תקשור מתאריך 26.11.14

"…לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות, אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט ורגיעה, תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, לנשום עמוק 3 פעמים,שחררו את כל המתח מהרגלים, כפות הרגלים, שוקיים, ירכיים, תרפו את הבטן והאגן,את החזה , הגו , כתפיים שכמות , הרפו את הידיים עד קצוות האצבעות, את הפנים , את האיברים בפנים, אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט ולרגיעה, אני אספור מ10 עד 1 ולאט תרגישו רגועים ונינוחים יותר, 10…1, אנחנו מבקשים הגנה , הדרכה וריפוי, אנחנו מבקשים את ההדרכה שהכי נכונה לנו שתהיה איתנו ותעביר לנו את המסר שהכי נכון לנו לקבל היום, אנחנו מבקשים רייקי לעצמנו , שימו את הידיים על שקרת ההרה ( איזור הטבור) שימו לב לנשימה, תגידו שאתם מוכנים לשחרר להרפות , לוותר, כשתרגישו מוכנים תנסו לעקוב ולהפעיל את שדות המרכבה, את העלים הראשיים, קחו לכם את הזמן…."

" כוחות האור והחושך יוצרים איזון מיוחד, מחודש במארג היקומי בין נשמות הבורא, ע"י איחוד הנשמה השואפת לחזור למקור האלוקי ממנו נבראה ויצאה למסע הנשמה, האיחוד המבורך של חלקי הנשמה יוצר עילאיות נאצלה המחברת את מקור הנשמה לנשמת הבורא האחד, חוויית האינסוף האחד, ישנו איזון הנברא מתוך השלמות הנאצלה, כוח האחד, כוח האלוקים מברך אתכם, נשמות בריאה יקרות שלנו, ישויות אור על פני האדמה, יבורכו.
מאז ימי הבריאה נוצר פיצול בין איכויות האור האלוקי , צאו להגשמה, מהווה כוח לשינויים הנעשים על פני האדמה, מתוך התנועה בין איכויות שונות נוצר האיזון , נוצר המבנה האנרגטי האנושי של חיי היסוד , שאלתם על חוויות חיים קדומות שחוו את עצמם על פני האדמה בייצורי חיים , כן ,סודות העבר נגלים לכם, ידע רב כבר פתוח ונפתח בפניכם, הינכם מדברים על ישויות העבר כעל נשמות נפרדות מכם, החוויות הקדומות, בתוך מרכז המהות שלכם ישנה התהוות של כל צורות החיים שנעשו מיום עזיבתכם את מסע הנשמה ועד ליום בו תחזרו להתאחד במקור האלוקי, אין זה נפרד מכם, כל הידע אגור ונשמר בתוך גרעין ההוויה הישותית שלכם. אתם מתייחסים לחוויות חיים קדומות בנפרדות מכם, אינכם מבינים כי כוח האחד מאחד כוחות מכל צורות ההוויה אשר חוויתם את עצמכם על פני האדמה, מתוך התיקון אשר אתם יוצרים היום בתוך המארג האנרגטי שלכם, אתם מחדשים הבנות נושנות, אתם נאזרים בידע הקדום שקיים בכם כדי לצמוח ולהתפתח. ישויות עבר אלא אינן נשמות נפרדות מכם, רובכם חוו את עצמם בחוויות חיים קדומות אלא, ככל שתתחברו למסע ההוויה הישותי שלכם כל הידע הנאצל יפתח בפניכם. הכוונה היא כי מקודם דיברתם על בני אטלנטיס, למוריה , והשאר , כאילו הם נשמות נפרדות מכם, רבים מכם במסע הנשמה הנוכחי יוכלו לחזור לחוויות צורות חיים קדומות אלה , אחד אתם, מתוך שורשי העבר של הווייתכם אתם צומחים ונפתחים היפתחו לידע הקדום הזה ותדעו לאן דרככם העתידית הולכת, אחד מסע הנשמה והוא מוביל אתכם לקראת האיחוד עם מקור ההוויה הרוחנית ,רק אז תעלם הנשמה ותתאחד עם מקור הכוח האחד, רק אז יתמוססו ויימוגו כל חוויות החיים אותם יצרה הנשמה בהבנה הרוחנית שלה , רק אז כל הידע הנאגר בכם יהיה גלוי וידוע ואז תוכלו להרפות ממנו לעד. אתה כל הידע קיים בכם, כל שאלה שתרצו- היפתחו ותלמדו,היפתחו ותגלו.נכון, היו תקופות בהם תדרי אנרגיה שונים שלטו על פני האדמה, וחיזקו תדרים שבכם, כמו בתקופה הנוכחית שבה נוצר שינוי, בעידן האנרגיה המאוחדת,הניעה את תהפוכות החיים להוויה חומרית , היו בעבר תקופות בהם תדר מסוים של אנרגיה כגון תדר זכרי או נקבי, הוביל את מסע הנשמות על פני האדמה. כדי לחוות את עצמת התדר, כדי לברוא ולהיברא. כדי ליצור יש מאין בתוך המהות הארצית, עתה בעידן הנוכחי בו האנרגיה הנקבית זורמת והופכת להיות הפעילה והיוצרת מאפשרת לכם לאחד את כל הכוחות הנעים שבכם לשלמות אחד, ללא צורך בהפרדה, להיות מהות מאוחדת שאינה נחלקת ואינה זקוקה לאיזון חיצוני, המהות הפנימית ישנו איחוד מיוחד נאצל עם מקור הבריאה האלוקית. כל זמן שתתחברו לאיחוד בין חלקי התודעה המתפצלים שבכם תוכלו למצוא את האיזון הנעלה והנאצל, תוכלו למצוא את הדרך הנכונה במסע הנשמה בהוויית האחד שבכם.
אני מקבלת מסרים שונים – מצד אחד הם מדברים על האנרגיה האלוקית הנקבית, אנרגיה נקבית שכעט זורמת לעולם ויוצרת שינויים בתוך התודעה האנושית. מצד שני אני מקבלת כי ישנה אפשרות של איזון ואיחוד בין שני תדרי האנרגיה לשלמות אחת , שזהו המסע הנאצל והנעלה ביותר, בו אין פיצול וישנה הבנה כל אנרגיה באשר היא מכילה את כל יסודות היקום ואיתה כל חלקיק שקיים על פני האדמה מכיל את כל איכויות היסודות בתוכו. כאשר ההתנהלות האנושית נובעת מתוך החיבור לאינסוף, התודעה האנושית יוצרת איחוד בין כל חלקיה לשלמות אחת, ואז אין פיצול אלא השדות מתאחדים עם מיזוג נעלה.ליצור את היש מעין בתוך המהות הארצית.
רותי- אני לא כל כך מצליחה להבין את זה , הם אומרים שהנשמות עילאיות יוצרות הוויות חיים של אחד, הכוונה היא שלא זכר או נקבה אלא הם יושבים ביחד,ישויות שמכפילות את עצמם ללא הפרדה, הם מראים לי שכמו התא , במקור נוצר איחוד בין זכרי ונקבי ואז נוצרה שלמות, אז התא מכפיל את עצמו בתאום נעלה, אין פיצול בין זכר ונקבה בתוך המהות של התא , כיון שבגרעין שלו יש את האיחוד, את השלמות. כך כל אדם, יש כמו הקרנה , כמו הולוגרמה של מסע החיים, כל חלקיקי הכי קטן בתוך ההוויה הארצית מכיל בתוכו את כל הידע, כל הידע הסודי ביותר אגור בתוכו, המפתח נמצא בתוך גרעין התא. משם יש חיבור ( איזה ריח טוב) משם יש חיבור לניצוץ הראשוני ביותר של מקור הנשמה, שם נוכל לגלות את כל מסע שלה מרגע הווייתה, מרגע היפרדותה מתוך האנרגיה האלוקית הגדולה , כל הידע קיים שם. ועכשו , בזמן הזה, בתהליך הרוחני שלנו אנו צריכים לשאוף לאיחוד, לכל הכוחות, לא לפצל אותה, ואז הנשמה תוכל לעלות, נוצרת אנרגיה מאוד גדולה שמטעינה את כל חלקי הנשמה, זאת אומרת שכל הראיה צריכה להשתנות במהות של אחדות , לא במהות של פירוד. בתהליך הרגיל במשך כל תקופות החיים על פני האדמה, לא רק מהתרבות שאנו מכירים, כל הזמן נוצר פיצול, לדוגמא פיצול בין האנרגיה הזכרית והנקבית, תקופות שבהם אנרגיה זכרית שלטה על פני האדמה, תקופות בהם אנרגיה נקבית שלטה על פני האדמה, כל הזמן נוצר מסע בין התדרים, כעט יש בנו את ההבנה שכל הידע קיים ואנחנו יכולים ליצור את השלמות, את האיזון , זה סוד המרכבה. לגלות שאין הפרדה בין שום דבר, הכול אחד, הכול שלמות נאצלה. לגבי החלומות שאמרתם- הם אומרים שזה חלק מהמסע, כאשר אנחנו מפעילים את שדות המרכבה הידע נפתח בפנינו, כל הידע של מסע הנשמה נפתח, לכן לפעמים אנחנו קולטים הבזקים, או תמונות, או קטעים של חוויות חיים ממסע הנשמה שלנו.נתנה לנו הזכות להבין את התובנה הזו, לשאוף לאיחוד הנאצל ומשם להתנהל על פני האדמה.להיוולד בתוך בריאות מחודשות שבהם יש איזון. נשמע מוזר כמו אדם שהוא גם זכר וגם נקבה וכבר לא צריכים את הפיצול הזה אלא כולו שלמות אחת. הוא יוצר שלמויות כמוהו. הזהות המקורית שלו נשמרת לעד, משכפלת את עצמו, אך יש עוד חזון למועד, אתם בתחילת דרככם, הם מסבירים שבגלל שהידע הזה מאוד חדשני הוא אינו מתאים לכל אחד, אבל יש אנשים שצריכים לקבל את הידע הזה, צריך להפיץ אותו הלאה,לגבי השאלה ששאלת ( מלכה ) מתי יתחיל להיווצר מצב רגוע ומאוזן- הם אומרים שאין קשר בין התהליכים החיצוניים והפנימיים שאנחנו עוברים, אנחנו יוצרים את האיזון הפנימי ויכולים ליצור מקפצה לתוך תקופת השקט והאיזון, בתוך הקושי החיצוני שעובר אנחנו יכולים להיות במסע אחר, מסע שבו התופעות החיצוניות לא יכולים להשפיע אלינו, נשמע מוזר שאם קורה משהו בקולקטיבי הוא הרי גם משפיע עלינו, הם טוענים שזה לא מחוייב. אנחנו יוצרים את המסע האישי שלנו. אנחנו יכולים ליצור מסע אישי בתוך המסע הקולקטיבי, הוא לא חייב להיות מושפע .הם מברכים אותנו בדרך נאצלה ומאוחדת. צריכים לשאוף לא לאיזון אלא לאיחוד , למצוא את האיחוד בין כל חלקי הנשמה הנאצלים שבה …

הגיגים:
כאשר דיברנו על תקופות בהם הייתה אנרגיה שולטת ותרבויות התפתחו לאור אותה השפעה ויצרו הרס ואבדון, תרבויות נכחדו מחוסר האיזון וכעט אנו למדים כי איחוד ויברציות אנרגטיות לא יוצרות ביטול ( כמו + ו- או איחוד בין יין ויאנג ) אלא האיחוד אנרגטי נוצרת הוויה חדשה המכילה שלמות מאוחדת בין תדרים מתפצלים, האיחוד יוצר שלמות ומובילה לאיזון . כך שדות המרכבה , כאשר אנו מפעילים שדה אחד כמו המרכבה הזכרית ( מגן דוד תלת מימדי ) או המרכבה הנקבית ( שדות פרח החיים ) נוצר כמובן שינוי ואיזון כללי אך הוא לא שלם , אנו צריכים ללמוד להפעיל את שתי המרכבות והן יפעלו בהתאמה ואיחוד וכך ניצור שדה רחב ושלם אשר יצור את האחדות הנשמתית בנו. כרגע אנו לומדים להפעיל את שדות המרכבה הנקבית של פרח החיים שמתאים לשינויי התדר כיום , אך אנחנו צריכים לאחר איזון המרכבה הנקבית להפעיל גם את שדות המרכבה הזכרית ( תורתו של דורוולו ) וכך הן יפעלו באיחוד וייווצר שדה חדש ומטהר את אנרגיית הנשמה ומאחד בה את כל חלקיה לתנועה נעלה . לדוגמה: אם שדה מרכבה אחד נע מימין לשמאל ושדה שני נע קדימה אחורה , שדות מאוחדים ינועו גם למעלה ולמטה בתנועה מלאה – כמובן שזו רק דוגמה להמחשה לא מדובר בתנועות פשוטות כל כך אלא במעברי מימדים וזיכוך נשמתי )
כרגע אנו נעבוד על שדות המרכבה הנקבי אחר כך נלמד את הפעלה המרכבה הזכרית, תוך כדי כך ילמדו קורסי רייקי 1-4 ורק אז נוכל לקבל את חניכות רייקי זוהר – שזהו חיבור ישיר למקור אלוקי טהור – תקשור ישיר עם אנרגיה אלוקית טהורה ללא תיווך )
מוזמנים להצטרף אלי למסע הרוחני
באהבה רבה
רותי בן אריה