ערב תקשור – 5.11.14

…הם ממשיכים להעביר ידע לגבי המרכבה הנקבית, סמל פרח החיים כמו שהראית לכם בציור…
" שדות המרכבה המודעת (מדברים על שני העלים העולים מלמטה ללמעלה וחזרה, האורכיים) שדות המרכבה המודעת מצנרים ידע מעולמות עליונים, מחברים אתכם למקור היקום ויוצרים זיק המחבר את מקור הנשמה למציאות הפיזית, איחוד בין הרוח והחומר. דרכם נוצר צינור אנרגיה מתוך במימדים העליונים לאדמה ומהאדמה כלפי מעלה, אנרגיה זו באה ועולה כל הזמן, כשהחיבור שלה נוצר באזור הטבור של הגוף , שזה מקור ההזנה הרוחני, מחבר אתכם להוויה הנעלה ביותר. בזמן של פעילות רוחנית מודעה נוצרת זרימה בין העלה העליון לתחתון וחזרה, כמו צורה של 8 , האנרגיה זורמת מהאינסוף האלוקי ליקום הארצי, ישנה כל הזמן זרימה מלמעלה למטה ומלמטה למעלה, ככל שהתדרים חזקים יותר הזרימה חזקה יותר, התנועה של העלים , התנועה של הזרימה בתוך העלים נותנת לכם כוח, כוח רוחני, מפעילה בכם יכולות נעלות ( הם אומרים שבמצב רגיל יכולה להיות זרימה מאוד עדינה, ככול שאנחנו עושים תהליכים רוחניים יותר התנועה מוגברת עד כדי תנועה של העלים עצמם- סיבוב העלים ) כשהמרכבה מופעלת אין רק זרימה בתוך העלים אלה כל המעגל נע ואז נוצר מעגל אנרגטי שמקיף את הגוף.בזמן הנשימה שלנו, כאשר אנחנו נושמים אנחנו מפעילים את הזרימה בתוך עלי המרכבה, ככל שהנשימה שלנו יותר נכונה, יותר מודעת, יותר עמוקה, התנועה יותר חזקה בעלים. כשאנחנו עושים תקשורים ( תקשורים ישירים עם מקור הנשמה האלוקי ואין הכוונה כאן לתקשורים חיצוניים כמו תקשורים עם אנשים שנפטרו, ישויות חיצוניות, מלאכים,הוויות חיצוניות וכד') אז האנרגיה זורמת דרך המודעות הנעלה שלנו למימד הארצי . הם אומרים כמו בציור שהראיתי לכם) קצה העלה העליון מעל הכתר וקצה העלה התחתון נמצא מתחת לשקרת הבסיס , מתחת לכפות הרגלים, החיבור הנוצר הוא לשקרות עליונות, יש שקרה נוספת שהיא שקרת הרוח מעל הכתר ויש שקרה נוספת שהיא שקרת האדמה מתחת ל שקרת הבסיס והיא נמצאת מתחת הרגלים , ושם החיבור עם קצות העלים, כשידע יורד הוא זורם דרך שקרת הידע (נקרת גם שקרת הרוח) ועובר דרך השקרות הארציות- דרך שקרת הכתר וממנה יורד לעין השלישית רואים את התמונות וההבנות ואז הידע יורד להבנה הארצית . כך הידע יורד מהרוח לפיזי . ישנה גם זרימה הפוכה ידע העולה מהפיזי לרוחני,אנחנו שואבים גם ידע מהמימד הארצי שעולה למימד הרוחני. התנועה של הידע זורמת דרך עלי התובנה. אני לא מצליחה להבין את זה הם אומרים משהו על עץ קבלי שמחובר לפרח החיים בנקודות השקה , הכול מארג שלם שדות אנרגיה היושבים אחד בתוך השני, מארג אחד- המרכבה הזכרית, הנקבית, זה נראה כמו סמל שעולה למעלה ונקודות שמתחברות ביחד יוצרות מארג אנרגטי מאוד מורכב .כל גישה לקחה קטע אחד, כל תורה מיסטית התפתחה סביב קטע אחד ויוצרי התיאוריות לא הבינו שהכול בעצם יוצר מארג אחד שלם.
בכול מקרה, כרגע הם מדברים על שני העלים הראשיים. כנראה גם בשני העלים המשניים יש זרימה מעגלים, כמו 8 , אינסוף, וככל שאנחנו בחוסר מודעות הזרימה מאוד איטית, ככל שאנחנו בתהליכים רוחניים גבוהים יותר הזרימה מתגברת ואז היכולות שלנו נפתחים, כשהזרימה מאוד חזקה היכולות מאוד גדלות, זה מפעיל לנו כל מיני חלקים בגוף, יכולות נפתחות כשהזרימה חזקה, ככול שאנשים עושים יותר תהליכים רוחניים הזרימה מתחזקת, זה אומר שהמרכבה הופכת להיות כלי שמגשר בין המימד הארצי והרוחני, ככול שהזרימה הופכת להיות חזקה יותר נוצרת תנועה שפעילה סביבנו, לא רק הזרימה בעלים אלא הם מתחילים להסתובב מסביב לגוף, רק שהמרכבה הזכרית והנקבית פעילים ביחד נוצרת תנועה בין מימדית. כרגע התנועה הזו קיימת כאשר אנחנו מתנתקים מהמימד הארצי- כשהאדם נפטר או לפני שהוא נולד, המרכבות מורידות את הנשמה ומקשרות אותה לתוך הגוף הפיזי. מה שכרגע עושים, הם עוזרים לנו להזרים יותר אנרגיה לעלים כדי להפעיל אותה , כדי לחזק אצלנו את התדרים.הם אומרים שאנחנו צריכים להיות מודעים יותר לנשימה שלנו,רצוי לעשות מדיטציות נשימה כל הזמן, כל יום ,כי דרך הנשימה אנחנו מחזקים את האנרגיה הזורמת בתוך העלים. כרגע מאוד חשוב לעשות מדיטציות נשימה, לא רק כדי לטהר את הגוף אלה בשביל להפעיל את הזרימה הרוחנית למימד הארצי.
לגבי התקשור ששאלתם (בתחילת המפגש בנות שאלו לגבי יכולות התקשור שלהם ,הן מרגישות שהוא כאילו מפסיק או נחלש) התקשור מתחזק כאשר הזרימה מתחזקת, לכן אנחנו צריכים לעבוד יותר וגם לעשות מדיטציות נשימה כדי לחזק את הזרימה בעלים , זה יעזור לתקשור להתחזק, הפסקת התקשור קשורה לשינוי התדרים, כאשר יורדים באנרגיה התקשור נחסם. ( במקרה שלכן יש עדין הרבה חוסר שקט, חוסר איזון פנימי שעוצר את התקשור) הם אומרים כי בהתחלת התהליך מתחילה להיות זרימה בתוך העלים ואז הם מתחילים להסתובב ובשלב מאוחר יותר הם נפתחים- אין 6 עלים אלא נפתחים הרבה עלים היוצרים כדור , כדור אנרגיה מאוד חזק סביב הגוף, אנרגיה המאפשרת להתרומם, להתחיל לנוע,הם מסבירים לי כי כשאנשים נפטרים המרכבות שלהם מתחילות לנוע, זה לוקח זמן, לכן הנשמה לא ישר עוזבת את העולם הזה , יש לה תקופה שהיא נשארת כאן עד שהיא מתחילה להיות בתדר מספיק חזק שהיא יכולה להשתחרר מהמימד הארצי, לפעמים היא לא מצליחה לנוע בתדר מספיק חזק ואז היא נשארת תלויה בין המימדים.
התנועה בין המימדים שונה מהחשיבה שלנו כאילו נסיעה למימד אחר, כשהתנועה מאוד חזקה המרכבה כאילו נעלמת ויוצאת במקום אחר, התנועה בין מימדים היא קפיצה , כאילו משהו קיים כאן ונעלם ויוצא במימד אחר. זה קשור למהירות,.זה קשור לשבירת מהירות האור , כשנדע לחצות את המהירות נוכל לעבור גם בגוף פיזי לא רק אנרגטי,אנחנו חושבים שאם אנחנו שולחים חלליות לחלל הן נוסעות באיזו שהיא מהירות איטית של שנות אור, אבל מרכבות של ישויות יותר מתפתחות עובדות בקפיצות מימדים, לא קשור לזמן, זה כאילו שבירה של מהירות מאוד חזקה ואז נוצרת שבירה בין מימדית, משהו קיים כאן ואז נעלם ויוצא במקום אחר, משהו כזה, זה הרבה יותר מורכב ולא הגיוני, כי דברים יכולים להכפיל את עצמם ולהיות בו זמנית במקומות שונים, מרכבות מאוד מורכבות, אין לנו בכלל תפיסה לעוצמה של המרכבה. זו הסיבה שנשמה יכולה להיות בהרבה מקומות בו זמנית,היא לא קשורה למימד פיזי. זה מאוד מורכב, הם מסבירים שהתודעה שנו כל כך חזקה והכול עובד בצורה אחרת ממה שאנחנו חושבים כי המרכבות כל כך עוצמתיות שאנחנו חושבים שאנחנו חווים את חוויית החיים שלנו בצורה קווית , כאילו שיש עבר הווה עתיד, אך הנשמה שלנו חווה את עצמה בווריאציות שונות כל הזמן, תודעה שמכפילה את עצמה בצורות מאוד מורכבות.והידע שזורם מכל חוויית חיים שהנשמה עוברת נמצא ומשפיע בתוך כל גלגול של אותה נשמה. לכן כל תיקון שאנחנו עושים משפיע על כל חוויות החיים שלנו ומשפיע על האנרגיה שנאגרה בכול חוויות החיים.לא רק שלנו, אנחנו עושים גם תיקונים עבור אחרים, זה דבר שאנחנו לא מסוגלים להבין במגבלות התפיסה שלנו כאן. להבין שאין מימד של זמן, כשאין מימד של זמן אין עבר , הווה, עתיד, אין סיבה ותוצאה, הכול משפיע בו זמנית על הכול.( אני לא כל כך מצליחה להבין,הם מראים לי שהזמן עובד ויוצר מישור ישר אבל מקופל בתוך עצמו והחיבורים הרוחניים בנויים בתדר אחר והכול קיים ביחד, הכול משפיע ביחד, כל הידע הזה מניע את שדות המרכבה ) הם אומרים שהם יודעים שזה מבלבל וקשה להבין את זה ולאט לאט הכול יהיה ברור, מה שחשוב כרגע להבין מכול הדברים שנאמרו, שיש זרימה העוברת בין העלים בצורה 8 וככול שאנחנו עושים עבודה רוחנית גבוה יותר הזרימה מתגברת .חשוב מאוד להגביר כרגע את הזרימה בעלים כי זה יעלה לנו את התודעה, יפתח לנו את היכולות ויביא לתנועה של המרכבה. חשוב להתמקד בנשימה , הנשימה קושרת בין הידע, האנרגיה של העלים והגוף הפיזי, לעשות הרבה רייקי באזור הטבור, הטבור מהווה מרכז אנרגטי חשוב ביותר של הגוף. אם חשבנו כי שקרת ההרה ( שקרת המין באזור הטבור ) היא מרכז חשוב לאיזון היין והיאנג בגוף ( אנרגיה זכרית ונקבית בגוף )מסתבר כי היא חשובה הרבה יותר מזה, היא מחברת אותנו ליין והיאנג החיצוני,כי דרך הטבור אנחנו מקושרים לכל זרימת העלים של המרכבה הנקבית. הם אומרים שבזמן המדיטציה אפשר לחזק את הזרימה , לדמיין ולהרגיש את הזרימה של העלים בגוף, את התנועה שלהם, ומודעות שלנו מגבירה את הזרימה בהם. הם אומרים שחשוב להתחייב לתהליכים כי זה לא יבוא רק מלמעלה זה צריך לבוא מתוכנו.הם מברכים אותנו בשבוע נעים, שבוע מבורך.
הרבה פעמים שאלנו איך עולים באנרגיות? אם יש ירידה אנרגטית איך עולים באנרגיות? וזו הדרך הכי חזקה שיש , פשוט להניע את השדות של המרכבה…

הבהרות לגבי מדיטציית המרכבה :

בזמן מדיטציית איזון עלי המרכבה עליכם לשבת בנוח , לשים ידי רייקי על הטבור , לנשום נשימה איטית ורגועה. חשוב בזמן המדיטציה להקשיב לנשימה הטבעית שלכם. לדמיין ולהזרים את אנרגיית העלים המרכזיים מלמעלה למטה וחזרה בצורת 8 , כאשר העלים עומדים אנכית לגוף. משך המדיטציה צריך להיות לפחות 1/2 שעה. בזמן המדיטציה תגידו כל הזמן " אני מרפה, אני מוותר, אני משחרר , אני מאפשר להדרכה/ לאלוקים להוביל אותי למקום שהכי נכון לי ". כאשר האור הופך להיות בוהק וחזק וממלא אתכם ותרגישו את הרעידות והתנועה החזקה תרפו את הגוף כמה שיותר ותאפשרו לדברים להיות..
חשוב לעשות אותה כל יום רצוי בשעות הבוקר המוקדמות או בערב ( לא חובה )זו מדיטציה פשוטה ומדהימה , אל תפחדו מהעוצמה שלה , תיהנו, תחוו, וניפגש בשבוע הבא.
באהבה רבה
רותי