ערוצי הזנה רוחניים

ערוצי הזנה רוחניים

"…כוח היצירה, כוח הבריאה, כוח אלוקי טמון בכם, עולם נעלה ונשגב, כוח האל זורם אליכם, תמצית ישותכם היא ניצוץ האל, היא המפרה את חייכם באהבה ובנתינה. כוח האל כמו נהר זורם אליכם ממעל, מזין ומפרה את אותו צינור אנרגטי המחובר אליכם דרך שקרת הכתר. יכולת הכיוון ועוצמת העברה האנרגטית תלויה ברמה הישותית שלכם, יש אשר יצרו נהר בעל שפע רב המזין ומכיל עולם ומלואו – לא רק עבורם, אלא גם עבור כל הסובבים אותם. יש אשר יצרו נקיק דק, זרם עדין המשקה ומרווה אותם בזרימה עדינה ואיכותית. יש אשר יצרו נחל אכזב המפרה אותם ולעיתים יבש, באותם תקופות של יובש הם יחוו את הקושי, את החסימה בחייהם. יש כאלה אשר יבנו סכרים, העוצרים את האנרגיה האלוהית מלזרום אליהם, כל אחד מכם יוצר את החיבור האלוהי הייחודי לו. לכל אחת מכם יכולת שונה לצנר אנרגיה אלוהית בדרכו הוא.
בתהליך הרוחני שלכם אתם מאפשרים ליכולת הקיבול האנרגטית שלכם לגדול, כמו לברוא בתוככם נהר מחודש, בעל יכולות שונות עבורכם. זוהי שקרת הכתר, היא הצינור, היא המפתח, היא יכולת הכיוון שלכם לאנרגיה האלוהית הזורמת, יכולת זו תלויה בכם. האפשרות שלכם לצנר ולהיפתח לאנרגיה האלוהית בידכם. לאנרגיה זו קראתם בשמות רבים: שמות של אנרגיות מרפאות שונות, שמות של אנרגיות בריאה, אין זה משנה איזה שם תקראו לה, בכל ערוץ, בכל תדר, אתם מתחברים לאנרגיה האלוהית הטהורה שזורמת בתוך מהות הנשמה שלכם. אותו ניצוץ אלוהי טהור וחי.
לשאלתכם (בתחילת המפגש) לגבי התהליכים הרוחניים ויכולת העברת האנרגיה בתקופה זו, עליכם להבין כי בדומה לתדרים האישיים שלכם ישנם תדרים קולקטיביים, אנרגיה אלוהית טהורה זורמת לאנושות במימד הארצי וגם היא משתנה על פי יכולת הכיוון הכלל אנושי המקיפה אתכם.
זה נכון כי ידע זורם כל הזמן, אך, ישנם תהליכים בהם הידע מגיע כמו נהר שוצף, זורם ומפרה רבים. אין זה משנה באיזו דרך הידע מגיע, מהו הערוץ שיצר אותו ידע, בין אם זה ערוץ שיווקי, פרסומי, כלכלי וכו'..- גם אלה כלים. החשיבות אינה בתהליך אלא בתוצאה שהיא מביאה, ישנם אנשים הצמאים מאוד לידע, הם זקוקים להצפה רחבה כדי להרוות את עצמם מבחינה רוחנית, לכן, הם יתחברו למופעים אגרסיביים של ידע, אך, זהו ערוץ אחד. ערוץ המרווה אותם לפרק זמן מסוים. פרק זמן בו יחוו הארות רוחניות ותובנות נעלות. אך, אין זה מספיק לאורך זמן,על האדם לפתוח את הערוץ האישי שלו, התהליכים אינם סותרים אחד את השני, אלא יוצרים שני ערוצי ידע. למה הכוונה? קריאת ספר יכולה להזין אתכם בתובנות לתקופה מסוימת,הידע יצור בכם הרהורים ומחשבות, אף תחושה של הבנה פנימית וסיפוק רב. זוהי הצפה או הזנה זמנית הנוצרת מתוך החוויה, חוויה זו יכולה להיווצר מספר, סרט, שיעור, הרצאה, או בכל דרך שתבחרו.
מצד שני קיים הערוץ האישי, הוא אותו נהר מחבר אותך כאדם למקור האלוהי שבך, כאשר אתה עובד על הקשר האישי שלך עם הידע, עם אותה אנרגיה אלוהית אישית, אתה יוצר הזנה פנימית שאינה תלויה בדבר, הערוץ האישי הוא המפרה אותך בכל רגע ורגע, על פי טיב יכולת העברה האישית שלך. כדי לפתוח ולהזין ערוץ אישי זה, עליך מוטלת החובה או היכולת לעשייה, עשייה רוחנית היא תפקיד יומי, עשייה הרוחני היא לדוגמא התרגילים והמדיטציות היומיומיים שאתם עושים, תפילה יומית או כל מארג יומי רוחני שבניתם לעצמכם. זהו המקור האמיתי המזין אתכם. הוא הצינור הישיר שלכם לאנרגיה האלוהית ממקור הנשמה, עליכם לפתח את שני הערוצים אחד מזין את השני, אין זה מספיק להתחבר רק לערוץ הקולקטיבי מכיוון שהוא זמני. בתהליך זה אתם יוצרים תלות חיצונית לכם, אתם יוצרים תלות בכוח חיצוני שיזין אתכם, כוח זה יכול או אמור לפתוח עבורכם את הערוץ האישי, אם תאפשרו, אך הוא רגעי וחולף. אם לא תתמידו, לא תצרו אותו ככלי לערוץ האישי שלכם .
אין זה רע, ערוצים חיצוניים מעשירים מאד, אך, אל תהיו תלויים בהם בלבד, לעיתים זה האגו הדוחף אתכם להתחבר לערוצים אלה, כדי ליצור אחיזה תודעתית או אחיזת עיניים. במצב זה רק אתם יכולים לענות לעצמכם בכנות אמיתית מה מושך אתכם? מה מפרה אתכם באמת? מה מביא לכם את ההזנה הרוחנית? זכרו תמיד כי הכלים הם בכם! אינכם זקוקים לגורם חיצוני כדי לברוא את הערוץ הפנימי בכם. מצאו את אותו נחל המזין אתכם ממקור הנשמה, הפרו אותו, הרחיבו אותו, הובילו בו שפע רב של ידע ובכך תהפכו את עצמכם לנהר של אהבה רוחנית, נהר המזין את סביבתכם. כוח זה טמון בכל אחד מכם. גלו אותו והעשירו את עצמכם באהבת הבריאה. אתם כולכם יצורי אל, כולכם ברוכים, כולכם אהבה! זכרו!"