שקט פנימי

שקט הפנימי

"….העולם שלכם רועש מידי, מוקף בקולות וצלילים. כבר דיברנו איתכם על כך, כדי להגיע לשלווה הפנימית, לשמחה הפנימית, עליכם להיות בשקט. זו תמצית ההוויה שלכם, זו התפילה האמיתית, זו המהות המדיטטיבית שלכם. אל תתנו לרעש החיצוני להסיט אתכם מתוך המהות הפנימית. רק בשקט תגלו את התשובות. רק בשקט מתפתח החיבור האמיתי שלכם עם כוח התודעה הנעלה.
עליכם להרבות בשקט, לא רק בהימנעות חיצונית, אלא, גם ביצירה המילולית שלכם. הכוונה היא – לדבר פחות. לשקול את המילים שנאמרות, לא למהר להגיב, לענות, לא למהר לבקש, לתבוע את הסביבה. קחו מספר נשימות, אפילו נשימה אחת תספיק, לפני שאתם מדברים ואומרים את אשר עולה בליבכם. נשימה זו תאזן את המילים, תנקה את הגרון- את שקרת התקשורת. בתהליך הזה תתחילו להיות מודעים גם לנשימות שלכם. מחשבות רגועות יוצרות התנהלות רגועה בחיים. הם יוצרים את השקט והשלווה הפנימית. שלווה פנימית אינה קשורה לדינאמיות של חייכם, היא קשורה ל-mind, לתפיסת העולם שלכם. לתודעה, למילים הנאמרות יש כוח, כוח היצירה וכוח הרס. האנרגיה המלווה את המילים נותנת את העוצמה שלהם.כאשר אתם מדברים בניחוחות, ברגיעה, המילים זורמות מכם ליצירה נינוחה ורגועה, המשפיעה על הסביבה,על האנשים איתם דיברתם. כאשר אתם מדברים בכעס ובצעקה, האנרגיה המלווה את המילים היא אנרגיה של תוקפנות וחידלון. לא משנה מה תוכן הדיבור, לא משנה מה כוונתכם, הסיכוי כי הצד השני יקשיב הוא קטן, לכן, כאשר אתם רוצים לדבר אל אחרים, עליכם ליצור תקשורת והבנה, לעזור לשני לקבל את דבריכם. עליכם להבין מהי צורת הדיבור שלכם. היו עדינים ואדיבים יותר אחד לשני, כך תצליחו לשפר את התקשורת ואת מערכת היחסים. בעיקר המערכת הביתית- עם הילדים ועם בן הזוג. אותה אנרגיה הנשלחת החוצה משפיעה גם פנימה, עליכם. כאשר המחשבות שלכם (לא משנה תוכן) מונעות על ידי אנרגיה רגועה ונינוחה, הן יוצרות הצלחה וריפוי. כאשר המחשבות שלכם מונעות על ידי לחץ וכעס הן יוצרות חידלון ומתח בגוף, מצב המוביל למחלות וכאבים, גם כאבים חיצוניים גם כאבים פיזיים. כאבים חיצונים- הכוונה לכאבים רגשיים. לכן בכל פרמטר בו נדבר איתכם, הן לגבי תקשורת חיצונית והן לגבי תקשורת פנימית שלכם עם עצמכם, השקט הוא כלי המפתח. כלי המפתח לאימון התודעה.
אנו אומרים זאת כדי לברך אתכם לרגל השנה החדשה. גם אם אינכם מחוברים לחג, כל מועד או זמן ניזון מהאנרגיה הקולקטיבית הסובבת אותו, כך נוצרת אנרגיה איכותית לאותו מועד. הכוונה כאשר מספר אנשים גדול מתכוון להתרחשות מועד מסוים או זמן מסוים, הוא מעניק לאותו יום כוח- לטוב או לרע. אתם יכולים להשתמש באותו כוח לתעלתכם. לכן, כאשר אנשים מתכווננים ליום מסוים הוא מקבל את עוצמת כוונתם. אין זה משנה לאיזו דת אתם משתייכים, אתם יכולים לנצל את אותו יום לתעלתכם. זה עובד גם להפך. יום של עצב, זיכרון, יום של כאב, על ידי התקדשות כוונותיכם אתם יוצרים באותו יום עוצמה אנרגטית היוצרת יום של פוטנציאל עצב וכאב. זה לא בגלל אנרגיה חיצונית המוזנת לאותו מועד, אלא, האנרגיה האנושית יוצרת זאת. תבינו עד כמה גדול הכוח שלכם.
לדוגמא: תשעת הימים, שלושת השבועות וכו'… אלה תאריכים ומועדים בהם רבים מאמינים כי האנרגיה העצורה בימים אלה משפיעה על תקופה קשה וחסומה. זה לא נוצר מאיכות היום,אלא, זה נוצר מהאמונה של בני האדם. לכן, בין אם תאמינו או לא, נצלו שבוע זה להתחדשות וליצירה. היו שקטים ורגועים כדי ליצור שנה של שקט עבורכם, עבור כלל האוכלוסייה. בעיקר באזור שלכם, הזקוק לשקט ורגיעה. אך, בעיקר עבור עצמכם. שתהייה לכם שנה של שלווה ורגיעה ,שנת אנרגיות מבורכות של יצירה איכותית ושמחה.
זאת נאחל לכם, קבלו את אהבתנו, היו ברוכים.
"לגבי תורת הפאנג שווי עליה דיברתם בתחילת המפגש: הבסיס העיקרי הם בני האדם. כאשר אנשים מחדירים לבית אנרגיות של שקט רגיעה הם משפיעים על איכות כל בני המשפחה, המחשבות שלכם יוצרות מציאות, המציאות יוצרת מחשבות, שניהם מזינים ומוקרנים האחד מהשני.
ניתן להעצים צד אחד של המעגל, שהוא התודעה האנושית, כדי להשפיע על המארג העדין של אנרגיות הבית והשפעתם על חייהם של כל תושביו. לכן, אם תמצאו את דרך השקט והשלווה בתוככם תשפיעו על כולל תושבי הבית, על מערכות יחסים, על הילדים וגם על הסביבה הקולקטיבית.
היו מבורכים אתם. "
רותי- הכוונה היא ממש פיזית, לעשות, לקחת מספר דקות ביום בהם נהיה בשקט. זו מהות הויפאסנה, זו המהות האמיתית, זו לא הקצנה. ככל שאדם מדבר יותר במהלך היום, חשוב לו לעשות מדיטציית שתיקה.
שבו בשקט תאפשרו לשחרר את כל המחשבות, התחברו לתודעה העצמית שלכם, קחו לכם את הזמן לשקט מדיטטיבי. בהצלחה.