פחד מהמוות

תקשור הפחד מהמוות

"אתם חלק מהכוח האלוהי על פני האדמה בכל מצב הוויה בו תהיו. אתם הבט של האנרגיה האלוהיתעל פני האדמה. כוח האלוהים הוא חלק מכם, אותו ניצוץ זוהר המניע אתכם בכל אשר אתם בוחרים.
אין אני נפרד מכם, אתם הבט שלי בכל מובן, בכל הוויה שתחוו הן במימד הארצי והן במימד הרוחני. כוח האלוהים הוא חלק מכם,לכן אינכם צריכים לחשוש לא מהחיים ולא מהמוות. מצב ההוויה שלכם הוא אחד. אינכם משתנים כאשר אתם עוזבים את פני האדמה. אתם אינסופיים. המוות הוא חלק מכם,בתהליך אתם רק משתחררים ממצב זה של היווצרות ארצית, ברמה הרוחנית אתם אחד. אתם יודעים זאת, כל זה נאמר לכם מזמן.
הבעיה העיקרית של האנושות – הפחד, הפחד מהמוות הוא זה שעוצר ויוצר את הקושי שלכם להשתחרר מהמימד הארצי, בגלל הפחד מהשינוי,הפחד מהלא נודע, אתם יוצרים חסימה, קיר הפרדה בין החיים הארציים להמשך חווייתכם בתוך המימד הרוחני. בהיבט רוחני אין שינוי מצב, ישנו שינוי תודעתי. התודעה היא אחת. אם תאפשרו לתודעה המלאה שלכם להתהוות דרככם במימד הארצי תבינן כי אין כאן שוני, יש במוות תהליך זורם.
שאלה : מדוע קיים הפחד?
תשובה: תשאלו את עצמכם מדוע אתם פוחדים כל כך ונאחזים בחיים. כולכם יודעים כי זו אשליה פיזית, זמנית.
מדוע אתםנאחזים בחומר שהוא רק כלי?
מדוע אתם נאחזים בגוף החומרי שהוא רק כלי הוויה ?
בכל מצב בו אתם נאחזים, אתם מזרימים את הפחד לתוכו. מכאן נוצרת החסימה, בגוף הפיזי, בחיים החומריים שלכם, בזוגיות, בעבודה, עם הילדים- כל פרמטר בחייכם מושפע מכך. היום לא שאלתם על החיים הפיזיים באתם לקבל ידע לגבי החוויות שלכם מעבר לגשמי.
רציתי רק להבהיר לכם כי מוות הוא תהליך טבעי, פשוט וקל. בגלל הפחד שלכם אתם הופכים אותו לקשה וכואב. ברגע שאתם מרפים ומאפשרים לישות שלכם להשתחרר מהאנרגיות החומריות שעוטפות אותה במימד הארצי,המוות יהיה טבעי יותר. ככל שתשחררו את הפחד מהמוות, המוות יהיה לכם יותר ברור, יותר זורם, גם העצב יחלש ויהיה לכם קל לקבל אותו. לשחרר את אותם האהובים לדרכם.
מה אתם מבקשים לדעת בהקשר זה?
שאלה: אנו מבקשים לדעת יותר לגבי סוגיית תרומת האברים אחרי המוות?
תשובה: האם את באמת חושבת כי הגוף החומרי ללא החלק הרוחני הוא העיקר, הרי כישות אתם חווים את עצמכם מספר פעמים במימד הגשמי, כשישות משתחררת מהגוף הפיזי עליכם ללמוד לוותר, לשחרר את החומר, תבינו כי החומר רק כלי, רק בית. אין בו קדושה ללא רוח, ללא ישות רוחנית. אל תסגדו לו. לגבי סוגיה זו: תרומת אברים חייבת להיות מהחלטה שלמה. אם התורם (הנפטר) ואותם אנשים המאפשרים לתרום את האברים (משפחה וכדומה) שלמים עם ההחלטה ויכולים להשתחרר מהאחיזה החומרית במחשבות שלהם, אין בכך בעיה. אך, אם מעשה זה נעשה מתוך הססנות ופחד, מתוך אחיזה חומרית, אתם עלולים לקשור את ישות הנפטר עם האדם החי (אותו אדם שמקבל את האיבר) ולא לאפשר לה להשתחרר מהמימד הארצי. זה לא קשור לגוף הפיזי זה קשור לתפיסה תודעתית.
בתרבות שלכם יש יותר מידי אחיזה בחומר. יש יותר מידי תלות ופחד. תהליך זה חייב לבוא מהאהבה מלאה, עליכם ללמוד לשחרר את האחיזה שלכם, באהבה מלאה, ללא תנאי. האגו הוא זה שעוצר אתכם,הוא זה שחוסם. אין מקום לצער, בודאי לא על האדם שנפטר, כל תפיסת המוות שלכם שגויה, לכן, היא כל כך קשה, לכן יש כל כך הרבה סבל ומחלות לעת זקנה. תרומת אברים היא מעשה חסד,היא הענקה עילאית. כשתבינו זאת תעשו אותה בלב שלם, באהבה מלאה,שחררו את הפחד והדעות הקדומות מסוגיה זו.
עליכם לעזור לאדם הנפטר להשתחרר מחיים אלו .
שאלה: באיזו דרך?
תשובה:באהבה! למדו את עצמכם להרפות, להבין, לקבל, לא להתלות במת.תבינו כי העצב והצער הוא שלכם, הוא זה החוסם אתכם. כשם שאתם אוחזים בחומר אתם גם אוחזים באנשים סביבכם, בהורים, בילדים, בשכנים, בבן הזוג וכד'. ככל שתאפשרו לעצמכם להשתחרר מהאחיזה החומרית יהיה לכם קל להשתחרר מאנשים. אהבה היא לא תלות! תפרידו ביניהם. תלות זו חסימה אהבה היא שחרור, אם אתם באמת אוהבים עליכם לדעת לשחרר, גם בחיים וגם במוות.
קבלו את המוות בקלות שלו. מוות הוא תהליך טבעי, כשם שאתם מקבלים את הלידה קבלו את המוות. עליכם לשמוח בלידה ובמוות באותה צורה. כך יהיה לכם קל לשחרר את הפחד מהמוות שלכם. האחיזה במוות של האחר נובעת מהפחד מהמוות שלכם. נסו לחשוב ממה אתם פוחדים? ראו במוות לידה מחודשת לידה של הישות במימד הרוחני.
ככל שאתם מחוברים לכוח התודעה הנעלה שלכם במימד הארצי כך תקבלו את המוות כחלק מהחיים שלכם, כמעבר. מוות אינו סוף.הוא גם לא התחלה,הוא שינוי של דבר קיים ומתמשך.
בעבר הרחוק לא היו לידה ומוות, מצב האנושי יצר את התהליך של הלידה והמוות.
שאלה: מדוע איננו מגיעים עם הידע הזה?
תשובה: דפוסי המחשבה, פחדים, תפיסת העולם שלכם אינם נמחקים עם המוות, הם יוצרים את המציאות העכשווית שלכם ואת המציאות הבאה שלכם. כל הידע קיים בכם. אין מישהו שחוסם אתכם, הידע אינו נסתר מכם. בכל התורות שלכם מדובר על זה. אתם אלה שיוצרים את הפחד ואת החסימה. אתם אלה שיכולים לשחרר אותה, אין מישהו שיוצר בכם את הפחד זו היצירה המקורית שלכם. קחו עליה אחריות. התודעה שלכם היא כאן ועכשיו. הידע שלכם הוא כאן ועכשיו. אתם יכולים לשחרר הכול, למדתם את זה. ככל שתאפשרו לעצמכם להיכנס ללא מודע שלכם, הידע יעלה ויתגלה בפניכם. הוא לא מודע כי אתם יצרתם זאת, אך, כדי לשחרר את החסימה שיצרתם ראשית עליכם להתחייב על החיים, עכשיו, במודעות הנעלה שלכם.להתחייב על האהבה שלכם, על החמלה שלכם אחד לשני, להתחייב לשחרר את הפחד והאגו, להתחייב לשינוי.
ככל שתתחברו למציאות הפיזית שלכם מהמקום הנעלה, כך גם הפחד ישתחרר. הידע קיים בתוככם, כאן ועכשיו, אתם יודעים זאת, ראיתם שיש לכם את היכולת להיכנס לחוויות הקודמות שלכם.
שאלה:מדוע המוות במרבית המקרים מלווה בכאב פיזי? מה ברעיון ?
תשובה: באמת מה הרעיון? תשאלו את עצמכם, מדוע אתם כל כך פוחדים למות? מדוע אתם יוצרים מוות כל כך קשה? ברמה הרוחנית כשמגיעה שעתכם אתם יודעים זאת, אינכם זקוקים לתהליך הסובב את המוות. בגלל החינוך, המסרים הסביבתיים, הפחד והתפיסה שלכם לגבי המוות, המוות נחשב אצלכם כדבר רע, מסוכן ועצוב. כל החיים אתם פוחדים מהמוות, למרות שהוא הדבר הברור ביותר בחיים. אתם יודעים כי הוא בלתי נמנע, כל אחד ואחד יחווה אותו. אתם יודעים זאת אז ממה אתם פוחדים?
תשובת של חן : אנו פוחדים שזה יקרה לפני הזמן!
תשובה: בגלל התפיסה שלך במימד הזה יש מימד הזמן. מהו הזמן?מתי הוא הזמן למוות? האם קל לכם יותר להתמודד עם מוות בגיל 80 מאשר בגיל 60 ?האם בכלל ניתן למדד את ההתמודדות מול המוות? זו התמודדות מאד אישית ואי אפשר להשוות אותה. קשה לכם להתמודד עם אדם קרוב ואהוב ללא קשר עם גילו. בעצמך חווית בשחזור גלגולים מחזורי חיים, את מבינה על מה אני מדבר.תחווי את החיים לא בגלל שאת צריכה, אלא בגלל שאת יוצרת אותם. תיהני מהווה, אל תדאגי לעתיד ותרפי מהעבר. תיהני מהכאן ועכשיו, היום את כאן מחר את "שם".
הרי כולכם יודעים כי ברמה הרוחנית אין אדם שיתאר לכם מוות כחוויה שלילית( אנשים המתארים חוויית מות קליני), גם אתם שחוויתם מחזורי חיים בשחזור גלגולים האם חווית רגע המוות נחוותה כדבר שלילי? מוות הוא אהבה אינסופית. כמו שהלידה היא אהבה אינסופית. זה הכול נובע מהחינוך ומהמסים התרבותיים סביבכם. תבינו כי אינכם צריכים לשאוף לחיים או למוות,אהבו את החיים ואת החיים מעבר, זה רק שינוי מצב, זה לא שינוי תודעתי.
התודעה שלכם היא כאן, מלאה ונגישה. עליכם לשחרר את הפחד מהמוות.
שאלה של ז'קלין: אני לא פוחדת מהמוות. אני לא רוצה לחוות חיים בלי האנשים האהובים שלי סביבי.
תשובה: זו התלות שדברנו עליה מקודם. כל הזמן יש אנשים אהובים סביבך ואת תאהבי את עצמך. אל תאחזי בהם. כשתגיע שעתם תני להם ללכת כדי שיאפשרו לך ללכת. לא משנה באיזה גיל, תרפי. אהבה שלך ושלהם לא נגמרת, אל תחוו את האהבה שלכם עם געגוע באחיזה הפיזית, כשאדם חווה את עצמו בשלמות ובאהבה עצמית הוא יכול להרפות מהסביבה.אני יודע כי זה קשה לכם בגלל החינוך. אתם מאוד נאחזים בסביבה, בפיזי, לכן אתם צריכים להיות בשליטה כל הזמן. הפחד הגדול מהמוות משתק אתכם. בגלל זה אתם סוגדים לצעירים, ופוחדים מהזקנה. הקושי שלכם לתקשר עם אנשים שנפטרו נובע מהפחד שלכם מהמוות, מהלא נודע.
יש לכם את היכולת לתקשר עם אדם שנפטר.כל הזמן, אתם חוסמים את היכולת לתקשר איתם. אתם פוחדים לפתח אותה.
דמינו עולם בו אתם יכולים לדבר עם אדם שנפטר, האם היה לכם קל יותר או קשה?
זה תלוי באדם ומה היה טיב הקשר ביניכם, אך, רוב בני האדם פוחדים מאוד ולכן עוצרים את היכולת הזו. יש לכם יכולת לראות ישויות, גם בלי גוף חומרי, הפחד שלכם עוצר אתכם.
אינכם כיום יכולים לחוות עולמות אחרים, זה לא אומר שהיכולת לא קיימת בכם, עובדה כי יש אנשים שיכולים לכך, אין להם יכולת מולדת אחרת מכם, הם משתמשים ביכולות שאתם לא פיתחתם עדין.
כשהישות עוזבת את מימד החומר עליכם לעזור לה להשתחרר, גם במימד הרוחני היא לא שוכחת אתכם. חווית החיים הארציים עדין בה, אתם בצער ובכאב שלכם מחזיקים אותה כאן, אל תקשרו אהבה עם צער, עם אבל. הצער הוא על עצמכם, האבל הוא התהליך שלכם לא של הנפטר. רוב הטקסים הם עבורכם ולא עבורו. עליכם לדעת לשחרר אותו.
שאלה של סמדר: פעמיים חלמתי על אנשים שנפטרו האם יש כאן מסר ? מה המשמעות מעבר לפחד. מדוע אנשים מסוימים, כשחלמתי אותם, היו בעולם אחר? הראשון חלה אחרי חצי שנה. שניהם חיים היום. בחלום השני זה מעסיק אותי כי יש לי טראומה מהחלום הראשון.
תשובה:כל מקרה לגופו. אין חוקים. יכול להיות שזה מסר עבורך או עבורם, יכול להיות שזה פחד, כל מקרה לגופו. אל תתרגמי מוות בחלום למוות פיזי. אל תתחברי לפחד בהקשר הזה. זה חלק מהחלום.
חלומות הם נושא רחב שלא נדון בו עכשיו. זה לא קשור למוות ולחיים. חלום הוא מעבר,בחלום יש מסרים בתרגומים פיזיים של הימצאות בתקשורת עם ההדרכה והעולם הרוחני , ישנם סוגים רבים של חלומות, ניתן לדבר בהרבה מפגשים על משמעות החלום. אתם יודעים את חלקם כי למדתם אותם ( קורס ראיית נסתר עם רותי).
יש לכם את הנטייה לערבב ולחפש משמעויות מעבר למציאות, ישנם מסרים שניתנים לכם בזמן החלום אך הפרוש הוא לא אחד לאחד, במציאות ההבנה שלכם יוצרת פחד ואז נוצרת חסימה.
השיחה גלשה למקומות שלא התכוונתי אליהם. התכוונתי לדבר אתכם על אהבה ללא תנאי. ככל שתפתחו אהבה ללא תנאי תוכלו לאהוב את המתים ולשחרר אותם, לאהוב את עצמכם מספיק כדי לשחרר את עצמכם. אתם יודעים זאת. החיים האלה הם מעבר תיהנו מהם, תברכו אותם ותברכו את עצמכם. תאהבו את המוות כפי שאתם אוהבים את הלידה בשניהם יש ברכה.
ברוכים אתם".