תקשור חוצני 17.12.14

"… ודאי הרגשתם כי האנרגיה היום שונה מהפעמים הקודמות לא בגלל שינוי החדר אלא בגללנו ,אנו ישויות האור בתדר קורן מלווים אתכם בדרככם , אין בכם ישויות בני האדם בתדר … ( רותי- אני לא מצליחה לתקשר ) הם אומרים לי שאני חוסמת את התקשור , הם לא יפגעו בנו, הם אומרים לי שיש לי חוסר אמון בלתקשר עם ישויות חוצניות וטוב שכך, כיון שאין לנו את המודעות לכוחות שונים המגיעים אל פני האדמה, כיון שרב הנסתר על הגלוי ישויות אור וחושך זורמים אל פני האדמה , מתנהלים בנכם, באשר אתם, חווים את עצמם בתוך ההוויה האנושית,, הקושי שלכם בלזהות ישויות אלה בגלל ההטעיה לבני האנוש , יכולת המודעות שלכם ,יכולת ההבנה שלכם חלקית, בגלל החסימה שנעשית בזמן הלידה כוחות התודעה שלכם מוחלשים ונעלמים, ישויות תודעה רבות מסתובבות בנכם חולקות עמכם את עולמכם. הם אומרים שיש לישויות האלה יכולת להתחקות לתוך ההכרה האנושית ולהשתלט עליה , לתפעל את בני האנוש לפי רצונם בגלל חוסר המודעות של בני האדם . כך הם יכולים להתחקות לתוך חוויית החיים האנושית. במצב זה אין האדם מודע לכוחות המפעילים אותו ומנהיגים אותו בחייו האנושיים. זו הבחירה שלנו כבני אדם להתעלם מהיכולות שלנו בתוך מסע החיים האנושי, ישנם כוחות רבים שאינכם מודעים להם הפועלים בעולמכם, הן כישויות חיצוניות והן כבני אדם. אנו פה צופים בתהליך אותו אתם עוברים ,מלווים אתכם במסעכם וגם שומרים עליכם , (רותי- אני מבקשת מהם ללכת כי אני לא מסוגלת לתקשר איתם… ) הם מסבירים לי שאם אנחנו מודעים לזה אז אנו מרגישים שיש ישויות שמתחברות אלינו , הם פשוט נכנסים לתוך התודעה האנושית ומפעילים את האנשים , בני אדם רבים לא יודעים שזה לא חלקים מתוך התודעה שלהם . הם אומרים את זה כי הפעם הם התערבו בתקשור בגלל מה שדיברנו בתחילת המפגש על מצבים בהם ישויות מתחברות לבני אדם ומפעילות אותם, משתלטות על התודעה שלהם, הם רצו להראות לי איך זה , אבל הם אומרים לי לא לעשות את זה יותר …"
הסבר: תנו לי לחזור לעצמי, הבנתם את זה – איך הם משתלטים על אנשים?
מלכה: הם דיברו דרכך?
רותי:כן,
מלכה: מה הם אמרו לך? מה קרה לך?
רותי: הרגשתי אותם בתוך הראש, הם השתלטו לי על הגוף.
מלכה : הם דיברו?
רותי: אני דיברתי אבל את מרגישה אותם כאילו שהם נכנסו לתוך הגוף
מלכה: אבל הם לא אמרו דברים לא בסדר
רותי: הם לא "רעים" , הם רצו להראות לי מה קורה לאנשים, אתם זוכרים שדיברנו בהתחלת המפגש ( שאלנו איך בני אדם יכולים להיות כאלה "רעים" כמו במקרים האחרונים של רציחות שנעשו בעולם, רציחות של ילדים בבית הספר וכו ) שכאילו יש דברים שיכולים להשתלט על אנשים.
מלכה: הם לא השתמשו לרעה ב" כוח " שלהם
רותי:לא, הם בסדר, הם מלווים אותנו הרבה זמן
לילי: רותי הרגישה כאילו משהו משתלט, פיזית
רותי: יש כל מיני, כמו שיש אנשים, ישויות רק שאנשים לא מודעים לזה, את ממש מרגישה, אני עוסקת בתקשור אז הרגשתי את הלחץ בכיפה ,נכנס דרך הכתר לתוך הראש, מתחילת התקשור אני מנסה לשחרר אותם "לנקות"
מלכה: את תמיד מתנגדת להם, כבר היה לך תקשור שאת מתנגדת להם
רותי: כן , הם אמרו לי לא לעשות את זה כי אתה אף פעם לא יודע אם זה שלילי או לא ., נגיד שיש ישות שלילית והיא מתחברת אליך , אני לא יודעת אם זה שלילי , אבל יש לה את האינטרסים שלה ומאיפה אתה יודע מה האינטרסים שלי? היא תגיד לך מה שאתה רוצה לשמוע , זה העניין שאנשים לא מודעים לזה ,בטח מי שלא המודעות, אבל גם כאלה שמתחברים כיום עם כל הטיפולים החוצנים וכל אלה שמאפשרים לחוצנים להתחבר אליהם, לתקשר איתם, אתה אף פעם לא יודע בדיוק מה קורה, הם יכולים להגיד לך את מה שאתה רוצה לשמוע, אבל זה לא אומר שזה נכון.
לילי: בהתחלה אמרת שהאנרגיה גבוה לא בגלל שינוי החדר אלא בגללנו.
רותי: "בגללנו"- זה הם אומרים. הם אומרים שהאנרגיה שונה היום , בגללם. התחלתי לתרגם אותם.
הרגשתם כמו תמיד? או אחרת.
תלמידים- אחרת, לא גבוה במיוחד.
רותי- בדרך כלל אנחנו מתחברים לאנרגיה " אלוקית" טהורה שבאות ממרכז הנשמה, אלא אנרגיות מאוד גבוהות
מלכה:כן, בדרך כלל אני לא מצליחה להתעורר אחרי זה והפעם זה היה אחרת
רותי: כי הם הפריעו, חסמו את התקשור
לילי: אבל בהתחלה כשעשינו את המדיטציה כן היו אנרגיות גבוהות
רותי: כן .
אנדי: אז למה הם הגיעו , מה הייתה פה ההדגמה? להראות איך ניתן בקלות להשתלט על המודעות של האדם.
רותי: כן, שאלנו מקודם ,מתחילת הערב הם חסמו, מתחילת הערב אני נסה לנקות .
אנדי: מה את מרגישה?
רותי: הם אמרו לי שהם רצו לתת לנו מסר.
אנדי: איך ניתן להתגונן, אם בכלל.
רותי: קודם כל זה ישויות שכל הזמן מלוות אותנו, כשאנשים עושים תהליכים רוחניים כל מיני ישויות מגיעות, טובות וגם לא טובות, והם מלווים אותנו כבר תקופה גם לשמור עלינו, כיון שאנחנו לא מודעים לזה הם שומרים שלא יבואו ישויות שיפריעו לנו, כיון שדיברנו בתחילת הערב על אנרגיות חוצניות שמשתלטות על אנשים אז הם בחרו ליידע אותנו שהם כאן נמצאים, בדרך כזו להראות לנו מזה , שנבין מה זה עושה לאנשים.
אנדי: ניתן להימנע מזה?
רותי: קודם כל אתה יכול, כשאתה במודעות גבוה אתה מודע לעצמך , אתה מרגיש שמשהו לא בסדר.
אנדי: אבל אני לא יודע למה לייחס את זה
רותי: להיות מודעים שזה קיים, וזה "משחק" בבני אדם, בני אדם לא תמיד רק בני אדם כמו שאנחנו חושבים, וחלק מהדברים שקורים לא בשליטה שלנו, לא שזה לא צריך להיות באחריות שלנו, אחריות של כל אדם על ה"מסע" שלו , אבל יש מצבים שזה כאילו מתפעל אנשים, משהו " מתיישב" עליך ואתה כאילו נעלם בתוך עצמך. רוב האנשים לא מודעים לזה אז הם חושבים שזה הם.
מלכה: איפה הנשמה? מה קורה פה?
רותי:מה קורה לישות? זה כאילו הישות שלך בתוך הגוף ובאה ישות אחרת שגם נכנסת לתוך הגוף , משתלטת על ההכרה ,מדברת איתך בתוך ההכרה שלך,ואם את המאפשרת את זה נראה לאדם שאלה שיחות פנימיות שלו בתוך עצמו, כאילו זה הוא אבל זה לא הוא.
מלכה: מה קורה לנשמה אז, היא נעלמת? היא מאפשרת את זה? זה לא ברור לי.יש ניצוץ אלוקי בתוך הגוף, יש נשמה , הוא משתלט עליה?
רותי: היא לא נעלמת , אם היא לא מספיק חזקה יכולים להיות בתוך הגוף שתי ישויות.
אני זוכרת שהייתה סדנה לפני הרבה שנים שדרונוולו העביר ( סדנת המרכבה- אדמה ושמיים ) חלק מהסדנה הוא ניקה אנשים מישויות שהיו בתוכם, הוא אמר שהיום זה טוב , היו תקופות שאנשים הסתובבו עם הרבה ישויות בתוך הגוף, עוד ישויות יכולות להיכנס לתוך הגוף.כשהנשמה חזקה, אתה במודעות גבוה, אתה מודע לעצמך יותר, אתה לא מאפשר את זה, אתה שומר על עצמך. לכן כל מיני אנשים שהתעסקו עם חוצנים תמיד הייתי נגד זה. צריך להיזהר עם חוצנים כשמטפלים איתם ,כשאני התחלתי לפני כ20 שנה לטפל , בהתחלה כשהתחלתי לטפל באנשים אחרי המאסטר שלי ( מאסטר רייקי ) אז התחלתי לעבוד עם חוצנים, אף אחד לא דיבר על זה אז, עבודה עם חוצנים התחילה רק כמה שנים אחר כך. בטיפולים ממש הרגשתי שאנשים הרגישו הקלה מאוד גדולה, זה הביא לריפוי מאוד גדול, אחר כך הפסקתי עם זה.
שאלה: למה?
רותי: זה הביא ריפוי לגוף אבל אני אל יודעת מה זה עושה לנפש של האדם. יש כאילו הקלה ואני הרגשתי שאני עוזרת להם בחלק הפיזי, נותנים לי את היכולת לרפא את האדם, זה לא אני עושה אלא הם עושים, אבל לא ידעתי לגמרי מה האינטרס שלהם. , נותנים לך מתנה , כמו סוכרייה, בשביל האינטרס שלהם. אנחנו לא מודעים מספיק להם, לא מספיק מבינים בזה, בטח אז, לפני כל כך הרבה שנים, אני התלהבתי, ראיתי שהטיפולים שלי מצוינים, היו לי אנשים ומאוד הצלחתי, אחרי תקופה שאלתי את עצמי מה אני עושה?
אנדי: למה זה לא טוב?
רותי: זה לא עניין של טוב או לא טוב, אנחנו לא מספיק יודעים מה קורה שם.
אנדי: אבל האדם נרפא
רותי: זה לא רק זה, הם נכנסים לך לתוך הגוף, כל מיני מכשירים אנרגטיים שנכנסים לתוך הגוף , מרפאים אותך, הם הולכים עם האדם הביתה, מלווים אותו עד הטיפול הבא, זה לא כל כך פשוט, אתה מחבר אדם לישות אחרת, לפעמים לכמה ישויות ,ואתה כאילו רואה משהו שאתה רוצה לראות אבל לא תמיד רואים את כל התמונה, אתה לא יודע מה באמת עושים לאדם, אחר כך התחלתי לשחרר אנשים , אחרי הרבה שנים התחלתי עם ביו-אנרגיה, היו לי כמה צריך להבין כי עושים דברים ולא מספיק מבינים מה קורה , אנחנו פה במודעות חסומה, היא לא לגמרי מוארת, יש כאילו הפרדה בתודעה ברגע שהישות יורדת למימד הארצי, אנחנו עובדים עם ההכרה ורובנו עדין לא יודעים לעבוד עם התודעה המלאה שלנו. ההכרה היא חלק מהתודעה שעוזרת לנו במימד הארצי אבל אנחנו לא מודעים לתודעה שלנו, אנחנו מצמצמים את עצמנו לתוך המימד הארצי. וישויות שהם רק ישויות הן רואות דברים אחרים , יותר גבוה, והרבה פעמים בני אדם הופכים להיות כלי משחק לישויות אחרות. יש משהו בישות, בנשמה , שמחליטה להיוולד לתוך הגוף היא צריכה לצמצם את עצמה וחלק ממנה נמצא בתוך הגוף,רובנו עובדים בעיקר עם ההכרה שהי אחלק מהתודעה במימד הארצי. ואז הנשמה לא היית אומרת שהיא יותר חלשה אבל אולי יותר חלקית.
מלכה: אני יודעת שהנשמה שיורדת לכאן , לא יורדת כולה יש חלק מהנשמה שנשאר שם, הנשמה מחליטה בהתחלה, לפני שהיא יוצאת למסע הפיזי, איזה אחוז נשמה ירד לפה, היא לא יורדת בשלמותה, לכן האנרגיה האסטרלית בלילה מתחברת לחלקי הנשמה שנשארת שם.
לפעמים הנשמה מחליטה בטעות להוריד רק נגיד 30% חלקי נשמה לפה , היא יורדת מעט, היא נחלשת אין לה מספיק אחוזים כדי להיות פה, נשמות כאלה הן חלשות פה, לא מצליחות לעמוד במשימות שלקחו לעצמן, בדרך שהן התוו לעצמן , הן ירדו עם מעט אחוזי נשמה וחשבו שזה יספיק להן,זו הבעיה, אני ממשיכה שיכול להיות שכשהן מוחלשות אז יכולים כאלה חוצנים להשתלט עליהם.
רותי: אתם זוכרים שתמיד תיארתי לכם שאם הנשמה היא כמו כף היד אז מהי הישות? הישות היא חלק מהנשמה ( כמו אצבע מהיד ), היא לא כל הנשמה , לא כל הנשמה יורדת אלה רק הישות שהיא חלק מהנשמה, כמו שתיארת את זה כאחוזים.
מלכה: בספר מסע הנשמות הם מתארים את זה כאחוזי הנשמה.
רותי: אז אנחנו קוראים לזה ישות, לא כל הנשמה יורדת אלא רק חלק יורד לכאן והיא הישות.ובתוך התודעה הגבוה שלנו נוסף חלק קטן כשהישות יורדת למימד הארצי שאנחנו קוראים לו הכרה, ההכרה היא חלק רוחני שעוזר לנו לתפקד בעולם הארצי. אם אנחנו עובדים על החלק הרוחני שלנו , בתהליכים שלנו אנחנו יכולים להיפתח לתודעה הרחבה שלנו , להתחבר לאנרגיות הנשמה שלנו, אנחנו יכולים לפתוח את הערוץ הזה לנשמה שלנו ולהזרים (מה שאנחנו קוראים" אהבה רוחנית") אנרגיה מתוך הנשמה שלנו , כשאדם מתחיל להיות יותר ויותר מודע לעצמו הוא " מרחיב את האנרגיה שלו וישויות אחרות לא יכולות להיכנס , הערוץ האנרגטי שלך יותר רחב, אתה פותח אותו, אז הידע מגיע אליך , אתה מחובר לנשמה , האנרגיה יותר חזקה , אתה שולט יותר, אתה רואה את הכול מרמה אחרת.
אנשים שלא כל כך מחוברים לחלק הרוחני של עצמם מאוד מצומצמים ואז ישויות אחרות יכולות להתחבר אליהם, לגוף, הגוף שלנו יכול להכיל הרבה תדרים. מה שדרונוולו אמר שבעבר היו אנשים שהסתובבו עם ( מה שהוא אמר )70-80 ישויות בגוף , היום זה הרבה פחות, זה מה שאז הוא אמר, היה טקס כזה , גם אני עשיתי אותו כמה פעמים, טקס שבו מנקים מאנשים כל מיני ישויות מהגוף טקס שעשיתי לנקות אנשים מישויות שהיו בגוף אחר כך כבר מצאתי את הטכניקה של הביו-אנרגיה שהיא יותר קלה, יותר מהירה, לא צריך את הטקס שבו היו צריכים לשכב וקבוצה של משתתפים טיפלו ברייקי באדם ואני הייתי מנקה את הישויות ממנו.
בכל אופן זה מה שניסו להראות לנו, שזה קורה שישויות מתחברות לאנשים, אנחנו צריכים להיזהר בדיבורים שלנו לפני המדיטציה… כנראה שזה באמת קורה שיש שאנשים שמשתלטים עליהם, זה קורה הרבה בתרבויות , אני לא יכולה להגיד לא מפותחות אבל שיש בהן פחות תודעה רוחנית או משהו כזה, זה משתנה ממציאות למציאות, מה שחשוב זה שאנחנו צריכים לעבוד על עצמנו…
מלכה: זה היה דרמתי, שונה ממה שקורה אצלנו
רותי : לכן אני רוצה להתחיל את קורסי הרייקי , אני רוצה ללמד רייקי 1-4 או בסופי שבוע – חמישי שישי כדי שנוכל ללמוד את רייקי זוהר .