תקשור בוקר פתוח

תקשור- בוקר פתוח

בנותיי, מה שלומכם.
אנו מקווים כי רב שלומכם ,הכוונה היא לריפוי כאשר אתם מברכים אדם לשלומו ישנם היבטים רבים לחוויות שלומו:שלמות בבריאות, בהוויה , בשמחה הפנימית שבו, שלמות בכל תחום ותחום בחייו. כאשר אתם מברכים אדם אחר הכוונה היא סתמית, אין אתם באמת מתכוונים לשמוע תשובותיו ואין הוא מתכוון לענות באמת. גם כי אין הוא יודע בברור מה מצבו וגם כי הוא מרגיש את סתמיות הברכה, כי אנו איננו מתכוונים לכך .
אנו באמת מברכים אתכם בשמחה ,בהנאה, בשלמות בכל רובד בחייכם. ברוכות אתן בנותיי, ברוכות, האמינו בעצמכם,גם אם נאמר ונאחל לכם יכולת הברכה היא כוח העובר מההוצאה לפועל . ברכה זורמת מאיתנו אליכן, אך אתן אלו המוציאות לפועל את בירכתנו ומעבירות אנרגיה זו למימד הארצי. תאפשרו לברכתנו לשרת אתכם באהבה, ביכולת ההשמה של האנרגיה המבורכת הזו. יכולת ההכלה שלכן, יכולת האמונה שלכן- רק אתן יכולות לתת ביטוי לברכתנו בחייכם הארציים. בגלל זה אתם מברכים אחד את השני בברכות סתמיות כי יודעים אתם כי אין לכם את היכולת לשנות את האדם השני. כוח האחריות של האדם תלויה רק בו, במוכנות שלו,לשחרר ,להזרים את האור האלוהי לתוך חייו. להבין כי מעצם הימצאותו על פני האדמה הוא כוח אלוהי טהור על פני האדמה .
(לרותי יש זרמים ברגלים ולכן הם אומרים את הטקסט הבא: כאשר אתם עושים את התרגיל שניתן לכם היום- מדיטציה שבא זרימת אנרגיית אהבה רוחנית דרך תאי הגוף , להרגיש איך כל תא ותא בגוף מתמלא אנרגיית אהבה רוחנית ואז האנרגיה ממלאת את הגוף . כאשר מרגישים איך הגוף מלא באור מזרימים את האור דרך קרן מיוצאת מהעין השלישית לכל אדם שרוצים לשלוח לו אנרגיית ריפוי ואהבה.
את הנחיית התרגיל הזה הם נתנו בשילוב תרגיל פרח החיים המלא, לצערי לא כתבנו את המדיטציה המונחת הנ"ל.
הם הסבירו שהזרמים שקיבלתי בזמן התקשור נובעים מהצינור האנרגטי שנעשה דרך תאי הגוף. כאשר מצנרים אנרגיה בדרך זו חשוב להקפיד להניח את כפות הרגלים על הרצפה, כדי לשחרר את עודף האנרגיה לאדמה. אחרת ייווצרו הזרמים שהם זרימה מעגלית ללא שחרור אנרגטי.)
המשך הטקסט: לא באנו לדבר על משמעות הברכות כי אתם כבר יודעים זאת, הכוח והיכולת לשינוי נובעת מתוך האדם עצמו, אתם יודעים שעליכם לשחרר את האחיזה המציאות החיצונית לכם. מקור האחריות תלויה רק בכם ולא בכוח חיצוני .גם תצפו כי הגירוי יזרים לכם פתיחות והבנה( כגון מדיטציית הצחוק שדיברתם עליה בתחילת השיעור) , עליכם להבין כי גירוי חיצוני או כל היאחזות בכוח חיצוני מהווה רק כוח מניע, כמו להדליק את הרכב, אך כדי שהוא ייסע אתם צריכים להפעילו. המניעים החיצוניים הם רק כלי הנעה, אך עליכם ללמוד לא להתלות בהם אלא למצוא בתוככם את הכוח האמיתי, לדוגמא: מדיטציית הצחוק היא כוח מניע ,אך אדם ללא שמחה פנימית לא ימצא את השמחה הנעלה דרך התרגיל, המדיטציה תהווה שמחה זמנית שתתמוגג לאחר זמן מה. על האדם למצוא את השמחה הפנימית שהיא ללא תלות, להיות שמחים במהות שלכם. לקום בבוקר ולשמוח בחיים ,לא משנה מה יוביל אותו יום לחייכם. זוהי השמחה הנעלה ,שהיא ללא תלות בחוויית החיים העכשווית שלכם. הומור הוא כוח יצירה, הוא יתמוסס אם הוא לא יהיה מחובר לפנימיות ( כמו ליצן עצוב, שיכול להצחיק את הסביבה אך בתוכו הוא עצוב), חוו את הצחוק למשך זמן מה- מס' דקות, אל תאחזו בו.
אתם צריכים למצוא את השמחה הפנימית, להיות מאושרים במהות שלכם. כל בוקר לחוות את האושר האלוהי בתוככם, לראות עד כמה החיים שלכם טובים ומשמחים, תנו לדברים הקטנים בחיים לשמח אתכם, התמקדו בטוב שבחייכם, תראו עד כמה אתם מבורכים- לא במילים , הן מתמוססות אלא תחוו באמת וכנות פנימית. אמרו לעצמכם כל יום עד כמה ברי מזל אתם, תלמדו ליהנות מההוויה הפיסית, מהמימד הארצי, תיהנו מהגוף שלכם, מהחיים שיצרתם סביבכם, מהמציאות היומיומית.
אנו יודעים כי דברים אלו נשמעים סותרים את אשר נאמר קודם. מקודם אמרנו לכם לא להיאחז בחיים החיצוניים, לא להיאחז בחומר כדי למצוא את האושר , ועכשיו אנו אומרים לכם למצוא את האושר בחיים היומיומיים, ליהנות החיים הפיסיים, זהו דבר והיפוכו. אתם צודקים. אלו שני דברים כביכול סותרים אך הם מחוברים יחדו. כיצד שני דברים מנוגדים יכולים להתקיים יחדו ואף להשלים אחד את השני, שתי אמיתות מנוגדות ומשלימות בו זמנית. כבר למדתם לראות כי אמונות הפוכות יוצרות גם שלמות רוחנית. ברמה הגבוהה יותר עליכם לשאוף להתעלות מעל מימד החומר, אך אין זה אומר כי אינכם יכולים ליהנות החיי החומר. באתם לעולם חומרי זה כדי לחוות דרכו, לא להתעלם ממנו. אך, גם לא להיאחז בו. פשוט לקבל אותו ,לחוות אותו ,ליהנות בו, ללא תלות. כיצד ניתן לעשות זאת?
ליהנות מהיופי בחיים, לקבל אותם. אך אל תתלו את אושרכם בחומר. טוב שיש לכם אותו, הוא כלי נפלא. אך הוא לא מטרה לאושר. אל תאחזו בו. האושר שלכם צריך לבוא ממקום נקי, ללא תלות חומרית.
תתמקדו בטוב. הוא ימלא אתכם בשמחה רוחנית. תראו את הילדים שלכם, תיהנו מהם, אל תשפטו אותם , תתמקדו בטוב שבהם, זה יקל עליכם לקבל אותם כמו שהם, לשחרר אותם לחוות את החיים שלהם בדרכם. תראו בבן הזוג שלכם את הטוב, תתמקדו בו. בכל דבר שאתם מתמקדים, אתם מעצימים אותו. תתמקדו בטוב תעצימו את הטוב. אתם יודעים זאת.
כאשר אתם מתמקדים ברע, מעצימים אותו, אז כל חייכם הופכים להיות נטולי הצלחה, ואתם חווים את החיים ממקום של רחמים עצמיים, חוסר אמונה בעצמכם, אתם מבטלים את חייכם. זוהי הבחירה האמיתית- אתם בוחרים את זווית הראיה של חייכם. זווית הראיה יוצרת את הוויית החיים שלכם.
לא מדובר דווקא על שינוי פיסי אלא תפיסתי, כיצד אתם מתרגמים את המציאות של חייכם, כיצד אתם תופסים את חווית החיים על פני האדמה.זה קל ,זה תלוי רק בכם.
אדם שמצפה שהמציאות תשתנה ואז התודעה שלו תשתנה יתאכזב בקלות כל פעם מחדש , מתוך ההבנה כי אין לו את הכוח לעשות את השינוי. במקום הזה אתם מרגישים את התסכול והתקיעות בחיים.אתם צודקים כי באמת הדברים לא יקרו בדרך הזו. אך , ברגע שתבינו כי השינוי לא בא מהחוץ פנימה אלא מבפנים החוצה. הכוונה שלא צריך להלחם לשנות את הסביבה כדי לחוות שלמות פנימית. בדרך הזו מועצם הכאב, הכוחניות, האגו והתסכול. צריך לשנות את זווית הראיה, המבט , הפרספקטיבה ואז התפיסה שלכם מתחילה להשתנות. תתחילו בקטן, תפסיקו להלחם, תרפו, תנו לעצמכם להיות. לחוות בנוכחות מלאה , לדעת לקבל, ליהנות. תלמדו את עצמכם לראות עד כמה אתם ראויים . לא בשביל הצלחות חיצוניות. אינכם זקוקים לחיזוקים חיצוניים , תרפו, ואז תראו איך החיים שלכם משתנים, המציאות שלכם תשתנה. תקומו בבוקר לתוך חייכם מתוך שמחה והנאה.
תרגישו עד כמה החיים שלכם הופכים להיות עשירים, לא בחומר אלא ברוח. אולי גם החומר יבוא בעקבות זה, אך הוא יבוא ברגע שתפסיקו להיאחז בו. ברגע שהאדם יהיה בשמחה לא יהיה בו הצורך לפגוע בסובבים אותו, אז יהיה התיקון לא רק ברמה האישית אלא גם ברמה הקולקטיבית. בני האדם יפסיקו לפגוע אחד בשני ,יחוו את הרחמים, ותפסיק גם הפגיעה הנוראית של האנושות בטבע ובעולם כולו. זהו תהליך כולי המתחיל מהפרט ועובר לכלל.
אנו חוזרים שוב לנושא הפשטות- היו פשוטים בחייכם, דרך הפשטות תגיעו לשמחה. הפשטות תעזור לכם להשתחרר מהתלות בחומר. מהאחיזה בחומריות בחיים.
איננו אומרים כי לצחוק אין תפקיד מרפא וחשוב. להיפך, שמחו בכל מאודכם, העצימו את השמחה בחייכם, דבר זה נחמד ונאה,אך הוא לא יחזיק מעמד לטווח רחוק כי הוא לא העיקר. הוא כלי. אם לא תמלאו את כוח התודעה שלכם בשמחה פנימית ללא תנאי , ללא גורמים חיצוניים, הצחוק יתמוסס מאליו. חשוב שבשמחה תהפוך לחלק מכם, אינה תלויה בגורם חיצוני, כמו ילד או אדם שיגרום לכם לשמחה. כי אם כך הדבר תהיו תלויים בו ולכן כל הזמן תרצו לשלוט עליו ותפחדו שישתנה ,כי אז זה ישפיע עליכם. והאבסורד הוא כי דווקא במצב זה אותו גורם חיצוני ירגיש את הצורך להתמרד וללכת מכם- הפחד שלכם יגרום לכם לטעות ולהתממש בחייכם.
אם מדובר בתרגיל, מדיטציה או אירוע מסוים- אתם נאחזים בו כי דרכו אתם חושבים שתגיעו לשמחה הפנימית , ואז כשהוא נמצא אתם חווים שמחה, אך כשהוא הולך מכם אתם חווים את העצב. אתם הופכים להיות תלויים בו יותר ויותר. אתם פוחדים שהוא יעלם מכם, אז הפחד ממלא אתכם. לאט הפחד הופך להיות המניע שממלא אתכם. לכן עליכם ללמוד להשתחרר מהתלות בסביבה, להשתחרר מהאחיזה במימד הארצי.
האושר אינו תלוי בגורם חיצוני, לא בחג או מועד, לא באדם-בן משפחה או מורה וכו' , לא בקורס או מדיטציה , לא בחוויה או כל דבר חיצוני לכם. האושר תלוי בתפיסת התודעה. לאמן את עצמכם לקום בבוקר ולהיות מאושר ללא קשר למציאות –מה יקרה לכם באותו היום. נחמד לחוות מציאות משמחת, אך, עליכם ללמוד לא להיאחז בה גם כן, ללמוד גם להיות בשמחה פנימית בתקופות קשות. זה לא יגרום לכם להיות "קרים", חסרי רגישות , השתחררו מהאשליה הזו, תרפו, תבינו שזה דפוס של האגו. ישות "מוארת" היא ישות בעלת שמחה פנימית ללא אחיזה חיצונית במימד הפיסי. חשוב לדעת לעשות הפרדה בין המימד הארצי והמימד הרוחני. גם במציאות של סבל וכאב אדם "מואר" הוא אדם שמח. זה לא מנוגד. זה המהות, זה הכלי לתפיסה של המימד הארצי. אנו יודעים כי דברנו נתפסים בלתי הגיוניים כרגע. יש בכם את היכולת להגיע למצב זה. התהליך מתחיל בצעדים קטנים. הצעד הקטן של לראות עד כמה אתם מבורכים. להתחיל לראות את החיובי בחיים, אך לא להיאחז בהם, להתחיל לקבל את המציאות שלכם בלי להלחם, להתחיל לקבל את הסובבים אתכם בלי הצורך לשנות אותם או להתערב בחייהם.למדו את עצמכם להיות, להיות בהוויה של להיות. תמשיכו לצחוק ולחייך, ליהנות מהחיים לנצל כל רגע מהם, קחו אותם בקלות, קחו את עצמכם בקלות. אוהבים אתכם מאד- זכרו זאת תמיד. קבלו את האהבה שלנו ואהבו את עצמכם. אפשרו לעצמכם לחוות את החיים בצורה הנכונה ביותר עבורכם ללא תלות.
לגבי בעיות השמיעה שדיברתם בתחילת המפגש: הרבה פעמים אדם מאבד את השמיעה כי הוא צריך את השקט לעצמו ולא מאפשר. כשהחיים סוערים מידי אדם לא מאפשר לעצמו שקט פנימי זה יכול להתבטא בצורה כזו. הוא מאפשר לעצמו דרך הפיזי להיות בשקט. זה לא תהליך כל כך גרוע. תהליך שנועד לשמור על האדם. כלי פיזי שנוצר לתהליך רוחני, הוא קארמתי. כמובן שניתן להגדיר זאת בהגדרות פיזיות כבעיה או מחלה, רק תיזכרו שלכל בעיה יש גם יתרון, ברגע שתבינו את היתרון תוכלו להשתחרר מהבעיה . אוהבים אתכם.
שאלה: נשאלה שאלה בשבוע שעבר לגבי השם שלכם:מלאכי הוויה ,מה משמעות השם?
תשובה: עליכם להבין כי אנרגיות מלאכיות לא קשורות ל"גוף" כמו במימד הארצי- זו ישות מלאכית. שם או תדר הוא אנרגיה של שליחות , אנרגיה שמסמלת עבורנו את הדרך או את התהליך שאליו אנו נשלחים, אנרגיות מלאכיות הם לא כבני אדם, הם שליחים שמקשרים תדרים, אנרגיות שמאחדות ומקשרות תחומים שונים. שם משתנה כל פעם לפי התהליך או המטרה או היעוד אליו אנו נשלחים.זו אנרגיה מלאכית שכל פעם נשלחת למשימות שונות, היא מתחברת לתדרים ולשמות שמחברים אותם לכוח יצירה. מלאכי הוויה כרגע אנו במשימה של חיבור או נתינת דרך כדי ליצור הגשמה של ההוויה הרוחנית במימד הארצי. אנו משתמשים באנרגיית ההוויה כדי להתחבר למימד הארצי, כדי להשתמש באנרגיה ליצירה במימד שלכם. אנו כרגע כאן ללוות אתכם ולהעביר לכם את הידע שתוכלו לשלוט על ההוויה הארצית. זכרו כי ידע זו אנרגיה- אנרגיה שתוכלו להשתמש בה לשינוי ועשייה. השם שלנו משתנה כשהיעוד משתנה. אי אפשר להבין את האנרגיה המלאכית כמו שחווים במימד הארצי. אנו מקווים כי הצלחנו קצת לענות על שאלתכם, גם אם לא זה בסדר, פשוט תרפו, תבינו לא נכל בנוי כמו במימד שלכם ויש בכם כרגע את המוגבלות לרדת לסוף דעתנו ,ויש לנו את המוגבלות להסביר לכם את הדברים.