תקשור לשנה החדשה – 31.12.14

"… אלוקים מברך אתכם, ברכת האור,ברכת האהבה,כוחות היקום בכם, היו ברוכים, זיו וטוהרה זורמים בכם כוח האלוקים, כוח האחד, שורה בכם, היו ברוכים.
שתי שאלות ובקשה אחת ביקשתם:
ביקשת שהיום לא יהיה תקשור אז נקצר כדי שתנוחי.
שאלתם על זמן ומועד, אנרגיות מקום ואנרגיות אנושיות,
ישנו זמן המתהווה מתוך החשיבה האנושית, מתוך ההתנהלות של בני האדם נוצר הזמן כתהליך מחבר בין נקודות עשייה על פני היקום. זמן הופך להיות מועד כאשר אנרגיות אנשים יוצרות תדר אנרגטי המקדש זמן מסוים לתהליכים ע"י ההתכוונות האנושית אתם יוצרים מאגרי כוח בהם ניתנת לכם האפשרות להשתמש בכוחות תודעה רבים ( כשהם אומרים רבים הם מתכוונים לכוחות כל חוויות החיים שנוצרו לא רק בני אשם שחווים את עצמם כרגע בחיים , ברגע שקידשנו זמן מסוים והפכנו אותו למועד אנרגיות של כל התכוונות יצורי האנוש באשר הם על פני כל חוויות החיים מתרכזות באותו זמן ויוצרות אותו כמועד, אנרגיה עוצמתית בה אתם יכולים להטען בתדרים מסוימים לשימושכם הנעלה ביותר. מועדים אלה יוצרים תדרים שונים המעשירים אתכם בחוויות חיים שונות, בתדרי אנרגיה שונים לפי הצורך האנושי של אותו זמן.
אני שואלת האם המועדים נוצרים רק ע"י החוויה האנושית, ע"י החשיבה האנושית וההתכוונות של בני אדם ?
הם אומרים שזה כן ולא. כן, כי תחושת האדם, מחשבות האדם וההתכוונות שלו יוצרות מאגרי כוח שנעצמים ביחד לתוחלת האנושית, אך עם המחשבה האנושית וההתכוונות שהופכות זמן למועד נוצרת גם אפשרות של צינור העולה כלפי מעלה ומצנר אנרגיות רוחניות לאותו מועד, לכן אין מדובר רק התכוונות אנושית ותודעה אנושית אלא גם בתודעה רוחנית נקייה, אנרגיה נעלה הזורמת לאותו התכוונות של זמן, של מועד, וכך אתם יוצרים תדרים שונים בהם אתם יכולים להיטען באנרגיות שונות לשימושכם הנעלה.
אך מעבר לגריד הזמן ישנו המקום, קדושת המקום. קדושת המקום נוצרת מתוך צינורות פראנה של אנרגיה הנשלחות אל פני האדמה , כמו שיש לאדם צינור המעשיר אותו כך גם לאדמה ישנן צינורות של אנרגיה הזורמים כדי להטעין את אנרגיית האדמה באנרגיית חיים, הזורמת לכל יצורי החיים, דרך תנובת האדמה, בני אדם וחיות וכל יצורי החיים באשר הם ניזונים בתדרים אלה. מרכזי אנרגיה אלה שימשו את בני האדם במהלך השנים ויצרו קדושת מקום. מקומות בהם בני אדם יכולים להיטען באנרגיה טהורה המגיעה ממרכז היקום ונשלחת אל האדמה. אנרגיה זו יכולה להשתנות ע"י החוויה האנושית , התדרים שלה יכולים להשתנות , אנרגיה חיובית יכולה אפילו להפוך לאנרגיה שלילית והרסנית ע"י מחשבות וע"י תודעה של בני אדם. כיון שבמהלך חוויות החיים וההיסטוריה האנושית בני האדם זיהו מקומות אנרגטיים אלה לתועלתם הנעלה, אך עם הרצון להשתלט ולשלוט על האנרגיות הנשלחות אל כדור הארץ יצרתם בהרבה מקומות זיהום אנרגטי ששיבש את תדרי האדמה, תדרי אנרגיה בזרם פני האדמה. ע"י הכאב והעצב, המלחמות והכוחניות שיצרתם באותם מקומות זיהמתם את תדר האדמה והבאתם תחלואות רבות לאדמה ולכל יצורי החיים באשר הם בסביבתכם. ניתן לרפא את האנרגיות המורכבות האלה ע"י תהליכים רוחניים ואהבה שתביאו למקומות ריפוי אלה. כל זה נאמר לכם בהקשר לברכת השנה החדשה ,שבה ישנה התכוונות אנרגטית חזקה מאוד לתדר הזה, השתמשו בו בתבונה ,ברכו אותו לתעלתכם הנעלה ביותר, הו מבורכים. שנה טובה.
לשאלתכם השנייה לגבי התהליכים האנושיים הקורים היום על פני האדמה, כיצד לעזור לאנושות להירפא ,להביא אור ואהבה לכל חי באשר הוא, כפי שכבר עניתם בתחילת המפגש היו ברוכים בדרככם הנעלה, הרפו מהצורך לתקן את העולם, אין זה מתפקידכם,לא מתפקידכם אלא אין זה מאחריותכם לשנות סדרי עולם, אין בכם את היכולת לגבור על מסע החיים הקולקטיבי ,אך אתם חלק ממנו, עליכם לדאוג לתעלתכם ותפקידכם הנעלה לשרת נאמנה את מסע החיים שלכם , שמרו על עצמכם והיו נאמנים לדרככם.
הם מראים לי את זה שכאילו יש מכונה גדולה שמתפקדת ועובדת ולכל בורג יש חשיבות גדולה בתהליך הכללי של המכונה ,אבל הוא בורג , הוא צריך לדאוג לעצמו, צריך לעשות את התפקיד שלו בצורה הנעלה ביותר כדי לעזור לתפקוד הכללי של כל המכונה, אבל הוא לא יכול להשפיע על התפקוד של הכול , הוא לא יכול להיות אחראי על הכול, הוא חייב להיות משפיע על התפקיד האישי שלו . המכונה מתנהלת מאליה במסע שלה ובתפקיד שלה. הסירו מליבכם את הדאגה לתהליכי היקום התמקדו בדבר בחשוב ביותר, בכם, וזוהי דרככם הנעלה , השתמשו במועד זה כדי להעצים ולהעשיר את חייכם לקראת מסע השנה המתקרבת,היו נעלים, היו ברוכים.
הם אומרים כי המרכבות כמעט של כולנו כבר עגולות , אבל עוד לא מספיק כדי לקבל את השלב הבא של הפתיחה המרכבה, אנחנו עוד צריכים לעבוד על המרכבות שלנו כדי שיתמלאו ככדור שלם, הם עוד לא שלמות, צריך להמשיך לעבוד על המרכבות…
( ההקלטה מפסיקה )
צריך לאזן את עלי המרכבה שיהיו אחידים ושווים כדי שתנועת המרכבה הסיבובית תוכל לנוע מאוזנת ושלמה, העלים של המרכבה לא אחידים כי התודעה שלנו עדין לא מאוזנת לכן חשוב להמשיך עם מדיטציית האיזון של המרכבה ומדיטציית איחוד הצ'קרות הרוחניות והפיזיות לפתיחת ערוץ הפראנה .
המשך עבודה נעימה.
באהבה רבה
רותי