תקשור מתאריך 28.1.15

הקדמה לתקשור

"כאשר אנחנו מאחדים את הצ'קרות הרוחניות והפיזיות, אני עולה דרך צ'קרת הכתר לצ'קרת הבסיס הרוחנית ומורידה אותה לצ'קרת הבסיס הפיזית, אני מאחדת אותם ביחד ע"י מרכבה מאוחדת שנמצאת במרכז הצ'קרה אני רוצה שתראו את הסמל המצ"ב במרכז הצ'קרה . הסמל מאחד את שתי המרכבות ביחד את פרח החיים והמגן דויד מאוחד, אחד בתוך השני. בשלב הראשון כאשר אנחנו מורידים את צ'קרת הבסיס הרוחנית לפיזית רואים את הצורה המאוחדת של שתי המרכבות ( תמונה א ), ואז כששומעים את צליל הקערה הטיבטית ואתם מתכוונים ומבקשים להפעיל את המרכבות ( גם אם אתם לא יודעים כיצד להפעיל חשוב שתבקשו ותתכוונו להפעיל אותם ), תדמיינו שהשדה התחיל להיות פעיל ותרגישו תנועה בצ'קרה ואז התמונה שתראו היא כמו בתמונה ב. כי ברגע שהתנועה מאוד מהירה והמרכבה של פרח החיים מתחילה לפעול ולהסתובב אש לא יכולים לראות את העלים ואנו רואים רק עיגול שבתוכו מגן דויד, אנחנו אפילו לא יכולים לראות אותו תלת מימדי כי כשזה בתנועה מהירה מזווית רחוקה רואים אותו דו מימדי. כשצורה בתנועה מהירה היא נראית לנו בדו מימד. כמו סביבון, כאשר הוא בתנועה מהירה מרחוק הוא נראה לנו כמו דו מימד כי אנחנו לא יכולים לרואת את התנעה שלו. אז כשאנחנו מורידים את הצ'קרה הרוחנית לצ'קרה הפיזית אני רואה את מפתח המרכבה ( אני קוראת להם מפתחות כי הם סוגרים ומאחדים את שתי הצ'קרות יחד. בהתחלה רואים צורה א וכאשר אני מבקשת לנשוף עמוק , אז בנשיפה עם צליל הקערה הטיבטית אנחנו מבקשים להפעיל את המרכבות ( בזמן הנשיפה הדבר החשוב היא הבקשה שלנו, אנחנו מבקשים להתחיל להניע את השדות, אנחנו מבקשים להניע את המרכבות ב1/4 מהירות האור, 1/2 מהירות האור, 3/4 מהירות האור, כרגע מספיק שנחשוב ונבקש בלב להניע את המרכבות והן ינועו לבד, הצליל של הקערה הטיבטית עם הוויברציה מניע את המרכבות ואז אתם רואים אותן בצורה עיגול עם מגן דויד במרכז ).
אחרי שאנחנו רואים את המרכבה פעילה אנחנו מבקשים לצנר אהבה רוחנית ממרכז הצ'קרה, אנחנו מבקשים לקבל אנרגיה נקייה ממרכז הנשמה . יכול להיות שכרגע תרגישו רק את צ'קרת הבסיס אולי ההרה , ואם "תירדמו" אחר כך זה בסדר, כי האנרגיה מאוד גבוהה תנסו להגיע לאיזה שלב שתצליחו.
שאלה: איך אנחנו יכולים לדעת אם אנחנו לא רואים את הצורה כי אנחנו לא רואים או בגלל שהוא בתנועה מהירה?
תשובה: את רואה אותו בדו מימד, ומרגישה את האנרגיה , כמו דגדוג קל באזור הצ'קרה. אם הוא לא בתנועה הוא יופיע בצורת פרח ומדן דודי משולב, כשהוא בתנועה נראה עיגול שבתוכו מגן דוד, אמנם זה נראה כאילו הוא לא זז בגלל התנועה המהירה שיוצרת יציבות למרכבה, בהתחלה מרגישים את זה ואחר כך זה נרגע כי זה מתייצב., אז אולי כבר לא נרגיש את התנועה כי זה מאוד מהיר ונהייה יציב , אבל נרגיש אהבה רוחנית , אנרגיה חזקה שיוצאת מהצ'קרה.
שאלה: אז אנחנו מצנרים אנרגיה מתוך הצ'קרה או מלמעלה, מעל הכתר?
רותי- את כבר לא צריכה לצנר אנרגיה מלמעלה, ברגע שאנחנו מאחדים את הצ'קרות בגוף הפיזי אז האנרגיה כבר יוצאת מתוך הצ'קרות , אנחנו מקבלים אנרגיה מלמעלה ( דרך הכתר ) כאשר אנחנו לא מספיק מלאים ומאוחדים בתוך הגוף, ברגע שאנחנו במודעות מלאה והצ'קרות הרוחניות מאוחדות בתוך הגוף הפיזי אז האנרגיה זורמת ישירות ממרכז הצ'קרה לתוכנו. החיבור לנשמה נעשה מתוכנו ולא צריך להגיע מלמעלה.
שאלה של מלכה: אני חשבתי ש"אהבה רוחנית" זו אנרגיה שלא מגיעה מהנשמה שלך היא מגיעה מהבריאה , מלמעלה.ממכלול הנשמות,ממכלול המרבות שזה יותר עוצמתי, כאן אנחנו מדברים על מרכבה שלך,מרכז הנשמה שלך שזה פחות גבוה
רותי: אני צריכה להסביר כאן משהו שקשה לנו להבין, בתוך הגרעין הקטן של התא ( כמו בתרגיל שלמדנו על חיבור לנשמה דרך הכניסה לגרעין התא, כל גרעין של תא בגופנו ניתן להגיע לאינסוף. מזה האינסוף? האינסוף אומר שכל מה שדיברת- ניתן להגיע לעוצמת האנרגיה לא דרך המקרו אלא המיקרו , אפשר להגיע לאהבה רוחנית דרך החוץ ודרך הפנים, האנרגיה הכי חזקה כשהיא באה דרך הפנים,זה לא בא ממך אלא את מתחברת לאינסוף, לכל אנרגיית הנשמות, לאנרגיה האלוקית הכי חזקה כשהיא באה דרך המיקרו, כשהיא באה דרך הפנימיות העמוקה שלנו, זה מדייק אותך למרכז הכי נכון, להרגיש את האנרגיה הכי גבוהה שיכולה להיות בלי להתפזר. בתפיסה שלנו ככל שאתה יותר עולה אתה יותר מתחבר, ליותר נשמות, אנרגיה יותר גבוהה , עולים למעלה וכו'… זה בשלב הראשון . בשלב העמוק יותר זה כשאתה מצליח להגיע למרכז הנשמה שלך דרל צ'קרת ההרה, דרך הפנימיות העמוקה שלך.כשהצ'קרות הרוחניות מתאחדות עם הגוף הפיזי אז כל חלק ה" רוח" כל החיבור הרוחני נעשה התוך הצ'קרות הפנימיות שלנו, ולא צריכים לצאת החוצה.זה כמו ספיראלה שאתה נכנס פנימה לתוך הנקודה הכי עמוקה שיש, משם אתה מתחבר לאינסוף , לכל הנשמות, לכל האנרגיות האלוקיות . זה החיבור הנכון. אנחנו חווים את עצמנו תמיד דרך החוויה הזו. יש שתי צורות להתחברות לאנרגיה האלוקית ( אם אנחנו כבר מדברים על זה בצורה כזו ) יש את החיבור שתמיד למדנו, לעלות למעלה , להתחבר למשהו חיצוני , אלוקים מעלינו ואנחנו מתפללים אליו שיהיה לנו טוב, שיעזור לנו,אנחנו יוצרים מערכת יחסים עם אלוקות שהיא חיצונית לנו . ברגע שאנשים עושים באמת תהליכים רוחניים ומתחברים למרכז האלוקות מהתפיסה הכי עמוקה שלהם אז הם מחוברים לתוך האלוקות, זה אל משהו חיצוני אלא אני חלק ממנו. שזו חוויית אחדות אחרת לגמרי . רוב הדתות עדין נמצאות שם , בתפיסה של החלק הראשון , שהאלוקות היא משהו חיצוני לנו.
מלכה: זה שירת צורך של כוהני הדת לתת לעצמם מקום להגיד לאנשים שאלוקים שם ואנחנו מתווכים בנכם, זה נתן להם הרבה כוח ושליטה על אנשים.
רותי כן אבל זו גם בחירה של בני אדם להיות בסיטואציה הזו של האנושות, כי אתה צריך להיות ברמה רוחנית מאוד גבוהה שאתה מחובר לאלוקות מתוך עצמך. כי אתה צריך להתחבר לאנרגיה הזו, אתה צריך להתחבר לאחדות מאוד גבוהה כדי שתוכל להתחבר לאלוקות מתוך עצמך. כמו שהצ'קרות הרוחניות שמתחברות לתוך הגוף הפיזי זה לא משהו טכני , זה משהו מאוד עמוק, כאילו שאני יוצרת אחדות מלאה עם הנשמה שהיא לא בחוץ אלא פנימה , יש איחוד שלם של הצ'קרות הרוחניות והפיזיות שלי, אני מאחדת את האנרגיות הרוחניות והפיזיות ביחד. כמו שדיברנו בסדנת " פרח החיים" – האדם מורכב מאנרגיות רוחניות ופיזיות, כאילו האנרגיות הרוחניות נמצאות מחוץ לגוף ואנחנו צריכים כל הזמן להתחבר אליהם. האנרגיה האסטראלית יוצאת ומתחברת לאנרגיות הרוחניות , מורידה לנו " אהבה רוחנית" מלמעלה. זה שלב ראשוני של התהליכים אך ברגע שאדם עושה תהליך של שלמות פנימית עם עצמו אז האנרגיות הרוחניות מתחברות ביחד עם הפיזי, הן לא בנפרדות אלא הן מאוחדות, אז האנרגיה האלוקית כבר הופכת להיות חלק ממך. אתה שופע מאנרגיה , לסובבים אותך, בטיפולים שלך, להעביר לכולם. כי זה לא חיצוני לך, זה תהליך רוחני שאדם עושה עם עצמו- זה השלב השני שאתה עובד עליו ולזה מדיטציות המרכבה אמורות לעזור לנו, להביא אותנו למקום של האיחוד . זו אנרגיה מאוד חזקה, כמו שאמרתי לכם בעבר שרק התהליך של איזון המרכבות לוקח לנו זמן וזה בסדר, לא משנה כמה זמן, זה לא ללמוד כמה שיעורים ולעשות v שלמדנו את מדיטציית המרכבה ואפשר ל" רוץ" קדימה. זה לא עובד ככה, פה זה תהליך שאנחנו עוברים כבר בשלב הראשון והוא נפלא, אמנם קצת " שוכחים " דברים ויש לזה תופעות לוואי…אחר כך זה מתאזן, אמרתי לכם שהרבה פעמים במעברים בין רבדים או כשיש תהליכים רוחניים ואתה עובר משלב לשלב יש מצב של " ריק" , איזה תהליך שאתה לא פה ולא שם, דברים לא מאוזנים עד שמגיעים לאיזה איזון, לכן יש תופעות לוואי וזה בסדר.
הייתה עוד אינפורמציה מעניינת שהגיעה לי השבוע- לגבי מהירות האור ומהירות המחשבה. חומר נוצר במקום שבו יש מהירות אור, כי ברגע שהמהירות גבוהה יותר החומר לא קיים, לכן בכל מקום שבו אנחנו רואים ביקום מערכות גלקסיות שיש בהן שמש, מקום שיש בהן מקורות של אנרגיית אור סביבן יכולים להיווצר חוויות חיים של חומר, כי שם יש מהירות אנרגיית חומר . נגיד אם אנחנו לצורך העניין נרצה לנסוע בחללית לגלקסיה שלנו אז בכל מקום שנוכל לנוע במהירות האור אז נחווה עדין את החומר. העניין הוא שבמעברים בין גלקסיות, מקומות שיש בהן " ריק", חלל,יקום או איך שקוראים לזה, שם אין חומר, אי אפשר כנראה לעבור שם בצורה של חומר, כמו שאנחנו חושבים כי התנועה שם כבר במהירות המחשבה, התנועה של מהירות המחשבה , או כפי שיקראו לזה ,זה לא שיש מהירות אחת של אור ואז מהירות של שני אור והלאה , כמו שאמרו 100 מהירות אור , ( אני חושבת שזה הרבה יותר מזה ), אבל צריך להבין שיש ישר קפיצה למהירות המחשבה , אין מעברי ביניים, זה או כאן או כאן, ישר עוברים למהירות המחשבה , זו מין קפיצה שישר עוברים אותה. אנחנו עדין לא יכולים לחוות את זה , בטח לא בגוף פיזי. מין הסתם אם נעבור את זה , אם נצליח לעבור את מהירות האור יקרה משהו לגוף הפיזי, יתפרק או משהו אחר, משהו יקרה לו…
שאלה: האם קיבלת עוד ידע לגבי קשב וריכוז?
רותי : לגבי זה לא כי אני לא מספיקה לשבת לתקשר בצורה מודעת, מה שאני אומרת לכם זה מסרים שמגיעים אלי , ואולי הערב יגיעו לנו מסרים בקשר לזה. בדרך כלל מגיעים מסרים לפי מה שאנחנו מדברים בתחילת הערב.
לילי: הגיעו מסרים מאוד חשובים והבנות אבל איך ניתן לפתח את זה ולעזור לילדים עם בעיות קשב וריכוז?
רותי: קודם כל לפני שאנחנו צריכים לעזור אנחנו צריכים להבין שאנחנו עוברים שינוי מאוד גדול בעולם הזה ויש לו השלכות , השלכות שמאוד משפיעות עלינו, על הילדים, על המבוגרים, על כולנו בעל מיני פרמטרים, זה חלק מהמחיר של המציאות וצריך להבין את זה, צריך ללמוד לאט, לאט, להתמודד עם המציאות הזו , כמו שיצרנו קידמה מאוד גדולה וגם את ה"סרטן", הקדמה יצרה קרינה מאוד גדולה שיצרה בעיות שגורמות לגוף שלנו איזה תפקוד לקוי, שהוא מושפע מהתהליכים האלה, אנחנו עדין לא יודעים לאזן את זה , אז אנחנו מחפשים פיתרון למחלות, לבעיות… הדבר הכי נכון אם נדע כיצד להתמודד את המציאות שיצרנו כדי שלא נצטרך להתמודד עם ההשלכות שלה,אך אנחנו עדין לא יודעים לנהל נכון את המציאות של העולם הזה. אנחנו רצים מאוד קדימה בקדמה בלי לקחת אחריות על ההשלכות שלה , בלי להבין את המשמעות של כל דבר שאנחנו יוצרים, כמו האינטרנט שאנחנו מאוד מתלהבים ממנו אך עדין לא מודעים לסכנות שלו ולמה שהוא עושה לנו. או לדוגמא מה שדיברנו שהמציאות גורמת לנו לייצר עודף של אנרגיה אסטרלית לא מבוקרת שיש לה תופעות כמו "ילדי הרטלין", יש שאומרים כי גם פעם זה היה אבל לא היינו מודעים והיום יותר מודעים לזה- זה לא נכון, יש יותר בעיות שפעם פחות סבלו מזה , אנחנו יותר מודעים ושולטים בזה כי באנו מהדור הישן, ההשפעות עלינו פחותות כי יש לנו יותר כלים , ילדים צעירים לא יודעים איך להשתמש בזה ( באנרגיה האסטרלית ) וזה מפעיל אותם יותר, לטוב ולרע, אולי עם הזמן זה יפעיל אותם נכון יותר , הם יהיו יותר מותאמים לעולם החדש, אבל כרגע זה בעייתי, כמו שאמרנו כשיש שינויים אנחנו נמצאים בתוך ריק כי הדברים עוד לא יודעים כיצד להתאזן, להתארגן , עוד לא מבינים את ההשלכות ואיך לנטרל השפעות שליליות ולהפיק את החיובי ביותר, זה חלק מזה. אבל אין ספק שאנחנו צריכים לאזן את הכלים הרוחניים שלנו, אם נדע לאזן את האנרגיות שלנו לדוגמה האנרגיה האסטרלית , ולשלוט בהם נוכל להתאזן.לדוגמה כלי מאוד חשוב ללמוד לדעת לשלוט באנרגיה האסטרלית, יכול היות שגם נוצר שיבוש בתהליכי היצור של האנרגיה האסטרלית שלנו ובשליטה עליה זה גם יכול להיות מושפע מתזונה. לשינויי התזונה גם יש השפעה מאוד חזקה עלינו, ההנדסה הגנטית, ההורמונים,השפע ללא שליטה, כל זה מאוד משפיע עלינו ואנחנו לא מודעים עד כמה. אך יותר מכל החומרים שבתזונה המשפיעים עלינו יש את ההשפעה האנרגטית שלהם עלינו, אם אנחנו אוכלים מאכלים עם הרבה צער וכאב ( בתעשיית הבשר וכד' זה לא נעלם זה משפיע עלינו מאוד חזק, במיוחד כאשר הנפש מתעדנת אז כל דבר קטן משפיע " פי עשר" עלינו.אנחנו צריכים להיות מודעים להשלכות האלה…
קצת השמצתי יותר מידי את האינטרנט, הנה יש לו יתרונות גדולים , אפשר להקליט ולהעביר את התקשורים והמסרים, אנחנו רק צריכים ללמוד לדעת איך להסתדר עם זה נכון, את זה אנחנו עדין לא יודעים, אנחנו מתלהבים מידי ולא יודעים לקבל את זה בצורה הנכונה.
יש לנו עכשיו אנרגיה מאוד חזקה…
מלכה: כאשר אנחנו חוזרים ( מערבי תקשור) אנחנו לא יכולים לישון, עד 1.30 הייתי ערה, את לא יוצאת מערבי תקשור מאוד אנרגטית?
רותי- האנרגיה מאוד חזקה כיום, אבל העניין הוא שכל ערב אני נרדמת עם המדיטציה הזו ואז יש אנרגיה מאוד חזקה לשינה איכותית, את נכנסת לשינה מאוד עמוקה, מרגישים את האנרגיה . למחרת אתם עייפים?
תלמידים- לא
רותי- מדיטציה היא כמו תהליך של שינה בצורה מרוכזת והיא נותנת לנו המון כוח…( כניסה למדיטציית המרכבה…)

**מסר בזמן התקשור **

1.09.25." …יפה דיברת ביתי על חיבורי האלוקות מתוך מרכז המהות הרוחנית שלכם,כאשר אתם מתחברים לעצמי האמיתי, לפנימיות הנעלה שבכם, אתם מתאחדים עם המקור האלוקי, (רותי- קשה לי לתקשר כי הגרון שלי "בוער",כאילו שהם מנמיכים את עוצמת האנרגיה בגרון שלי כדי שאוכל לתקשר…) כאשר אתם מתחברים לאנרגיה האלוקית דרך מרכזי האנרגיה של הגוף הפיזי, דרך המהות הפנימית,אתם יוצרים תקשור ישיר של הנתיב הנעלה, ואין כאן סכנה של אנרגיות חוצניות המתחברות לאנרגיות רוחניות, בתהליך הרוחני בו אדם נפתח לרמות גבוהות של תודעה נעלה יכול להתחבר לרבדים שונים של ישויות, אנרגיות רוחניות טועות הנמצאות סביבו. כפי שלימדת בעבר על צורות תקשור שונות, עליכם לשמור להיזהר ולהתחבר תמיד למהות האמיתית , כדי לא להישאב לאנרגיות זרות הבאות להתחבר אליכם, להשתלט עליכם במסווה של תהליך רוחני נעלה. עליכם לדעת כי בתהליך הנאור עליכם לעבוד על האגו שלכם, להיות נקיים וטהורים, עם רצון אמיתי וכנה לעזור לעולם , לעזור לאנושות, להתחבר למהות הפנימית שלכם. שדה המרכבה הפעיל שומר עליכם תמיד לבל תיפגעו בתהליכים הרוחניים שלכם. אין הכוונה כי אנו נעזוב אתכם אלא לתאר את העובדות בהם אנשים רבים מכם מתחברים לאנרגיות זרות כדי להעביר מסרי כזב למימד הארצי, לתהליך הרוחני יש הרבה אחריות ,לדרך, למסע שלכם,עליכם להיות מודעים לתהליכים העוברים עליכם, להיות מודעים לעצמכם, להרגיש את תדרי האנרגיה השונים ולהיות נאמנים לאמת הפנימית שלכם. כל שעליכם לעשות להרפות, לוותר, לשחרר, להיפתח, להאמין, לאפשר לנו להוביל אתכם למקום שהכי נכון לכם. המקום בו אתם נדרשים להיות בהרפיה מלאה , בוויתור מלא ,זר לכם,להיות ללא שיטה, להיות ללא רצון, ללא צורך, להיות אנרגיה אלוקית טהורה בתוך היקום הזה, נטולי אגו, נטולי רצון לאהדה חיצונית, להיות מופרדים בהפרדה מלאה מהסובבים אתכם, להיות נעולים בתוך ההוויה הגופנית שלכם ללא צורך, ללא תשוקה, להיות באחדות רוחנית מלאה. בתהליך בו אתם מאחדים את האנרגיות הרוחניות בתוך המימד הארצי, בתוך הגוף הפיזי, אתם יוצרים שלמות נאורה בתוך התודעה האצילית שלכם, כל חלקי הרוח והחומר מתאחדים לשלמות, ליצירה. אתם מרגישים כרגע את האנרגיה הנשלחת אליכם מתוך האחדות הרוחנית והפיזית שהיא נעלה וטהורה ,נקייה ומעדנת,יוצרת הגנה מלאה עליכם מכל הסביבה החיצונית, סביבה רוחנית וסביבה פיזית. זוהי השמירה הנעלה מתוך ההוויה הארצית. בזמן המרכבה פעילה סביבכם, שדות נעים בתנועה מהירה ונעלה, אתם מוגנים ושמורים. על כן העמיקו במסעכם זה, היו ברוכים, הם אומרים גם כשהמרכבות פעילות אנחנו מוגנים גם מדברים חיצוניים . לכן כששאלתם בנושא בעיות "קשב וריכוז" ובעיות מנטאליות שיש לאנשים , ערוצי המרכבה מגנים עלינו ושומרים עלינו מגלים חיצוניים ,מקרינה, גם ברמה הפיזית וגם ברמה הרוחנית. זוהי הדרך והערוץ הישיר ביותר לחוויית האחד, בו אתם מתאחדים עם כל המקור האלוקי במבנה הנשמה שלכם. מתאחדים עם כל חי באשר הוא, בגלגול הזה ובכל גלגולי החיים שעברתם ותעברו, כל הוויית החיים של הישות שלכם מרגע היוולדה במימד הארצי עד שתחדל מלהתקיים בנפרדות. היו זיק ניצוץ על פני האדמה, היו מבורכים, שילחו את האנרגיה שיש בכם לכל אדם שאתם רוצים לברכו באשר הוא, , ראו כיצד האנרגיה עוטפת אותו ושומרת עליו, מגנה עליו, שימצא את דרכו הנעלה במסע החיים , אך זכרו כי תהליך זה חייב להיות נקי , ללא רצון אגו, אפילו הקל ביותר, לשלוט ולנווט את האחר בדרכו הנעלה, אינכם יכולים לשלוח אנרגיות רוחניות ולהגן על אדם אחר אם אנכם נקיים עבורו , לאפשר לו לצאת למסעו הנעלה, לבחירות הרוחניות שלו בלי שפיטה, שלי ביקורת, בלי תלות מצדכם , רק אז תעזרו לו ביותר להשתחרר מרבדי לוואי העוצרים אותו בחיים ולהתחבר למקור הרוחני הנעלה שבתוכו, מתוך הבחירה שלו ולא מתוך הבחירה שלכם. זכרו כי בתהליכים רוחניים אין אתם יכולים להשתלב, אין אתם יכולים לנהל אחרים, ברגע שתעשו זו כוחות אופל ישתלטו עליכם. עליכם להיות נקיים בבחירות שלכם לגבי ההחלטות שלכם, להיות מועצמים מעצם היותכם חיים על פני האדמה ללא תלות , ללא כוח, הרפו, וותרו, שחררו, אפשרו לנו לקחת אתכם למסעכם הנפלא ביותר.אל תלחמו בנו, אנחנו ואתם ,במסעכם אתם מזינים אותנו ( הדרכות רוחניות ואנרגיות אלוקיות )בכוחות מחודשים , בהבנות רוחניות נעלות, קבלו את ברכתנו והיו ברוכים על פני האדמה, היו ברוכים, היו נעלים בדרך האור. היו ברוכים ילדי.