תקשור ערב פסח מתוך spiritual couching

"אל תתלו בברכות ומילים, עליכם להאמין בתוך בעצמכם, ברוכים ומבורכים אתם, מעצם מהותכם. לא מימד הזמן והמרחב משפיעים עליכם אלה רק הרגע עצמו,חווית החיים היא מניעה את כוח היקום. יש בכם את הרצון והכמיהה ליצור גוף חיצוני שיניע אתכם, שישנה את המהות הפנימית שלכם, אתם מאמינים כי לברכה יש את הכוח לשחרר אתכם, ליצור בכם שינוי,להביא אתכם להארה,אתם ע"י האמונה שלכם והתלות בה נותנים לה את הכוח.
אין הכוונה כי לברכות אין כוח כשלעצמן אך, הבקשה שלנו היא שלא תאחזו באנשים, בתיקשורים, בחפצים ,בקמעות, בתלוי זמן ומרחב, עונות , חגים או במקומות קדושים.
אנשים שאתם מאמינים שיש להם כוחות ונתתם להם את הכוח לשנות אתכם- אל תיתלו בהם , זכרו שהם רק כלי, הם רק כוח מניע, הכוח האמיתי נמצא בכם.
הכוח האמיתי הטהור ביותר הוא כוח התודעה שלכם, עליכם לחוות בתוך המהות הפנימית שלכם את העוצמה , לדעת עד כמה אתם מבורכים, האמינו בכך, אתם יצורי אל בעלי כוחות אין סופיים. האמינו בעצמכם, בכוח התודעה שלכם, ישויות אור, כוחות האל מברכים אתכם לרגל הזמן החדש, העידן החדש שמגיע לרגל החג ( פסח) פותח לכם פתח חדש, זכרו כי " פתח" לא יעשה לכם דבר אם לא תניעו את עצמכם בתוכו.. רק אתם יכולים לקחת את עצמכם קדימה , האמינו באושר , בשמחה והאהבה. אתם ראויים לטוב ביותר, ברכו את חייכם, היו מבורכים, אתם ילדי האלוקים, אהובים, כעט אהבו את עצמכם.
חג שמח."