תקשור חוצני

תקשור עם חוצנים

התלבטתי רבות אם להכניס את התקשור הבא לאתר. אינני יודעת כיצד תקבלו אותו. לכולנו נראה תקשור חוצני כסרט בדיוני וקשה לנו לקבל את העובדה כי ישנן ישויות חוצניות סביבנו. קשרים עם ישויות חוצניות כבר היה לי העבר, במשך השנים למדתי להשתחרר מחיבור חוצני, גם למדתי כי לא כדאי ליצור ולאפשר את הקשרים עימהם, אפילו אם לכאורה אנו רואים בטיפול חוצני הצלחות, יש לעבודה עימם צדדים רבים שאינם ידועים לנו.
כיום חלק מעבודתי עם מטופלים עוסקת בשחרור אנרגיות חוצניות. בתקשור הנ"ל נוצר חיבור עם ישות חוצנית בשם פולסגר, ישות זו היא ישות חוקרת (כמו מדען ראשי ).
בהזדמנות זו ניתנה לנו אפשרות לקבל אינפורמציה מצד חוצני כדי להבין מה קורה ביקום מעבר למציאות עולמנו.
שאלתי בתחילת התקשור אם זה נכון לתקשר עימו וקיבלתי אישור לדבר. אני צריכה לציין כי בזמן התקשור חוויתי קשיים וכאבים פיזיים( בעיקר כאבי ראש), בתהליך הבנתי כיצד ישויות אלו מתחברות לבני אדם. הן מתחברות אלינו, נכנסות לתודעה ולגוף הפיסי, הן מונעות דרך הגוף שלנו ויוצרות שינויים בחיינו לשם למידה. הן משתלטות על התודעה של האדם ויוצרות חווית חיים דרך המודעות שלהן. הן יכולות להשפיע גם על מציאות החיים, על מערכות יחסים וגם על תפקודי הגוף. הן יכולות גם לגרום למחלות פיסיות. אנשים ללא מודעות הופכים להיות כלי בידיהם.
מכיוון שהן תודעות ללא גוף חומרי, הן פועלות דרך גופים חיים בעולמנו. הן גם מתחברות לבעלי חיים, אך הלימוד והמחקר העיקרי הוא דרך בני אדם. אל לנו לחשוש מהם,אך אי ידיעה והתעלמות מצידנו גורם לבני האדם סבל רב. אולי הגיע הזמן בו בני אדם יקבלו אחריות על תודעתם. הכול בידינו.
היה קשה לשכתב את המפגש הזה. חלק המתלמידים דווחו כי הרגישו כובד שהשתלט עליהם, ולא הייתה להם יכולת לזוז במשך כל זמן התקשור. גם גילה שניסתה לכתוב את התקשור טענה כי היה לה מאד קשה לכתוב במהלך התהליך. להלן הדברים אותם שכתבנו במהלך מפגש זה. קריאה מהנה:
רותי- "היום מגיע תקשור שונה מהרגיל. תקשור עם ישות חוצנית. היא רוצה להכיר לנו אותם כדי שלא נפחד מהם. קשה לי לתקשר, יש לי כאב ראש נוראי. אני מקבלת אישור מההדרכה לתקשר עימם,זה חשוב לדבר איתם .
חוצנים-"אני ישות "פולסגר" – קרן אור. אני אתכם בני האדמה, בני הארץ, אנשי השלום. באנו לכאן מקרב שנת אור. שנות אור הן לאו דווקא מרחק האור העובר במשך שנה, אלא,שנת אור היא תדר. שינוי בתדר אנרגטי. ברגע שהאנושות תדע לעבור את התדרים היא תבין כי שנת אור לא נמדדת במרחק אלא בשינוי וויברציה ותדר אנרגטי. כאשר האנושות תלמד ליצור קפיצה ממדיתהיא תוכל לתקשר עם ישויות שונות ביקום. כרגע בני האדם מאד מוגבלים, הם חווים את היקום בפרמטר אחד, דרך מימדהחומר. עד שלא תבינו כי יש קפיצה מרחבית לא תוכלו להתקדם ולהתערות בין ישויות היקום.
מצד שני אנו יודעים כי לכם, בני האדם,יש יכולות המיוחדות לכם ,יכולת לחוויה ריגשית. לנו אין את היכולת לחוות רגשות ובודאי לא בעוצמהשלכם. עוצמת תדר האדמה . אין לנו יכולת לחוות את הבחירה, את התשוקה, אין לנו את המחשבה היצירתית הקיימת אצלכם. לכן, אנו באים לכאן ללמוד מכם . ללמוד מכם דפוסי חשיבה שאצלנו אבדו. בגלל הידע העצום שיש לנו אין בנו את התמימות והפשטות שיש בכם בני האדם.
באים אנו אליכם ללמוד חוויה זו דרככם. אין אנו מתכוונים לפגוע, גם אם למעשה אתם חווים זאת כך. אנחנו יודעים כי את (רותי) פוחדת מאיתנו, את עוסקת רבות לשחרר אותנו מבני אדם, אנו מבינים את התפקיד שלך, אנו מבינים את האשמה והכעס שיש לך כלפינו. אנחנו לא יכולים לחוש, אין לנו את היכולת הזו. לכן, אנו באים לבני האדם ומתחברים אליכם. אנו עושים זאת כדי ללמוד דרכם ולהביא את הידע לעולם שלנו.
אנו מתקשרים איתך כדי שתלמדי להכיר אותנו"
רותי- "כשאני אומרת שאני לא מקבלת את הדרך שלהם זה בגלל שהם נכנסים לאדם לתוך הראש ולגוף. הם יוצריםשינויים בתודעה של האדם ובצרכים שלו כדי ללמוד לעצמם. לכן אני לא מקבלת את דרך הפעולה שלהם. הם עושים ניסויים בבני אדם לתועלתם ואנחנו לא מודעים לפעילות שלהם."
חוצנים- הם אומרים לי שאני "צדקנית" כי גם אנחנו, בני אדם, עושים אותו דבר. גם אנחנו משתלטים על יצורים חלשים יותר, שלא יכולים להגן על עצמם- על בעלי החיים.אלה יצורים שחולקים איתנו את העולם הזה. גם אנחנו עורכים ניסויים בחיות לשם למידה. האם זה בסדר?
רותי- "הם צודקים.אך, זה לא נותן להם הצדקה למעשים שלהם. הםמתייחסים אלינו, בני האדם,כיצורים מאד פרימיטיביים.הם מתייחסיםלכוכב שלנו, כמו אי נידח. עבורם בני האדםפרימיטיביים חסרי מודעות. לא שאין לבני האדם יכולת למודעות גבוהה יותר, רק עדיין לאגילינו את הכוח שלנו. זו הסיבה לכך שבני האדם נחשבים למיוחדים ביקום. הם מתפלאים שאנחנו חושבים את עצמנו ליצורים יחידים ביקום, זה לא הגיוני, אפילו בתפיסת ההסתברות שלנו זה לא הגיוני. הם אומרים שיש מיליארד ומאתיים אלף מושבות של יצורים חיים ביקום. כדור הארץ נחשב לאחד הקטנים והפחות מפותחים, הארץ נחשב לאי בודד ונידח ביקום. יש לנו מזל, כי יש כל כך הרבה מלחמות, תחרותיות במושבות האלה. לנו אין עסק עם אף אחד,אנחנו לא קשורים אליהם.
אנחנו נחשבים מאד פרימיטיביים בגלל הצורך שלנו לתרגם את העולם בצורה "מדעית" ע"פ הקריטריונים שלנו. אנו נאחזים בכלים מוחשים, פיזיים, כדי לחקור ולהבין את המציאות.אנחנו התקבענו על המימד הארצי, החומרי, וזקוקים לתרגם את חוקי העולם שלנו רק דרך המציאות החומרית.לכן, אנחנו כל כך "תקועים" ומתפתחים בצורה כל כך שטחית. יצרנו חוקיות שמגבילה אותנו כי היא חלקית ושטחית מידי להבנה מורחבת של חוקי היקום. האדם מתרגם את העולם סביבו רק לפי חוקיות חומרית, פיסיקלית והגיונית ע"פ אמות המידה של המציאות שייצרנו. זה חוסם אותנו.התפיסה ההגיונית שלנו נוצרת ע"פ המציאות שיצרנו ולכן החוקיות של העולם שלנו מאד מוגבלת. יצרנו מעין מעגל סגור ומוגבל,וקשה לנו לשנות אותו. אנחנו כבולים בחשיבה שלנו בגלל חוסר האמונה ביכולות שלנו לצאת ממעגל חוקיות המציאות שבנינו.למעשה היכולת שלנו אינסופית ליצירת מציאות בעלת חוקיות משתנה אנו יכולים ליצור עולם אחר בעל חוקיות שונה ממה שאנחנו מכירים כיום. הפחד לאבד שליטה, החופש לשינוי מציאותי משתק אותנו ומביא אותנו לידי הגבלת המציאות אותה אנו יוצרים בעולם הארצי.למעשה המציאות יכולה להיות הרבה יותר מורכב, או אולי הרבה יותר פשוטה אם נבין כי את חוקיות החיים אנו יוצרים ואנו יכולים למצוא דרך תודעתית כדי לשנות ולברוא מציאויות אחרות בעלות חוקים אינסופיים המונעים ע"י כוח היצירה התודעתי. ברגע שננתץ את החשיבה המקובעת שלנו ונתמסר לחוויית האינסוף עם אחריות תודעתית לכוח היצירה נוכל לשנות את עולנו הצר והפשוט. עלינו ראשית לשחרר את הפחד מחופש אינסופי, לקבל אחריות על כוח המחשבה כדי להתחבר לכוחהתודעה הנעלה שלנו. האנושות עדיין לא אחראית על כוח המחשבה, המחשבות שלנו ברמה האישית והקולקטיבית לא נעלות מספיק כדי להביא את עצמן לידי הגשמה מיידית, אנחנו חייבים להשתחרר קודם מהצורך בשליליות המחשבתית שלנו.האנושות צריכה לשדרג את עצמה.
בעולם החוצני, כפי שנכנה זאת, הםלא מחוברים לעולם החומר כמונו.הם מזוהים אחד לשני כישות תודעתית ולא חומרית. יש להם עולם חומרי הרבה יותר מפותח משלנו, אך הוא מהווה רק כלי חומרי זמני. הישות התודעתית אינה מחוברת לגוף החומרי. לדוגמא: הם אינם זקוקים לנוע ממקום למקוםבכלי גשמי. יש להם כלים גשמיים מונעים ,אך הם לא מחוברים אליהם במימד החומרי, הם יכולים לנוע גם בלי כלי או רכב, אלא רק בכוחהתודעה.
התודעה לא מחוברת לגוף הפיזי ,כשמנתקים את התודעה מהגוף הפיזי היא יכולה לנוע לבדה בזיכרון מלא, אנחנו מחזיקים בפיזי, אנחנו מפחדים מידי לנתק את התודעה שלנו מהגוף החומרי, לכן אנחנו נעולים בגוף אחד. בלילה אנחנו מאפשרים התנתקות אסטרלית, אך, היא לא מחוברת למימד הארצי ולא מחוברת לתודעה הערה שלנו. בשינה אנחנו יוצרים רק ניתוק רוחני ולא תודעתי מלא. לכן, אין לנו שליטה מודעת בתהליך השינה והחלימה. אין לנו שליטה על המסע האסטרלי הכוח התודעה המודעת. רק בשחרור תודעתי מלא ללא מודעות אנחנו מאפשרים לעצמנו שחרור אסטרלימלא. זה מראה כי יש לנו את היכולת, היא קלה מאד ליישום, אך עדיין אנחנו פוחדים לשלוט עליה.
הם מראים לי כיצד הם עוברים ממקום למקום , שינוי מקום פיזי או מעבר מעולם לעולם חלופי ( כמו מעבר מכוכב לכוכב ).הגוף שוכב בתוך מכשיר, מין מיטה, התודעה הרוחנית, הישותית, (שהיא האני המלא, ללא הזדהות עם גוף חומרי) נכנסת למעברים מקבילים, היא משנה תדרים וכך היאעוברת שנות האור. מרחק שנות אור לא קשור למהירות פיזית, נוצר ניתוק בין מרחק וזמן, המעבר בכלל לא נמדד בזמן אלא בוויברציות אנרגטיות שמתמירות מימדים. אם ננסה להבין את זה בלוגיקה של זמן זה תהליך של שניות והישות נמצאת בעולם אחר. זה לא קשור למהירות פיזית.בעולם המקביל הישות התודעתית נכנסת לגוף חומרי מקביל ( גוף פיזי הנמצא גם בתוך מכשיר, מין מיטה, ואז היא מתעוררת לתוך עולם חלופי. זה מעבר בין עולמות) . כדי שאנחנו בני האדם נוכל לעשות זאת אנחנו צריכים להיות יותר יצירתיים בצורת החשיבה שלנו. אנחנו יותר מדי מקובעים לצורת המחקר ה"מדעי" כפי שהוא מתנהל כיום, לכן האנושות כל כך מפגרת בהתפתחות התודעתית והטכנולוגית אחרי מושבות העל ושאר העולמות ביקום.בגלל המודעות הנמוכה שלנו, והפחד להתעלות מעל המימד הארצי המוכר לנו, אנו עיוורים לנעשה סביבנו. ישויות חוצניות מנצלות את מצבנו הלא-מודע לתועלתם. המטרה שלהם אינה לפגועבנו. הם עושים זאת כדי ללמוד ולחקור דרכינו,אנחנו צריכים להבין כי לנו יש חלק באחריות במשחק הזה. אנחנו בוחרים להתעלם ולהיות לא מודעים. במחקרים שלהם הם מתחברים לגוף שלנו, נכנסים לתודעה שלנו ויכולים לשנות את מציאות חיינו כדי ללמוד דרכנו דרכי התמודדות ורגש. הם יכולים לשחק בנוובחיים שלנו ואנחנו לא מודעים בכלל לנעשה סביבנו. אנחנו נתרגם את מציאות חיינו כמקרה או ננסה להתמודד עם המציאות ולמצוא צידוקים וסיבות למצבנו. כמובן שגם ניצור תשובות ומציאויות שיצדיקו את התנהלות חיינו או שסתם נתמודד עם ההישרדות היומיומית . לפעמים גם נחווה את המצב דרך מחלות פיזיות. עלינו לדעת כי זו הבחירה של האנושות להיות נבערים, חסרי מודעות ולאפשר לישויות חיצוניות להשתלט על התודעה שלנו.
אני אומרת להם שמצב זה בלתי נסלח. לכן אני כל כך עסוקה בחיים לנתק אותם מהמטופלים שלי. אני לא סומכת עליהם וכל מי שמאפשר טיפול חוצני בעולם יכול להיות כלי לשרת את האינטרסים שלהם.
התשובה שלהם: הם מבינים את המהלכים שלי, זה בסדר. אחרי המפגש הזה גם אני וגם הם נחזור להתמודדות שלנו אחד נגד השני. הם מסבירים לי שזו בחירה גם של האנושות. אנשים בוחרים להביא את עצמם למציאויות כאלה. הם רק טריגר למחשבה העצמאית של האדם. בני אדם לבד כבר יוצרים לעצמם מציאויות של מחקר ולמידה. הם לא אחראיים לרוב הקושי והצער בעולם, את זה יוצרים בני האדם לבדם. בחיים בני אדםבוחרים לפגוע ולעשות דברים אחד לשני שלא יעלו על הדעת. אי אפשר להאשים אותם במציאות שלנו.
בעולם הזה אנחנו חיים בבועה, כמו מן שמורת טבע אנושית מנותקת לגמרי מהיקום, אבל בתוך הקונסטלציה הקטנה פה מתקיימים מערכות שונות כמו ביקום כולו.זה לא רע ולא טוב ככה זה."
רותי מרגישה מאד רע במהלך התקשור וחווה כאבי ראש , היא שואלת את הקבוצה אם יש עוד שאלות.
רותי-" אני משחררת אותו."