תקשור מתאריך 14.5.14

"… שלומות עליכם בני האדמה, ברכת אלוקים נשלחת אליכם, השלום והברכה נשלחים אליכם, היו ברוכים, כוח האלוקים מברך אתכם בברכת שלום וברכה. הברכה היא חיצונית נשלחת אליכם ממעל, היא באה מגוף חיצוני השומר ומגן עליכם, השלום הוא הוויה פנימית המאחדת אתכם ויוצרת בכם שלמות, שלום נוצר מתוך האחדות הפנימית שבכם. (הברכה מגיעה מבחוץ, מגורם חיצוני והשלום נוצר מתוכנו פנימה ) שלום סביבתי מגיע כאשר נוצרים " שלומות פנימיים " מתוך היחידים הבונים את החברה, כל זמן שהפיצול זורם בכם, הן בפרט והן בכלל, השלום לא מתהווה,הוא לא יכול לבוא מבחוץ הוא צריך לבוא מבפנים , מתוך האחדות הפנימית והוא תהליך הנוצר מהמיקרו למאקרו, מהאדם הבודד לכלל. ככל שבני האדם ישלימו עם עצמם וימצאו את השלום הפנימי כך החברה שלכם תרפא ותוכלו להביא שלום ואחדות לסביבה. אתם כמהים לשלום, כמהים לשקט, לשלום סביבתי, אך כל זמן שיש נפרדות פנימית בכם השלום מתאחר, מתעכב, זכרו כי כדי להביא שלום סביבתי, שלום כלל עולמי עליכם להתחיל מהפרט, מעצמכם, זהו תהליך הנובע מהפרט לכלל. כל זמן שיש פיצול פנימי בכם יופיע גם פיצול חיצוני. לכן תהליכים של שלמות פנימית, הבנה רוחנית, התעלות מעל החומר הינם חשובים ביותר בעת הזו.
הם מסבירים לי שיש לי רעיון לתערוכה שאני רוצה לעשות בנושא שלום שכרגע היא לא משמעותית, כרגע הדבר החשוב ביותר שאני צריכה לעשות זה לעזור לנו, לעזור לאנשים להגיע לשלמות הפנימית שלהם ואז תיווצר קרקע נכונה להביא שלום סביבתי ואחדות בתוך העם, אחדות עם הסביבה ,אז יבוא השקט והרגיעה על פני האדמה. אנו נוטים לחשוב כי העולם החיצוני משפיע על העולם הפנימי ואנו לא מבינים כי העולם הפנימי שלנו יוצר את המציאות החיצונית. הם חוזרים ואומרים את זה שוב ושוב אבל עדין אנחנו לא מאמינים ולא מבינים את המשמעות העמוקה של המסר הזה, עתה זה העת, זה הזמן ליצור שינוי פנימי, ליצור אחדות פנימית, ליצור שלום עם עצמנו, זו מחויבות השעה. על כן ישנה חשיבות גדולה לחזור לטיפולים אנרגטיים , כלים שקיימים בכם אך אינכם משתמשים בהם מספיק ,כמו הרייקי. לכן זה זמן חשוב להתחיל לעבוד , ליצור אחדות פנימית ושלווה פנימית. הרייקי המחודש עוזר לאזן, עוזר ליצור את האיזון הפנימי. כשיש איזון פנימי התעלות נפתחות וערוצי התקשור הנעלים הופכים להיות ישירים, גם האנרגיה שתזרום על פני האדמה תהיה ישירה , תהיה חזקה , תהיה יוצרת ומזינה. כיום האנרגיה יורדת בשלבים דרך ערוצים, דרך חיבורים, דרך "שנאים" , הרייקי זוהר יעזור להוריד אנרגיה טהורה ונקייה לתדר האדמה, עם כל העוצמה, עם כל הנוכחות האלוקית שבה, כעת הזמן והיכולת, השער נפתח להביא חיבורים ישירים של אנרגיה אלוקית לעולם. לצנר ידע, לצנר אנרגיה למימד האדמה. כוח הבריאה המחודשת זורם אליכם, מברך אתכם בדרככם הנעלה, ברכות נשלחות אליכם מכול עבר, כל יקום אדני מברך אתכם בני האדמה.
שלום פנימי נוצר בכם מתוך זוך, מתוך ניקיון, מתוך טוהר פנימי, טוהר הנשמה מכיל את טוהר הגוף וטוהר הגוף מכיל את טוהר הנשמה, אחד הם. חיבורי הנשמה נעשים בתוך הרמה התאית של הגוף, לכן מקור ההזנה האלוקי חשוב ביותר, חיבור נכון בין מימדי הרוח והחומר. זאת נאמר לכם בהקשר לשאלת התזונה עליה דיברתם הראש (במפגש לפני התקשור דיברנו על נושא התזונה הנכונה, על החשיבות להפסיק לאכול אוכל מהחי ולפגוע בבעלי חיים ) עליכם ללמוד לבחור ולשים לב לאנרגיות המזינות אתכם, הן מהרמה הפיזית ביותר שזו אנרגיה מזינה, האוכל הנאכל בתוך הגוף, והן ברמה הסביבתית, האנרגיה המזינה ע"י הסביבה בה אתם חיים. סביבה יש לה שתי משמעויות- סביבה פיזית, פני השטח במקום בו אתם חיים משפיע על זיכוך הנשמה שבכם וגם הסביבה החברתית בה אתם בוחרים לחוות את עצמכם על פני האדמה, יש לה משמעות על זיכוך הנשמה. נדמה לכם כי אינכם בוחרים את המקום בו אתם חיים ,כי נולדתם לתוך מציאות מסוימת , בחברה מסוימת, אך עליכם לדעת כי בכול רגע זכות הבחירה היא באחריות שלכם, במקום בו אתם חיים , בחברה המזינה אתכם, במזון אותו אתם אוכלים. אין אתם עושים זאת לדאוג לבעלי החיים ( צמחונות או טבעונות) אתם עושים זאת לדאוג לעצמכם, על כן היו ברוכים, טפלו ודאגו לעצמכם, הכינו את עצמכם לקראת התהליך המבורך, לקראת חיבור אנרגיות האדמה עם הכוח האלוקי הזורם בכם, לקראת עידון הנפש וזיכוך הנשמה, היו ברוכים, היו נעלים, היו טהורים במחשבתכם ובמעשיכם , כוח האלוקים מברך אתכם, כוח היצירה מברך אתכם, נשמת העל. כוח האלוקים יוצר כאן שער , פתח לתודעה הנעלה, חיבור אלוקי טהור לפני האדמה, נצלו אנרגיה זו לתעלתכם הנעלה ביותר, ברכו את עצמכם, ברכו את עולמכם,היו ברוכים,היו שלמים, השלום והברכה אליכם בני האדמה.

ניתן לך כרגע את שלושת סמלי הידע ( לרייקי זוהר ) לחניכת הראש,הרפי שחררי, אפשרי לסמלים להגיע אליך, מפתחות של כוח התודעה, כוח הידע, כוח ההבנה.
קבלי את הסמל הראשון (הם מראים לי את הסמל וציורו ומסבירים לי את המשמעות שלו ודרך העבודה איתו )

הרפי קבלי את הסמל השני (שוב מראים לי את הסמל ואת הידע לגביו)

הסמל השלישי (מראים לי את צורת הסמל והידע לגביו )

היו ברוכים, היו נעלים, הכינו את עצמכם ליעוד הנעלה, ההוראות נתנו ועתה הזמן של העשייה, היו ברוכים, היו נעלים. עבדו על השלום הפנימי שבכם, סמלי הזוהר יעזרו לכם להביא שקט ופיוס נעלה לעצמכם ולסובבים אתכם. כוח האלוקים איתכם, היו ברוכים, הברכה והשלום עליכם.
יכול להיות שתרגישו תחושה של ספיראלה בתוך שקרת הכתר , תרפו, אם זה קצת כואב תרפו יותר וזה משתחרר (הם עובדים על הרחבת שקרת הכתר אצל המשתתפים במפגש ) אולי לא כולכם מרגישים את התחושה אבל זה קורה, פשוט תעצמו עיניים ותתנו להם לפתוח…הם אומרים שאולי התהליך ימשיך גם במשך השבוע אז שלא נחשוב שזה כאבי ראש כדי שלא ניצור לעצמנו כאבי ראש,אולי נרגיש מין תחושות באזור שקרת הכתר.

שאלה של מרים –במהלך התקשור הם דיברו על החשיבות להגיע ל "שלום עם עצמך" מזה אומר להגיע ל"שלום עם עצמך"? מה משמעות של הדבר?
תשובה- למושג "שלום עם עצמך" יש שלושה רבדים שונים. אין לתהליך משמעות אחת, "שלום עם עצמך" זה לגעת תת מודע, לא לפחד, לאפשר לידע להגיע אליך,הכוונה ליצור שלום עם כל חוויות החיים שחוויתם, אין הכוונה שאתם צריכים לדעת מה חוויתם אבל לקבל את המשמעות של השלכות החיים הקודמים ביחס לחיים העכשוויים ולאפשר להם להשתחרר,לא לפחד מידע שבא מתוך התת מודע, לתת לו לעלות ולצאת ,ברגע שבתודעה שלכם יש שלמות וחיבור עם התת מודע , תמונות ומחזות יעלו, כמו " פלשים", תמונות שמגיעות , זו אחת מהדרכים של התת מודע לשחרר את האינפורמציה הקיימת בו . אתם לא חייבים לעשות שחזור גלגולים פשוט להיות מודעים לזה.
זהו פאן אחד של הוויית "שלום עם עצמך" להביא פיוס עם העבר של הנשמה.
הפאן השני הוא להביא שלום עם ההווה, להתנהל מעל החומר, להביא שקט ושלווה בתודעה, להתחבר לשמחה הפנימית. "שלום עם עצמך" זה להיות מודע לחיבור בין הרוח והחומר,כמו שאמרנו להיות מודעים לגוף, להיות מודעים לתודעה,זה קשור לשקרת הלב, צריך לאזן את שקרת הלב , לקבל את חוויית החיים העכשווית בלי פחד, בלי צורך בשליטה, בלי רצון לשלוט על הדברים, לחיות מתוך תחושה פנימית של כוח ועוצמה, לא לפחד מהחיים אלא לקבל אותם ולזרום איתם, להבין כי בתוככם יש את הכוח להתמודד עם כל תופעה שתבוא ולכן אין לכם צורך בפחד, "שלום עם עצמך" זה לשחרר את הפחדים, בעיקר את הפחד מהמוות.
הפאן השלישי לגבי העתיד, "שלום עם עצמך" זה לזרוע אור ואהבה לעתיד שלך, ב"עתיד" אין הכוונה לחיים העכשוויים אלא לכל חוויות החיים של הנשמה, מסע הנשמה הוא בודד, הוא אחד, לראות אותו מואר, לראות אותו נקי, לאפשר לנשמה להשתחרר ממימד החומר , לראות אותה נעלת, לראות אותה מחויבת לתהליכים הרוחניים, ליעוד הרוחני, לראות את עצמכם בעתיד מובילים ולא מובלים לתהליכי החניכה הרוחנית, להיות אור לסובבים אתכם, לראות את עצמכם בשליחות נאצלה מעל החומר,לעזור לאחרים , להיות יותר תורמים לסביבה, עוזרים לאחרים לא מתוך תלות, לא מתוך אגו, עזרה נקייה וטהורה. אנו יודעים כי אין התשובה הזו מספקת , ברגע שתחוו שמחה פנימית תדעו כי הגעתם לשלום ולשלווה שבכם, זו האינדיקציה ל"שלום פנימי" , תהיו מאושרים, תהיו שמחים בלי קשר למציאות הפיזית, שמחה ללא תנאי וללא תלות, שמחה תמיד מראה שאתם מחוברים למקור הנשמה כי הנשמה שלכם מוארת ושמחה. מאחלים לכם ימים של אושר.