תקשור מתאריך 13.5.14

תקשור בוקר

"…ואלוקים נגלה אליו בענן גדול ,באותות ומופתים , כוח האלוקים הנעלה מברך אתכם, רוח האלוקים שורה בכם, בני האדם, כוחות האלוקים והיקום מלווים אתכם באשר אתם, היו ברוכים.
אותות ומופתים הם סמלים, הם צוהר , הם פתח , המחבר את האדם לכוח הנעלה הזורם , אותות ומופתים הם אישור, הוכחה לבריאה האלוקית על פני האדמה, אותות ומופתים הם התגלות של כוחות האל על פני האדמה. רעש גדול ואותות ומופתים הם שינוי התדר, הם פתיחה מחודשת, הם חיבור של האדם לכוח הרוחני המלווה אותו. אתם מחפשים אותות ומופתים, אתם מחפשים אישור , סמל, אירוע שיקרה, שיאשר בכם את חוסר האמונה, את הספק, שיאשר בכם את התהליכים שאתם עוברים. אותות ומופתים כאשר אין באדם ספק, כאשר יש בו טוהר וניקיון כוח האלוקים יכול להתגלות אליו, בסדר משתנה , באותות ומופתים, אותות ומופתים קורים כאשר אין לאדם את הצורך בכך, כאשר הוא מרפה באמונה שלמה וכוח האלוקים העולה ונגלה מופיע בפניו. מופיע בתוכו ויוצר בו חידוש מיוחד אל נשמת הבורא הזורמת בתוכו, ערוץ ופתח המתרחב ועולה כלפי מעלה ומאפשר לכוחות האלוקים הנעלים להופיע במלוא הדרם. היום הספק רב, האמונה היא חלקית ואין בכם עדין את הטוהר הנעלה. כאשר אותות ומופתים יופיעו בפניכם תמיד תחפשו את הדרך, את הבדיקה, את ההבנה , אין טעם כיום בסדר מחודש, אין צורך בכך. כאשר אתם מחוברים למרכז הנשמה שבכם הספק נעלם מאיליו וכוח האלוקים הנגלה מדבר אליכם. מתחבר אליכם בכוחות נעלים, מביא לכם ידע אינסופי , היום הידע הוא השולט, האמונה דועכת, אתם מתחברים לכוח האלוקי דרך ההבנה , דרך הידע,לא דרך המראה, החיבור היום הוא ישיר, הוא מזוכך יותר, הוא בהבנה המלא כי אלוקים שורה בכם ואין אתם נבדלים ממנו, חוויית האחד טמונה בכם, עליכם לדעת לחוש, לא להבין, עליכם לדעת לקבל באמונה שלמה, לא לבדוק. לא להעלות ספקות, זה מוזר לכם, החינוך שלכם כיום דורש את המחקר, את הספק, את התהייה. זה הדבר שעוצר אתכם מלהתחבר אל הכוח הנעלה, אתם יודעים זאת, רבות אמרנו לכם זאת. כעת הזמן לחזור לאמונה הטהורה, ללא ספק , ללא תהייה. להאמין בחיבור הנעלה , בכוח שבכם. להיות צינור אלוקים על פני האדמה.לדעת להשתחרר מהחומר ולדעת להתחבר לרוח הנעלה הפועמת בכם. זה המקום לחיבור הרייקי המחודש שאת מתבקשת ליצור. לתת לאנשים את האפשרות ליצור חיבור ישיר לאלוקים. ללא חסימות, ללא תהיות, ללא מתווכים, היום זה הזמן הנכון לאפשר לבני האדם להתחבר למקור הרוחני הנעלה. לעזור לאנשים להשתחרר מהתלות בחומר, מהחיבור הפיזי למימד הארצי. כאשר תדעו לשלוט בחומר ולא להישלט על ידיו יהיה בכם את הכוח ליצור אותות ומופתים, ליצור שינוי בחוקי הטבע המוכרים לכם, לאפשר לכם להתעלות מעל מימד החומר,לשלוט בעולם , להיות כוח היצירה הנעלה, ליצור יש מעין, ליצור חיים, ליצור את המציאות. גם היום אתם עושים זאת, חלקית,אך אתם לא מודעים לכוח הזה, לטוב ולרע, לכן אתם יוצרים מציאויות של כאב ועצב מתוך הכאב הפנימי שבכם, הגיע הזמן לוותר על הכאב, לוותר על העצב, לא להיאחז בו. להזרים אנרגיה מחודשת של שמחה ואהבה לעולם. מילים אלו הפכו כבר לחוסר אמונה, אינכם מאמינים באהבה, אינכם מאמינים בטוהר, הספק בכם הורס, הספק בכם עוצר אתכם, הספק בכם מוביל אתכם מטה, לאנרגיות נמוכות של כאב ועצב. אתם אלה היכולים להביא לחייכם את האושר הנעלה, הוא קיים, הוא נמצא, הוא אפשרי. כאשר תדעו להעלות את כוח התודעה שבכם לאנרגיות גבוהות ונעלות תוכלו ליצור את חייכם, להגשים את ייעודכם ולהביא רק טוב לעולם. זכרו כי כוח האהבה הוא הכוח היוצר, הוא הכוח המרפא, הוא הכוח שצריך להניע אתכם.
קבלו את הסמל הראשון לרייקי זוהר- סמל האהבה… תתמקדי תיכף תקבלי אותו…( אני מקבל תמונה של הסמל הראשון של חניכת רייקי זוהר ואת הידע לגביו)
זהו סמל של כוח האהבה האינסופי.. כוח היצירה הנעשית מתוך היש.

הסמל השני הוא כוח האהבה הבורא…כוח האהבה הבורא הוא כוח האהבה הנקבי , כוח האהבה היוצר הוא כוח האהבה הזכרי. תתמקדי תיכף תקבלי את הסמל…. ( אני מקבלת תמונה של הסמל השני והידע לגביו )
יש בסמל 8 עיגולים כי זה העידן , עידן הידע, עידן היצירה, כשהעידנים משתנים מספר העיגולים משתנה, כך האדם מתואם בכל עידן לזמן הנכון, לתדר הנכון.

הסמל השלישי , הוא סמל הטוהר, הוא הפותח את שקרת הלב לסמלי החניכה, תתמקדי בסמל…( אני מקבלת תמונה של הסמל והידע לגביו ) הוא סמל האינסוף, החיבור לאינסוף,

אלו שלושת סמלי הרגש סמלי החניכה לפתיחת שקרת הלב , את סמלי הידע תקבלי בערב (במפגש תקשור הבא שיתקיים ביום ד' בערב )
כוחות האל מברכים אתכם, היו ברוכים, מברכים אתכם במשאלת הלב, אנרגיית האל הרחום מברכת אתכם, היו ברוכים, היו נעלים, משאלות הלב שלכם יצאו להגשמה באנרגיית האל המבורכת, לכן מאפשרים לנו מתנת האל לבקש את משאלת הלב ( ניתנת למשתתפים במפגש אפשרות הגשמה) בקשו משאלה מכוח האל הנערץ , בקשו משאלה אחת מתוך טוהר ואמונה, ללא אגו וספק, משאלה אחת של טוב. בקשו אותו מאלוקים, קבלו אותו, שיצא להגשמה הנעלה ביתר עבורכם, היו ברוכים.

כל המשתתפים יכולים לבקש משאלה , כל אחד יבקש משאלה של התועלת הנעלה עבורו.
שאלה- לנו לעצמנו?
תשובה- אתם יכולים לבקש לעצמכם או לאחרים,אבל משאלה שלא מונעת מפחד, משאלה ללא אגו ,משאלה שלא תפגע במישהו, משאלה שמובילה לטוב, לעצמכם, לאחרים, למה שתבחרו, יש לכם ערוץ פתוח…
הם אומרים לי להוציא את סמלי הסייקם שיש לי ולהכין מהם כרטיסיות עם הידע מאחור, עם הסמלים האלה נוכל להכין כלים, כל אחד עם הסמלים הנכונים לו, כלי ברכה של אוכל…
( בקרוב לאור התקשורים האחרונים תתקיים סדנא להכנת צלחות וכלי אוכל עם סמלים מבורכים שיטהרו את האוכל ואתם מוזמנים להצטרף, פרטים ישלחו בהמשך, מי שמעוניין נא ליצור קשר עם רותי 050-8214925)