תקשור על עולם חדש

תקשור על עולם חדש

תקשור מיוחד לזכר המתים והחיים, הנמצאים על פני הארץ, ורואים את החושך האלוקי סובב אותם, אנו מבקשים את האור הגדול לבוא ולהאיר את דרכם, לפקוח את עיניהם ולהתאחד עם חווית האחד האלוקי האופף אותנו, לצאת מתוך מסע נשמה עצמי, להתחבר לתוך נשמת הקולקטיב האופף אותם, להתחבר לאור הבריאה המחודשת ולהיות אחד עם אלוקים. לראות את האחד מתוך ההוויה הארצית, להתאחד אתו ולהשתחרר ממסע הנשמה והתקשור.

זה זמן הגאולה, איחוד הנשמות קורה בתדר הארצי, להתאחד עם נשמות האל, ולהיות ישויות האור בתוך היקום האלוקי. זה זמן הגאולה, זה זמן הישועה, פתח האיחוד נפתח, התרבות האנושית להיות נאמנים, להיות מאוחדים. התרבות האנושית לא תיכחד מעל פני האדמה, אלא תהפוך לתרבות רוחנית נעלה, בתוך מימד הבחירה יש בנו את היכולת, יש בנו את הכוח להתאחד עם הווית האל בתוכנו.
ותרו על העבר, הרפו מהעתיד, היו כאן ועכשיו, כוח האלוקים זורם בכם, אתם ישויות האלוקים על פני האדמה, העצימו את האור האלוקי ותנו לו להיות אור גדול של טיהור ואחווה.

אתם נציגי האלוקים, ילדי האור, באמצעות תקשור עמוק, תנו לאנרגיה האלוקית לזרום דרככם, לרפא את העבר ולברוא את העתיד להווה בר קיימא. העצימו את האור האלוקי שבכם, למדו לחיות עם הווית האחד שבכם, היו אור גדול והאירו את דרכם של הטועים באיחוד האלוקי, ריפוי האדמה קורה לכם, זה זמן הישועה, זה זמן הגאולה, העצימו את אורכם והיו נאמני האל.

תדר האדמה שואף להתנקות ולהיות גן העדן הרוחני, היו ברורים, היו ראויים, קבלו את מסע האלוקים שבכם חווית האחד ואחדות האל לתוך ישותכם. אנו כאן להאיר לכם את דרככם, ברכו את עצמכם, את חייכם, ואחדו את התרבות האנושית לישות רוחנית אחת ומהות האל.
קבלו את ברכתנו לדרך צלחה, כל אשר תרצו יקרה לכם באהבה גדולה, בקשו ונענה, זה הזמן, זה המקום לבקשות ולתפילות אל. יש במקור כאן פתח להגשמה, בקשו ונענה, היו ברוכים, כוח בידכם ליצור ולברוא עולם חי ומואר, עולם ראוי, עולם תודעתי נעלה. תרבות האל האנושית מתקיימת בכם, ברגע זה אתם שליחי האל על פני האדמה, כוחות האל זורמים בכם, היו ברוכים, האמינו בדרככם, תנצלו את האנרגיה שנפתחה כרגע, את השער שנפתח, לתפילות, לבקשות ולתקשור, שלחו את האנרגיה הזאת לכל אדם שאתם רוצים לעזור לו, תספגו את האנרגיה לעצמכם, תשאלו שאלות, קבלו את התשובות שלכם, נצלו את השער שנפתח כאן להגשמה בחייכם, שלחו את האנרגיה עכשיו ודברים שאתם רוצים שיתגשמו.
היו ברוכים היו ראויים.

 

ללימודי תקשור ולימודי טכניקות מדיטציה לתקשור – קורסים למדיטציה ותקשור

קורס תקשור