תקשור בסיום קורס פרח החיים

תקשור בסיום קורס פרח החיים

מסר כללי – סיום קורס פרח החיים ב'

" נרות רבים מאירים את עין הליל, שלהבת אש, אנרגיה מטהרת, שורפת ומתקלה. אנרגיה הניזונה מתוך גחמת הנפש שלכם, ילדי היקרים.
אנרגיה זו המטהרת ניזונה מתוך משקעים אינסופיים ע"י שחרור והתלקחות מחודשת. רק כאשר הנפש תשקוט אנרגיה זו תדעך.
זו תקופה של התממשות, בה אתם חווים כיצד אנרגית השינוי שורפת ומתקלה, אנרגיה של תהפוכות היכולה ליצור אשליה של אור ותהליכים מואצים. עליכם להיזהר ביכולת השריפה וההתפשטות של אנרגיה זו ,אנרגיה של יצר מתהווה מתוך מרכז הנשמה. כיום משתחררות אנרגיות ישנות היוצרות את תהליך ההיטהרות. מתוך התהליך האנושי, תהליכי בני האדם, נוצר כוח חזק הניזון מתוך התהליך ויוצר ריאקציות חזקות על פני האדמה. אתם חווים זאת כקושי, בלבול ופחד.
עליכם לזכור כי האנרגיה היוצרת את התהליך, היא אותה אנרגיה היוצרת את התהוות האש ( אנרגיה סקרה )ובסופה תדעך. עליכם להיזהר שבתוך התהליך לא תאבדו חלקים טהורים הקיימים בכם, עליכם לשלוט ביכולת השחרור וההזנה של תהליך זה. לדעת למתן את התהליך הרוחני המלווה אתכם, לקחת אחריות, ולטפל בעצמכם. אל תזלזלו בתהליך אותו אתם עוברים. אל תמעיטו בחוויות הפנימיות העולות בכם. הקשיבו והיו דרוכים לכל המתרחש . היו פתוחים וקשובים. טפלו בעצמכם בכל דרך , השתמשו בידע שקיבלתם. לא לחינם למדתם תורות וכלי ריפוי הנפש. חשוב כי התהליך אותו אתם חושפים יהיה מבוקר ולא יאבד את רסנו. חשוב ביותר בתקופה זו לשמור על עצמכם , כדי שלא תיפלו ותאבדו שליטה רוחנית.
אנרגיית האש נותנת היבטים בכל המימדים הארציים, רואים זאת בתהליכים חיצוניים על פני האדמה, חום והתלקחות ארצית. אל תחששו, שמרו על עצמכם כדי שלא תאבדו שליטה. זהו תהליך מטהר אשר בסופו מביא את ההתחדשות.
ברוכים ומבורכים ילדי.
האש נראית חזקה אך אין לה כוח להישאר בכוחות עצמה. היא ניזונה כל הזמן כדי להתקיים. הכוח המזין אותה- קארמות המשתחררות, אנשים משחררים וסוגרים מעגלים של חיים קודמים- הם יוצרים את חומר הדלק של אנרגיית האש.
אנו צריכים להיזהר מהרס גדול, שריפה של החלקים המוארים בתוכנו. בתהליך זה חשוב להיות באנרגיות גבוהות, לעשות מעשים חיוביים כדי לזכך את התהליך ההרמוני שלנו .
חשוב לקחת אחריות , לתמוך בסובבים אותנו, להיות אכפתיים , מתחשבים וסולחים.
בגלל התהליך החזק שעוברת האנושות יש אנרגיית סקרה ( אלמנט האש ) חזקה בעולם (הביטוי במימד הארצי הוא התחממות, רעידות אדמה וכו' הנוצרים מעודף אש ). האש נראית חזקה, אך למעשה היא רק אנרגיה. היא לא פיזית, אין בה חומר עצמי אלה אנרגיה הניזונה כדי להתקיים.אנו אלה היוצרים ומחזקים את אנרגית האש. היא ניזונה מאיתנו ולכן יש בידנו לשלוט בה. חוסר איזון יתבטא בבלבול, "בלאגן בחיים", חוסר מיקוד, עיפות נפשית ופיזית, חולשה וכד'- כל אלה מסמנים כי ירדנו באנרגיה . לכן חשוב לא להזניח את המצב, לטפל בעצמנו בכל דרך . מצד שני אנו צריכים להקפיד על תהליך איטי ומתון- להתמקד וידע שצברנו ולפתח אותו כל הזמן. לא ללמוד עוד תחומים, אם לא ספגנו את הידע הקודם שצברנו. להתחייב לידע שלנו, להטמיע אותו. לזכור כי התהליך מבורך גם אם אנו לא חשים זאת כיום אלא חווים את הקושי. זה חלק מתהליך ההזדככות.
מברכים אתכם , אוהבים אתכם מאוד. זכרו כי אתם מוגנים ובטוחים בכל דרך שתבחרו . אין דרך אחת להגיע לאמת- הרבה דרכים יובילו אתכם, עליכם לבחור את הדרך הנראית לכם, להאמין בה וללכת בדרך זו ללא ספק, לעשות כל שיידרש כדי להגיע לאמת הנכונה, האמת שלכם. אין דרך אחת נכונה, כל דרך שנבחר היא נכונה. אנשים עוברים מדרך לדרך, מאמונה לאמונה בחפשם את הדרך ה"אחת", הנכונה.בכך הם לא מתמידים בדרך שבחרו. אין אמונה או דת אחת נכונה. כל דרך תוביל אותך להארה אם תאמין ותתחייב לה במלואה. אנשים לא מתמידים, לא יורדים לעומק ההבנה בדרך שבה הם בוחרים. הם מתחילים ואז נאבקים אחד בשני או נאבקים בתוך עצמם.יוצרים אגו גדול העוצר אותם ב"שם האמונה". צריך לקבל את התובנה מאותה דרך ולהעמיק בה- להעמיק ברובד הרוחני, אז דרך זו תביא אותך להארה מבורכת. עליכם להבין כי אין דרך אחת נכונה- כל הדרכים נכונות. ולכל אדם בחוויית חיים זו יש את הדרך הנכונה עבורו. לך עם רמת המוסר הנעלה ותאמין בדרכך עד תום.
זכרו תמיד כי כוחות האל מלווים ובוחרים את דרככם, אך האחריות לדרך ולהגשמה היא רק עליכם. אין אדם או ישות היכולים ליצור שינויים עבורכם , רק אתם אחראיים , יש לכם את הידע,יש בכם כוחות נעלים, קבלו על עצמכם התחייבות ללכת בדרך הרוח וההגשמה. נפשכם מבקשת להיגאל, להשתחרר. אפשרו לעצמכם לחוות את החיים , חוו כל רגע מחייכם בתהליך מחודש ומתפתח, בשמחה ואהבה ללא תלות. קבלו אחריות והיו מאושרים . חייכו הרבה בחיים- חיוך מביא שמחה ואור.הודו על ההזדמנות בחיים אלה, ברכו את חייכם והיו מאושרים.
תדר יהוה משתנה לתדר הויה (שינוי אותיות משנה את תדר ההגשמה הארצי) אנרגיית הויה יוצרת מציאות עכשווית, זהו תהליך לשינוי מימדי. חווית חיים עשירה ומתממשת. הדברים משתנים והתהליך הרוחני מאוד חשוב כדי ליצור מחשבה נקייה ללא פחדים וחששות גם אם הן אותן אותיות ,הסדר השונה יוצר תדר מחודש של יצירה והתהוות מחודשת במימד הארצי."