מדיטציה מודרכת לתקשור ריפוי תאי

מדיטציה המועברת באמצעות דמיון מודרך לתקשור וריפוי תאי

מדיטציה המועברת באמצעות דמיון מודרך לתקשור וריפוי תאי

מדיטציה בדמיון מודרך | תקשור לריפוי תאי

תקשור על ריפוי ברמה התאית,
שלום לכם ילדיי, בורא עולם, בורא כל, אור הגדול והנעלה, יוצר נשמות, שולח לכם את ברכתו, ישות נעלה אתם בני האדם, תשומות האל מתבטאות בכם, יהיו ברוכים.
ריפוי ברמה התאית הוא הכוח הנעלה והמחודש היוצר שינויי תדרים, ברמת הריפוי הקרמטי. זהו ריפוי נעלה משחרר כל חוויה ארצית באשר היא, מביא למזור וריפוי, תיקון נעלה להיבט הארצי. כיוון שבריפוי זה אתם יוצרים שינויי תודעה הכוח התודעה הנעלה שבכם מתאחד עם כוח היצירה ומאפשר שינוי ארצי ברמה הפיזית, ברמה הרוחנית. בתוך גרעין התא טמון הכוח והסוד האנושי, זהו החיבור המקודד למקור הנשמה שבכם.
הישות האנושית מחוברת בכל תא ותא, יש בה את סוד היקום הרוחני שלכם, מרגע היווצרות הישות שלכם על פני האדמה ועד היום בו תחדל מלהתקיים. כל סודות הישות קיימים בתוך הסוד המוצפן ברמה התאית, זהו אחד מהדרכים להתחבר לכוח הנעלה שבכם, אך בהיבט הזה ישנו חיבור החוויה הארצית העכשווית בה אתם חווים את עצמכם על פני האדמה וכן דרך הריפוי התאי אתם יכולים ליצור שינוי בכל הווייה הארצית הנקרית בדרככם, זהו כוח ריפוי נעלה אותו אתם יכולים להעביר לכל אדם באשר הוא אשר תרצו לעזור לו לעשות שינוי בדרכו הארצית הקשה והכואבת.
זיכרון התאי מקודד בתוך ההוויה הארצית, לא רק לגבי חוויות העבר כפי שאתם חווים אותם, אלא גם לגבי חוויות העתיד. בתוך הרמה התאית אתם משתחררים מתוך חווית החיבור הארצית מאפשרים לישות לעשות תיקון נעלה כדי להשתחרר מתוך מחזורי החיים ולהביא הארה רבה לכוח הנעלה שבכם. הישות הנעלה קיימת בכם, אתם כוחות האור, אתם כוחות האל על פני האדמה, זכרו זאת היטב וכל החוויה ארצית אל ההקרנה חלקית בשיעור הרוחני אותו אתם עוברים, זוהי הדרך לפרוץ מרחבים ולפרוץ את שערי התודעה שלכם, תשתמשו בתרגיל שניתן לכם ביום זה כדי להביא שינויים נעלים ולהיות נאורים בטוחים.
השיעור הרוחני שלכם על פני האדמה, אתם משרתי האל, אתם הכוח הרוחני הנעלה, בריפוי התאי אתם משתחררים מההוויה הארצית שלכם ומתחברים לכוח הנעלה להיות ערוצי אור על פני האדמה ולהביא שירות לתיקון האלוקים.
האמינו בעצמכם תהיו ברוכים והפיצו זאת לכל אחד באשר הוא. אתם אחראיים להעביר את הידע להפצה האנושית, יהיו ברוכים.
הריפוי הזה מה שהם אומרים עוזר לאדם להשתחרר מהחיים האישיים שלו, עוזר לו להתחבר לחוויה הכללית, להתאחד עם הקרמה האנושית ולא רק עם הקרמה העצמית שלו, זה ריפוי מאוד גבוהה לא רק לעבר הנשמה כי גם לעתיד כי הכל קיים כאן ועכשיו. זו המשמעות של הכל ידוע והרשות נטויה, כלומר הידע קיים, החוויה האנושית שלנו ברמה התאית יש לנו את הכוח להתעלות מעל הכל ולהשתחרר מכוחות הקרמה הקיימים בנו, אין אנו חייבים לעבור בתיקון הארצי ויש לנו היום את היכולת להשתחרר וזו משמעות הגאולה זו משמעות של ימי המשיח כפי שנאמר, יכולת של האדם לרפא את עצמו ברמה התאית ולהתאחד עם האלוקים להיות נקי בשירות האל, יהיו ברוכים, יהיו נעלים, הפיצו את אור האלוקים סביבכם והתחייבו למסע הרוחני הנעלה שלכם, כוח האלוקי מברך אתכם, יהיו ברוכים. המשיכו לספוג את האנרגיה שנשלחת אליכם, נסו להעביר אותם לכל מי שאתם רוצים. אומרים שכדי שהריפוי יהיה בעל תועלת צריך לעשות אותו שלוש פעמים ביום, בוקר, בצהריים, בערב, עם הזריחה, בצהרי היום ועם השקיעה כדי להביא את האפקטיביות הגבוהה ביותר בטיפול התאי, אם נשחרר את האגו והספק נמצא את הדרך הנכונה לקיים את זה רק ההתחייבות שלנו.

 

לעוד מדיטציות מודרכות כנסו לעמוד מדיטציות ותקשורים שבועיים