תקשור עם המלאך גבריאל ומרים הנביאה

תקשור מערב מדיטציה

מסר מאת המלאך גבריאל:
"…שלמות לכם ילדיי, ילדי האדמה , ברכת שמיים נשלחת אליכם, ילדי האור , ילדי האהבה, אהבה סמויה המבעבעת ושואפת לצאת ולהיפתח מכם והלאה, למלא את העולם באור זוהר. בסדקים הנפתחים יוצא האור , זורם אל פני האדמה, גם אם נראה לכם כי בתהליך ההיסדקות נפער פער, נפתח פתח לשינוי וטהרה…
אל תפחדו מפני השינויים , שינוי מבורך, גם אם הוא מובל ע"י כאוס, ע"י ערעור המציאות הקיימת, כל שינוי חייב לבוא מתוך הסדקים הנפערים במציאות המוצקה. אל תפחדו מפני השינויים, אפשרו להם להיות, להיפתח, לזרום מכם לכל עבר. אל תפחדו להרוס את הקיים, לשחרר, להיפתח, לוותר , לנער את מציאות חייכם לתוך הוויה מתחדשת של מציאות שונה . זכרו שגם יומה יבוא להיסדק ולברוא מתוכה מציאות חדשה.
…זוהי האמת, עולם של שינויים , עולם של זרימה. ברכו על השינויים בחייכם, שמחו איתם התלהבו מכוח החיים הזורם בכם, האמינו כי בתהליך השינויים ישנה תחייה מחודשת של זרימת כוח החיים.
כוח האל יברך אתכם להתחדשות, לשינוי, לתהליך הבריאה המחודש. זכרו כי גם הבריאה הנעלה ביותר נוצרה מתוך מפץ ושבר. אין זה רע או טוב, זוהי אנרגיית החיים המונעת מתהליכי בנייה והריסה , כדי לפנות מקום לבנייה מחודשת, בשנה זו תהליך הבריאה מואץ לקראת יצירת מציאות חדשה.
…תנו לכוח החיים למלא אתכם באהבה ללא תנאי, אהבו את הסובבים אתכם, אהבו את האויבים שלכם, אהבו את עצמכם, ברוכים אתם על פני האדמה.
מסר נוסף ממרים הנביאה:
"… היו אור , היו אהבה מקודשת. תנו לסליחה להוביל אתכם בדרך הנכונה, דרך הענווה, דרך של יצירה ונתינה. היו אתם אור , היו אתם אהבה, היו אתם הלפיד המאיר את הדרך לנבוכים, לעצובים, לקטנים בבני האדם. היו אתם האור והאהבה להוביל את תהליך היצירה המקודש והמחודש. כוח הסליחה יעזור לכם למצוא את הדרך באהבה רבה…
רותי- אני מקבלת כי מרים הנביאה היא מריה- שתיהן הובילו את המנהיג, את האור, את המואר שהובל לשינוי , לחופש… זו אותה ישות, ישויות נעלות הבאות לעולם חוזרות על אותם תפקידים כי זו מהות הנשמה שלהן. שתיהן גידלו את המואר של אותה תקופה , פורץ הדרך שהביא שינוי ובשורה לעולם הזה…. תפקידן לדאוג, להוביל את המואר , אלה שיצרו שינוי בעולם, בנו את העם, יצרו בסיס של עם חדש, תהליך, תולדה של עם.
…ישנן ישויות גבוהות בעלי תפקידים שנשלחים עם יעוד לעולם, הנשמה שלהם חוזרת לתפקיד דומה…
…הם מראים לי סדקים שמתוכם יוצא אור , שברים שמתוכם יוצא המון אור הגורם שינויים רבים, מתוך השברים נגרמים השינויים.
שאלה של אחת התלמידות:
מה קורה אם נרדמתי ולא הרגשתי ושמעתי את התקשור?
תשובה של רותי:
ידע הוא אנרגיה, אנרגיה העוברת לתת מודע גם אם לא מרגישים או שומעים אותה. זוהי תשדורת הנכנסת לתוך ה"מינד", היא לא חייבת להיות מתורגמת למילים, לתמונות. היא עוברת ישירות לכוח התודעה של האדם. כוח התודעה הוא החזקביותר, המסרים חזקים ביותר עוברים בטלפתיה. המחשבות שלנו הן כוח היצירה החזק ביותר, כוח התודעה. לכן החשוב בתהליך התקשור היא האנרגיה העוברת אליכם, זהו תהליך הילינג מאוד עוצמתי. זה מצוין לבוא לערבי תקשור לא רק בשביל הידע ( אותו אפשר גם לקרוא אח"כ) החשוב הוא תהליך הריפוי האנרגטי אותו אתם מקבלים בזמן התקשור.