תקשור בוקר 18.03.14

"… שלומו אליכם בני האדמה, ברוכות אתם בנות האל, אלוקים ניצב עליכם, שומע ומגן אתכם, ברואות אלוקים, נשמות אדם, נשמות מלאכים טהורים, קול אלוקים קורא לכם להזדכך להתחבר לאור הנשלח אליכם, כוחות מרום מלווים אתכם בדרככם, יישר כוחכם בנותיי, ברואות האל בצלם אלוקים אנוש.
הם אומרים להטות את הראש כלפי מעלה, תרגישו קרן אור לבנה שבאה מלמעלה באלכסון, , לא מהכתר, באה מאוד מגבוה , פותחת בעדינות את שקרת התקשור, יש לה צבע סגול בהיר ומסביב שוליים של זהב, יכול להיות שתרגישו קצת סחרחורת או לחץ, זה בסדר, האור עובר במרכז הראש , באלכסון, כלפי מטה עד לפי אל, פותח אותו בעדינות מלמטה, בצבע כחול חזק עם שוליים של כסף. תנו לסגול , לכחול , לזהב והכסף להיספג בתוך הראש, בתוך המוחות, זה אינו קשור לתקשור, זה קשור להזדככות, לשינויי התדרים בגוף, מדברים אתכם רבות על שינוי התדרים אך לא תמיד זה ברור.שינויים גנטיים קורים כל הזמן, הגנום האנושי נחשף ונפתח , מערכת חלבונים נאצלה היוצרת ריאקציות של יצירה והתהוות. זה מהווה את תדר הגוף האנושי אך לא את תדר הגוף הרוחני. אנרגיית הנשמה אינה מחוברת לגוף בקטע הפיזי אלא בקטע האנרגטי, כל תא בגוף יוצר שינוי , יוצר ויברציה ותדר, יוצר שדה אשר אליו מתחברת אנרגיית הנשמה בקוד הרוחני. זוהי נשמת אלוקים חיה, היא אינה נוצרת רק ברגע היווצרות האדם בזמן הלידה אלא בכל רגע נוצר חיבור אנרגטי חזק בין אנרגיית הנשמה ואנרגיית הגוף הפיזי, אחרת אין לכם חיים. ניתן ליצור תהליכים פיזיים ע"י מחקר, מעבדה, ניתן לחקות את תהליך הגוף הפיזי אך אינכם יכולים לחקות את תהליך הגוף הרוחני, כל זמן שאין חיבור בין האנרגיה הרוחנית והפיזית לא יוכלו להיווצר חיים רוחניים בתוך המימד הארצי ולכן הגוף לא יוכל לחיות. אם המדענים שלכם ידעו לחבר את התהליכים הרוחניים עם הידע הפיזי תוכלו ליצור מערכות מופלאות של יצירה אך אין זה בדבר הקורה כרגע, ישנם מחקרים רבים הנעשים בתחום הגנים אך הם אינם מובילים לתוצאות רוחניות לצערנו, עדין הסוד הקסום של הבריאה אינו נגלה לכם כי כל זמן שתתחברו רק למימד הארצי, תנסו להבין תהליכים רק ברמה הפיזית לא תוכלו להבין את המכלול הקיים ברמה האנרגטית , ברמה האמיתית של התהוות החיים. נשאלת השאלה מדוע אמרתי לכם כל זאת? מדוע זה חשוב לכם להבין? הנקודה עצמה זו אשר נאמרה לא חשובה לכם פיזית אבל המסר הזה צריך להגיע למישהו שצריך לקרוא את זה , לכן יש חשיבות גדולה להעביר את המסרים שנאמרים כאן לכל אדם, אנכם יודעים למי נאמר כל מסר שנשלח אליכם. התפקיד שלכם הוא להעביר את זה לכמה שיותר, להפיץ את המסרים, אתם שליחים, אסור לכם לאגור את הידע אלא להפיצו ולהעביר אותו לכמה שיותר , זו המחויבות שלכם כרגע. לדעת שנשלחתם בשליחות האל להעביר את מסר צו ההוויה לבני אדם, עליכם לדעת כי אנשים רבים במהלך ההיסטוריה התחייבו לידע זה והעבירו אותו, גם אדם בודד הצליח ליצור מערכת שלמה של ידע ואמונה שלעיתים כשלה במסע החיים ע"י אנשים אחרים שאינם מחוברים לכוח האל ויצרו בשליחות הנאצלה הזו חושך והרס, תמיד יהיו אנשים שינסו להתחבר לאנרגיות רוחניות כדי לנצל אותם לצרכם האישי, אלה שליחי חושך הבאים בהתהוות בני אדם על פני האדמה, אך אין זה משנה כרגע , כרגע ייעודכם הנעלה להעביר מסר זה לכל חי, להפיצו ולהעביר את מסרי השלום שלי לכל אדם באשר הוא, אך אין לשלב אגו בתהליך זכרו כי אתם שליחות האל אין לכם אחיזה בידע אלא צורך בתפוצה נאצלה , יש לכם כלים רבים להעביר את הידע , מצאו את הדרך, שתפו כל אחד ואחד באשר הוא, הפיצו את מסרי. תנו לאנשים אפשרות לבוא , לחוות בצל האל. קול אלוקים קורא לכם בנותיי, ברוכות אתם.
לשאלתך מדוע אפשרנו לך לתקשר עם החוצנים בשבוע שעבר- ידע זה בא ללמד אותך על חיבורים נאצלים שנעשים מעבר למימד הארצי.יש נם חיבורי כוח, חיבורי אנרגיה אינסופים מעבר להוויה הפיזית שלכם. מעשים נעשים, תהליכים משתנים בהתהוותם סביבכם ואינכם מודעים לכך. את מודעת לזה בכוח ההוויה שלך אך יש בך פחד לכן אפשרנו לך להתחבר ולראות ולדעת כי אין זה נורא כל כך ,
שאלה שלי : אני יודעת כי כוחות חיצוניים מתייחסים אל בני אדם ככלי לשרת אותם ואת צרכם. אני רואה כיצד נעשים מעשים שאינם נכונים לבני אדם השתלטות כוחות חיצוניים על נשמות בני אדם ויוצרים בהם תהליכים לא רצויים עם הרבה כאב ועצב, בעיות, מחלות, מריבות, איך אפשר לבטוח בחוצנים אלה אשר יוצרים כל כך מעשי זוועה בבני אדם, לכן אני חוששת מהם,לכן אני מנסה כל הזמן לשחרר אותם מאנשים, וכעת קראתם לי לתקשר איתם? כיצד זה מתחבר?
תשובה שמגיעה אלי: את צודקת, ברמה הפיזית את צודקת בכל אשר את רואה, כרגע נשמתך נמצאת ברמה הפיזית ובמשימתך הנאצלה . ברמה הרוחנית עליך לדעת כי דברים לא נעשים סתם, כאשר חוצנים מגיעים לאנשים מסוימים יש פה איזה שהו סדר , גם בכאוס הגדול קיים סדר רצוף בתוכנית האלוקית. גם בעוולות שבני אדם עושים באדמה יש סדר בתכלית האלוקית. סדר שאינו מודע לכם ואנכם יכולים להבינו, לעיתים עליכם לקבל את הדברים כמו שהם , נכון כי את נקראת לעזור לבני אדם ובתהליך שלך יש צורך לשחרר ולנקות את האנשים מאנרגיות חיצוניות השוטפות את האנשים ומשנות את התדרים שלהם. זהו חלק מתפקידך ותמשיכי בכך.אך היה לנו חשוב להעביר לך את המודעות לא לפחד, לא לחשוש. יש בך את הכוחות להתמודד עם כל ישות באשר היא, מלאכי מרום מלווים אותך בדרכך. אל תחששי, אנו נשמור ונגן עליך שלא תיפגעי בתהליכים שאת עוברת , אך עליך תמיד לאסוף אנשים סביבך ולשמור על עצמך.
כעט נחזור לתקשור הכללי:
כוחות האל יוצרים כיום שינוי בתדר, כפי שאמרתי לכם, בתדר הרוחני לא בתדר הפיזי, זה שינויים במבנה הנשמה אשר יוצרים לאנשים יכולות גבוהות בהוויה רוחנית נאצלה, המטרה כי אותן ישויות יוכלו להתחבר אל המימד הארצי וליצור שינויים רוחניים במבנה הפיזי במציאות החיים. שינויי התדר הם רוחניים, אל תחפשו אותם בחומר, עם הזמן זה יתגלה, גם החומר יעבור שינוי גנטי כדי להכיל את האנרגיות הרוחניות בהתאמה נאצלה. אך כיום השינויים עדין נעשים ברמת התדר הרוחני. ישנם שינויים גיאו פיזיים אטמוספריים אשר יוצרים עולם מחודש, לכן נעשים הרבה שינויים בגלל הצורך לזכך את כדור הארץ מתוך העצב וההרס שנוצר. בני אדם מלאים באגו וכוח בשליחות הנאצלה שלהם שמור על העולם הם אינם שומרים אלא שולטים , מנצלים ויוצרים הרס, אתם יודעים זאת. היום יש רצון חזק לשינוי, גם ברמה האנושית , יש הבנה כי תהליך זה אינו יכול להמשיך עוד, אנו מקווים כי לא יהיה תהליך זה מאוחר מידי, הטיהור האנושי על פני האדמה, עליכם לשלוח אנרגיות של אהבה ואור לכל חורשי המזימות לכל אנשי הכוח . בכל יום. עליך לבחור את האנשים שבהם את רוצה לטפל ולשלוח להם מרחוק אנרגיה של הילינג , ריפוי, לטהר אותם מכוחות חוצונים שיושבים עלים ולפקוח להם את מקום האחריות למימד האנושי. את זוכרת כי תמיד את מבקשת אהבה רוחנית ( אנרגיית ריפוי )לאנשים שקשה לך איתם . כעת גם ברמה הקולקטיבית תהליך זה נכון, לשלוח אהבה רוחנית בכל דרך שאתם יכולים לדמויות שקשה לכם איתם, דמויות מפתח בתהליכי ההסלמה והשלום. אל תצפו כי הדברים יעשו מעליהם, יש לכם את הכוח להשפיע אנרגטית ולהביא לשינויים. ברמה הפיזית צריך ליצור רשימה של דמויות אשר להם אתם מתחייבים לטפל ולהביא סדר לעולם, גם אם אתם שופטים אותם ברמה האישית כאנשים אלימים ומסוכנים יש לכם את היכולת להשתחרר מהאנרגיות ששולטות בהם כדי למצוא בתוכם את מקור האומץ ליצור שינוי בעולם, שינוי מדיני, שינוי פיזי, ליצור אוטופיה של שלום, היא אפשרית, אל תאבדו תקווה. אל תישארו רק ברמה הפיזית שלכם , להתחייב לאנשים הקרובים אלא להשיר מבט ולקחת אחריות לסביבה המרוחקת, זכרו כי שינוי מביא שינוי , כל תהליך קטן שתיצרו יצור גלים של אנרגיה ושינויים ברמה הרחבה יותר, אל תאבדו תקווה ואל תאמינו כי אתם חלשים. אנשים שסביבך יעזרו לך , יש לך הרבה אוהבים סביבך, תמצאי אותם, תאחדי אותם סביבך לכוח , זוהי שליחות נאצלה שלכם בנותיי המאמינות, החזקות, לוחמות האור באשר הם , קבלו את כוחות האל אליכם, נשיקת האל, כוח נאצל ששומר ומגן עליכם, נצלו כל יום, כל רגע, כל דקה להוויה הרוחנית שלכם ומשם טפלו באנרגיה החומרית, בעולם הפיזי סביבכם, אל תאבדו קשר, תמיד תיפתחו לאנרגיות הרוחניות סביבכם. תתחילו את היום במסע חיבור ע"י מדיטציית תקשור וכך כל היום יתנהל עם כוחות תקשור מחודשים אליכם, יש לכן ערוץ ישיר שמחבר אתכם לכוח הרוחני הנעלה . גם אם יש בכם חסימות פנימיות בתוך עצמכם הם אינם צריכים להפריע לכם להתחבר לערוץ הישיר , לכן פתחנו לכם את שקרת התקשור, קבלו את אהבתנו וברכתנו,קול אלוקים מלווה אתכם בדרככם, ברוכות אתן בנותיי. ברוכה האדמה , ברוכים כל יצורי החיים על פני האדמה, נשמת אלוקים חיה, רוח האלוקים מלווה אתכם היו ברוכים".
אם יש לכם שאלות אתם יכולים לשאול….
הם אומרים לי לשחרר את הפחד מבני אדם ולקרוא לכל אחד לעזור לי, אני לא יכולה לעשות את זה לבד. הוא מבקש מכל מי שאני מכירה וכל מי שסובב אותי לעזור לנו לצאת לשליחות, לשליחות הרוחנית שלנו".