תקשור מתאריך 27.12.10

"… שלום לכם אהובי , אדמה , אש, מים ואויר יוצרים יחדיו ריפוי ברמת התודעה האנושית.חוק היסודות יוצר מימד מחודש של התמרה בתדר האנושי. היסודות יוצרים בניה מחודשת של המימד הארצי, של חומר היצירה…(מראים לרותי נוסחה אך היא לא מהבינה אותה)… החומר ביסודו טהור ואחיד לכל מבנה חומר ארצי, באנרגיית היצירה במימד הארצי יש הפרדה, שינוי שיוצר את מבנה היסודות. אנו רואים איכויות שונות של אדמה , מים , אש אויר ואור, אך במרכז כל יסוד יש עירוב של תדר אנרגטי שונה עם החומר הבסיסי- מכאן נובעים השינויים, איכויות שונות. – החומר אחיד בכל אך התדר האנרגטי שונה, כך נוצרת הפרדה בין היסודות. חיבור כל היסודות יוצרים את מבנה החומר הארצי המרכיב כל דבר חומרי בעולם . כל חומר במימד הארצי מורכב מעירוב היסודות. בגלל שינויי ההתמרה האנרגטיים גם היסודות משנים את התדר שלהם, האנרגיה הראשונית עוברת שינוי ולכן היסודות לא יציבים- לכן יש תהפוכות בטבע- שיטפונות, גשמים, אש, רעידות אדמה וכו'… חוסר היציבות הכללית משפיע גם על חוסר האיזון בבני האדם, חוסר איזון בבעלי החיים, בצומח… כולם מושפעים ועוברים שינוי והתמרה, כל זה נאמר לנו עכשיו כדי שנבין את תהפוכות הטבע, את חוסר היציבות.
שאלה: האם תהיה רעידת אדמה בארץ?
"אתם חוששים לארץ שלכם, חשש הנובע מפחד מפני רעידת אדמה , פחד להישרדות הקיומית שלכם. אנו מבינים כי שאלתם לגבי ארץ ישראל ונשאלת השאלה למה אין בכם דאגה לכלל העולם. מדוע אנכם שואלים לגבי רעידת אדמה כללית בעולם? מדוע אין בנו דאגה וחמלה לכל חי? שינויים קורים בכל מקום, דווקא ישראל יותר מוגנת משאר העולם, אנו רואים זאת בתהליכים שעוברים על כלל העולם ועל ישראל- תהליכים כלכליים, גיאולוגיים וכו'..
לגבי ישראל:
רעידת אדמה נוצרת משחרור יסוד האש באדמה, כשיסוד אינו יציב , נוצרת תזוזה בה משתחררת אנרגיה מתוך האדמה, אנו חווים זאת כאירוע גאופטי אך זהו למעשה אירוע רגשי, כי אנרגיית האדמה סופגת אנרגיות שליליות של כאב וסבל יש כאן באדמה הרבה סבל וכאב. אנרגיית האש יוצרת שינוי והתמרה . הייתה צריכה להיות רעידת אדמה גדולה באזור אך זה נדחה, התהליך הואט בגלל התמה חיצונית ,(השרפה בכרמל מיתנה את התהליך באזור ורעידת האדמה נדחתה ), השריפה מיתנה את התהליך , האש החיצונית שחררה אנרגיה קשה שהייתה חבויה באדמה, כפי שנאמר לנו כל מה שנראה בפיזי מוקרן מהמימד הפנימי, הרוחני. ברמה הרוחנית השרפה הייתה ריפוי ומנעה אסון כבד יותר. גם אם לא נבין זאת, עלינו להבין כי ישנם דברים שהם מעבר להבנה הארצית. בתקופה הקרובה לא תהייה כאן רעידת אדמה חזקה, ישנם כל הזמן רעידות אדמה קטנות ולא מורגשות, כי האדמה כאן לא יציבה, יש בה כל הזמן תנועה. בכללית אין לנו לדאוג מרעידת אדמה כי הבעיה הם המבנים שאינם חזקים דיים לעמוד ברעידת האדמה .אם ניקח אחריות ונחזק את הבנייה, בנייה איכותית תמנע את הסכנה , לכן אין לנו צורך בדאגה כי אנו יכולים להתכונן אליה, יחסית בישראל המצב טוב. ( מדובר על השנה הזו בלבד, לגבי השנה הבאה ישנה סכנה מחודשת לרעידת אדמה האזור) כרגע עלינו לדאוג לעולם החיצוני הסובב אותנו, הוא בסכנה יותר גדולה. טעויות אנוש מסוכנות יותר מסכנות הטבע, אסור לנו להיות שאננים, צריך להתכונן ולהיות מוכנים … ( שוב רותי רואה נוסחאות של יחסי אנרגיה, לחץ ומסה חומרית אך היא לא מבינה אותם… יש מין ענן כזה והנוסחאות לא ממש ברורות לכן אי אפשר לכתוב אותן ).. השינויים משפיעים עלינו גם במימד הנפשי, הם לא מסבירים לנו הכול כי ישנה אינפורמציה שאנחנו עדין לא מוכנים לקבל. עדין לא מותר לדעת אותם.
שאלה: איך נתכונן לתהליכים?
זה הדבר החשוב ביותר. כל אדם חייב להכין את עצמו לתהליך רוחני של שינוי, ההתמודדות אינה חיצונית אלא פנימית.יש חשיבות עליונה לתהליכים הרוחניים של האנושות. כל אדם חייב להתמודד עם התהליכים הפנימיים שלו ע"י חשבון נפש, למידה וצמיחה- לא רק ללמוד , לא רק לקבל ידע אלא חשוב יותר לעבוד עם הידע ולהשתמש בו, ידע ללא עשייה אינו חשוב. אינו יוצר שינוי משמעותי. חשוב כיום להשקיע, לעבוד ( רוחנית ) לסגור מעגלים, לשחרר אנרגיות קארמטיות, לשחרר פחדים שעוצרים אותנו, להתמודד, לסלוח, ללמוד לאהוב. עלינו להאמין כי התהליך כולו חיובי, תהליך של צמיחה והתחדשות. זה זמן של סיום ופתיחה, זמן של מוות ולידה, התחדשות, כי אין סוף יש רק תהליך הזורם ומתחדש כל הזמן. עליכם לשחרר את הפחד ולהאמין כי יש לנו יכולת להתמודד עם התהליכים… זה זמן של שינוי וסגירת מעגלים… לכן, יש חשיבות גדולה להפרדה, להכלה אנרגטית, הסוד הוא אהבה פנימית וחיצונית, לפתח חמלה והכלה אחד לשני. לקחת אחריות זה לזה. כל אלה יביאו לריפוי ארצי ורוחני.
זה זמן של פיוס, אהבה , שלום פנימי וחיצוני. הקוטביות תגדל בגלל הפחד, יש יותר מתח, לחץ ועצב. חשוב מאוד להיזהר לא ליצור קרע בעם אלא פיוס והבנה. ישנה השקה מאוד חזקה בין התהליכים החברתיים לתהליכים האקולוגיים . אם תגדל השנאה, הכאב והעצב ע"י הקושי והפחד התהליכים הארציים יהיו קשים יותר, השיעורים שנחווה יתגברו! זה הזמן של פיוס ואחדות, יש לעבוד על זה באופן הנעלה ביותר. בסוף הכול יהיה בסדר, יתאזן . בערך ביוד 3 שנים הכול יירגע. יש לעבור את התקופה הזו ע"י שמירה על הבית, המשפחה הקרובה, הילדים , בני הזוג,…ליצור הכלה ברמה המשפחתית, זה משפיע מהמיקרו למקרו- פיוס פנימי בתוך האדם עצמו, פיוס במשפחה, פיוס ברמה הארצית, פיוס אוניברסאלי ברמה העולמית- מעגלי הרס ובנייה. זה זמן בו האנושות נמדדת, המוסריות נמדדת. זה זמן של מבחן לפני הקפיצה התודעתית, לפני שהידע הסודי ביותר ירד למימד הארצי . האנושות צריכה להוכיח חמלה והבנה כי אנו ראויים לידע .
כל מה שנאמר מתייחס לרמה האנרגטית הרוחנית. ברמה הארצית כל אדם יכין את עצמו לשינוי ע"י – ארגון פיזי- חיזוק הבתים, אגירת אוכל וכו'…
אני לא רואה כי יהיה כאן הרס טוטלי, כנראה שנמליח לעבור את התקופה הזו. גם האדם עצמו עומד למבחן כדי לגלות אם הוא ראוי לידע הנסתר שיגיע. מי שיעבור את המבחן יקבל את הידע….תהליך זה יקרה במשך 3 שנים הקרובות.
שאלה: מה יקרה אחרי 3 שנים לבני האדם?
הפערים בין בני האדם יעצימו ויהיו שתי מעמדות בין בני האדם. אלה שיחזקו את היכולות שלהם יהיו בעלי יכולות מאוד גבוהות, הרבה יותר ממה שאתם יכולים לחשוב כיום, הם יהיו בעלי הכוח . לעומתם אנשים שלא יחזקו את יכולותיהם ימשיכו לחיות את חיי ההישרדות היומיומיים כמו היום, היכולות שלהם יהיו מועטים ביותר ולמעשה הם ישלטו ע"י בעלי היכולות הגבוהות. הפער בין שתי המעמדות ילך ויעצים. בעלי תודעה נעלה יהיו פתוחים לכל הידע הרוחני , כיוון שידע רוחני עובר דרך גלגולי החיים ולהם תהיה היכולת להתחבר לידע ללא הפרדה, כל ידע הגלגולים יהיה פתוח לפניהם והם יהיו מחוברים לכוחות התודעה הנעלה שלהם, מחוברים לידע , למטרות הרוחניות ובעלי שליטה על כוחות החומר.אנשים שיולדו יהיו בעלי יכולות מאוד גבוהות. שאר האנשים ימשיכו להיות מחוברים למימד החומר כמו היום.
שאלה: מה זה תהליך רוחני?
בתהליך רוחני קיימת ההבנה הבסיסית כי הרוח מניעה את החומר. לדוגמא: אנו מחוברים כיום לחומר, כדי לנוע אתם זקוקים לחומר כמו רכב , מטוס, אוניה וכו' כדי להגיע ממקום למקום, כדי לשמוע מוסיקה אתם זקוקים למכשיר- דיסק כדי ליצר גלי הקול היוצרים את הצלילים, כוח התודעה שלכם חלקי ואתם תלויים בחומר כדי להתקיים במימד החומרי, עם התפתחות התהליך הרוחני התלות שלכם בחומר תקטן והיכולות הרוחניים שלכם יתעלו מעל החומר וישלטו בו. תוכלו לשלוט על החומר ע"י כוח המחשבה. הרבה מחוקי הטבע המוכרים לכם כיום ישתנו, חוקיות התהליכים יתפתחו וישתנו.
מצב זה דורש מוכנות גבוהה מאוד, זוהי אחריות מאוד גדולה , לכן הידע סגור וחסום כיום, אינכם מוכנים עדיין לכוחות אלה, התודעה הרוחנית שלכם אינה נקייה ונעלה דייה. היו תקופות שיצורי חיים קיבלו את הידע ויצרו הרס גדול, לכן כיום צריך האדם להוכיח כי הוא ראוי . זה ידע קדום ממקור הנשמה , הנשמה מכירה ידע זה, אין חדש , אך ידע זה עדים חסום בפניכם. בשנים האחרונות הגיע ידע רב למימד הארצי אך הוא חלקי ומועט ביותר לעומת הידע הכללי. ישנן תרבויות ביקום שהידע כבר קיים בהם אך לא אצל בני האדם, חיי הארץ נחשלים מאוד, אתם יותר מידי שבויים במימד החומר ולכן החומר מניע את העולם הארצי.
שאלה: תנו לנו דוגמא להרס שנבע משימוש לא נכון בידע-
בכוכב שלנו היו תרבויות מתקדמות יותר מאיתנו, הם היו מפותחים יותר מבחינה רוחנית אך לא מוסרית. כיום כדי שהאנושות תתפתח חייבת להיות רמה מוסרית גבוהה, לכן התהליך המוסרי של אהבה, דאגה, חמלה- לא רק לבני האדם אלא לכל חי ( לטבע, לבע"ח, לצומח וכו') האנושות לא מוכנה עדין כי אין בה מספיק חמלה- לא לטבע ולא לבני האדם. המוסריות צריכה להיות ספוגה ברמה היומית שלכם. זה מתחיל ברמת התזונה, האוכל שאתם מזינים את עצמכם ( האדם במהות שלו נוצר כיצור צמחוני )במקור כל יצורי החיים היו צמחוניים, אכילת חי הינו תהליך מוטעה במקורו ונעשה ע"י בחירה אנושית
מוטעת , תהליך זה יצר שוני , מעמדות, תחרות והוביל לכל הרוע בעולם החומרי….."
הבהרה של רותי: " מכיוון שהיו בסוף שבוע רעידות אדמה בארץ שאלתי כיצד נאמר לי בתקשור שלא תהיה רעידת אדמה ואחרי כמה ימים הייתה רעידת אדמה- בתקשור נאמר לי כי לא נאמר שלא יהיו בכלל רעידות אדמה , להיפך, נאמר כי האנרגיה מאוד קשה וצריכה להיות רעידה מאוד קשה, בגלל השריפה המצב נרגע קצת ונדחה ,רעידות אדמה מתרחשות כל הזמן ,גם בארץ… אך בארץ לא יהיו קטלניות במיוחד כמו במקומות אחרים בעולם- והרי בעצם זו הדאגה העיקרית שלנו- לא רעידת האדמה מפחידה אותנו אלא ההרס וסכנת החיים ".