מדיטציה מודרכת על חשיבות אור זהב

מדיטציה בדמיון מודרך לתקשור המועברת באמצעות דמיון המודרך ע"י רותי בן אריה - מורה ומרצה בתחום המיסטיקה למעלה מ-20 שנה

מדיטציה בדמיון מודרך לתקשור המועברת ע"י רותי בן אריה – מורה ומרצה בתחום המיסטיקה למעלה מ-20 שנה

מדיטציה מודרכת על חשיבות אור הזהב

שלום לכם יקיריי,
אתם ודאי תוהים מדוע שוב אנו מעבירים לכם תרגילי ניקוי והתחדשות.
אור הזהב הוא אור בראשית, אור הבריאה, אנרגיה טהורה העומדת בפני עצמה, מביאה אתכם למקור ההתחדשות הראשוני בו חווית האחד מתאחדת בכם בתחושה של שלמות.
כיום בכוח התודעה, אתם ראויים לחוות את חווית האחד שבכם, כדי להזדכך מתוך חוויות החיים המתפצלות והמפרידות, היוצרות בכם שליטה וחוסר התאמה בשלמות הרוחנית שבכם. כדי להשתחרר מאותן חסימות עבר, עליכם להרפות ולאפשר לכוח הראשוני, לאנרגיה הטהורה של הבריאה המחודשת להביא בכם ריפוי מרמת הבסיס, שחרור תודעתי מכל כשלנות העוצרים אתכם, מכל חוויות החיים.
תגידו שאתם מוכנים להרפות, לוותר, לשחרר את העבר, תאפשרו לאור הזהב לנקות אתכם מכל החסכים, מכל הפחדים, העתיקים אשר יוצרים בכם את הנבדלות. זה זמן של איכות, זה זמן של חידוש התודעה, כדי להביא איחוד נשמות, איחוד תודעות, חווית האחד הוא האנרגיה האלוקית המתגלה המאפשרת לכם להיות אלוקים אחד על פני האדמה, להיות נציגי האל ולהביא את כוחות התודעה שלכם לרמת שוויון טוטאלי ובה אנרגיית האל האלוקית תזרום דרכם ותיתן לכם את הכוחות הנאצלים להיות נציגי האל על פני האדמה.
בעבר, היו ישויות בעלי יכולות אלו, אך הם לא הביאו לאיחוד הקולקטיבי ויצרו נפרדות בתורות הנאצלות שהזרימו על פני האדמה, ידע אלוקי רב זרם לכאן, אך בני האנוש לא ידעו להכיל זאת כי בהם לא הייתה אחדות ושלמות רוחנית ואז זה הביא לנפרדות, כאב ולעצב, על כן הייעוד כרגע ללמד את בני האדם להתחבר לחווית האחד שבהם, להרגיש אחדות עם האנרגיה האלוקית כדי לדעת להזרים אותה דרככם, ליצור טיהור ואהבה בתוך המימד האנושי, לשנות את תדר העולם, לשנות את תדר החיים.
תספגו את אור הזהב שבכם, תנו לו לטהר אתכם, בפשטות ברכות אל תלחמו, תעבירו אותו לכל אשר תחפצו באהבתם, תנו לאחרים את הכוח לשלוט ברמת התודעה שלהם, והפיצו יצר זה לכל עבר, לחבר את בני האדם, את השלמות האלוקית להיות באחדות, להיות באהבת כל, להיות נציגי האל על פני האדמה, יש בכם את הכוח הנאצל לעצמכם ולאחרים, היו אחד, היו אלוקים על פני האדמה, ברוכים אתם, שבו תספגו את האנרגיה כמה שיותר, ברוכים אתם.

לעוד מדיטציות מודרכות כנסו לעמוד מדיטציות ותקשורים שבועיים