שנת 2011

" שלום לכם ילדי, אהובי, ילדי האדמה, פרחי השדה.
שלום לכם ילדי, ילדי האור , ילדי האהבה,
זה זמן של מחילה, של סליחה, זמן של אהבה מחודשת. עליכם לסגור מעגלים, מעגלים נסגרים ונפתחים. מעגלים נסלחים, מעגלי ילדות, מעגלי בגרות, מעגלי סיום. זה זמן של מחילה, של סגירת מעגלים.
אנו אומרים זאת כי תקופה זו הינה תקופה של תהפוכות רבות. עליכם לסלוח, לוותר, לשחרר ( כבר נאמר לנו רבות ). זה זמן של שינוי מבורך שיבוא מתוך סליחה, הבנה וכבוד לעצמכם ולסובבים אתכם. אפשרו לעצמכם סגירת מעגלים פנימיים וחיצוניים ( מראים לי את סמל פרח החיים- מעגלים היוצרים שלמות של הבריאה ), בריאה מחודשת מתוך שחרור ,הרפיה וסגירה. זה זמן שבו נפתח פתח להתחלות מחודשות ושינוי מבורך. מימד האדמה עובר תהפוכות וסגירת מעגלים כדי להיפתח מחדש.
שנה זו היא פתח להתחלה ושינוי, אך הבינו כי התחלות מרובות יוצרות כאוס, בלבול וחרדה. עליכם להאמין בדרככם ובצדקתכם, להיות מקובעים להווייתכם, לדרככם הרוחנית, אל תתמהמהו ואל תתבוללו לתוך הסחרור הסביבתי האופף אתכם. כל שנאמר לכם עד כה בא להבהיר את התהליכים הקורים כעת. זמן ומצב בו דברים נסגרים ואפשרויות נפתחות.
שנה שעברה הייתה שנת סגירה, פרידה, שינוי וסליחה. כעת , בשנה זו נפתח פתח להיטהרות ושינוי, בשנה זו האנושות תעבור תהליך מואץ של שינוי, עליכם לשחרר, להרפות ולסגור מעגלים בכם, זה זמן לפתוח פתח חדש.
גם אם תרגישו כי עת זו יוצרת תהייה , בלבול, קושי- זו הדרך, זה זמן להתחלות ושינוי- נצלו פתח זה הנפתח לאנושות להביא לכם הצלחה מרובה לחיים. אל תתפסו לבהלה ולחרדה שסביבכם. בשנה זו יחוו רבים תהפוכות של שינוי.
אנרגיה גבוהה תביא לכם התחלות, שינויים, פתיחות והצלחה.
עליכם לדעת כי תהליך של שינוי מוביל לכאוס ופחד מהשינוי, פחד שילך ויגדל. בשנה זו יגבר הכאב והעצב. עליכם לעמול , להתגבר ולהביא להצלחה. ככל שהאנרגיות יהיו גבוהות כך תהיה זו שנה מבורכת. חשוב לשמור על תהליך רוחני פתוח עם תדר מחודש…."