שזה כלי טוב. הם אומרים כי הרייקי שכיום אנו עובדים איתו הוא מאוד גבולי וצר, אבל הכלי הזה מאוד רחב, יש לו עוד הרבה ידע והרבה איכויות שאנו לא מכירים. ככל שנעבוד איתו יותר כך היכולות שלנו יתרחבו ויתעצמו. זו הסיבה שהם מעבירים לנו את החומר של רייקי זוהר כי הוא בנוי על שיטה פשוטה ואיכותית, לחבר את התודעה שלנו לכוחות התקשור. הם אומרים כי התקשור זה הכוח הנעלה ביותר, זה הריפוי הגבוה ביותר וזה הכלי הגבוה ביותר שיש לאדם כדי להתחבר לאנרגיות הגבוהות שלו, לזה עליכם לשאוף.
שאלה: מתי נקבל את הרייקי זוהר?
תשובה: אתם לא מוכנים , אתם לא מספיק עובדים, לא מספיק מחויבים, כאשר אנחנו נהיה מוכנים הידע יגיע אלינו, כרגע הם עצרו לי את הידע כי אנשים פה "רצים" מהר אבל לא עושים את העבודה. לא לומדים תקשור צריכים להיות מוכנים לתקשור. צריכים לעבוד כדי להיות מוכנים לתקשור. עדין העבודה הרוחנית אינה אורח החיים שלנו, היא לוואי לחיים שלנו. לכן כל המסר שנאמר עד כה לעורר אותנו להתחייב לעבודה. להתחייב לעשייה, לעשייה רוחנית, הם אומרים שבני אדם אוהבים דברים טכניים אבל לא מוכנים להתחייב עליהם.
הם אומרים שחלק גדול מהאנשים פה צריכים לעשות שינוי גדול באורח החיים שלהם, להיות מודעים לאורח החיים שלהם, לקחת עליהם אחריות, לא להיות שבויים בהם,לנהל אותם נכון. צריך לשחרר את תחושת הקורבנות שלנו, אנחנו לא מספיק מתלהבים מהחיים, מקבלים אותם כמובנים מאליהם. צריכים לעבוד על שמחת החיים כי היא מאוד כבויה אצלנו,לחייך, יש לנו הרבה נושאים שאנחנו צריכים לפתור בתוך עצמנו כדי שנהיה ראויים לתקשור.
שאלה: אפשר לקבל מסר אישי, מה כל אחד צריך לעשות באופן אישי?
תשובה: הם אומרים שכן אבל אני (רותי ) עייפה מידי , למסר אישי אני צריכה להתכוונן לכל אחד ואחד כאן, ואני כרגע לא מספיק חזקה הם אומרים לי שאני מאוד עייפה ואני גם צריכה לעבוד על עצמי…
הם אומרים שטוב שפתחתי סדנה של פרח החיים, זה חומר חשוב וגם לי הוא חשוב לחזור עליו ( לרותי ) ,גם להרבה אנשים בחדר הוא חומר חשוב. אנחנו חושבים שאנחנו יודעים את החומר אבל אנחנו עדין לא מוכנים.הם אומרים שבלימודים פיזיים אנחנו מאוד מעריכים את הידיעה, בלימודים רוחניים הידיעה היא לוואי , העשייה היא העיקר, אנחנו יותר מידי נאחזים בידע ולא בעשייה.זו הבעיה.צריך שיהיה איזון בין הידע והעשייה, יש גם הרבה אנשים אחרים שנאחזים רק בעשייה אבל לא נפתחים לידע וגם זה לא מאוזן, הם נותנים לי דוגמה של אנשים דתיים שרק עסוקים בעשייה אבל אין בהם את הידע הרוחני , גם זה לא מאוזן, צריך שיהיה איזון בין העשייה והידע.
המסרים שלהם מאוד חשובים כרגע לאנושות ואנחנו לא מספיק מעבירים אותם הלאה, אין מספיק אנשים ששומעים אותי.צריכים לבוא לפה יותר אנשים, או להפיץ את זה יותר.
הם מפסיקים את התקשור כי אני עייפה מידי…