תקשור מתאריך 21.5.14

"…נשמת בורא אל חי, בורא כל העולמות, בורא שמים וארץ, קול האלוקים קורה אלכם, קול הבריאה, נשמת אל חי בורא העולמות קורה אליכם, ילדי ארץ , כוח הבריאה, ניצוץ האל הרוצה להתאחד עם קול האלוקים הבורא, זיק אלוקים טהור, שפע נשמות אשר יוצרות תהודה ברטט האדמה, קול אלוקים, קול חי קורא אליכם, היו ברוכים, היו נעלים,
תדרים של אור , קודים מקודדים יוצרים שבילים של תהודה, ויברציה אינסופית העולה ויורדת מרבדי הנשמה, עולמות תחתונים ועולמות עליונים מתאחדים בכוח נעלה אשר יוצר זרימה מלמעלה למטה ומלמטה למעלה, הכוח העולה והכוח היורד, אל אחד. ניצוצות האור האלוקי ברטט האדמה ממקור הנשמה שואפים להתאחד לעלה, לחזור לכור מחצבתם, להתאחד בכוח האחד. עולמות עליונים קורים לכם לשוב להתאחד עם עצמכם, הכוח האחד, קידודים ,קידודים יוצרים אור וחושך מתאחדים בהוויה אחת (רותי- אני לא מבינה את המסר הזה …) הם מסבירים לי שהמסר מגיע ממקור מאוד גבוה שמסביר את מקור הכמיהה , את התשוקה של הנשמה לעלות ולהתאחד עם מקור הבריאה, הם קוראים לנשמות לעלות למעלה, המשמעות שהרבה שליחים בעולם הזה, מלאכים, נקראים לעלות ולהתאחד למעלה עם מקור הבריאה .
הרבה שליחים לא יולדו יותר כאן, הם עוזבים,הם בני אדם שנולדו כאן בשליחות לעזור לאנושות והנשמה שלהם רוצה לעלות להתאחד למעלה עם המקור , כנראה שחלק גדול מהם ימותו, לא בגלל הצער שהם ימותו אלא הם נקראים לחזור חזרה למעלה,
שאלה- מי ישמור על העולם?
הם אומרים כי חלק גדול מהם גמרו את היעוד שלהם. הם סיימו את העבודה, אני אומרת להם שעוד לא סיימו את העבודה, יש כאן עוד הרבה עבודה ואסור להם לעזוב את העולם הזה,הם אומרים שלחלק גדול מהם זה יהיה הגלגול האחרון. יש הרבה אנשים שהנשמה שלהם היא ממקור מלאכי והם סובלים מאוד בעולם הזה , ניתנת להם האפשרות להשתחרר, לעזוב, כי הנשמות שלהם מאוד סובלות כאן, בעולם הזה והם רוצים לעזוב ולהתאחד למעלה, לחזור, הנשמה שואפת לחזור למקור הבריאה, להתאחד עם הרוח האלוקית. זה לא שלא יהיו הדרכות, ההדרכות יישארו לאנשים אבל פחות שליחים יולדו כבני אדם בעולם הזה ולכן חשוב לאחד כמה שיותר אנשים לתקשור בעולם הזה, התקשור יהיה כלי מאוד חשוב להתחבר לידע, הם לא יהיו בפיזי כאן אז אפשר להתחבר אליהם דרך התקשור.
למה זה נאמר לנו?
זה נאמר לנו כי שאלנו על הסמלים, הסמלים הם כמו הטבעה, כמו הבטחה, הם חיבור לנשמה העליונה, כאילו שיש לנו סמלים שדרכם אנחנו יוצרים איזה ערוץ של אנרגיה, ערוץ של קשר, שגם אם אותה נשמת על לא תיוולד כאדם עדין האנרגיה שלה תישאר כאן בעולם הארצי, זו כמו הקרנה, כמו חיבור , כמו קשר, לסמלים יש המון כוח. תורת הסמלים היא תורה נסתרת מאוד עמוקה שהשתמשו בה במשך אלפי דורות, להתחבר לאנרגיות רוחניות גבוהות ולהזרים את האנרגיה הזו לאדמה, זה קודים, זו שפה, הסמל נחרת בתוך שקרת הלב ואז אנחנו יכולים להתחבר למקור האלוקי, אנרגיה אלוקית טהורה תשמור על העולם ולכן לא יצטרכו להיות פה כל כך הרבה שליחים, כאילו אלוקים קורא לנשמות האלה לחזור אליו. יהיה הרבה טוב. כאנשים יתחברו לאנרגיה הטהורה, למקור הנשמה שלהם , ירד הרבה טוב לעולם. אנשים יצטרכו להשתחרר מהחומר לחזור להיות עם עצמם. צריך להיווצר שוב חיבור בין בני אדם , חיבור אנושי, חיבור רגיש, חיבור מיידי, כדי שאנשים לא יהיו בודדים מידי, הם אומרים ששליחי אלוקים הולכים לאיבוד כאן עם הקדמה עם האנרגיה החזקה של המחשוב, האינטרנט, כל התחום הזה סוגר אותם ,יבוא עידן חדש על האנושות על העולם, עולם חדש ייפתח, הוא כבר נפתח אבל יהיה שינוי מאוד גדול, אנחנו צועדים בצעדי ענק לקראת השינוי ואז כבר לא נצטרך את השליחים, הם לא מתאימים לעולם הזה באנרגיה שלהם וזה פוגע בהם,לכן הם נקראים לחזור בחזרה, נשמות עולות ומתאחדות עם המקור האלוקי, לאנושות ניתנת היום האפשרות להתחבר ישירות עם הכוח האלוקי, להתעלות מעל התדרים, מעל השינויים, יש לנו דרך ישירה, מהירה לחבור לבורא.
שאלה מהי הדרך לחבור לבורא? למה הכוונה?
(הם קוראים גם לי…) לתקשר , צריכים כל אחד ללמוד לתקשר ישירות , דרך התקשור אתם עולים מאוד למעלה, אתם מתחברים לאנרגיות הכי גבוהות שלכם, הם אומרים לא לפחד מזה, אתם לא זקוקים לאדם אחר להעביר לכם ידע, אתם יכולים לתקשר ישירות אבל לא כרגע, הם אומרים שהם נותנים את הרייקי זוהר לא רק למטרת טיפול אלא לעזור לנו להיות מוגנים ואז לתחבר ישירות, אז התקשורים יהיו מאוד חזקים לכל אחד ואחד, רייקי זוהר הוא בעצם כלי כדי לתקשר. המטרה היא שבני אדם כיום יהפכו להיות צינור ישיר לאלוקים דרך התקשור ואז נשמות מלאכים ונשמות אחרות לא יצטרכו להיוולד בעולם הזה, זה יהיה המסע האחרון שלהם. האנושות היום במצב רוחני מספיק גבוה ויש המון אנשים בתהליכים מאוד מואצים ויש להם את האפשרות לתקשר גבוה להתחבר ישירות עם האנרגיה האלוקית שלהם, עם מרכז הנשמה שלהם. תורת הסמלים היא תורה נאצלה, היא החיבור למקור , כל התקשורת שלנו נעשית ע"י סמלים כי המילה שלנו מורכבת מסמלים, צירופים של קווים, ותווים ותמונות , הסמלים יוצרים כמו רשת, מרקם שמחבר בין הנשמות.סמל נצרב בתוך התודעה .
אני מרגישה חיבור מאוד חזק לכתר ( יש מין תחושה של ספיראלה נפתחת וזורמת בקודקוד , בשקרת הכתר ), תרפו תאפשרו לעצמכם להתחבר לערוץ הישיר , למקור הנשמה שלכם , תרגישו קצת לחץ בכתר, כאילו מכניסים כמו שנאי, סמל שעובד בכתר מחזק ומייצב אותו , הוא עובד עם הכתר, העין השלישית ושקרת התקשור. אם תרגישו לחצים תרפו יותר. תוך כדי החיבור הם מעבירים לנו טקסטים…
קול האלוקים מברך אתכם, ברוכים אתם ילדי הארץ, ברוכים אתם נשמות על, היו ברוכים.
זמן התהוות ארץ נוצר עם הבריאה כאשר אנרגיה אלוקית מאחדת אתכם בברית מקודשת, בה אתם מתחברים ליצור חיים, בה אתם יוצרים קשר של שניים ( הכוונה לזוגיות ) כדי לשמור על גזע העם, ליצור כוחות מחודשים על פני נאדמה, איחוד הנשמות הוא תהליך טהור בו אתם מתחברים כדי להביא עוד נשמות בריאה למימד הארצי . זהו תהליך מבורך, זהו תהליך טהור של יצירה אלוקית. זיווגים, זיווגים ייחודיים בנשמות אדם אשר יוצרים מרקם אנושי על פני האדמה, חיבורים אלא נעשים ברמת הטוהר הנשמתי מעבר למימד האדמה, לכם נדמה כי אתם פוגשים אדם ומתחברים אליו במקרה אך אין זה כך. מקור הנשמה הטהור מאחד אתכם מהמקור האלוקי ואתם נבראים לתוך המימד הארצי כדי להתחבר ולהיברא מחדש, כדי לאפשר יצירת חיים חדשה על פני האדמה. אלא חיבורים נשמתיים מקוריים ממרכז הנשמה. להביא תיקון מבורך לחייכם.
שאלת מקודם על הגירושים- בעולם העליון ישנה מטרה, ישנם חיבורים מקודשים הנוצרים במרכז הרוחני עוד בטרם נולדתם על פני האדמה, מסע הנשמה יודע את התהליך אך ברגע בו אתם נבחרים להיוולד במימד הארצי קיימת בכם התשוקה לחיבור הרוחני אך מימד הבחירה מאפשר לכם לבחור מחדש. בתוך הזיכרון הרוחני קיים היעוד, יש בכם את היכולת להיזכר, להתחבר ליעוד הרוחני אך רובכם מעדיפים לא להתחבר למקור הרוח ,המימד החומרי, הגשמי, היוצר על פני האדמה יוצר בכם עיוורון שבו הבחירות נעשות לא מתוך מרכז הנשמה, לא מתוך היעוד הרוחני אלא מתוך שיקולים של רציונאליות, של הגיון,שאינם תמיד נכונים לכם. תהליך זה נוצר כיון שאנשים פחות מחוברים למרכז הרוחני שלהם, התודעה שלהם נשחקת והם מתרחקים ממקור הכוח הרוחני שבהם.על כן נוצרים חיבורים שונים שאינם מביאים ברכה לבעליה, שאינם מביאים תשוקה לחיים משותפים אינסופיים, שאינם מביאים את התיקון הנעלה. ככל שאנשים יתחברו יותר למרכז הכוח הרוחני שבהם הם ימצאו את הזיווג הנעלה ביותר, ימצאו את הכוח להתחבר לבין הזוג ממקור הנשמה ולא ממקור העולם הפיזי. ככל שתתנתקו מהמקור החומרי כך הרוחניות שלכם תגדל ותתעצם. זכרו תמיד כי החומר נשאר במימד הארצי אך הנשמה היא נשמת על שאינה מחוברת לחומר. זכרו תמיד כי זוגיות היא דבר מקודש, היא התעלות הרוח מעל החומר, הוא החיבור הנכון למקור הנשמה.כוח האלוקים מברך אתכם, היו ברוכים, היו אוהבים,
הם מסבירים כי רוב הזוגות שהם ביחד הם באים מאותה נשמה, אין מקריות בחיבורים, בזיווגים, אנחנו חושבים שאנחנו בוחרים בן זוג בצורה לוגית אך זה לא נכון , בן זוג נבחר עוד הרבה לפני שפגשנו אותו בפיזי. הם חוזרים שוב על נושא הסמלים, הם אומרים שהם צריכים לתת לי את סמלי הרגלים לחניכת הרייקי אבל הם לא יתנו לי אותם עכשיו, אני צריכה עוד לעבד את החומר הקודם, שי לי הרבה עבודה ואין לי הרבה זמן, אנחנו חייבים להאמין לתהליכים ולהיות מחויבים אליהם.זה הזמן שבו אנשים צריכים לתקשר והרייקי זוהר שאנחנו מקבלים עכשיו יעזור לאנשים לתקשר ישירות עם המקור הרוחני הנעלה ביותר שלהם.
היו ברוכים, היו נעלים, סמלי אלוקים אתכם.
הרפו ואפשרו לאנרגיה לזרום דרככם, פשוט תספגו אותה …