תקשור מחויבות לתיקון העולם – 29.7.15

קול אלוקים קורא לכם ילדי האור. שובו בניי והיו נאמנים לכוח הנעלה הצומח בכם. היו אחראיים לכל הסובב אתכם. קבלו באהבה את שיעורי האדמה באשר הם. הכוח הנעלה מאפשר לכם להתמודד עם שיעורים רבים שהם מעל הישויות הנפרדות שבכם. זכרו תמיד כי הכוח הוא אחריות, לדעת להשתמש בו בתבונה, להעשיר את חייכם. קבלו באהבה את האחריות הזורמת אליכם, להיות אחראיים על עולמכם. לחוות את עולמכם מנקודת האחד שאותה חוויתם בעבר. לדעת כי ברמה רוחנית אתם אחראיים לכל חי באשר הוא, אתם אחראיים על עולמכם, אתם אחראיים על מסעכם. קבלו באהבה את שליחות האל על פני האדמה. השתמשו בסודות הרוחניים, נפתחים בכם לטוב, לשרת את כוחות האור על פני האדמה.

זכרו תמיד כי עם הכוח ישנה אחריות להיות בתודעת העל, להיות נעלים, להיות אחראיים, לקבל באהבה את מסע הנשמה שלכם. זהו ייעודכם הנעלה. תהיו מבורכים, תהיו נעלים.

מסבירים ומרחיבים את התקשור לנושא שדיברנו בתחילת הערב, לגבי האחריות שיש לנו למסעות ולקארמות של אנשים סביבנו. כאשר אדם מתחבר לכוחות האור הנעלים, לתודעות הגבוהות שבו חווית האחד היא תפיסת עולם. לראות באחר את עצמך, לראות בכל מציאות את עצמך כשייך, כאחראי. ומתוך האהבה הגדולה שבכם, שגדלה ומתפרצת, אתם לומדים לאהוב ולקבל כל אדם באשר הוא. לקבל אותו מתוך הווית האחד, המשמעות היא כי גם הקארמות והשיעורים שלו שיש לכם את הכוח לשחרר אותם דרככם הופך להיות מסע הנשמה שלכם, הייעוד הנעלה וחייב לבוא מתוך אהבה גדולה. כל זמן שיש בכם את הפחד, את החשש, את הספק ואף את הכעס כאשר אתם נתקלים בשיעורים של האחר, כאשר אתם חווים את המציאות שלכם מתוך מקום של אתה והאחר, לא תוכלו להשתמש בכוחות התודעה הנעלים שלכם. הצעד הראשון בחיבור לכוחות האור הנעלה, לסודות היקום, הינה לקחת אחריות על מציאות עולמכם. לא רק ברמה האישית אלא ברמה הקולקטיבית. להיות שליחים, לעשות שינויים מתוך הממד הארצי.

מסע זה יכול להוביל אתכם לשיעורים קשים, מהם ינסו לחסום אתכם במסעכם הנעלה. על כן עליכם לדעת לקחת את האחריות והמחויבות. הדרך הנעלה, הדרך הגבוהה שבכם. כוחות האור מברכים אתכם, קול האלוקים קורא לכם להיות שליחי האדמה. להביא תיקון לממד הארצי. היו ברוכים.