תקשור בוקר 15.3.15

"…כוח האור האלוקי מברך אתכם, כוחות האור שולחים לכם ברכתם, היו ברוכות,נשמת האדמה, כוח היצירה שבכם גדול וחזק, כוחות בריאה, כוחות האור האלוקי זורם אליכם, קבלו את ברכתנו, היו ברוכים.
אין מקבץ אנשים קורה לחינם, התברכתם בנותיי בכוחות עשייה, בכוחות אור נעלים. יש בכם את היכולת להוביל, להנחיל, להראות את הדרך. רבים הם האנשים הזקוקים לכם, מחכים לדרככם הנעלה. להזרים את אור הבריאה למימד הארצי. פוקח עיני עיוורים להראות להם את הדרך הנעלה למסע הנשמה, גם אתם בנותיי שליחות האלוקים על פני האדמה, דרך האלוקים לפניכם להראות את המסע הנשמה , למסע הגבוה ביותר נפתח לפניכם, היו ברוכות, היו נעלות, היו אור אלוקים על פני הבריאה, קבלו את ברכתנו, אהבתנו, זכרו כי אתן מוגנות, מלאכי מרום מלווים אתכם, כוחות האור מחוברים להדרכה הנעלה שלכם, להראות לכם את הדרך, היו ברוכות, היו מחויבויות למסעכם הנעלה על פני האדמה, אוהבים אתכם מאוד, נשמת אלוקים זכה בכם, ניצוץ אלוקים על פני האדמה, האמינו בכוחכם,האמינו ביכולתכם לשנות ולהשתנות, היו ברוכות.
כוח הבחירה בידכם לבחור את מסעכם על פני האדמה. אתן אור האלוקים, אתן הבריאה המחודשת, קבלו את ברכתנו במסעכם המופלא, היו ברוכות.
דיברתם רבות בתחילת המפגש על נושאים מגוונים, נשמח לענות לשרותכם.
לגבי מסע הנשמה – כוחות האור והחושך מלווים את תדר האדמה, במסע הנעלה הם מתאחדים להוויה אחת מאוחדת אך במימד האדמה הם מפוצלים לישויות אור וחושך, אין זה רע או טוב אלא איכויות שונות של תדרים משתנים. כאשר ישות נולדת על פני האדמה כוח הבחירה בידה להתחבר למרכז הישותי שבה,במסע הנעלה כאשר אתם מאחדים את כוחות האור והחושך בתוככם יוצרים איחוד מאוזן תדר מופלא שמתאחד עם הכוחות הנעלים שבכם, כוחות התודעה הנעלים שבכם ממרכז הנשמה. הערוץ המשותף שמאוחד ישנו עוצמה אדירה של אנרגיה מתועלת ממרכז הבריאה אל המימד הארצי. רק כאשר כוחות והאור החושך שבכם מתאחדים נוצר איחוד מאוזן ממרכז הנשמה. כל זמן שאתם בהפרדה פנימית כוחות נפרדים במימד הארצי שולטים בכם, מתחברים אליכם. ישנן ישויות אור וחושך המקיפות אתכם כל הזמן. גם באנרגיות החוצניות ( כפי שאת קורה להם ) ישנן איכויות של אור וחושך , תדרים משתנים שלא מאוזנים, כי גם במסע הבחירה שלהם אם לא נוצר איחוד פנימי בין כוחות האור והחושך בתוכם, הם חווים את עצמם בפיצול האנרגטי במסעם על פני האדמה או בחוויות חיים אחרות. ואז ישנן ישויות שונות המשרתות את כוחות האור וישנן ישויות המשרתות את כוחות החושך, כוחות משתנים, כוחות נאבקים, סובבים אתכם ומשפיעים על בני האדם באשר הם במסעם הרוחני,כאשר בני אדם אינם בתודעה נעלה כוחות חיצוניים שולטים בהם,במידה והם מאפשרים זאת. בגלל חוסר המודעות האנושית כוחות אלא יכולים להתחבר לתוך כוחות התודעה שלהם , הם לא באים ממרכז ההדרכה, הם נמוכים יותר ויכולים להפעיל ולשנות את מסע הנשמה הארצי. זכרו כי זוהי הבחירה האנושית שלכם. להיות כבים או מוארים, להיות במודעות או בחסר , להיות במודעות או בחבל הנשלח אליכם להיות במסע הנשלט בידי תודעה מרוחקת שאינה בת הוויה שלכם. זאת נאמר לכם בהקשר לשאלתכם גם לגבי האלצהיימר וגם לגבי חולה הנפש, תודעות מוחלשות היוצרות העלמות פנימית על ידי השתלטות חיצונית של כוחות תודעה חיצוניים , היוצרות חסימה בין ההווייה הארצית התודעתית לבין מרכז הנשמה , ע"י חסימה זו אנשים אלא מובלים ע"י כוחות חיצוניים המשפיעים עליהם במוארות חלקית וחוסר חיבור עם התודעה הרחבה שלהם. הסיבה למצב זה שונה בין אדם לאדם, בין בחירה לבחירה ,בין ישות לישות. ישנן סיבות רבות המובילות למצב זה, במצבים משתנים באיכויות משתנות, אך המקור זהה. ע"י ניתוק ההשתלטות החיצונית תינתן לאדם שוב אפשרות פנימית להתחבר למסע הנעלה שלו. זכרו תמיד כי זוהי בחירה פנימית של האדם להימצא במצב כלשהו על פני האדמה. דברים לא יכולים להיעשות ללא אפשור של הישות האנושית, כי כוח הבחירה הוא בכם, כוח היצירה היא בכם, האחריות היא בכם. תודעה העל תמיד קיימת בכם, הן במימד החוויה הפיזית והן במימד החוויה הרוחנית.
הם מסבירים לי שיש חשיבות רבה לעזור לאנשים להשתחרר מאנרגיות שמתיישבות ומתחברות אליהם כיוון שאז במצב המוות ( כמו שאמרתי לכם שיש ישויות שמהבהבות ולא מצליחות להשתחרר מכאן) חלק גדול במצב הזה נוצר לא רק בגללן אלא שיש ישויות חיצוניות שמתחברות אליהם ולא נותנות להם להשתחרר , כמו בני אדם יש ישויות חיצוניות שמחוברות אליהם , קושרות או מחזיקות את הנשמה בין המימדים ולא נותנים לה לעלות. הסיבה שהם עושות את זה כי הן רוצות להיוולד איתם בגלגול הבא. יכול להיות מצב שאדם נולד עם שתי ישויות בתוכו, מין מצב כזה,
אני מקבלת מידע מוזר כאילו שהן משתלטות על נשמות, על גופים של אנשים בעולם הזה, גם במצב של העוברות וגם במצב שאדם נפטר והם מחזיקות את הנשמה כאן כדי לחוות את העולמות במימד הארצי ובסוף זה משתחרר כי הן לא יכולות להחזיק את זה לאורך זמן, הם אומרים שזה מורכב מידי בשבילי ואסור לי להתעסק בזה.אין לי מספיק ידע ואין לי מספיק כוח להתעסק במצבים כאלה, הם מעבירים לי רק את הידע הכללי.
בכל מקרה בין במסע חלקי והן במסע מלא במסע התודעה , זכות הבחירה תמיד ניתנת לישות האנושית, בכל מצב , לישות יש את יכולת הבחירה לחוות ולהשתחרר מכל מצב שבו היא נמצאת.עליה רק להאמין בעוצמה הפנימית שבה, כרגע עליכם להתרכז במסעכם הנעלה ביותר, כוחות האור מלווים אתכם במסע הנשמה המואר, קבלו את ברכתנו והיו ברוכות, נשמת אלוקים על פני האדמה אתן. שבוע של אור ואהבה".