תקשור ליום כיפור 21.9.15

שלום לכם ילדיי. שאלתם האם ביום מקודש זה אנרגיה זורמת על פני האדמה ליצור שער ופתיחה בין כוחות התודעה הפיזיים והרוחניים, האם ישנו שינוי הנשלח ממעל. תודעות ארציות יוצרות את השינוי ופותחות את שערי התודעה הקולקטיבית לריפוי אנרגטי אישי לכל אחד ואחד מכם.

סוגיה יפה זו שדנתם, קיימת התשובה בתוכה. תהליך מאוחד זורם מכוחות הנשמה האלוקית לחיבור הארצי, וכנגד – אנרגיות קולקטיביות, ארציות יוצרות פתח לשערי תודעה מחודשת, אשר מאחדים את כוחות האור מתוך ההוויה הארצית ויוצרים ריפוי מיוחד לשערי התודעה הארציים שלכם.

האם תהליך זה החל כשערים רוחניים, אלוקיים וזורמים לאדמה בחיבור של זמן ומקום או במהלך התהליך הארצי לאורך חוויות החיים קידשתם את הזמן והמקום והאיחוד הרוחני הנעלה.

תהליך זה נוצר בחיבור מיוחד שאינו מונע בתוך תהליך ארצי או רוחני אלא נעשה בו זמנית ומאחד את שערי התודעה לפתיחה מחודשת, לחיבור עמוק ביותר עם הממד הארצי והרוחני, אשר אתם מתחברים לתדר השערים הנפתחים אתם יכולים להתעלות ולגעת במקום הרוחני הנעלה. אנרגיה אלוקית זכה וטהורה זורמת אליכם ומרפאת אתכם ברמה הרצית וברמה הרוחנית. כפי שחוויתם זאת היום בתהליך שעברתם אתנו. יש בכם את הכוח לפתוח את שערי התודעה בכל זמן נתון כאשר תתאחדו, תתחברו, תוכלו להוות שער רחב יותר, המאפשר לקהילות רבות להביא ריפוי רמה הקולקטיבית שלהם. ברמה האישית שלכם, אתם יכולים בכל פעם להתחבר לשער זה. זכרו כי כוח הנעלה קיים בכם. היום יותר מתמיד, כוח המונע מתוך הממד הארצי, גדול ועוצמתי במיוחד. נצלו את השער הקולקטיבי הנפתח מחר (יום כיפור) לריפוי שלכם, להצלחה, להביא לעצמכם חיי אור ואהבה ואושר אינסופי. אתם ראויים לדעת בתדר האלוהי הנעלה שבכם, להזרים אותו לתוך הממד הקולקטיבי ולהביא ריפוי על פני האדמה. נצלו שער זה לא רק לעצמכם, אלא לריפוי של פני האדמה הקולקטיבי, להביא שקט ושלווה לאזור המוכה אסון הקיים סביבכם. אינכם אחראיים רק על עצמכם, זכרו זאת תמיד, עליכם להיות שליחי האלוקים על פני האדמה, להיות נאמנים למסע הרוחני הנעלה שבכם. השתמשו באנרגיה זו לתועלתכם הנעלה ביותר, היו ברוכים.

מסבירים לי שמחר השער הקולקטיבי יהיה חזק מיוחד, ישנו תדר מאוד גבוה שמגיע, להביא שינוי מאוד עמוק לתודעה האנושית. לכן חשוב להשתמש באנרגיה מחר ולשלוח אותה לכל מקום שאנחנו מכירים ויודעים שיש שם כאב ועצב, גם לעצמנו אבל גם לעולם הרחב. המשמעות של אור לגויים זה לא רק שהם יראו אלא גם אור לרפא. האחריות היא להביא את האור לעולם בעיקר למי שקשה לנו איתו, לסלוח בעיקר למי שקשה לנו איתו ולאהוב בעיקר את מי שקשה לנו איתו. גם ברמה האישית וגם ברמה הקולקטיבית. לרפא ולהביא איחוד בעם, איחוד וריפוי בנשמות הקולקטיביות שלנו. היו ברוכים, היו נעלים. תספגו את האנרגיה שנשלחת אליכם עכשיו לריפוי התודעה הנעלית.