תקשור תאריך 9.9.09

"תאריכים ומועדים הם זמן מקודש, הם זמן של מעבר ,של חיבור ,של צינור אנרגטי בין כוחות נעלים וכוחות תחתונים.
הזמן, המועד נחשב לשער, מעבר, חיבור בין הקשרים ומקושרים, בין תדרים נעלים לויברציות ארציות המתאחדות ברטט על, בזמן זה נעשה חיבור בין כוחות משתנים היוצרים איפוס ואיזון.
בזמן ומועד נעלה נוצר פסק והמתנה בין כוחות שונים המתרחשים על פני האדמה. זמנים אלו מאפשרים לאדם להתפתח ולראות את כוחות התודעה הנעלים ללא הפרעה ( כאילו שהאור והחושך מתאחדים, המינוס והפלוס מתאחדים) ,נוצר זמן בו אין דברים שולטים על האדם רק תודעתו נקייה.
נוצר זמן להתעלות, זמן נקי, בו החיבור למקור הנשמה נקי ופתוח, על כן תמיד קידשתם זמנים ומועדים , אל תאחזו בחומר, אל תאחזו במקום או באדמה, רק קדשו את הזמן, את המועד, שהוא מנותק מהמימד הארצי. תהליך זה מאפשר לכם לעשות קפיצה תודעתית. כל זה נאמר לכם כמסר כללי לגבי קידוש זמן ומועד, לכן, נזכור כי בכל שער ישנה אפשרות של יציאה וכניסה, מעברים דו -כיווניים ,לא רק למקום של התעלות אלה גם למקום של נפילה , לא רק למקום של זיכוך אלה למקום של אפלה. על כן בזמנים ותדרים מיוחדים עליכם לדעת להתעלות ,ליצור את ההקשרים הנעלים ביותר מכוח התודעה שלכם.
יום זה אינו מבוך כשם שאינו קשה. זהו יום אנרגטי ,נקודת ציון לתדר מחוזק שבו הינכם יכולים להגשים את מטרותיכם הנעלות, כפי שהינכם יכולים להגשים את כעסכם, התדר אליו אתם מתחברים מתעצם.
על כן בשערים מיוחדים אלה עליכם לחדד את התודעה למטרות הנעלות כדי להגשימם לתעלתכם , זכרו כי הבחירה בידכם ליצור קשר והצלחה. יום זה מציין את יכולת ההתמרה של סיום, גמירה, סגירת מעגל בצורה הנעלה והמבורכת, או להפך למצב של כישלון והכחדה.
עליכם לנצל תדר זה למקום של סליחה, חמלה ואהבה. נצלו יום זה כדי למחוק מערכת יחסים קארמטית ביינכם לבין הסובבים אתכם מתוך בחירה נעלה של עדינות הנפש.
עליכם לדעת כי סגירת מעגל הינה חשובה לפתיחה מחודשת, ליצירת התחדשות מבורכת. לפתיחת מעגלים נעלה עליכם לדעת לסגור מעגלים שעדיין אוחזים את כוח התודעה שלכם. אפשרו לעצמכם לסלוח, לוותר, להרפות, להגשים בתוך חייכם את מעגל ההצלחה הנעלה ביותר עבורכם. אם תסגרו מעגל מתוך תודעה נעלה תוכלו לפתוח פתח להתחלה מחודשת נעלה ומוארת. אם תסגרו מעגל מתוך כעס ותסכול תוכלו להביא לעצמכם התחלות קשות שיובילו אתכם למפח וכאב.
זמן ומועד הם שער, שער הוא הזדמנות להתעלות, אך, כמוהו גם טמון הפוטנציאל לחידלון, ההנעה תלויה בכם אם תהייה מבורכת .
למדו את עצמכם לקדש את שערי הזמן .לברך עליהם לתעלתכם הנעלה ביותר.זכרו כי הכוח טמון בכם ורק בכם יקירי."
הרחבה של רותי: "זה זמן לשער מבורך. כוחות חיצוניים מתאזנים כדי לאפשר לנו עבודה נקייה ומוארת. שלחו אהבתכם לכל הסובבים אתכם במעגלי אור ואהבה תהיו ברוכים ומבורכים.
זכרו כל ילדי הם ילדי אור ואהבה, הם מקור נשמתכם .שערי אדמה ושערי מועד הם תדרים פיזיים, מקומות אנרגטיים כמו צ'קרות פיסיות הנמצאות על פני האדמה.
שערי מועד הם שערי זמן, נטולי חומר. הם עובדים על קפיצה תודעתית המקשרים סוגים שונים של תדרים.
ישנם גישות תרבותיות שונות המחוברות אל שערי האדמה, אל שערי החומר. ישנם תרבויות שנאחזות בשערי הזמן וישנם תרבויות שנאחזות בשניהם ביחד.
היהדות מקדשת את הזמן ולא מחוברת לחומר לכן, היא יכולה להתקיים בכל מקום.
זה החידוש שהביאה היהדות לאנושות- קדושת הזמן זו העוצמה שלה, היא נחלשת כשהיא נאחזת בחומר.
החיבור לחומר או לקרקע כמו א"י (ארץ ישראל) להיאחז באדמה זה תדר תפיסתי המחובר לפיזי.
התדר של הזמן מחזק יותר את התדר של החומר. ההיאחזות בחומר מחלישה את האנושות. הזמן הוא נטול חומר הוא קיים בכל מקום, ככל שאנחנו מתקבעים בחומר אנחנו מאבדים את הכוח הרוחני שלנו.
האלוהות לא ביקשה מאיתנו אחיזה חומרית , זאת בקשה של בני האדם.
שאלה:
בתוך אוהל מועד היה את מימד הזמן?
לא היה קיים שם זמן בתוך המקום הזה היה פתיחת שערים ,מעברים לתדרים, הזמן יוצר בעצם את ההפרדה של התדרים, ויברציות אנרגטיות שונות. הזמן יוצר את ההפרדה בין הממדים, אין זמן במימד הרוחני הוא לא קיים, הזמן נוצר רק במימד הפיזי כשנכנסים לתוך הוויה פיזית. כאן קיימת בתפיסת ההכרה שלנו תחושת הזמן: עבר, הווה, עתיד… במימד הרוחני הוא אינו קיים, כמו בלילה, בחלום, אין תחושת זמן…"