שקיפות תודעתית

שקיפות תודעתית ומדיטציית קבלת מסר אישי

הטקסט שוכתב ע"י תלמידים בנוסח מקורי.

התקשור מתחיל בתרגיל:
"שבו בנוח, שחררו את הרגלים , השוקיים, ירכיים, תרגישו שהגוף כבד, רגוע, נינוח, תרפו את הבטן, חזה, הגב, הכתפיים, הידיים, תרגישו את הגוף שלכם כבד רגוע ונינוח.
אנו המדריכים שמלווים אתכם בתהליך, אנו אנרגיה נקייה של ידע, מקור ההדרכה הנעלה..
תנו לגוף להירגע עוד יותר… תגידו שאתם מוכנים לוותר , לוותר על האחיזה בפיזי, לוותר על החומר, תרגישו איך הגוף הופך להיות כבד יותר ויותר…. תרפו עוד יותר את הגוף….תשחררו עוד את המחשבות….תוותרו יותר….תרגישו איך הגוף הולך ונעלם……
ככל שאתם מוותרים יותר אתם משתחררים יותר…..תרגישו איך אתם מתנתקים מהגוף… רק הראש נשאר…. רק המחשבות נשארות….ככל שאתם נפרדים מהגוף המחשבות שלכם הופכות להיות צלולות יותר ויותר….הראש שלכם הופך להיות נקי יותר ויותר… תנקו את התודעה שלכם מכל החסימות, תראו אותה הופכת להיות נקייה וזוהרת… מלאה באור… אור זוהר… ללא מחשבות, ללא עשייה, אתם הופכים להיות תודעה נקייה ,ללא חומר… אתם עולים למעלה , למעלה…. תרפו עוד יותר… תרגישו קלים יותר ויותר….. תשתחררו לגמרי ממימד החומר, אתם רק ישות של אור … ככל שאתם מוותרים יותר , משחררים יותר, אתם הופכים להיות נקיים יותר ויותר, הכול הופך להיות ברור…. קל… נקי… תשחררו עוד יותר…. תעלו עוד יותר גבוה, תגידו שאתם מוותרים על הכול…. ככל שאתם מוותרים יותר אתם קלים יותר…. ככל שאתם קלים יותר אתם עולים גבוה יותר, עד שאתם מתחברים לשקיפות , השקיפות הקריסטלית הנעלה…. תיכנסו לתוכה, תראו מולכם כיסא מקריסטל, שבו עליו. תספגו את האנרגיה הקריסטלית…. תגידו שאתם מוותרים… תרגישו כיצד האנרגיה הקריסטלית מטהרת אתכם…. תאפשרו לעצמכם לספוג…. תאפשרו לעצמכם לשמוע….תשמעו קול שקורא לכם….כמו לחישה… אל תפחדו…. תרפו יותר…. ככל שאתם מרפים יותר הקול הופך להיות ברור יותר… תנסו לשמוע, להרגיש מה הוא אומר לכם… מה המסר שלכם… אולי זו מילה או משפט …. זה יכול להישמע גם כמו קול פנימי…. תנו לקול הפנימי להדהד בתוך הראש שלכם…. תאפשרו לעצמכם להרפות, לקבל את המסר שלכם להיום… תרגישו איך הראש שלכם צלול, נקי, בתוכו מהדהדת רק המילה שלכם, רק המסר … תספגו את המסר, תנו לו לחלחל לתוך הגוף שלכם….. תרגישו איך כל תא ותא בגוף סופג את המסר…. תרגישו איך כל תא ותא בגוף סופג את האנרגיה
תאפשרו לעצמכם להיות עוד קצת זמן בתוך הצלילות והשקט, … לאט ,לאט תחזרו לכאן ועכשו…."( סוף המדיטציה)

" דיברנו עמכם בשבועות האחרונים על המימדים, על היכולת שלכם לעבור את הריק, את מחסום המימדים , להתחבר לאנרגיות הגבוהות, יש לכם הקושי לעבור עם הגוף את המימדים, אך לא עם התודעה.
התודעה שלכם היא אינסופית, חווה את עצמה כל רגע, שוב ושוב מתוך השתקפות רב ממדית, כמו הלוגרמה שמשכפלת את עצמה בו זמנית, מימד משקף מימד. כל תהליך ברמה הארצית מקבל השתקפויות במימדים נוספים, הכול קורה בו זמנית, לפי התפיסה שלכם, כי במימד הרוחני אין זמן.
ככל שהתמונה בהירה יותר היא מקבלת עוצמה במימדים נוספים. אם ברצונכם לאחד את התמונות לכדי שלמות , עליכם לדעת לוותר. ככל שאתם נאחזים יותר במימד הארצי, בחומר, המרחקים המוקרנים מהאנרגיות הנעלות לארציות מתנתקים. אז התמונה הופכת להיות כהה ולא בהירה, אז אתם חווים את עצמכם במימד של חושך, בלבול וחוסר בהירות. נוצרת כהות חושים. בחוויית החיים שלכם נוצרת תחושה כאילו החיים קורים לכם, ואין לכם שליטה עליהם, במקום הזה אתם מאבדים את כוח התודעה שלכם. כפי שדיברתם בתחילת השיעור עליכם להפוך לתודעה צלולה ונקייה.
הדרך להגיע לצלילות תודעתית היא הרפיה מלאה. הרפיה מלאה במימד הארצי יוצרת ניקיון במימד הרוחני. במצב של צלילות ובהירות נוצר חיבור או השתקפות של התודעה הארצית עם התודעה הנעלה והן מתאחדות ביחד.
במקום הזה אתם מתחברים לכוח התודעה שלכם. ככל שתחוו את עצמכם עמוק יותר בהוויה הזו, כוח התודעה שלכם ילך ויתעצם. אז תוכלו להשתמש בו במימד הארצי. כמו לשלוט על החיים, להפעיל מכשירים רק ע"י כוח התודעה, כמו שביקשתם. זה לא רחוק מכם. זה לא עניין של זמן או תהליך, זה רק עניין של צלילות מחשבתית. שוב בתהליך אנו חוזרים ואומרים לכם להרפות מהחומר, מהאחיזה בפיזי. כוח התודעה שלכם מתנקה, הופך להיות צלול ונקי. אז הוא מתאחד עם האנרגיות הרוחנית הגבוהות.
ברגע שנוצר האיחוד בין ההקרנה המחשבתית בכל המימדים , יש לכם אפשרות לשלוט בכוח התודעה במימד הארצי.
זה נראה מסובך כרגע ובלתי אפשרי , אך, כשתנסו לעשות זאת ,כל פעם שתנסו לאחד את כוח התודעה הבין מימדי המצב ילך ויתעצם, עד שתצליחו לשלוט במימד הארצי ע"י כוח התודעה. זה תהליך ואימון, הפרקטיקה כאן חשובה ביותר. תתחילו מהמקום של הוויתור , וויתור על האחיזה בחומר, ברצונות שלכם, בחלומות שלכם, וותרו על האחיזה בפיזי. תוותרו, תלמדו את עצמכם לוותר לעצמכם, לאחרים, וותרו על הכעס, על חוסר האמונה, על הצורך במכשולים הפיזיים. מילת המפתח כאן היא להרפות ולוותר.
אין זה מספיק להתחבר רק לאור ולאהבה, כפי שרבים מכם חושבים. עליכם קודם לוותר על המימד הארצי ואז להתחבר לאנרגיות של אור ואהבה. זכרו כי בוויתור יש המון עוצמה וכוח.
הוויתור זו הדרך שלכם לחופש. חופש מהתלות שלכם באנשים שסובבים אתכם, מהעבר, מהכישלונות, תלות בפחד ובכעס.
זכרו כי וויתור זו העוצמה הנעלה ביותר. אהבו את עצמכם עד כדי כך שתסכימו לוותר. בוויתור יש אנרגיה אלוהית טהורה,
אנו מחברים את הנאמר עד כה לשיחה שניהלתם בתחילת השיעור. בשיחה דיברתם על סמל פרח החיים. פרח החיים הוא סמל של אנרגית היצירה והבריאה. המגן דוד או המרכבה הם סמלי היצירה הזכריים , הם הכוח האקטיבי של בריאה. פרח החיים זו אנרגית היצירה הנקבית, אנרגית היצירה של הבריאה.
ע"י היצירה והוויתור, אתם יוצרים מעגל של שלמות. זה נשמע כמו דבר והיפוכו, כי ביצירה יש עשייה, יש חומר. בוויתור יש ניתוק מהחומר,יש שחרור, כך נוצר מעגל החיים והמוות, מעגל היצירה, השלמות המלאה ביותר נוצרת כשיש איחוד בין ההפכים, אז אתם מגלים את האיזון המלא. כמו פלוס ו מינוס, הם אינסופיים. כל אחד מהם יכול להמשיך לאינסוף, אך, כשהם ביחד הם מאזנים אחד את השני, הם מגיעים חזרה לנקודת האפס, שהיא נקודת הבריאה. אין סוף לכיוון האנרגיה הנקבית (-) והזכרית(+) , רק אם נאחד אותם, ביחד הם חוזרים למקום היצירה הראשונית, מקום הבריאה. כאשר אדם נמצא רק באנרגיה זכרית (אקטיבית) או באנרגיה נקבית ( פסיבית), הוא מתרחק מהמהות העצמית שלו, איחוד של האנרגיות מביא אתכם למקור האלוהי הטהור ביותר. הוא מתחבר לכוח היצירה האלוהי הטמון בו. תלמדו לאחד את שתי האנרגיות ולהתחבר לפוטנציאל האנרגיה האלוהית שטמונה בכם. האנרגיה האלוהית היא כוח היצירה החזק ביותר, אל תחששו לוותר. ככל שמוותרים יותר אתם מתנקים מהחומר , מתעלים לרבדים גבוהים יותר, ואז יש לכם את היכולת לראות את החיים מדרגה גבוהה יותר של הוויה רוחנית. דברים אלה נראים לכם כרגע מנותקים ולא ברורים , אך אם הזמן הם יתבהרו לכם לאט ,לאט.
הדרך שלכם היא השלמות הפנימית שבכם.
היו ברוכים, למדו את עצמכם לאהוב. אהבו את עצמכם כדי שתלמדו לוותר.
אוהבים אתכם מאד.
ברוכים אתם."