תקשור חוויית הממד הארצי 15.7.15

זוהר השכינה מברך אתכם ילדי האור.

כוחות האל שולחים אליכם אנרגיות מחודשות, שלחו אותם אל האדמה, הביאו ריפוי לעולמכם.

כוכב הארץ הנעלה הינו מעבדת ניסוי לנשמות האל לחוות את יכולות הבחירה בממד החומר בו נוצר פיצול בין ידע הנשמה לידע הארצי, כדי לחוות את הבחירה. בממד הנשמה הנעלה יכולת הבחירה מואטת מכיוון שהידע שם מוחלט. יכולות ההתנסות חוות את עצמן רק בממד הארצי .כפי שכבר אמרנו לכם בעבר ישנה חשיבות מרובה לחווית הידע בממד החומר כי ללא החומר אין אפשרות של חוויה, של התנסות.
גם הבחירות הקשות עבורכם, בעולמכם, כהתנסות קשה וכואבת, יש להן חשיבות אדירה בחוויית הידע הרוחני, בהעשרת הידע הרוחני של הנשמות.

אל תשכחו כי נשמתכם היא נשמת על, חווה את עצמה בממד הארצי להתנסות רגעית, משנית. עולמכם אינו העיקר. הוא מסע של התנסות. מעבדה ניסיונית של מסע הנשמה, של חוויית החומר.

על כן הטוב והרע כמו שתמיד אנו אומרים לכם, הינם אחד. אין ברמה הרוחנית התפצלות של טוב ורע אלא אחד הם. רק בחוויה הארצית ישנה שפיטה כיוון שכאן קיימת החוויה של הלמידה. הכאב, העצב, הפחד, כל מגוון הרגשות שאתם חווים בממד הארצי שייכים רק לעולמכם החומרי. אין להם חלק ואחיזה בתוך חווית הנשמה. ברמה הרוחנית הנעלה אין חוויות של התנסות – של כאב, פחד, ועצב. הטוב הוא מוחלט, הוא שולט, הוא נעלה. על כן ידע זה עוזר לכם כל פעם להתגבר על חוויות הקושי בממד הארצי.

זכרו תמיד כי עולמכם הינו אשליה, הינו חליף, הוא רק קטע של התנסות חומרית ותו לא. להעשיר את הנשמה, להעביר לה את ידע החוויה הארצית. תהנו בעולמכם, חוו את החומר, העשירו את חייכם בטוב וקבלו את הקושי באהבה רבה וכך הוא ישתחרר מכם. שמרו על עצמכם, יש לכם יכולת להגן על עצמכם בכל דרך רוחנית שתבחרו. הפרידו את עצמכם מתוך הסובב ובכך תחוו יותר חוויות של אושר ועונג בעולמכם. זכרו כי המסע הארצי הוא הבחירה שלכם, רק שלכם. על כן יש לכם את היכולת לשנות את בחירתכם. בחרו לחוות את החיים, בחרו להנות מהם.

היו ברוכים, היו נעלים. כוח אלוקים תמיד אתכם.