תקשור חיובי לתקופה זו

תקשור כללי לתקופה הנוכחית

"… כוחות האל ,בורא עולם, כוחות עד- צבאות אלוקים, אל הרחמים, מורה נבוכים, כוחות האל מברכים אתכם ילדי, ברוכים אתם ילדי האור, ילדי הבריאה האלוהית. כוחות אל -נצורות שומרים עליכם מבוקר ועד ליל, מלווים אתכם בדרככם, גם אם נדמה לכם כי כוחות האל נעלמו , תקופה של כאוס, של רחמים, תקופה נשכחת זורמת על פני ממדי האדמה- אין זה כך. אין עליכם להאמין כי כוחות האל נטשו אתכם, זכרו כי ניצוצות אל ברוכים ומבורכים מאירים ומלווים אתכם בתהליך החניכה , תהליך של יצירה ולידה. כוחות מחודשים צומחים כעת על האדמה, מלווים ביגון וכאב, אין מדובר רק בכאב פיזי, אלא גם בכאב רוחני. תהליך של צמיחה ולידה כואב ומלווה בבלבול, תהייה ולמידה מחודשת. הכרה של יסודות הארץ נטמעת באדמה. כל זה נאמר לכם כדי לשמח אתכם – כי ביקשתם ( בתחילת השיעור בקשנו לקבל מסר משמח אחרי כל המסרים הקשים שקיבלנו בתקופה האחרונה ). שמחה אינה תהליך שח התבוננות. עליכם ללמוד לפתח שמחה פנימית שאינה תלויה בדבר ולקבל את הכאב העולה מהמציאות הפיזית כתהליך רוחני מבורך, תהליך של שינוי תדר. הפירוש ניתן ע"י ההוויה הפנימית שלכם.
אם ההוויה תתמלא באמונה ובשמחה פנימית פירוש המציאות יקבל מימד חדש של ברכה והתחדשות. אין מדובר בתהליך פיזי אלא תהליך רוחני המשליך על המציאות הפיזית. השינויים במימד הארצי, באיתני הטבע, חזקים. אנרגיה משתחררת ויוצרת תהפוכות גם במימד הארצי וגם במימד הרוחני. תהליך הצמיחה ילווה בתרגום של כאב כאשר תאפשרו זאת . עליכם לדעת כיום להפריד בין השמחה הפנימית למציאות החיצונית. להיות מאושרים במהות הרוחנית. אנו ישויות של אור ושמחה. יש להוריד את האור למימד הפיזי ללא קשר לחוויה הארצית. עליכם להבין כי אנכם יכולים לנצח את המציאות הארצית – שהינה מסע רב תהפוכות . כל אחד מכם חווה את מסעו האישי. שיעורים רבים נלמדים כיום. קארמות כיום מואצות ולכן השיעורים חדים וחזקים. זה לא עונש ! אין כאן שכר ועונש אלא תהליך מואץ. אל תחושו מבולבלים , אל תאבדו אמונה. היו חיוביים והבינו כי שיעורים אלה נועדו לתת הבנות וחוויות נעלות, לפתוח בנו את הדרך למעבר תודעתי. על כן אנשים חווים כיום שיעורים מרוכזים הנקראים קשים,אך במימד הרוחני הם חיוביים ביותר.
זכרו תמיד כי שיעור קל או קשה אינו קשור לחוויית השמחה הפנימית , עליכם ללמוד להיות מאושרים ללא קשר למציאות החיצונית . העצב גורם לכאב מוגבר ומיותר ,לירידה אנרגטית. למדו עצמכם להיות אוהבים, מלאי חמלה, קשובים לסביבה , אחראים למימד הארצי והרוחני. האמינו כי הכוח שלכם גדול- כוח היצירה, כוח הריפוי, כוח השליטה על המציאות הארצית. הרבו במחשבות חיוביות, היו אהובים, אהבו את עצמכם ואת סביבתכם. פזרו אורכם לסביבה . זהו זמן לשינוי והתחלה מבורכת. האמינו כי כוחות האל מלווים אתכם בדרככם. היו מבורכים…"
רותי- "כל היסודות עוברים שחרור אנרגטי בכל הרבדים- אש, מים, אדמה רוח…
ההיבט הארצי מלווה בתופעות חריגות בטבע- שיטפונות, רוחות, אש, שריפה, רעידות אדמה … זהו תהליך של התנקות הטבע והאנושות. תהליך זה ילווה אותנו במהלך השנה. לפעמים הידיעה וההכנה חשובים מאוד כדי שנדע להיות באנרגיה גבוהה. פחד מהשינויים, מתופעות הטבע מביא לירידה , לכן עלינו להיות מודעים לכוחות שלנו ולא לפחד. יש לחוות את היום באנרגיה נעלה, בשמחה. זו לא תקופה של הסתר, אנרגיות אלוהיות כן נשלחות למימד הארצי, כל הזמן. יש להאמין בכך ולהתחבר לאנרגיה האלוהית הקיימת סביבנו".