תקשור – ריפוי התת מודע 5.8.15

כוחות היקום, האל הגדול והנורא, אל עליון. בורא כל, אלוקים חיה מברך אתכם. כוחות בראשית, עת הבריאה, זמן של התהוות. היו ברוכים, היו נעלים. היו שליחי האל על פני האדמה. קבלו את מסר הבריאה. התחייבו לנוכחות האלוקית שבכם. דאגו לכל חי, הביאו שלום על פני האדמה. זה הזמן, זה המסר. מסר של בחירה. עליכם לבחור להיות נעלים, להיות משרתי האל, להתחייב לתודעה הנעלה שבכם. השליחות הנאצלה של מסע הנשמה. זה הזמן לשחרר את המסע האישי, לוותר. לקבל עליכם עול שמיים.

זה זמן הבחירה, לקחת אחריות על עולמכם. לדאוג לכל הסובבים אתכם באשר הם. לבחור להיות נאצלים, להיות מוארים. לשחרר את המסע האישי, לוותר עליו ולהתחבר למסע הקולקטיבי של הנשמה על פני האדמה. להביא בריאה חדשה, להביא שקט ואהבה על עולמכם. יש לכם את הכוח לשנות. היו ברוכים, היו נעלים.

לגבי מה שדיברנו בתחילת המפגש, על הרוע, על הקושי הגדול שקורה היום, על ההקצנה, על חוסר האהבה שקורית היום סביבנו, על האלימות הגואה. במסר הזה נאמר שעכשיו זה הזמן בו אנחנו צריכים להתחייב ולבחור בדרך את המסע האישי שלנו. המצב ילך ויקצין, ונשמות תוהות הן נשמות נעלות. המשמעות של נשמה נעלה שהיא מעל העצמי הפרטי. כשאנחנו בוחרים להיות בשירות האל, אנחנו בוחרים לשחרר את המסע אישי שלנו. לשחרר הכוונה היא לסגור את המעגלים הפתוחים, להגיע למצב של אהבה ללא תנאי, בו אנו לוקחים אחריות על העולם ואז הדרך תיפתח לפנינו. נקבל מסרים, נקבל כלים כדי לרפא את העולם, לשחרר את הרוע.

בתרגיל שהם נתנו לנו לרפא את התת מודע האישי שלנו ישנו ריפוי לעומק, ללא כניסה להתניות, ללא כניסה לחסמים. להגיע לוויתור מלא שבו אנו מוכנים לרפא הכל. כשם שעשינו זאת בתת מודע האישי, ניתן לרפא את התת מודע הקולקטיבי ולהביא שיקום קרמתי למסע הקולקטיבי של בני האדם על פני האדמה. באותה הדרך נבקש לראות מולנו את התת מודע הקולקטיבי, ראו אותו מוכלם, תראו את כל הכתמים השחורים שיש בו, כל הפגיעות ההיסטורית שקיימת בו, כל הרוע שנזרע על פני האדמה. לראות את כל הכתמים השחורים באשר הם ולשאוב אותם לתוך כדור של אור, לבקש שואב אנרגטי. באותו תהליך שאנחנו עושים במסע האישי, ניתן לרפא את התת מודע הקולקטיבי. לשלוח אנרגיות של הילינג וריפוי לתת מודע הקולקטיבי כדי לאזן אותו, כדי לשחרר מערכות יחסים, כללים, מהומות בין אנשים, בין דתות. לאפשר להביא ריפוי ואהבה לעולם. לרפא את כל הכאב והסבל שהאנושות עברה במהלך כל ימיה, ולהביא ריפוי לעלום טוב יותר, לעולם חדש.

עליכם לחזור על התרגיל ולעשות אותו על יום, במשך 21 יום, כדי להתחיל ליצור שינוי באנרגיה הקולקטיבית של האנושות. קבלו עליכם משימה זו באהבה, האמינו כי יש בכם את הכוח לגלות את סודות היקום ולברוא מחדש את עולמכם. כוח הבריאה מברך אתכם, היו שליחי האור, היו אהובים, היו ברוכים, באהבה רבה.

מבקשים שנעשה את זה עכשיו. ראו מולכם את התת מודע הקולקטיבי, בכל דרך שזה בא. נסו לדמיין אותו כמו כדור גדול, לראות את כל הנקודות השחורות ולהתחיל לרפא אותן, לשאוב אותן החוצה לתוך שואב אנרגטי, לשלוח אנרגיות של ריפוי לכל מסע של נקודה שחורה ולהביא ריפוי בכאב האנושי. היו ברוכים.