מדיטציה מודרכת לתקשור דרך צינור אנרגי

מדיטציה בדמיון מודרך לתקשור דרך הצינור האנרגטי

מדיטציה בדמיון מודרך לתקשור דרך הצינור האנרגטי

מדיטציה בדמיון מודרך , מודרכת ע"י רותי בן אריה – תקשור דרך צינור אנרגטי

זו שעה של רצון, שעת נחמה, זמן של שינוי זורם אליכם.

כוחות אל מוגברים יוצרים בכם ישויות האור, אהבה אין סופית, מתחבר ליעוד הנשמתי הנעלה ביותר שלכם, זה הזמן להגשמה, עת למחול ועת לסלוח, עת לחוות את החיים מתוך מבט רוחני נעלה מעל עצמיות היום יום שלכם, לגלות את כוח התודעה הנעלה שבכם להגשימו לתוך חייכם.
כוחות נעלים נפתחים בכם, עוצמות, ייחודיות, ככל שתתחברו לעוצמות גבוהות יותר הכוח הנעלה יהיה בידכם ותהפכו להיות יצורי האור על פני האדמה להביא ריפוי, להביא שקט ואהבה גדולה סביבכם.
כוח זה הנו חזק ונעלה, תהפוכות רבות מתממשות על פני האדמה ויוצרים בלבול וקושי. ההתעלות הגדולה יכולה להוביל גם לירידה הגדולה.
כוח הבחירה שבכם מנווט אתכם לעשייה ולחידלון, אנרגיות אלה משפיעות על כל אחד ואחד מכם, ככל שתהיו מחוברים ונעלים יותר העוצמה שלכם תגדל. אלה שאינם יכולים להכיל את כוחות האל יחוו זאת כקושי גדול, התרחקות מתוך התודעה הנעלה שבהם. יש בכם את הכוח לעזור להם, פתחו את עצמכם להיות ערוצי אנרגיה והזרימו אותה לכל אדם שאתם חפצים בשמחתו ובאושרו הנעלה, יש בכם את העוצמה ואת הכוח, האמינו. אין אתם יכולים לשנות אותו אלה לעזור לו להיפתח ולהתחבר ולהירפא בתוכו. השתמשו בכוחות שלכם לא רק לעצמכם, אתם מחויבים כיום לכלל להביא ריפוי לעולם ולהביא ריפוי לאזור שלכם.
זהו שעת רצון ועת נחמה, השער פתוח, השינוי הנעלה, שילחו את האנרגיה הזאת לכל הסובבים אתכם ברמה האישית והקולקטיבית, להביא שינוי ולהביא שלום על פני האדמה. זה ניתן וזה אפשרי כיום האמינו ועזרו להם ליצור את השינוי הנעלה.
היו ברוכים היו נעלים, זה זמן רצון ועת נחמה.
פשוט תרפו ותנו לאנרגיה לזרום דרככם תוך כדי כך שאתם חושבים לאן לנתב אותה, זורמת בכל השדות דרך מעטפת מרכבות הנעות שסביבכם, תהיו בשקט תהיו ברוגע תספגו ותעבירו, היו ברוכים, יכול להיות שתרגישו כל מיני זרמים בידיים ברגליים מסביבכם, פשוט תתנו להכל לעבוד.

מדיטציה מודרכת לתקשור דרך הצינור האנרגטי