שינויים

שינויים – מדיטציית הליכה דרך קירות

"שינויים קורים בכל יום, בכל שעה, בכל רגע, בכל שנייה. חוויית החיים שלכם היא פוטנציאל לשינוי.
שינויים הם אנרגיית החיים, אנרגיה של זרימה, של הנעה (מלשון תנועה). שינויים יוצרים את מחזור החיים. כל רגע בחייכם הוא פוטנציאל של תנועה, של שינוי. עליכם ללמוד לקבל את השינוי מתוך אהבה, לא לפחד ממנו. שינויים קורים בכל מקום, גם הגוף הפיזי שלכם עובר שינוי כל יום, מתחדש ומתקלה. בכל רגע, בכל שנייה מתקיים פוטנציאל השינוי בתוך הגוף הפיזי, בתוך ההוויה שלכם.
שינויים זו אנרגיה מבורכת, אנרגיית הבריאה. שינויים זו אנרגיה מתדר מים, סימבולית מים יוצרים תנועה, זרימה, פוטנציאל של תנועה, שינויים זו אנרגיה מבורכת, זו אנרגיה המזינה ומביאה לכם אפשרויות של התחדשות, של חיות, בתוך חייכם. ההפך מאנרגית השינוי זה המוות, בו אין תנועה, בו נוצר החידלון. אך,גם בתוכו טמונה אנרגית שינוי ( בשיא היין נמצא הגרעין של הנגטיב, אנרגיה נגדית, היפוך התהליך, לכן בשיא היין, המוות, קיים פוטנציאל התנועה והשינוי) אך מסוג אחר. שינויים זו אנרגיה מבורכת, האמינו בכך. כדי להתחבר לעוצמה החדשה של השינוי, עליכם לשחרר את הפחד, הפחד הוא זה שמשתק אתכם, לכן אתם חווים את תנועת השינוי ככאב, תסכול ומעצורים. כל זמן שהפחד מניע אתכם אתם חסומים מלחוות שינויים מבורכים. כל זמן שהפחד מקנן בכם הוא מעכיר את תנודות המים ויוצר שינויים לא מבורכים. מים בתנועה מביאים חיים התחדשות, זרימה מבורכת, אך כאשר המים עומדים הם מקור של תחלואה ומוות. גם החיים, כאשר החיים בתנועה הם מבורכים מביאים תנועה של התפתחות והתחדשות, ממלאים אתכם באהבה ושמחה , אך, אם אתם ממלאים את עצמכם בפחד, עוצרים את התהליך,אתם יוצרים בתוככם תסכול ותקיעות, חייכם הופכים להיות טלטלה מלאה עצב וכאב.
זכרו כי המקור אינו בשינוי, שינויים זו אנרגיה מבורכת. המקור לכאב נוצר מהפחד לשינוי. הפחד הוא שיוצר את הקושי לא השינוי עצמו. ככל שאתם פוחדים יותר הכאב גדל והפחד מתעצם, כך אתם יוצרים מעגל הזנה שלילי. זכרו, שינויים קורים בכל רגע, בכל שנייה. אינכם יכולים לעצור אותם, אך, האנרגיה שבכם קובעת האם השינויים יהיו מבורכים, האם השינויים יפתחו בפניכם דלת להצלחה או דלת לכאב וקושי.
זכרו,כי שינוי זו אנרגיה מבורכת. ברכו את חייכם, היפתחו לשינוי, הזרימו אור ואהבה. זכרו כי בכל רגע, בכל שנייה, טמון פוטנציאל של שינוי, אל תעברו לידו ללא הבחנה ….. קבלו את החיים בשמחה לשינוי מבורך, היפתחו, זרמו, תנו לשפע ולאושר לבוא אליכם. היו ברוכים ".
רותי – בהמשך התקשור ניתנה מדיטציית הליכה דרך קירות מכיוון שכל התלמידים היו במצב מדיטטיבי לא שוכתבה המדיטציה ע"פ דברי התקשור. אני מביאה בפניכם עותק של הנחיית מדיטציית "הליכה דרך קירות", בהצלחה….

מדיטציית הליכה דרך קירות

לנשום עמוק להיכנס להרפיה ולשקט (הרפיה ספירה מ- 10 עד 1)
תחשבו על מושג החירות מה אומר החופש עבורכם? כיצד להגיע לחירות להשתחרר מכל הכבלים היומיומיים, הכבלים הפיזיים שחוסמים אתכם. תנסו לראות את כל הקירות שיצרתם בתודעה. כל הקירות שעוצרים וחוסמים אתכם מלחוות את החופש הפנימי.
אתם במהותכם יצורי חופש, חופשיים ומאושרים. תנסו לבדוק מה עוצר? מה חוסם? מה בניתם בתודעה שעוצר אתכם היום.

נתקרב לקיר הראשון שעומד מולנו. זהו קיר העבודה- תסתכלו עליו תראו אותו מולכם? מה הוא משדר לכם? כיצד אתם יכולים לעבור אותו?
האם הוא עוצר אתכם? האם הוא כל כך גדול שאינכם יכולים לעבור מעליו? האם הוא קטן שאתם יכולים לשבור אותו בקלות? תתבוננו בו? האם אתם מטפסים עליו בקושי? תלויים בו ואינכם יכולים לעבור אותו?… מה אומר לכם המושג עבודה?
אם אתם מרגישים כי קיר העבודה חוסם אתכם. פשוט תרפו, תשחררו ואז תראו שאתם יכולים לעבור דרכו- עיברו דרכו… כאילו שאתם שקופים ויכולים לעבור דרך הקיר.

הקיר השני- הוא קיר הזוגיות- איך נראה קיר הזוגיות שבניתם בתודעה שלכם? האם אתם תלויים בו? מטפסים עליו? האם קשה לכם להתמודד איתו ולעבור דרכו? האם הוא עוצר אתכם?
תתבוננו, תנסו להבין איזה קיר יצרתם בתודעה שלכם בנושא הזוגיות?…..
שוב תרפו ותעברו דרכו.

הקיר השלישי- הוא קיר הילדים, התבוננו בו, איך נראה קיר הילדים? איזה ילדים או חוויות בונים אותו? מה הוא אומר לכם קיר הילדים…. שוב עברו דרכו.

קיר רביעי- הוא קיר המשפחה. תסתכלו מי מהמשפחה המורחבת בונה לכם את קיר המשפחה, מה עוצר אתכם בנושא המשפחה. ושוב עברו דרכו…

קיר החמישי- הוא קיר העבר. תראו מה בונה לכם את קיר העבר. אלו חוויות מהעבר ומהילדות או מקרים מהעבר שעדיין עוצרים אתכם ובונים לכם את קיר העבר…עיברו גם דרכו.

קיר שישי- חברים. מיהם החברים שבונים לכם את קיר החברות? מיהם החברים שעוצרים אתכם? תדברו אליהם תשחררו אותם מתוך התודעה שלכם ותעברו דרך הקיר.

קיר שביעי- בריאות שוב תבדקו את קיר הבריאות, איך הוא נראה ועברו דרכו.

קיר שמיני- שפע, כסף. מה היחס שלכם לכסף ולשפע. כיצד נראה קיר הכסף. האם הכסף עוצר אתכם, חוסם אתכם בחיים? עברו גם דרכו…

קיר תשיעי- קיר החומריות: הבית, מכונית או כל חפץ שברצונכם להשיג או שהשגתם וכעת אתם פוחדים לאבד אותו? מה יושב לכם בקיר הזה? איזה דבר חומרי ברצונכם להשיג וקשה לכם והוא הופך להיות קיר בתודעה שלכם?….. עברו דרכו.

קיר עשירי- קיר ההגשמה העצמית. האם גם ההגשמה העצמית הפכה להיות קיר עבורכם? מה אומר לכם המושג הזה? כיצד אתם מתייחסים לעצמכם? לאהבה שלכם לעצמכם? מה אינכם אוהבים בעצמכם שהפך להיות קיר עבורכם? האם זה תכונת אופי? האם זה המראה שלכם שחוסם אתכם? מה מפריע לכם בעצמכם שהפך להיות קיר בתודעה שלכם….

קיר אחד עשר: רוחניות- כן. גם רוחניות יכולה להפוך להיות קיר בתודעה שלנו. מהי רוחניות עבורכם? האם אתם תלויים בקורסים, בתרגולים, במורים….
תעברו גם דרכם… עד שתגיעו למקום שהוא ללא קירות. ללא חסימות, ללא מעצורים. זהו המקום של החופש המוחלט להבין שאין דבר שחוסם אותנו בחיים.
תרגישו את החופש, את הכוח לעשות הכל… תרגישו את החופש. תהיו בו כמה זמן שרק תוכלו.
כשתסיימו תחזרו לכאן ועכשיו.