שמחה

שמחה

התקשור הנ"ל נמסר בבוקר תקשור פתוח, ותוקשר דרך רותי . המסרים שוכתבו ע"י התלמידים. אנו מעבירים לכם את הטקסט בשפתו המקורית. קריאה מהנה.
שמחה – זהו הנושא עליו נדבר היום. אנו רוצים לחבר אתכם לאנרגיית השמחה. דיברנו אתכם רבות על כוחה המרפא של השמחה, אתם יודעים זאת, אנו מעבירים מסר זה להזרים אנרגית שמחה למימד הקולקטיבי. מהי שמחה? איננו מדברים על שמחה מתוך תלות חיצונית.לדוגמא: להיות שמח באירוע מסוים או להיות שמח כי דבר מה קורה לך בחיים. איננו מתכוונים לשמחה זו.
הסברנו לכם כי שמחה אמיתית אינה תלויה בדבר חיצוני. כל זמן שאתם תולים את השמחה בגוף חיצוני כמו, אירוע, אדם מסוים, בן זוג, ילדים וכו'… אתם חוסמים את השמחה מלהיות חלק מההוויה שלכם. כל זמן שאתם חווים את השמחה מחוץ לעצמי שלכם היא תהפוך להיות מאוחדת עם ההוויה שלכם. הסברנו את זה בעבר. אנחנו מתכוונים לשמחהכאנרגיה ולא כרגש. אנרגיה נקייה הבאה ממקור ההוויה שלכם, קארמות (בחירות ושיעורים שבחרתם לפני שנולדתם לחוויית החיים הנוכחית) לא מתחברות רק לחוויות סבל. אתם מקשרים את הקארמות שלכם לחוויות קשות, לאירועים בחיים דרכם אתם לומדים במימד הארצי. מכיוון שאתם מקשרים את הקרמה לחוויית קושי, אתם כל הזמן מסתובבים במעגלים של מסה חיצונית בת תלות של עשייה סיזיפית, אין סופית, של בהתעסקות בסבל.
אך כשם שיש לכם בחירות קארמתיות מהמקום של הכאב ( אל תתרגמו אותו כעונש, כהענשה עצמית), אתם יכולים להתחבר לקארמות של השמחה. היכולת שלכם להשתחרר ממעגל הסבל תלויה בהתחברות שלכם למעגל השמחה והאהבה. אתם יכולים לבחור חוויות כואבות במעגל החיים הנוכחי, והן אינסופיות (כיוון שהישות שלכם היא אינסופית היא מצנרת ידע וחוויות מתוך מרחב הנשמה, אליה היא מחוברת. לכן מעגל הסבל הוא אין סופי) כמו שאתם יכולים להתחבר למעגל הכאב והסבל כך אתם יכולים להתחבר למעגל השמחה וההצלחה. מדוע כל כך קשה לכם לקבל את זה?מדוע קשה לכם לקבל את דברינו היום? אנו מרגישים את חוסר השקט שלכם, אתם זזים ונעים כאשר אנו מדברים איתכם על נושא זה.
שאלה של שרה: אולי אנחנו לא יודעים מה זו שמחה?
אתם יודעים הכול, אתם כל כך שבויים בסבל, בבחירות בישום הבחירות שלכם בדרך קשה וכואבת עד שאינכם מוכנים לראות כי יש גם אפשרות אחרת. בחירות של השמחה. גם הן אינסופיות, גם הן נובעות ממקור הנשמה. בתוך הנשמה נמצאות כל חוויות החייםהמשמחות והכואבות שחווייתם בכל מחזורי החיים שעברתם, מעגל הסבל הוא אינסופי ומעגל השמחה הוא אינסופי, כאן באה לידי ביטוי הבחירה, זו הבחירה החופשית שלכם. בחירה לא ממקום שיפוטי של חווית טוב או רע, זהפשטני מידי, אלא מתוך שליחות, מתוך השליחות של הנשמה שלכם והאחריות שלה למימד הארצי. אתם ישויות אור שנולדתם לתוך מימד האדמה, לא כדי לחוות את החושך, אלא להזרים את האורלתוך מימד האדמה. עוצמת האור והחושך במימד הזה תלויה בכם. העולם הוא לא רע או טוב, אתם יוצרים את אנרגיית העולם שלכם בזרימה האנרגטית שאתם מביאים לפה. איבדתם תקווה כי אפשר לייצור עולם טוב יותר, איבדתם תקווה בבני האדם. אתם חיים בשביל לחיות, מתמקדים רק בעצמכם. אתם לא מבינים את הכוח שלכם – הכוח של היחיד. גם כשאנו אומרים לכם זאת אינכם מאמינים, יכול להיות אדם אחד בעוצמה של אלף, ויכול להיות אדם אחד בעוצמה של אפס. במימד הקולקטיבי מתייחסים לניצול הפוטנציאלי של כל אחד ואחד.לכולם אותה יכולת אך המימוש שונה מאחד לשני. זה תלוי רק בכם. חושך הוא אי עשייה, מצב של חידלון. כשיש חושך ומדליקים את האור, האור מתעצם וגדל. ככל שהעוצמה שלו רבה יותר הוא מאפיל על החושך סביבו. תחשבו לדוגמא מה עושה נורה אחת בחדר חשוך. אך גם העוצמה שלה משנה התוצאה. תשנו את התדר שלכם מ 20 – 100 וואט, אפילו 1000 וואט ,אתם נורה אחת .
תרפו מהמקום של הסבל, רק להרפות, תרפו מהצורך להתמקד בשלילי, לרחם על עצמכם, לא להאמין, לשלוט על הסביבה – כל המאפיינים שאתם כבר מכירים, תרפו.
פשוט תהיו בחוויית החיים שלכם. תפקחו את העיניים בבוקר בהוויה של ברכה, תברכו את החיים שלכם – לא משנה מה קורה לכם במציאות. בעיקר תברכו את עצמכם, תנסו יום שלם לא לדבר שלילי. יום שלם להתמקד בטוב. אין טעם בידיעה בלי עשייה, אם לא תעשו לא יקרה דבר. המימד הארצי הוא מימד של עשייה, זה שאתם באים למפגשים ושומעים את דברנו – זה טוב, אבל זה לא מספיק אם לא תתחייבו לעשייה. נתנו לכם את התרגיל של שחרור המחשבות השליליות, אתם זוכרים?
תרגיל בו אמרנו לכם להכין רשימה של הדברים המפריעים לכם ובמשך חצי שעה ביום לא לחשוב עליהם. ולמחרת תאריכו את פרק הזמן לשעה.כך כל יום תוסיפו חצי שעה למשך שבוע.זוכרים? השבוע אנו מבקשים מכם לבחור יום אחד של שמחה. יום שבו לא תרחמו על עצמכם, באותו יום אל תתרגמו את החיים שלכם לשפה שלילית, אל תקשיבו לדברים שליליים. בקשו זאת מהסביבה. אולי זה ידרוש מכם לא לשמוע רדיו וכדומה באותו יום. יום שתגדירו לעצמכם אותו כיום חיובי, מפקיחת העיניים עד הערב. לפני השינה, כאשר אתם עושים מאזן יומי, תחשבו רק על הטוב של הדברים באותו יום. תחשבו על הטוב בבן הזוג שלכם – אפילו תכינו רשימה של התכונות החיוביות שאתם מוצאים בו. תיזכרו בתמונות ובחוויות מהחיים שלכם, חוויות שהעשירו אתכם. תוכלו להיעזר באלבום תמונות. באותו יום תכתבו רשימה של התכונות החיוביות בילדים שלכם, בחיים שלכם, עליכם לכתוב את הדברים על דף, באותו יום תעברו בבית בין החדרים, ותרשמו רק את הדברים החיוביים, מה אתם אוהבים בבית, תמונה יפה שאתם אוהבים, מכשיר חשמלי שטוב לכם איתו וכו'.. עליכם להכין רשימה של כל הדברים החיוביים בחיים שלכם.
אך הרשימה החשובה ביותר הן התכונות החיוביות בכם. מה אתם אוהבים בחיים שלכם, במראה שלכם, בעשייה שלכם. התחילו את היום ברשימה פיזית זו, ותחזיקו בה לאורך כל היום בתודעה שלכם. אתם יכולים להעשיר את היום הזה בדברים שאתם אוהבים, כמו ספורט, סרט או ערב שירה.תבחרו מה שאתם אוהבים.זו המשימה שלכם להמשך השבוע. שימו לב איך אתם מרגישים גם בשאר הימים השבוע. ככה תתחילו להתחבר לאנרגיית השמחה. זה רק כלי, התרגיל הוא כלי לאימון התודעה. בלי הכלים לא תחוו שינוי, אנו מציעים לכם לבחור יום קרוב – מחר, מחרתיים. כדי לראות את ההשפעהשלו על כל שאר השבוע, וגם כדי שלא תשכחו. משום מה יש לבני אדם כיום נטייה לשכוח לעשות תרגילים כאלה,יותר קל לכם להתחבר לרשימה של דברים שליליים- תחשבו על זה.
עכשיו זה הזמן להזרים אנרגיית שמחה למימד הארצי. תמיד תזכרו כי אתם נורות בעלת קיבולת אין סופית (גם עשרת אלפים וואט)".
רותי אומרת שהם מתארים לה את זהכאילו שיש אנרגיה אין סופית הזורמת בערוצים למימד אדמה.בדרך יש שנאים שמקטינים את האנרגיה עד שזה מגיע ל"מכשיר".השנאים נוצרים כדי שזה לא יישרף.
"ברגע שתזככו את עצמכם ליכולת קבלה גבוהה יותר, השנאים האלה יפחתו עד שייעלמו לגמרי.השנאים נוצרים מתפיסת העולם שלכם. כשאתה מאמין שאתה כלי של 10 וואטיהיו לך הרבה שנאים – תלות בעבר, בכעס, צורך במתח בחיים, תצרו בעיות בזוגיות, בילדים אתם כבר תמצאו את הדרך. תחליטו שאתם כלי של 1000 וואט ותתחילו לשחרר את השנאים, עד היום שבו תבינו שאינכם זקוקים כלל לשנאים. תוותרו על הפחד, תבינו שהשנאים הללו הם מנגנוני הגנה. אינכם זקוקים להם. תברכו את עצמכם, תברכו את העולם. ברוכים וברוכות אתן."
הם ביקשו לעשות משהו חדש משבוע הבא.בכל מפגש ייבחר אחד מהקבוצה והוא יוכל לשאול שאלה אישית. זאת כדי לתת לנו הכוונה אישית.