תקשור מתאריך 11.3.15

" …כוחות האור והחושך, היום והלילה, איחוד הניגודים המקודש, שולח את ברכתו אליכם, אנרגיות של איחוד, של שלמות, של טוהר, כוח האלוקים מברך אתכם, היו ברוכים. שדות אור נעלים ומתהווים יוצרים רצף של זרימה מתועלת למימד האדמה. כוח האלוקים שולח את ברכתו, אנרגיות של ברכה, של הצלחה, של שמירה בתוך הכאוס העולה ועוטף אתכם, בקשו תמיד להתחבר לאנרגיות האור שיובילו אתכם בדרככם הנעלה, בנפרדות מתוך אשר סובב אתכם. יש לכם את הבחירה, את היכולת להתעלות מעל רובד הארץ, להתחבר לאנרגיות כוח הנעלים. כדי לתת לנשמתכם את המסע המבורך תוך שחרור של המימד הארצי. אנכם חייבים לחוות את הסובב אתכם. יכולת ההתעלות, יכולת ההשלמה זורמת אליכם, יוצרת בכם יכולות נעלות, מפתחת את אשר קיים. כדי להשתמש בכוח היצירה הנעלה היוצרת את מציאות חייכם מעל מימד האדמה חייבת להיות בכם טוהר מידות והתכוונות נעלה לשרת את הסובבים אתכם בתוך השליחות הנעלה של נשמתכם. מתוך האחדות הנעלה, מתוך המחויבות הנעלה ,תינתן לכם היכולת להשתחרר מתוך הסובב אתכם ולהתעלות מעל אנרגיית הקולקטיב. לפרוח בתוך השאול, לזרום במקום בו הכול נעצר. כוחות האור והחושך מברכים אתכם במסעכם הנעלה, היו ברוכים.
( בתחילת המפגש דיברנו על תקשור עם אנשים שנפטרו, האם ניתן לתקשר עם אדם שנפטר אחרי שהנשמה שלו נולדה כבר מחדש) שאלתם לגבי מסע הנשמה שהוא מעל המימד ארצי, שהוא המסע המופלא של איחוד הנשמות הנעלה, הנשמה שואפת להתאחד עם המקור האלוקי, נשמה היא אנרגיה אינסופית היכולה לחוות את עצמה בו זמנית במספר מציאויות.
הם אומרים שכאשר אנחנו מתקשרים עם אנשים שנפטרו אנחנו מתחברים לחיבור הנשמתי של הישות ולכן היא אינסופית וקיימת כל הזמן, היא לא קשורה להוויה הישותית הארצית אלא היא מחוברת לתוך המימד הרוחני של הנשמה, כיון שאגור בה כל ידע מחוויות החיים שאגרה מהישוב הנעלה במסעה על פני האדמה, היא יכולה להתחבר לכל חוויית חיים שהיא,לכן אנשים שנפטרו לנו, גם אם הם נולדו מחדש בחוויית חיים ארצית, זה לא משנה את יכולת התקשורת שלהם איתנו, היא תמיד קיימת, כיוון שהתקשור הישותי תמיד מתחבר למקור הנשמה.
( בתחילת המפגש דיברנו על האלרגיות שאנשים חווים בזמן האחרון וכאן בתקשור מתייחסים לנושא ) הם מסבירים לי לגבי האלרגיות שדיברתם, הם אומרים שתקופת האביב היא תקופה של השתנות , אנרגיות משתחררות מתוך התודעה האנושית , זמן של תהליכים רוחניים בתוך האקטיביות הסביבתית נוצר שחרור רוחני גבוה, בתהליך שעובר על כל בני האדם באשר הם. לכן הרגישות לא תמיד בגלל הדברים הסביבתיים אלא בגלל התהליכים הרוחניים שהאדם עובר בתוך עצמו. כמו בתהליך לידה שהכול מתחיל לצמוח, לפרוח, גם התודעה שלנו מתחדשת עם השינוי האקטיבי של הסביבה , הם אומרים שאחרי תרדמת החורף הזרעים הרוחניים נובטים החוצה ויוצרים בנו שינויים. כיון שרוב האנשים לא מחוברים לתהליכים הפנימיים שבהם ולא מאפשרים להם להשתחרר , הם יצרים השפעה הדדית עם הסביבה בכל מקרה תהליך של הפרדה מאוד עוזר כדי לא להיות מושפעים מהסביבה ולאפשר לתהליכים הפנימיים שלנו לנוע בצורה נקייה ולא מאולצת. הם אומרים שבתקופות כאלה מאוד חשוב לעשות הרבה הפרדה , ולתת לתהליכים הפנימיים שבנו להתפתח בצורה נכונה ביותר, לא לחסום אותם. הגוף שלנו הוא מכונה מופלאה שמחדשת ומטהרת את עצמה, מתחזקת את עצמה,
קשה לי להבין מצד אחד הם אומרים שהסביבה כן משפיעה עלינו מצד שני הם אומרים שזה תהליכים פנימיים של האדם עם עצמו, כנראה הם קורים בו זמנית, משפיעים אחד על השני . ככל שאנחנו רגישים יותר אנחנו יותר מושפעים מהסביבה, ככל שאנחנו מאמינים יותר ביכולות הסביבתיות להשפיע עלינו זה קורה מתוך כוח האמונה שלנו. בכל מקרה תהליך של הפרדה מאוד עוזר להתמודד עם השפעות סביבתיות המשפיעות על הגוף הפיזי כמו אלרגיה. ככל שהתהליך חזק יותר ההפרדה צריכה להיות יותר עמוקה, יותר עוצמתית, יש בנו את היכולת לשלוט על כל דבר, היו ברוכים.

התקשור הפעם היה קצר יחסית כי האנרגיה הייתה מאוד חזקה וקיבלנו אנרגיות ריפוי למשתתפים במפגש.